Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Rany dopiero 14...ja już chcę do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitusie :) Juz jestem troche mi sie zeszło w sklepie :) Juz nadrabiam co kliknełyscie i klikam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz poczytałam :) EVIKa- gdzie tam u mnie ta tempka wysoko :( własnie dzisiaj i wczoraj spadła do dołu :(i ten mój wykres jak widziałas taki góra , dół jak ktg :o i kuje mnie cały czas z prawej strony :O No no kochana patrzec niebawem bedziemy opijac Bartusia na topiczku :) MAGDALENKA - ja te zdjecie zmiejszałam w takim programie ale nie bardzo wiem jak ci to wytłumaczyc jak chcesz to na NK wysle ci meila do mnie przeslesz mi foto wykresu i wkleje ci w kafe :)mozemy umówic się nawet na jakąs godzinke jak chcesz:) POLA- poczytałas???????i co ????? IZA- ja prosze capuczinko :) Dziewczyny kupiłam w aptece termometr do mierzenia owulacji :) Jest rtęciowy i ma troche inna podziałkę bo np. 36 i 1,2,3,4,5,6,7,8,9,/37 1,2,3,4,5,6,7,8,9 jest troche dokładniejsza ta podziałk aklikne foto wieczorem to zobaczycie kosztował 9.40zł :) W ulotce jest napisane że najlepiej jest mierzyc tuz przed 7.30 rano bo w tedy temperatura jest najbardziej wiarygodna :) jeszcze poczytam to wam kliknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tym termometrem mierzy sie w pochwie 2-3 minuty a w ustach 4-5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam cos zjesc bo po młodego musze leciec do szkoły za 30 minut wpadne jeszcze dzisiaj :) KOCHAM WAS BABOLKI👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-zaraz poczytam. Byłam w mieście i chciałam jak najszybciej do domu bo miałam wrazenie ze mi juz leci @. Na razie czysto ale Cos czuje ze jest tuż tuż.Brzuch mam taki obolały..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam tez musze kupic taki termometr co do tego zdjecia to oki nie ma sprawy dziewczyny od pol godziny mam straszny ból na srodku w dole brzucha bardzo nisko i nie wiem co to moze byc troche sie martwie wzielam tabletke przeciwbolowa mam nadzieje ze mi pomoze bo jak nie to nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- juz ci zmiejszyłam :) wkleic w forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- tobie tempka pięknie rosnie :)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój wykresik jest sliczny :) nie to co mój ktg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam otwieram i nie ma nic zobacz sama moze zaraz wskoczy jak rosnie to znaczy ze jest po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam niusa dla ws z pierwszej ręki :) a więc kochane moje :D u mnie nie ma II kresek :O Bo własnie byłam w kibelku i sisiałam i jak sie potcierałam to był zarózowiony sluz:o ale spokojnie jak się pojawi @ to bede spokojna bo będę juz miała wynik cyto oby dobry :O i monitoring :D i badanie tego na p to zawsze jakis obraz się naswietli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka mi sie otwiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!dziewczynki w forum NK już Ja i POLA wpisałysmy telefony i meile :) wpiszcie i wy :) zawsze jakis kontakt jest jak którejs długo nie ma albo zacznie rodzic zawsze sms mozna przesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co własnie patrzyłam ten termometr który kupiłam i wnim skala się zaczyna od 35.5 :o kurcze a jak ja mam nisze tempki to mi nie pokarze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- to znaczy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ci wysłałam na skeypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz cie maam mam:):):) dziewczynki ja uciekam bo musze z siostra jechac na pogotowie bo strasznie jej podeszlo oko ropą i ja całe boli jak wroce to zaraz zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI Magdalenka zdróka dla siosty❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D własnie ze spowiedzi probnej wrocilismy:) Ale mnie łeb boli!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to pogoda,bo u nas zimno,wieje i pada a może hormony bo @ nadciąga mAAm-może to tylko leciutkie plamienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×