Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość ffdfd
Jakiego baderka ma brzydkiego dzieciaka, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie po co ludzie piszą takie komentarze? Chyba żeby ukryć swoje kompleksy - żenada a dziecko przesliczne i takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 Wy się staracie dopiero pół roku .... ja już ok. 10 m-cy ...fakt, że to nasze staranie to na razie wygląda w ten sposób, że kochamy się jak mamy czas i wolną chwilę, a nie wtedy, gdy "powinniśmy" .... na razie bez liczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wiesz i tak jesteśmy na wygranej pozycji bo mamy już dziecko ale ja zawsze chciałam mieć dużą rodzinę ale zawsze wymówki a to praca, a to budowa domu, a teraz sama się nieraz zastanawiam córka już odchowana ale z drugiej strony tak bardzo chcę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędze do domku- hurra długi weekend do poniedziałku dziewczyny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zmykam Pozdrawiam wszystkie :) miłego weekendziku i do usłyszenia w poniedziałek 18 sierpnia :) ruszam nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i już po długim weekendzie :( - wszystko co dobre szybko się kończy tak jak i wakacje ...ale mam humorek :) jak starania dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka ---gratuluje[kwiat ] niemiałam okazji ci pogratulować jeszcze ........... ja nastepne staranka niestety dopiero we wrzesniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i mam nadzieje ze moge do was klikać :) ja mam 29 lat i 9 letniego synka i własnie ozywiona dyskusję z mężem akonto drugiego dzidzziusia :) ja bym bardzo chciała a małzonek troszke się wacha ( bo syncio juz taki odchowany ) a ja no właśnie chyba teraz dopiero poczułam slny instynkt maciezyński :)zwłaszcza że wszytskie przyjaciółki rodza pierwsze lub drugie dziecko ,normalnie wysypuja sie jedna po drugiej :) Własnie przyjechalismy z wakcji i zobaczymy , bo odstawilismy zabezpieczonka i ... dowiem sie za kilka dni :) pozdrawiam was wszystkie i fajnie że jest taki topik ❤️ u mnie jest jeszcze ten strach ze przy pierwszym dziecku miałam gestozę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki miło że się pojawiłyście :) Maam - mój małżonek też twierdzi że teraz mamy wygodnie że dziecko odchowane ale jest bardzo dobrym ojcem i wiem że on też chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA33- ja mam dokładnie tak samo mezus jest cudny , kochany i wiem ze to tylko takie jego gadanie bo bo jak 3 miesiace temu spóźniał mi się @ i myslałam że może... to nim zrobiłam test to zdażył już obdzwonic tesciów i mojch rodzicow :) mysle ze jeszcze go przekonam bo jak nigdy na swiecie chce drugiego dzidziusia :) We wrzesniu ide do gina i zobaczymy co mi powie , jak juz kiedys z nia gadałam , chodzilo mi o to zatrucie ciazowe to ponoć na 70% w drugiej ciazy tez jest ,ale mozna stosowac djete chyba niskosodowa i jest prawie nieodczówalne . Syncio urodził sie w 36 tygodniu ,jest wczesniaczkiem ale dzieki bogu kawał zdrowego chlopa z niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam no sama widzisz jacy są mężczyzni :) a 70% to nie 100 i napewno wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Widzę, że dotarły do nas nowa koleżanka :) Witamy mAAm baderka ... dzięki za kciuki ... mamy nadzieję, że którejś się wkrótce przydadzą :) a ja przeżywam stresy przed-przedszkolne, bo mój synek od września tam rusza .... strasznie się denerwuję, chociaż wiem, że powinno mu być fajnie, bo lubi dzieci i zabawy ... i czekam na męża, aż wróci z wypadu rowerowego ;) ... pełen sił mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ależ dzisiaj zapowiada się piękny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny a przede wszystkim Iza33, która dzielnie wspiera ten temat :) faktycznie zapowiada się piękny dzień. Wczoraj po pracy wybraliśmy się z moim smykiem nad morze ... biegaliśmy (dosłownie :) ) po plaży na bosaka po morzu (mimo wcale nie za wysokiej temperatury ok. 20 Stopni) ... a gdy zaczęło lekko kropić ubrałam synkowi płaszczyk przeciwdeszczowy i tak na boso tylko w płaszczyku maszerował po morzu ... było cudnie :) dziś też mam zamiar wybrać się na plażę .... oby do 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zazdroszczę Ci tego morza ...ale góry też są piękne :) tylko że ciągle brak czasu dla siebie... Wiecie wczoraj teściowa usłyszała że moja szwagierka jest w ciąży ależ się ciesze - wiadomość jeszcze nie potwierdzona, to byłoby ich drugie dziecko :) jeszcze chwilke i od nowa staranie mam nadzieję że teraz nam się uda :) Aha dzisiaj moje urodziny dziewczyny 33 hmm dużo? chyba nie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) a jako prezencik życzę Ci ślicznego drugiego bobaska :) jesteś \"gówniarą\" :) ... masz dopiero 33 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dziękuje Ci bardzo a prezent oj tak o nim właśnie marze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem w pierwszej ciąży i chcę rok po urodzeniu starać się o drugiemgo, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale to za jakiś czas :) Co do wieku i problemów to różnie bywa. Rzeczywiście płodoność (także facetów) zmniejsza się z wiekiem. Choć faceci dłużej mogą :-D Jednak i kobiety z w młodym wieku mogą mieć z tym problemy w naszych czasach. I nie zależy to od tego czy pierwsza czy druga ciążą. Mam koleżankę która 2 lata starała się o pierwsze dziecko, z drugim zaszła po pół roku jeszcze jak karmiła (choć jej mówili że jak karmi to jest bezpieczna). Za to druga zaszła jeszcze w liceum (po pierwszym razie z facetem) a potem jak chceili mieć druige (a miała w końcu nie tak dużo bo 23 lata) to do dziś im sie nie udało. Ja sama jestem dzieckiem udawadniającym że można w późnym wieku, moja mama maiła 40 alt a tatk 52 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Drumla masz rację nie ma co czekać długo na drugie dziecko ale człowiek jest taki wygodny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- wszystkiego najlepszego i spelnienia najskrytszych marzeń a szczegulnie tego o maleństwie z całego ❤️ 👄 Ja wczoraj dyskutowalam z meżem i bedziemy działac , tak na spontan nic na siłe zobaczymy daje sobie 6 miesiecy ,a po tem bede chyba wariowac :0 uciekam A I KLIKAJCIE CZESCIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! nie wiem czy pasuje w ogole do tego topicu, bo ja jak narazie nie staram sie o drugie dziecko. Ale wiem ze z pierwsza mialam problemy,powod -prolaktyna! O druga dzidzie bede sie starac,i niewiadomo czy nie bedzie podobnych problemow (tfu tfu odpukac)chociaz moj ginek mowil ze przy II ciazy jest odwrotnie.Wiec zobaczymy. 3mam kciuki za was! pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dziękuje za życzenia :) wczorajszy dzień był taki miły ale dzisiaj muszę nadrobić zaległości :( piszcie dziewczyny :) dzisiaj ja tylko czytam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jak Wasze starania piszcie... Ja czekam cierpliwie jeszcze miesiąc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza33 Widzę, że na szczęście chociaż Ty jedyna wspierasz ten topik. U mnie 11 dc i starania już rozpoczęte :) Może teraz się uda, bo we IX mężuś znowu wyjeżdża na 2 tygodnie :( U mnie pogoda fajna ... wczoraj znowu całą rodzinką wybraliśmy się nad morze .... siedzieliśmy w barze na plaży i patrzyliśmy na burzę i ulewę mając morze 10 m od siebie :) CUDO A po 20 min zrobiła się tęcza, wyszło słoneczko i następne 1,5 h spędziliśmy biegając po morzu (synek tylko w koszulce, z pupą golaską) i wygłupiając się :) Potem jeszcze spacer promenadą nadmorską ... jedzonko ... i do domku dopiero ok. 22 :) Padłam od razu, a dziś o 6 rano musiałam wstawać do pracy :( - ale to tylko 8h, a popołudnie znowu nasze Pozdrawiam Napisz coś więcej co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×