Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

wkładeczka jest narazie czysciutka :) ale czuję że się rozkręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi,to uż cie też mam w telefonie:):) bede do ciebie esmsowac z dyzurow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:)!!!!!!!!!!!!!!!Pola a ty skeypa nie masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to miłego sprzątanka życzę uciekam wtakim razie do młodego do lekcji gadzinke zagnać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mam skypa ale tak dawno nie uzywalam ze szok. Moj ma labe bo chory jest wiec nie musi sie uczyc:);) siedzi przy kompie i sobie w najlepsze gra;)cały heppy:) Jedziemy dzis po 20 po kociaka dla niego,marzyło nim przez rok. Dzis zakupiłam juz całą wyprawkę ale mam w bagazniku by nie widział bo to ma byc niespodzianka:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jjuz jestem mój odrabia cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ale super niespodzianka :) A kociak jakis rasowy czy dachowiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - bo skeypa mam ja , magdalenka, kisa tez juz podała to mogły bysmy sobie zrobic kiedys konferecje na żywca przez kamerki hihihi:) wszystkie na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja ostatnio mam mdłości i wymioty juz przez calutki dzień, od rana do wieczora, bez przerwy. już normalnie nie wyrabiam. do tego zgaga...... trzymam mocno kciuki za Was kochane!! Staram się czytać wszystko co piszecie na bieżaco ale potem nie mam nawet siły odpisać bo już mnie mdli i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kropeczka bidulko :O To chociasz pustego nika nam wysyłaj to bedziemy wiedziały że dajesz rade :)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz z powrotem poprostu sobie bardzo zatarla oko dostala kropelki i maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) mAAm według mnie nawet jak troszkę spadła u Ciebie ta tempka to i tak jest to faza wyższych temperatur :) Będzie dobrze, zobaczysz :) magdalenka - Twój wykres jest bardzo ładny, tempka wysoko, narazie według mnie jest ok. A ja już jestem w pracy, spałam dzisiaj jak aniołek :) Całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki i ja już podałam swoje namiary na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... U mnie dzisiaj zimno brrr Maleństwo kopało całą noc...co chwilkę się budziłam ale ciągle nisko czyli jeszcze się nie odwrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie evika tylko dzisiaj ta tempka mi spadla wczoraj było 36.7 a dzisiaj 36.4 czy to jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka witaj :) Troszkę mocno spadła Ci t tempka:( Poczekaj jeszcze do jutra, jak jutro spadnie bardziej to :( A jeśli się podniesie to być może @ nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼W🌼I🌼T🌼A🌼M🌼 dziewczynki u mnie dzisiaj ter owulacyjny pokazał 36,55 jeszcze 2 nie ma ale lada moment będzie bo brzucho bardzo boli :oAle przyznm sie że jakos mnie to nie załamuje zbytnio :o sama nie wiem czemu moze przez to nieustanne myslenie o wyniku cyto.:oJakos nie bardzo mogę sie skupic na czym kolwiek:oZawsze chciałam miec druga dzidzie z maja więc mam jeszcze troche czasu hihii:) no ale serio chyba bede spokojniejsza jak będę miała wynik cyto i badania zrobione wszystkie , a wierzę że wtedy napewno sie uda :) moze to głupie myslenie ale mnie jakos tak uspokaja :) juz was dziewczynki wszystkie wpisałam w kom. to dobrze ze podałysmy namiary do siebie bo jak np. Evika urodzi to zawsze może którejs z nas sms przesłac i w tedy napewno odrau napisze na forum i Oj bedzie bal, ojbędzie bal hihihiihi:D MAGDALENKA- poczekaj do jutra może to taki jednodniowy spadeczek :) a jak nie to co sie martwisz dzieci z Lutego tez sa super!!!!!!! Głowa do góry bedzie dobrze :D EVICZKA- ty kochana jesteś nasz duszek temperaturek :) kochana jestes że tak dzielnie znosisz nasze wszystkie pytania i watpliwosci zwiazane z tą tempka 👄 A jak ty sie