Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Haa Haa dobrze że ja mam kobitkę :) Bo po moich snach to różnie by mogło być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D No to ja poszłam o 3 spać bo tak mnie praca wciagneła ale wszystko mam juz zrobione i dzisiaj mogę leniuchować :) KISA-🌼👄🌼❤️🌼:D jeszcze raz wszystkiego naj, naj, 🌼👄🌼❤️🌼:D EVIKA- to kochana chyba faktycznie skóra ci sie rozciągą:o IZA- czyz by proroczy sen z tym mieszkankiem :) POLA- halo????? BIGMAM- halo????? A ja dzisiaj całkiem całkiem jak narazie humorek dopisuje :) 09.04 urodziła moja kumpela śliczna córcie i własnie wczoraj się dowiedziałam o tym :) A druga własnie zaczeła staranka i męczy sie z termometrem i kochane jaka to była ta stronka z tym programem do wykresu tylko nie ta 28 dni to jej podam bo za chiny ludowe nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam oby nie proroczy sen :( mam swój dom i bardzo mi się dobrze w nim się mieszka :) Kropka ...czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a może w lotka wygrasz i mieszkanko dla córci kupisz :) nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kotek co to była za stronka z tym programem jakas karta czy cos takiego bo mnie kupela zamęczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam chwilowo bo muszę synka na kontrolke wrzucić bo lekcję robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby pisać mi tu bo nam topik zdycha normalnie POLA,EVIKA,KISA,IZA,KROPKA,BIGMAM,JULY,NUSKA I CAŁA RESZTA KOBITEK CO TO ZA LENIUCHOWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane !!!!! Kisa wszystkiego najlepszego spełnienia wszystkich marzeń i dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzięki kochana juz jej przesyłam linka :) bo on jest chyba darmowy no nie ?! BIGMAM - witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- nas tak celowo w niepewnosci trzyma hihiiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zmykam bo muszę jeszcze podjechac po kolegę syna bo ich odstawiam dzisiaj do szkoły 👄 wpadne około 12.30👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa sto lat sto lat....wszystkiego co naj...samych radosnych dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka...przeciez wiesz, ze ciężarnych nie można denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka - gdzie Ty kochana się podziewasz?????????? Czekamy czekamy i czekamy.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję pięknie za życzenia. Jest mi bardzo miło🌼 Własnie wstalam, dzwonią mi telefony :P ale to chyba dobrze. Ciesze sie ze pamiataja u moim małym święcie. Teraz wyspana i cos w domku pomału porobie:) Evika czy bierzesz Prenatal nadal. Tzn teraz ten DHA ? A Krop.ka sie zacięła czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja nie biorę Prenatalu. Przerzuciłam się na witaminki o nazwie elevit - mają w swoim składzie sporo żelaza. Jak dla mnie są najlepsze :) Poza tym nie biorę ich codziennie tylko 1 tabletkę co drugi dzień. Mój gin wychodzi z założenia że skoro wyniki mam bardzo dobre to wystarczy jedna tabletka na dwa dni? A TY kochana? Jakie łykasz witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu wypiłam dzisiaj całą pepsi 0,5 litra. Normalnie mam wyrzuty sumienia :( Ale tak mi się chciało że nie umiałam się opanować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak pytam Evika bo ja tez nie biorę codziennie i tak z ciekawości. Zelazo mam z kawsem foliowym, ale lekarz powiedział ze mam sobie łyknąć co dwa dni i tyle. Ja włąsnie wyniki tez mam dobre i jakos specjalnie sie nie faszeruje. A Prenatal DHA to juz nie witaminy tylko preparat uzupełnijący sam potrzebne kwasy. Bardzo dobra rzecz mysle. To takie kapsułki. Jedno opakowanie łykłam przez miesiac i teraz sie zastanawiam czy jeszce cos brac czy nie..... Elevit tez rozwazałam , ale jakos chyba poczekam az zrobie badania. Badania robie w poniedziałek, zobacze jak wyniki, ale ogólnie staram sie dobrze odzywiac. Poczekam do poniedziałku. Evika cola :D Ależ Ci smakuje ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - najlepiej poczekaj aż zrobisz teraz badania i będziesz wiedziała co i jak. Ja idę jutro do gina, mam nadzieję że wszystko jest ok :) Tylko ten swędzący brzuch doprowadza mnie momentami do szału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie martw Evika , ja mysle ze to normlane. Zobaczysz jest wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie i wszystkie dziewczyny uciekły :( Kropka zaczynam się martwić ...odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wiedziałam że jak dzień jest super to skończy się chujnią:O A więc wykłuciłam się z dentystą bo ten zębol co mnie bolał został zaplabowany i dzisiaj trach na tosciku z ziarnami plaba wyleciała i pęk ponownie normalnie lata mi biedak cały ale na szczęscie nie boli włozyłam do srodka kawałek watki aby mi sie tam nic nie dostało :o i dentyste opierdzieliłam bo mi źle zęba zrobiła i tyle :O Zapisałam sie w sobote na usunięcie i mam nadzieję ż edam radę i trupem nie padnę :o boję się jak cholera :oi trzęse portkami :O Jak na ironie to bedzie drugie wyrwanie w moim życiu :o pierwsze było w wieku 20 lat:o i jak na ironie też 6 :o normalnie sesram sie w gacie znieczulenie pewnie tez mi nie pomoze mam nadzieje że nie zemdleję bo 10 lat temu zemdlałam ( wiem wiem :D panikara jestem ).Dobra ale chuk z tym zembiskiem najwazniejsze że nie bedzie mnie bolał i jakies stany zapalne mi się nie porobią a zwazywszy że dzidzie planuje to lepiej abym nie zwlekała z tym kłem :o To po pierwsze a po drugie to zapisałam sie dzisiaj do gin. tej babeczki w przychodni z polecenia psiapsiuły ide w wtorek na 17 21.04. to bedzie mój 17dc mam nadzieje że może jeszcze będę przed owulka biorąc pod uwagę moje 34 dniowe cykle to wypada że powinnam ja miec dopiero około 22dc który przypada na 25.04 to może uda się cos zakiełkować i jakas fasolka może zaskoczy :D wiem biadole ale taka mała iskierka we mnie liczy na fasolinke tak po cichaczu :D ...wszystko przez tego bociana ....hhihiiihi:D...no:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×