Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość beta32
Dzięki dziewczyny no i mam nadzieję, że Maam jest pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam trzyma nas w niepewności ...beta opowiedz coś wiecej o sobie skąd jesteś, co robisz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta32
Jestem z Pomorza, pracuje w biurze a obecnie kończę urlop niestety i od wtorku wracam do pracy. No cóż to co dobre szybko się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta32
Maam się nie odzywa, ciekawę co u niej trzymamy kciuki aby nie przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze jeszcze ja dołaczę :) Tak miło czytac te wszytskie wspieranka. Mam 31 na karku , 5 lat córunia i bardzo chcę drugie dziciątko. Pierwsza próba nie udana , a tez myslałąm ze pojdzie gładko jak przy pierwszej. No nic próbujemy dalej ... Trzymam kciuki za wszystkie starczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową kolezankę :) ja też mam córeczkę 6 lat , w poniedziałek wybieramy się do zerówki ale oddział w przedszkolu- dla niej to już 4 rok się rozpocznie ma świetne koleżanki i kolege też :) a twoja córcia chodzi do przedszkola? skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta mi też było cięzko wrócić z urlopu do pracy :( ale wakacje już za 10 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kisa. A co do wakacji to mam nadzieję, że będą wcześniej. Dziewczyny mam pytanko czy któraś łyka wiesiołek? Tyle się o nim naczytałam no i się skusiłam dzisiaj, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek ? nie ja łykam tabletki dla kobiet w ciązy z kwasem foliowy ...dziewczyny lece do domku pozdrawiam ..maam odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie olej z wiesiołka, podobno dobrze wpływa na śluz i reguluje hormonki ale czy to prawda to się przekonam później, nie zaszkodzi, a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi bardzo witajcie! Iza 33 - tak moja mała chodzi do przedszkola teraz juz 3 rok jak pojdzie. Doczekac sie nie moze , zreszta ja tez, bo ciągle kombinujemy dla niej opieke na wakacje- oboje pracujemy. Całuski dla Twojej zerówkowiczki. Beta32 ja pamietam ze łykałam jakies tabletki z wiesiołkeim , ale po porodzie... a teraz tylko kwas foliowy rzucam na ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia8
Witam Was! Staram się o drugiego dzidziusia już dosć długo. Synek ma prawie cztery latka. Rok temu zaczęłam starać się o drugą ciążę. udało się w dopiero w czerwcu, ale ciąża obumarła i aktualnie jestem po zabiegu. Martwię się, że znowu trudno będzie mi zajść w ciążę, a nie mam czasu ciągle próbować , bo mam 35 lat no i te obawy po stracie dziecka też komplikują . Starania, mogę rozpocząć za 2-3 miesiące. Będę czytać ten topik i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Maam daj znać co i jak ...Liwia tak mi przykro ale teraz będzie wszystko dobrze odzywaj się do nas pozdrawiam...Monia jesteś w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Iza poranne ukłony dla Ciebie ;) Liwia ... przykro mi również...... trzymam za Ciebie , teraz na pewno się uda. Pozdrawiam wszytskie na topiku. Ide troche popracowac i odezwe sie poźniej . Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Właśnie przed momentem zamiast zabrać się do roboty (siedzę w pracy już od 7.30) weszłam na Wasz topik i chyba tu zostanę jak pozwolicie :-) Niby jeszcze nie staramy się o drugie dziecko ale.. ..w tym roku skończę 30 lat a nasz synek 2 latka. Razem z mężem bardzo chcemy starać się już o drugiego dzidziusia ( z pierwszym staraliśmy się 6 miesięcy) ale jak na razie czekamy na większe mieszkanie - boimy się że w kawalerce nie damy sobie rady z dwójką dzieci :-( Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę że już możecie się starać, że wyczekujecie terminu kolejnej @ żeby nie przyszła...mam nadzieję że i ja niedługo też tak będę miała. A na razie trzymam za Was kciuki i będę sobie chociaż po cichutku podczytywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jofika :) Ja tez mysle o zmianie mieszkania na większe. My mieszkamy na dwóch pokojach w bloku , ale jakos marzy nam sie cztery izdebki. Trzymam kciuki zeby rychło mieszkanko Twoje przyszło i zaraz za tym starania o maluszka drugiego. Skąd jestes?Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj już piątek :) i mam takiego lenia że nie chce mi się pracować a jak tu wytrzymać do 15? Macie racje napewno lepiej starać sie o dzidziusia jak się ma stabilną sytuację a ja mam i co ...czekam :( mam nadzieję że już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tez mam lenia , witaj w klubie. W poniedziałaek przyszłam piewszy dzien do pracy po urlopie. I ten tydzien dał mi popalic. Super ze dzis piatek! I cos dzis humoru nie mam - włosy mam jak siano hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe powitanie. Jestem ze stolicy :-) w której właśnie pada deszcz, jest szaro i ponuro. Na dodatek zimno mi.... :-( Chyba jesień się zbliża dużymi krokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Milczre i milcze bo niemam @ :D ale brzucho pobolewa,sluzu nie ma jak dzisiaj nie dostane to jutro TESCIOR :D HE ja tez z warszawy :) pozdrawiam wszystkie isle 👄 uciekam na chwilke cos zjesc a wy piszcie bo niebawem wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no to po cichutku trzymam kciuki żeby @ nie przylazła :-) a z której części wawy jesteś i w której pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to trzymam kciuki mAAm ! Ale Ci zazdroszcze pozytywnie znaczy sie;). Ja ze Śląska jestem :D. Jofika u nas tez sie hmurzy i tez mi zimnawo. Idzie jesien , idzie , ale co tam my humory letnie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wcinam jabuszki :D Jofika- ja z ursynowa < i mam własna firme - a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×