Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ja uciekam robic jakis obiad bo obiecałam młodemu ze pojedziemy na kajaki co prawda niechce mi sie ale obiecałam a bierze jeszcze kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie było mnie w wekendzik bo męzus w piatek 20 minut przed praca dryndnoł że mam pakowac rzeczy i jedziemy na mazurki i tak tez było:) Dzisiaj o 16.00 mam wizyte u ginki i boje sie jak cholera :( co mi powie:o jak moje wyniki:( czy cos mi da:o jak to mówia strach mi do dupy zaglada:) NUSKA- daj znac jak tam ??Bo my tu czekamy :) ja wczoraj na wszelki wypadek krzyczałam i dziaisj tez krzycze Aaaaaa AAAA Aaaaaa:D MAGDALENKA- gratuluje dziarki :D Ja bardzo lubie i mam sama 2 :D jeden na brzuszku Twitegio ( zawanego przez mojego meza strasznym smokiem ) ale ja go uwielbiam bo jest mały sprytny wredny jak ja hihii:D a drugi na łopatcelewej który sama sobie projektowałam wyglada jak wir wody ale na pierwszy rzut oka przypomina kawiat i jest w kol. czarno, seledyn, fiolet, turkus,i lekki róz a w zasadzie wrzos :) i ostatnio chodzi mi pogłowie aby dorobic do niego łodyge i drugi mniejszy wir cos jak by2 kwiaty bo niestety po ciazy troche mi kolorki zbledły więc chciał bym go poprawiś dopiero po 2 dzdzi o ile mi się uda:o bo ten na łopatce robiłam w 1997 roku :) a na brzuchu 2 lata wczesniej :) Co do męza to mój tak mi pozazdroscił że na pierwszą rocznice slubu tez zrobił :)sobie tribalda na ramieniu:) Twój męzus pewnie tez ci pozazdrości :) MULAN- kochana napisz koniecznie jak po wizycie !! Cieszę się że juz brzusio widac :) prosze brzucho sfotografowac i do klasowej galeri wkleić :D mamy zastrzezona to tylko my bedziemy go widziały :) Kotek co do anemi to dobrze by było jak może z JULY bys pogadała bo ona tez miała anemie z tego co pamiętam to moze ci cos podpowie :) ANETKA- normalniekochana jak to obiawów nie masz ?! przeciesz bolace piersi to obiaw :D ja w pierwszej ciazy byłam po 10 dniach od zrobienia testu u ginki:) EVIKA- jak tam bartuś?? IZA- jak norbert??? KISA- jeszcze na urlopiku??? POLA- przerwa w uczeniu!!!!:D JULY-jak Zosia??? KROPKA-halo??halo?? A zapomniałam wam napisac że takie pierdoły mi sie sniły ż eszok :o dzisiaj w nocy :o sniło mi sie z emam syna i że nazywał się Eryk a za piec minut juz płynełam zaglówka z męzem i mielismy córke ale ta córka wygladała jak lalka szmaciana dobrze ze była sliczna bo jak by była ochydna to pewnie z krzykiem bym sie obudziła no mówie wam jakies takie pierdy że nie wiem :o moze to stres przed ta wizyta u gin :o sama juz nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem :D tylko musiałam Was poczytac i odpisac wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam napisz koniecznie co u gin co ci powiedziala i wogole wszystko jak tylko wrocisz to sie odezwij do nas ja trzymam kciuki zeby bylo dobrze:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI MACIE BUZIAKI OD KISY TESKNI DO NAS :0 JEST W MORSKIM OKU WŁASNIE :d MOCNO WAS CAŁUJE I PYTAŁA SIE O NUSKE :) MAGDALENKA-NAPISZE NAPEWNO KOCHANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nina80 i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak wam napiszę :O:p Więc pani ginka powiedziała że mam kosmicznie pomieszane wyniki :o :) ale ż enie jest tak najgorzej :o :0 ponoc powiedział ż emam brac przez 3 cykle luteine pod jezyk 2x dziennie:O bo jej zdaniem to mi powinno wyrównac cały poziom hormonków i naturalnie mam działac i jak się by @ nie pojawiła to mam odrazu tesciora robić i dzwonić do niej a jesli bedzie mi sie kończyc 3cykl i w ciazę nie zajde to mam przyjsc i w tedy jeszcze raz zrobi mi badanie hormonków i obierzemy inna technikę :oi oczywiscie mam nie myslec , bo narazie to faktycznie sa pokręcone te moje hormonki :o czy któras z was brała luteine ?? I jak sie czułyscie po niej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno czy jak któraś z Was brała luteine to co z kwasem foliowym :o brac go czy nie bo zapomniałam spytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kwas foliowy bierz cały czas luteiny niebrałam wiec niepomogie widzisz tak sie martwiłas a niejest tak zle teraz tylko niemyslec a napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz ci pisze MAAM mAAm a wiec tak to z tego wynika ze nie jest zle