czujesz?? skurczy juz nie ma??? POLA- - pisz jak tempka bo czekam z niecierpliwoscią :) IZA-co tam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie POLA pisała mi sms jest do 19. oo w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść na zakupy ale takie zimno, że wogóle nie chcę mi sie ruszać za biurka ... Od jutra mam badanie z biegłym i tydzien wyjęty z życia ;( mam nadzieję że szybko skończy i sobie pojedzie zwłaszcza, że ciężarnych nie wolno denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kisa coś cicho siedzi czyżby już ? Kochana odezwij się do nas :) Kropka jak dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam swoje namiary na NK bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- KISA pisała wczoraj na nk ze niebawem sie odezwie :) wiec jeszcze nie urodziła :) tez uwazam że te namiary to dobrz sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm. Dziękuję za to co piszesz. Jesteś kochana. Ja czuję się dobrze, im bliżej końca, tym częściej wydaje mi się, że mam więcej energii i siły a jak zaczynam już coś robić, np. intensywnie sprzątać itp, to męczę się po 10 minutach. I tak to ze mną jest. Dzisiaj kolega w pracy powiedział, abym zapinała kurtkę, bo powiedział, że przeziębię \"malutkiego gryzonia\". A weź tu człowieku i zapinaj tą kurtkę jak tu brakuje chyba z 50 cm materiału. :) Ja nie mam już skurczy, wszystko ustało, a szczerze mówiąc miałam nadzieję że już niedługo się zacznie :) Właśnie przed chwilką zwolniłam się na troszkę z pracy i woziłam córcię na prześwietlenie do szpitala. Chodzi o to, że córcia od miesiąca ma katar, kaszle. Niby jest zdrowa, nie ma temperatury, gardło zdrowe i wszystko ok. Byliśmy z nią u lekarza, lekarz mówił, że nic nie widzi, osłuchał i stwierdził, że wszystko ok. A ona rano budzi się cała \"zawalona\", zasmarkana, kaszle, ma chrypkę, jest blada jak ściana i wygląda codziennie na bardzo zmęczoną. Martwię się z tego powodu. Dzisiaj mąż został z córcią w domu i poszedł jeszcze raz do lekarza. Lekarz znowu stwierdził, że wszystko ok, ale dał skierowanie na prześwietlenie płuc. Także woziłam ją na te prześwietlenie i już jestem z powrotem. Zdjęcie będę miała dopiero jutro i po południu jutro przejdziemy się jeszcze raz do lekarza. Kurczę, troszkę się denerwuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak córcia ma dobre badania to wszystko bedzie dobrze. Tylko że każda z nas się denerwuję jak dziecko choruje. Moje maleństwo od wczoraj szaleję ...chwilę spał a teraz znowu kopie ale to takie przyjemne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mas rację Iza. Ale widzisz, lekarze twierdzą że nic jej nie jest a ja jak na nią rano patrzę, to aż mi serce się kraja. Katar taki że oddychać nie może, chrypka, kaszel, blada jak ściana i tak przez miesiąc. Cały miesiąc podaję jej witaminy, rutinoscorbin i syrop od kaszlu i nic, dalej to samo. Córcia nie ma żadnej alergii, przynajmniej do tej pory nie miała nigdy na nic alergii więc raczej to nie alergia. Normalnie martwię się. Może to prześwietlenie coś wykaże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- spokojnie :) Może powiedz zobaczy zatoki córci bo mój naprzykład kasłał , i nos miał zatkany i okazało sie że to zapalenie zatok i to alergiczne nie miałkataru ale dosłownie zaschnięta rope w nosie :O dostał leki i jak reka odjoł sie skończyło :) wszystko zeszło a tez goraczki nie miała :o tez chodził blady mówił ze go głowa boli a goraczki nie miała :o A biorac pod uwage że tyle roslin teraz kwitnie to może byc to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- mój syn tez nie miał nigdy alergi a okazało sie że tak reaguje na przekwitanie bylicy w październiku i listopadzie:O Kotki uciekam myć głowe i z młodym do szkoły wpadne około 13>oo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy mAAm co pokaże to zdjęcie z prześwietlenia płuc. Moja córcia ma katar taki jakby ropny, gęsty. :( Oj, siedzę tylko i się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×