Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

a mi się chce spac znowu jak jasna ch...........................................................a no ale trudno kawka jeszcze jedna pójdzie w ruch albo pepsi :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna porka za raz uciekam kompu ,kompu ale bylam ciekawa co u was a tu tylko KOTECZEK sie odezwała :) KOTECZEK- wpisz się w tabelkę bo nie wiedziałam co ci wpisać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ****************************** KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ****************************** BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ****************************** DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ******************************************************** ****************************** ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ****************************** NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ****************************** JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833......NIE MAM ...........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ****************************** MONIA MAMA..........---------------..........---............------ ------------..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga KOTECZKO, nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli. I OCZYWISCIE DZIDZI !!!!!!!!!!!!!!! mAAM PS . Przepraszam ❤️ za zmianę w tabeli ale się skołowalam i zrozómiałam że dostałas :o JESZCZE RAZ BARDZO PRZEPRASZAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ ******************************************************** ****************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE ******************************************************** ****************************** KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE ******************************************************** ****************************** BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ******************************************************** ****************************** KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25............ .DOLNOŚLĄSKIE ******************************************************** ****************************** DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP ******************************************************** ****************************** MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ******************************************************** ****************************** ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE ******************************************************** ****************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ******************************************************** ****************************** NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ****************************** JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM ******************************************************** ****************************** MONIA MAMA...........-------------............---...............-------------.... *************************************************************************************** JUZ ZMIENIAONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro biezesz leki na wywołanie to niech szybciorem przychodzi i staranka bo 2 krechy czekają na ciebie :D A ty co taka sama dzisiaj przed kompem ? gdzie gosci zgubiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote robie impreze tylko najpierw musze pojechac do szkoly.... po 3 latach od porodu kontynuje studia, wczesniej zrezygnowałam z powodu zagrozonej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Witajcie dziewczyny! A co tutaj takie pustki???? Nikogo nie ma tylko ja sama?????? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie KOTECZKU19833.Aby spełniły się Twoje wszystkie marzenia....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Evika77, tylko tam za dużo jedną \"7\" mi się wstawiło. Po prostu rozpędziłam się. Ale dzisiaj tu cisza. Puściutko, nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Hurra piątek hurra premia przyznana- bedą nowe krzesłą do kuchni :) ...Koteczek wszystkiego co najpiękniejsze 🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Koteczek wszytskiego naj ❤️ 🌼 Iza gratuluje premii U mnie moze byc , mdłosci mam mniejsze radze sobie jakos tylko wciąz nie umiem znaleźc nic do picia dla siebie. Nic mi nie podchodzi, kawa, herbata , sok, jabłkowy, pomaranczowy beeeeeee, nawet woda jest feee Evika co Tobie smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam wczoraj u dentystki wizyte wrrrr na wszelki wypadej robił mi zęba bez znieczulenia i powiedziała mi żeby zęby leczyć jeżeli konieczność dopiero od 3 miesiąca do 6, ale na razie mam wszystkie ząbki zdrowe :) i kamien usunięty tylko mi teraz jezyk ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) wszyscy pracownicy zadowolenie - bardzo się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja piję tylko wodę mineralną bo na nic innego nie mogę patrzeć a kawy zapach to normalnie przyprawia mnie o mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×