Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie dziewczyny mAAm że tez jeszcze nie testowałaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja juz bym zrobiła test przeciez termin spodziewanej @ ci minął hmmmmmm oj moja kochana oj oj oj bo mogą byc II kreski marsz po test trzymam kciukasy :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- hihihihihi:D ale cie przeczytałam hiiii:D trzymam kutasy :p jeny głodnemu chleb na myśli hihiiiihihi:DA co do testu to chyba nie chcę kolejnego rozczarowania :o Ten jajnik kuje , cyce jak balony poczekam jeszcze do jutra :) ślubny jutro jedzie na targi to zobaczymy jak jutro nie dostanę to czwartek rano zatestuję :) w tamtym miesiacu 12 miałam juz plamienie, 13 też i od 14 juz sie lało @ więc poczekam dla tego :) JOFIKA- własnie w tamtym miesiacu spoźnił mi się 12 dni :( EVIKA-👄👄👄 dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mi ostatnie 2 @ spóźniły mi się przedostatnia 7 dni a ostatnia 14 dni ale ta przyszła na szczęście w terminie :):):):):):) trzymam kciukasy nie kutasy za co tylko chce czy za :P:P:P:P:P:P:P:P:P no może ejdnego po pracy :D:D:D:D:D:D:D ależ jestem wulgarna wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, za pół godziny kończę pracę, jutro mam wolny dzień... Marzę dziś już tylko o ciepłym łóżeczku, niczego więcej nie pragnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- A trzymaj nawet i za jednego byle owocnie było :D Ja trzymam za ciebie :D👄 EVIKA- tak jest wyleguj się w domku izaglądaj do nas w wolnej chwili :)👄 A Ja dalej czekam na @ już mam wszystkie symptomy bólu a jej nie ma :( i jak ja mam myslec o starankach :( Normalnie my mamy przerabane a i jak by było tego mało to dowiedziałam sie o 2 juz kolezankach jednej rano że zaciazyła a o drugiej 40 minut temu :D normalnie obłed wszystkie zaskakuja tylko ja trefna jakas jestem :o i nawet @ nie mogę dostac tak jak powinnam :o 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak tam dzisiaj humorek i samopoczucie? Nisuśka a jak u Ciebie? Jakieś objawy są? U mnie fatalnie....dzisiaj tak mnie brzuch napitala że nie wiem...od samego rana....taki dziwny ten ból :-( Mierezyłam rano tempkę (wiem wiem - powinnam to robić regularnie) i na razie dzisiaj było 38,2 - ale jeszcze jest tyyyle dni - i wiem że pewnie spadnie - a jak spadnie to z takim hukiem że na księżycu usłyszą :-) Tak czy siak postanowiłam że w następny cykl ruszam z mierzeniem tempki - tak też było przy pierwszym dzidziolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja jestem dzisiaj na urlopiku :) Właśnie przed chwilą wróciłam z laboratorium, robiłam badania krew, mocz, glukoza itp. Chyba spuścili ze mnie litr krwi, bo trzy razy pielęgniarka zmieniała pojemniczki. Szok! W następnym tygodniu idę do ginekologa z wynikami i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. mAAm jak u ciebie sprawy????? jofika ja też Tobie polecam mierzenie tempki, z resztą sama wiesz na swoim przykładzie że efekty były :) Ale póki co do Twojego terminu @ jeszcze kilka dobrych dni, więc życzę powodzenia i nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj mam wizyte u gin , włąsnie Evika z wynikami ide:) A pani pielegniarka tez ze mnie spusciła 4 fiolki krwi:D. Duzo tych badan. Ale chce mi sie jesć ... Gdzie reszta dziewczyn? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry moje panie ja dzisiaj mam znowu lenia w pracy ale co tam mamuski 🌼 🌼 dla was i waszych pociech jofika ❤️ ty nie marudź tylko czekaj cierpliwie juz niedługo przeciez :):):):):):):):):) bo cierpliwość popłaca co nie :P:P:P:P:P mAAm ❤️ gdzie sie podziewasz moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...u mnie dalej cyce nawalają muszę chyba z tym iść do ginekologa bo jest to jest nienormalne tak męczyć się cały tydzień już.Odnośnie tego testu to miałam jakiś co można zrobić już po 6 dniach.Więc po prostu chciałam sobie ograniczyć przykrości wyczekiwania czy przyjdzie czy nie.Mam bzika na punkcie kobiet w ciąży i wszędzie wydaje mi się że gdzie się nie obejrzę to one są wszędzie.Dosłownie nawet wczoraj się poryczałam na M jak miłość jak ta Kinga robiła sobie USG i będzie miała córeczkę.Chyba popadam w jakiś obłęd...Napiszcie coś na temat jak się mierzy tą temperaturę chyba też zaczne.POzdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm gdzie Ty się podziewasz?????? Jak sprawy @?????????????????????