Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA- no tak krzyczyz że juz wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj obudziłam o 5.20 bo pas remontuja i 25 metrów na d blokami lataja samoloty :( obłęd normalnie:( zmierzyłam tempke i spadła 36.5 było o tej piatej nie wiem czy jest wiarygodna bo o 1.00 poszłam spac i jeszcze z boku na bok z nerwów tymi wynikami się kreciłam :o potem zasnełam i o 8 .00 obudziłam sie znów i tempka pokazała 36.9 ale to juz nie jest warzne :) Czekam spokojnie na @ jeszcze 2 dni i się pojawi :) Teraz to tylko o tym wyniku myślę :O oby był dobry to na ten monitoring polecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dzisiaj temperatura dziewczyny ? Kisa odezwij się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- dzieki za namiar na park :) super na 100% pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana lepiej czekaj na II kreski a nie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ak jak pisałam spadła :( więc dupa:( Mam pytanko o ta kropke bo dzisiaj jak wpisałam ta niszą tempke to ta linia na wykresie była przerywana :o czemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- ja nie mam szans na II krechy w tym miesiącu bo i wczoraj spadła i dzisiaj mój wykres to wyglada normalnie jak KTG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ale Evice też spadła temperaturka a teraz już niedługo porodówka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ale evika miała jednorazowy spadek a u mnie to góry i doliny :) Zrobiłam zdjęcie wykresu co prawda tempek tam nie widac ale to wam najwyzej napiszę a bedziecie widziały jaki jest pokręcony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wam wkleje dajcie mi 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- nie martw sie na zapas,ciągle masz wyższą tempkę,a poza tym tej temp nie nalezy tak szablonowo traktowac,to sprawa indywidualna,zależna od bardzo wielu czynnikow.Sama piszesz ze żle spałas krecilas sie,wiec wyszła jaka wyszła-własnie z poodu zle przespanej nocy. Ja tam stawiam na twoje 2 kreseczki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-ten park reklamowali przed majówką na tvn24,szkoda,że tak daleko. My mamy to safai zoo 100 km stąd.Też fajna sprawa ,bylismy tam w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-wynikiem sie nie martw,na 100% bedzie prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski powiedzcie mi jak byscie liczyły, 12 o4 w niedziele po wieczornych serduchach było już krwiście,potem w pon leciutki e krwawienie a juz porządne we wtorek,nie wiem czy liczyc od niedzili 1 dzien czy od wtorku. Jesli od niedzieli to dzis 24 dc jesli od wtorku 22 dc.Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja myślę że od niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://img8.imageshack.us/my.php?image=wykrws.jpg ( nie patrzcie na faze luteinowa bo nie zaznaczałam jej ) @ skończyła mi sie 9dc ( mam zawsze długo 2 ostatnie dni plam) 10dc-36.4 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.5 14dc-36.7 15dc-36.7 16dc-36.5 17dc-36.2-wizyta u gin(sluz około owulacyjny) 18dc-36.5 19dc-36.6 20dc-36.25- zdaniem gin i EVIKI powinna byc owulka 21dc-36.7 22dc-36.75 23dc-36.5 a o 9.00-36.7 24dc-36.6 25dc-36.6 26dc-36.6 27dc-36.7 29dc-36.8 30dc- elek 36.6 -rtęciowy-36.9 31dc-elk36.6 rtec 36.9 32dc-36.5 rtęc o 5 rano , a o 8 36.9 wykres wpisywałam pierwsze pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jesli tak to powinnam juz miec jakies objawy @,od 22 mam plamienia a tu nic na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam hmm chyba Evika Ci najwięcej powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja chyba tez bym liczyła od niedzieli :O bo pisałas że było juz krwiscie , a czasem po sexiku ponoc lekko ustepuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no ja zwarjuję :D za chwilkę :D ty sie kochana ciesz że nie plamisz bo to znak że II krechy sie szykuja :D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- zmierzysz jutro rano i bedziesz wiedziała, mysle ze to 36,5 dzis to przez zle przespaną noc. Ja kiedys w pogotowiu po nocy miałam 36,2 choc dzien wczesniej było 36,8 a nastepnego dnia juz znow 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten cykl miałam przeraziwie krotki bo 22 dni, teraz jesli liczyc ze 24dc to zaczynam sie juz denerwowac. Czekam jak na szpilach. Wieczorem bolał mnie brzuch ,myslałam ze rano juz cos bedzie, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pmyslicie,że świruję bo sama tak mysle ale zamiast tego mam ciągle te odbijania jak cos do geby wezmę,odbijanie przynosi mi ulge bo jak cos zeżrę to mi stoi na żołądku , pewnie to już nerwy bo nie sądzę ze cos innego,nawet sie nie nastawiam,bo czemu miałoby cos byc skoro prawie rok nie ma. Czekam więc na @ bo pewnie jak zawsze przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- leć ty po tesciora :D:D:D:D bo te odbijania ta sa podejrzane :D mnie boli brzucho z prawej strony więc na 100% bedzie u mnie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-co ty kobito gadasz???!!nigdzie nie lecę, czekam na @ juz. Jesli nie pojawi sie do niedzieli to moze w przyszłym tyg odważe sie kupic test. Na razie siedze cicho i czekam na @. mAAm- bol brzucha nic nie musi znaczyc,ILE RAZY MAM CI TO POWTARZAC???????!!!!!!!:P:P:P:O:O:O Spokoj mi tu laska! hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- musiałam sie wyrzyc,wydrzec, ach juz mi lepiej, :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- ale mnie wczoraj bolało cały dzień ze myślałam że to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ponadto widziałas mój wykres wyglada jak KTG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie resta panienek ????MAGDALENKA???BIGMAM już list gończy wysłałam za tobą :) !!!!! Evika juz 10.34 pisz mi tu szybciorkiem !!!IZA!!!!!!POLUSIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×