Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witaj kropeczko, idę do ginekologa w piątek i napewno wspomnę mu o tym swędzącym brzuchu. Teraz też ledwo siedzę tak się drapię. Nie mam żadnej wysypki, żadnego zaczerwienienia, zupełnie nic. Sama nie wiem dlaczego. Czyżby to skóra aż tak reagowała na mój rozciągający się brzuch?? Kropka koniecznie też daj znać jak wizyta u ginekologa. Zajadę dzisiaj do apteki po pracy i zobaczę ten kremik, który polecacie :) Zapłaciłabym wszystkie pieniądze żeby mnie tylko nie swędziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ależ Ci dobrze...tez bym posiedziała w domku ale wolę zostawić urlop jak dzidziuś już się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika myślę że w aptece Ci doradzą może faktycznie zmień krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany żeby już była 15:00...no cóż idę robić cappucinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ile cappucino pijesz dziennie? jedną? cappucino można bez obaw pić w ciąży? bo ja sobie ciągle robię zwykłą, pół łyżeczki ale mam wyrzuty sumienia.... może bym ją zastąpiła tą cappucino? czy to nie ma znaczenia? Ja niestety mam urlop wymuszony - zaległy, który miałam wybrać do końca marca i uprosiłam szefa żebym mogła sobie wydłużyć święta ;-) przynajmniej tak, a nie tak ni w 10 ni w 15... z jednej strony mi dobrze a z drugiej nie jestem przyzwyczajona i się szlajam po tym domu jak cień ;-) zaraz się zabiorę za sergregację papierzysk bo sterta urosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dopiero niedawno zaczęłam pić kawę ...mam niskie ciśnienie i piję jedno cappucino w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna robić się ładna pogoda ...teraz po świętach :( Idę do sklepu i przewietrzyć się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też słoneczko świeci :-) ale nadal jeszcze zimno brrr. ja robię porządki w dokumentach, ech... ale robota durna. a gdzie reszta dziewczyn? jeszcze nie wróciły ze Świąt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....cudnie u mnie właśnie wróciłam z deptaku... wygrzałam się do słoneczka cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnhf
Iza33 czytałam parę stron na początku ale za dużo tego po jakim czasie wam się udało ? brałaś jakieś wspomagacze ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi udało się w 3 cyklu nic nie brałam...ale myślę że inne dziewczyny Ci chętnie pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnhf
Super serdecznie gratuluję ja brałam duphaston i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnhf
prawie 2 lata ostatno znowu zmieniłam lekarza jestem z Warszawy a lekarza mam z Łodzi z matki polki i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnhf
jak miała 20 lat urodziłam synka ,ale niestety moja radośc trwała tylko 5 miesięcy .. ale to nie temat na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fhnhf - współczuję Ci bardzo przykrych wspomnień. Mam nadzieję że wkrótce uda Ci się zajść w ciążę. Trzymam kciuki. Musisz być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - dziękuję kochana. Gdyby nie to okropne swędzenie całego brzucha to byłoby super. Normalnie zaraz jakiegoś szału dostanę, siedzę i cały dzień się drapię. Aż momentami autentycznie robi mi się słabo :( Zaraz już chyba psychicznie tego nie wytrzymam :( Izuniu a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam imienia dla dzidziusia i nic :( Pewnie skończy się jak z Paulinką - mąż wybierze i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - wybór imienia jest naprawdę bardzo trudnym zadaniem. Przecież to wybór na całe życie :) Nie masz żadnych imionek które Ci jakoś szczególnie się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no właśnie Evika ...nie bardzo :( A jak mi się podobają to są już w rodzinie :) Ale jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika też tak myśle :) Ciekawe jak inne dziewczyny po świętach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszczcie do domku :) Jutro czeka mnie pracowity dzień ale przynajmniej szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziolki kochane👄 klikne wieczorkiem bo padam po jeżdzie w korkach :o A w swieta nie pisałam bo niestety w wielkanoc stracilismy naszego pieska 😭 kochanienikie do wieczorka pa, pa DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po świetach nie bylo mnie bo bylismy na wsi u meza w rodzinie ale bylo bardzo milo i bardzo szybko mi zleciały te świeta . takze jestem obecna i pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dobrze, że po świętach wracacie dziewczyny bo cicho tutaj bez Was :) Maam co się stało z psem ? Madzia przynajmniej odpoczęłaś :) Evika jak samopoczucie ? Kropka jak porządki? Kisa jak się czujesz? Pola hmm ciekawe czy już po wyjeździe światecznym ? Bigmama jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×