/ Gdzie jesteś?????? mAAm nie trzymaj nas w niepewności!!!!!!!!!!!! Odezwij się już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to jestem :) wiec kochane u mnie nadal cisza :( dzisiaj przebudziłam się o 6 .00 i wysikałam i gdzies po 20 minutach miezyłam tep i było 36.8 ( maz stał nademna i głupio było wtykac sobie termometr a wyjezdzał ) po tem zasnełam i obudziłam się o 10 i zmiezyłam juz odrazu i temperatura wyniosła 37.2 więc cos mam popierdzielone :o wczoraj bardzo bolały mnie piersi a dzisiaj ni czorta . Kupuję dzisiaj test i rano zrobię jak dzisiaj nie dostanę i zamawiam wizytę u gina bo cos ze mna nie tak :( ANIA - jak ja ci zazdroszczę @👄 Evika- z ta tempka to cos nie tak no nie???? BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no gdzie jestescie ???????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja jestem....ledwo żywa ale jestem...jest mi strasznie niedobrze :-( ledwo siedzę... co do tempki to myśle że powinnaś ją zmierzyć zanim jeszcze pójdziesz do kibelka...bo to już zawsze jest jakiś ruch i może dać inny wynik....no a testa kupuj i dawaj nam tu dobre wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA- oj kochana :D dobre wiadomosci.... to ja bym wam chciała bardzo powiedzieć bo marzę o górnej tabeli ;) Ale nie wydaje mi się zaprowadzam młodego do szkoły i kupuję teściora i jak dzisiaj nie dostanę to rano testuję:o Teraz troche pobolewają mnie piersi i wydawało mi sie że mam lekko napuchnięte sutki :o ale pewnie sobie to wmawiam mam nadzieję że pokaze mi 2 krechy bo jak nie to będę snic o najgorszym rakach i innych chorobach tak juz mam :o A co do ciebie kochana to co 20 dwie krechy widzisz bo te mdłosci.... 👄👄👄 trzymam piachy👄👄👄 i palce u gicołek też zaciskam 👄 a wracajac do tempki to to ma jakis wpływ jak sie wysikałam ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o temperaturę to najlepiej ją mierzyć zaraz po przebudzeniu nie wykonawszy jeszcze żadnej czynności - wtedy jest najbardziej miarodajna... A co do mnie - bardziej podejrzewam grypę żołądkową niż dwie kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm najlepiej mierzyć tempkę jeszcze przed wstaniem z łóżeczka rano. Ale nie martw się. Napewno Tobie się udało i napewno najpóźniej jutro dołączysz do górnej tabelki kochana!!!!! I zrób tescik bo my tu z niecierpliwości nie wytrzymamy już!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
mi się nie udalo dziewczyny ale wam życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie ze zrobiłam za wcześnie test???Pisało wykrywalność sześć dni po.A byłam taka szybka że zrobiłam to popołudniu zamiast zaraz rano.Może jeszcze jest szansa???Może też wam się zdarzyło że test oszukał???Jedna śmieszna historia...będąc w siódmym miesiącu ciąży przyjaciółka poprosiła mnie o kupno testu ciążowego,gdyż myślała że jest w ciąży a wstydziła kupić sama...Mina pani aptekarki jedyna.Po co kobicie w zaawansowanej ciąży test hihi ubaw miałyśmy po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana moja oj ja juz ci gratuluje pocichutku 👄 👄 naprawdę jutrzejszy dzień bedzie obiecujący uwierz mi :):):):):) nuska ❤️ zdecydowanie test zrobiłas za wcześnie musisz przeczekac do terminu @ nie ma bata :):):):) dasz rade zobaczysz, tak czy inaczej przyjdzie ten dzień jofika ❤️ nonono ty nam tu nie mydl oczata jakąs grypą juz my wiemy jak ona szybko urośnie :D:D:D:D:D dziewczynki trzymam kciukasy TRZYMAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszka złota mi też sie nie udało :):):):):):):) ale uda sie następnym razem :D:D:D:D:D:D:D: a jak nie następny to kiedyś napewno :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, kochane z Was optymistki. Ja całe zycie byłam pesymistką i dalej jestem:( Zaraz lecę do laboratorium po wyniki moich badań a po niedzieli idę do ginekologa. Jestem dziś na urlopie, cały dzień śpię, dobrze że nastawiłam budzik na 12.00 i poszłam odebrać córkę ze szkoły bo biedna by chyba śpiącej mamy się nie doczekała. Gdy wracałam z córką ze szkoły, ona zapytała mnie: \"mamo co dzisiaj robiłaś w domu?