jak masz brac tylko luteine ja ja biore caly czas 2 tabletki dwa razy dziennie podjezykowo nie masz po nich zadnych objawów tylko jak masz pod jezykiem to maja taki dziwny smak ale da sie wytrzymac ale ogolnie luteina jest po to zeby ci pomoc zajść w ciąze bo ja tez ją mam i po to zeby robić porządek z hormonkami także sie nie martw bo ja tez ją biore ja pisalam ze mam przepisaną takze glowa do gory misiu :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA-ANETKA- dzięki 👄 kochane ❤️ wpadnę rano bo ide z mezem na spacerek i winko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kobitki:d ......................a co tu takie puchy :(................ ANETKA- dzieki - fajnie było :) bo i nocka cieplutka co do owocnej dyskusji to dupa bo jakos mnie jajniki wczoraj bolały :o ale i tak było milusio :) MAGDALENKA-halo??halo?? EVIKA- Pisz jak bartus??? IZA- jak Norbert??? POLA- Tęsknię???I TRZYMAM KCIUKASY ZA II KRECHY:D NUSKA- pewnie juz urodziła bo milczy :) całuski dla ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stronkę wam zgarnełam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DLeniuszki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D kto pisze ten ma hihihihihihihi:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis jestem niewyspana i zła w nocy wstawałam 4 razy do łazienki a 5 raz obudził mnie deszcz musiałam okna pozamykac juz wizyte zaklepałam u gina jutro koło 13nastej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- to klikaj koniecznie jak będziesz juz po wizycie u gina :) co do wczorajszej burzy to u mnie nie było i nawet grzmotów nie było słychac za to tak się błyskało ze szok :o MA KTÓRAS JAKIES WIESCI OD NUSKI?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane laseczki. Jestem tak zabiegana że szok. Nie wiem na jakim ja świecie żyję normalnie. Córcię wysłałam na wakacje więc powinnam mieć więcej czasu, tymczasem niestety jest odwrotnie :( Bartuś dalej kaszle, wczoraj zrobilismy mu kolejną morfologię, wyniki nie są najlepsze i dlategoBartuś narazie nadal nie może być zaszczepiony. Co prawda jest lepiej jak było ale niestety nie na tyle dobrze, żeby można było go szczepić. W piątek znowu mamy wizytę u specjalisty w Białymstoku no i zobaczymy co wtedy. Martwię się okropnie bo trwa to już tyle czasu :( Poza tym firma w której pracuję nie dalej mi o sobie zapomnieć, mam dużo pracy, często jeżdżę popołudniami do pracy i pracuję, czasem robię coś w domu i tak na okrągło. Ech, taki to mój ten urlop macierzyński.... Ale nie narzekam, bo najwazniejsze że Bartuś w domu :) Mój synuś od kilku dni głośno się śmieje na cały dom, najcześciej ma to miejsce jak ssie cycka, patrzy co chwila mi prosto w oczy, bawi się cyckiem, to ssie go to puszcza co chwila i czeka żebym tylko go zaczepiła i zaczłęa do niego się uśmiechać i z nim rozmawiać. Wtedy śmieje się na cały dom. Cieszy się całą buzią :) :) :) A my wszyscy nie możemy się napatrzeć i śmiejemy się razem z nim. Uwielbiam te chwile gdy on tak głośno się śmieje bo już tyle się napłakał w swoim życiu że szok. Macie wieści od nuśki??? Myslę że pewnie już urodziła..... mAAm - możesz śmiała brać luteinę i kwas foliowy jednocześnie. Ale będę się cieszyła jak Tobie się uda :) :) Zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Już ja to wiem :) Popracujesz troszkę z ginką nad swoimi hormonami i wszystko się uda, teraz Twoja kolej kochana :) Anetka - jak po wizycie u gina? Pola- tęskno mi do Ciebie i to bardzo :) Kisa - dziękujemy za buziaczki i pozdrawiamy bardzo bardzo mocno. I tęsknimy jak nie wiem co :) Iza- jak synek? Magdalenka - a Ty gdzie dzisiaj się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzięki kochana 👄 Super ż eBartus taki uchachany:) i nie ma sie czemu dziwić wkońcu rasowy facet :D że na widok cycka sie cieszy:DSuper że wyniki juz są lepsze :D zobaczysz niebawem ten koszmar sie skończy :)i kochana pogoń ich troche z tą robotą :) ANETKA- Jak po wizycie ????klikaj WREŚCIE!!!!!! Co do Nuski to nie wiem nie pisałam ale chyba juz urodzila bo jak by nie rodziła to na kafe miała sie pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
·٠••♥• •♥• •HEJ·٠••♥• •♥• •KOCHANE·٠••♥• •♥• • co tu takie pustki dzisiaj :( Kobitki bo nam topik pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×