Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza33 napewno wyglądasz rewelacyjnie. Zycze Tobie udanego balu. I dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ja mam dużą rodzinę i zawsze jest głośno i wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, też bym pobalowała, zatem Iza udanego tańcowania szczęściaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chęcią;) Wiecie tak Wam zazdroszczę tych małych dam w domku, ja mam synka, a raczej młodego kawalera, ale teraz musi być córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to nam wypada teraz synuś no nie? :D Ale mnie tam obojętne. Zdrowe. Zdrowe. Ale zyczę Ci beta zeby sliczna córunia była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta pogadamy jak będą miały 15-17 lat ja okropnie przechodziłam etap dorastania aż się boje o moją małą jak będzie taka jak ja ;) chyba wszystkie chciałybyśmy mieć parkę dzieci w domku :D ja już nawet wymyślałam męskie imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kisa;) Mi też bez różnicy, aby było tylko zdrowe, ale tak na dobrą sprawę, super by było mieć parkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza rzucaj Imiona jakie? mnie marzy sie Dawidek albo Macius , albo Wojtuś :) Dziewczynka : Martusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny, ale z chłopakami też bywa różnie, ale nasze dzieci są wyjątkowe i będą grzeczne;) Dziewczynka Julia, a chłopiec - to zależy od mojego syna - sam bedzie wybierał, tak mu obiecałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Przepraszam, że dawno się nie odzywałam, ale a to przedszkole, a to w pracy od poniedziałku mam taki młyn, że nie wyrabiam już.... a na dodatek mąż wyjechał na 2 tyg. i przylazła ta wredna @ :( Czyli krótko mówiąc ... - znowu się nie udało. Chociaż teraz mam tyle na głowie w pracy i małego przedszkolaka po pracy i przed ;) , że nawet nie myślę o ciąży. Witam wszystkie nowe dziewczyny, przepraszam, że każdąnie witam z osobna, ale dopiero teraz na chwilkę siadłam do kompa. Zaraz znowu muszę lecieć tłumaczyć. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. I odezwę się wkrótce. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia-Mama, i tak mi przykro, że przylazła@, ale grunt to optymizm, teraz się uda na pewno! Gorące uściski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia fajnie ze wpadłas choc na chwilke. Przykro mi z powodu @ :( trzymam kciuki dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia proszę nas nie zaniedbywać :) a jak mąż wróci to napewno się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja już się żegnam- wylatuję szybciej z pracy, do jutra kochane, pappa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że rozmawiacie o płci dziecka. Dla mnie jest to bez znaczenia oby tylko było zdrowe. Mam córeczkę 7-letnią i kocham ją najbardziej na świecie. Marzę o drugim dziecku bez różnicy czy miałby to być chłopak czy dziewczynka. Zależy mi bardzo na tym aby w ogóle zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA szkoda że @ przyszła. Moja @ ma nadejść w połowie września. I oby jednak nie przylazła w ogóle przez następny rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA -👄 ja pewnie niebawem podziele twój los :( i głowa do góry będziemy dzałac razem :) U mnie jeszcze nie ma@ ale dzisiaj zrobiłam o 17 test i był negatywny więc w 70% nie jestem, dla swiętego spokoju zrobie jeszcze w sobote z rannego moczu :) ale już tak na luzie bez nadzieji :) teraz to juz tylko martwię się tym czemu nie mam @ to juz 7 dzień :( tak jak bym dostała to juz bym się starać mogła a tak to ....juz samanieiwm co mi jest bo piersi nabrzmiałe , brzucho wogle nie boli i tak ajk nie urok to sraczka :( TZRZYMAM ZA WAS KCIUKI 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mAAm, a może jednak się udało może nie powinnaś tracić nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jak fajnie, że dzisiaj piątek:) Maam, życzę Ci aby się udało i mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! mAAm moze , moze faktycznie jestes:D ..... trzymam kciuki jeju ale fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po piątku zmykam do domku trzeba jeszcze coś pomóc przy weselu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D witam was wszystkie i dzięki za trzymanie piastek i cieplutkie słowo 👄 ale u mnie to raczej dupa będzie bo tak mnie brzucho boli że z MONIĄ w jednym klubie wyląduję :D cóz nie ma się co załamywac tylko czekac az mina truskawkowe dni i chłopa do wyra i basta :D:D:D niech troche pocierpi;) bo my wkońcu cierpimy po tem 9 miesiecy hihihihihiihi:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam, to że brzusio boli to nic nie znaczy, bo na początku ciąży też boli jak na okres, więc miejmy nadzieję, że to hormonki ciążowe i tego Ci życzę.:) Wszystkie dzisiaj zapracowane, taka cisza, że szok:) Dziewczynki milutkiego wekendu, trzeba się szykować do domku. pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×