\" a po chwili dodała: \"już wiem, nie odpowiadaj. napewno spałaś\". Aj czuję się taka zmęczona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI WY MOJE KOCHANE PISZCIE NIE DO KOŃCA STRONY BO TA REKLAMA WCHODZI I NIE MOŻNA NIC DOCZYTAĆ:D dziewczynki teściora zakupiłam :D I tak jak pisałam wcześńiej jak dzisiaj jej nie bedzie to jutro mieżę temkę i sikam na teściora:D I niech mi sie niewazy pokazać jedna krecha bo producęta zaskarżę i zbankrutuje HIHIHIHI:D Co tu dużo pisac :) Jak będe to bede ajk nie to zacznę się martwić :ojak narazie to wkładeczka bielusieńka :) Cycochy bolą ale dużo mniej niz wczoraj zobaczymy co z tego wyniknie sama juz jestem ciekawa :) Nie chcę myslec za duzo bo jeszcze sobie cos wmówię ALE Z CAŁEGO❤️DZIĘKUJĘ WAM ZA WSPARCIE CHYBA BYM OSZALAŁA SAMA 👄👄👄 EVIKA- dzieki kochana za calokształt 👄 a jak córcia mam nadzieję ze juz lepiej się czuje 👄 NUSKA- jak dla mnie to u ciebie kochana sprawa nie jest jeszcze przesądzona :) ja z testowaniem czekała bym do 20 :D JOFIKA- i dla ciebie tez kochana ogromne👄 GRUSZKA_ZŁOTA- przykromi że sie nieudało :oale następne dwie krechy twoje :D👄 ANIA_B-👄 WODNISIA👄 KISA👄 BETA👄 IZA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juznie ma tej reklamy :) EVIKA- mi też się oczy zamykają same taka pogoda dupowata :o👄 ANIA_B- ty mój kochany niesamowitku-👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼❤️🌼👄❤️kwiatek]👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie dzisiaj glowa boli wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr no masakra a nie należę do bolącogłowych szlak mnie zaraz t.....i przez ta reklame aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa evika ja tez kiedys bylam pesymistką ale coś mi odbiło i teraz to wierze we wzsystko bo jak sie mocno chce to sie udaje bo robisz wszystko co w twojej mocy :):):):):):) optymizmu trochę ci prześlę hihihiihihii 👄 👄 kochana teraz musisz sie wysypiac bo jak urodzi sie dzidzius to nie bedziesz miała czasu wiec korzystaj, przynajmniej córcia rozumie :):):):):):):):):) a to juz sukces!!!!!!!!!! mAAm wypuje dzisiaj za twoje jutrzejsze II krechy a potem za II krechy nuski i jofiki hahahah kurde chyba sie upije przez was :P:P:P:P:P:P ale jak obiecałam to nie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze wypije dzisiaj za brak mdłości i brak senności dla naszych mamuś 🌼 :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D a co nie omieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem juz niepotomna ale jestem oczy mi sie same zamykały bo ta cholerna pogoda do bani :o i godzinkę chrapałam :) ANIA_B- kochana to pij na zdrówko :D:D:D:D tez bym sie z toba napiła ale nie wiem czy mogę hihihihi to tak chociasz wirtualnie i duchowo stuknę sie z tobą kielichami :D:D:D:D 👄 Chyba ci jeszcze nie pisałam że KOCHANA BESTIA Z CIEBIE❤️👄 A co z DŻESSI-????????????????zaskoczyła czy nie bo mi jakoś tak umnkneło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mAAm... od kilku dni namiętnie do Was zaglądam, bo chcę przeczytać o Twoich II kreseczkach, a Ty się ociągasz... jutro zrobisz w końcu ten teścik??? pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez was podgladam :) ten topik jest zaczorawany, moze bym sie zapisała bo ja tez sie staram :) maam trzymam kciuki bardzo mocno , a reszcie dziewczyn gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×