Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA-:D ale mi sie gębula ucieszyła jak cię zobaczyłam :D tęskno tu bez Ciebie:D Co do @ to twoja zaklinam jak najbardziej &&&&&&&&&&&&&&juz zaczarowana :D moja powinna byc 23.08 wiec czekam na nią na kompletnym luzie bo wiem ż enic z tego nie bedzie bo widziałas pewnie moje wyniki hormonków:O ale mam nadzieję że Tobie sie uda w tym miesiacu :D tzrymam kciukasy za twoje II krechy:D A Nasze kochane MAMUSIE moze byście wkleiły zdjatka pociech w NK i dały ciotka oko nacieszyć :D:p A i zjadłam zupe i zgaga znów sie pojawiła ale naszczescie łagodniejsza :o kuźwa w zyciu tak nie miałam zjadłam zupe jarzynowa i kompletnie nie mam po czym miec tej pieprzonej zgagi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- zapomniałam Ci napisac że ja jak pisze posta to oczywiscie jak nie zapomne to przed wysłaniem go kopiuję bo tez mnie wnerwia jak mi posty zjada a ja sie napisze jak głupia a tak jak zje złosliwa kafe to wklejam ponownie i kłopot z głowy :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dzięki kochana za radę:)ja nawet na to nie wpadłam hihih a apropos twojej zgagi to na pewno podejrzana sprawa,oby to było to!:D trzymam kciukasy:) Wyniki troszę niskie ale to wcale nie przekresla możliwoci zapłodnienia:)Trzymam kciuki mAAm i to wyjątkowo mocno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no co ty :DNie ma szans bo i w 3dc miałam niski FSH i LH i prolaktyne wysoka bo 536,00 a norma była do 530,00więc kciukasów nie trzymaj bo ci piachy zbieleja :) zachowaj trzymanie na następny miesiac :D A co do zgagi to przeszła mi teraz ale boje sie że moze to od tego kamienia mnie tak meczy choc przyznam się z enigdy tak nie miałam :oAle ciąza to to napewno nie jest :DAle za CIEBIE trzymam mocno kciuki i 20.08 pewnie IIkrechy twoje opiję :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem padnięta ...mam nadzieję że Norbert będzie smacznie spał i tylko na jedzenie się budził :) Kochane miłego wieczoru - idę bo maleństwo coś niespokojne ...papapa Acha dziekuję Wam za ten rok :) i mam nadzieję że kolejny przed nami :) I kolejne dzidziusie będą z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.Imprezka chyba udana bo Wszystkie jeszcze śpią. U mnie dalej bez zmian, jeden pokój pomalowany dzisiaj sobie go dopieszczę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ...Norbert całą noc niespokojny - ale chyba wiem dlaczego...wczoraj mąż posypał go pudrem i podrażniło mu pachwinki...biedny pewnie go wszystko pieczę ...zaraz idziemy na spacerek może na polku spokojnie pośpi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :D A co tu taka cisza:O Kaca po mlecznej imprezce leczycie hihih:D NUSKA- kochana u ciebie to juz chyba kwestja godzin bo przy twoim pałerku to troszkepodejrzane więc pewnie lada chwilka :) IZA- miłego spacerku z NORBERTEm i klej nam choc jedna foteczke niunia przeciesz mamy profil zastrzezony :) EVIKA- jak dzisiaj Bartus mam nadzieje że nocka była juz spokojna i niunio nie kaszałał :) KISA- urlopowiczko teskno bez ciebie:( POLA- ja zaciskam wszystko mozliwe za twoje II krechy:) MAGDALENKA- jak tam kochana dzisiaj ???? ANETKA- i jak męzus juz oswojony z mysla :) i jak sie czujesz?? KROPKA- halo,halo!!! JULY halo, halo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem:) mAAm-dzieki za te kciuki ale ja sie jak zwykle nie nastawiam,juz chyba mi wszystko jedno,po kilkunastu miesiącach niepowodzen w koncu człowiek odpuszcza.Co bedzie to bedzie.. Nakarmiłam towarzystwo spagetti;)(na nic bardziej skomplikowanego nie miałam czasu:)Rano wstałam o 7 rano! zawiozłam świnke morską mamy do weterynarza na zabieg usunięcia guza przy odbycie:(Biedny świniak,jest tam od rana i czekam na tel by go odebrac,a weterynarz powiedział ze narkoza moze do 17 działac wiec jeszcze troche.. Rany,od wczoraj z nauką u mnie kiepsko,nic mi nie wchodzi do tego łba:O:P.Dzis oboje obudzilismy sie nieprzytomni,nie moglismy w nocy spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- :D witam :D ja tam kciukasy trzymam :) Powiem ci ż eja dzisiaj tez ze swoim z wyrka nie moglismy wstać :o moz eto ta zmiana pogody :) Co do spageti to ja wczoraj miałam dzisiaj beda schabowczaki :) ziemniaczki i fasolka szparagowa ale jakoś nie chce mi sie tyłka do kuchni ruszyc :) ogarneło mnie błogie lenistwo :D Rany to macie przejscia z tą świnka :o współczuje bo to nic miłego patrzec jak pupil cierpi :OA nauka nie zajac i nie ucieknie:p jakies wagary tez ci sie należa :Dpowiem ci ż eja tez juz odpuszczam nie mam juz siły myslec czekam tylko na wizyte u gin i zobacze co mi powie mam tylko nadzieję ż emnie nie dobije :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam-masz racje,trzeba psychicznie odpuscic i tak ciagle nie myslec o tym...chociaz to trudne. Ostatnio zetknęłam sie z sytuacja kiedy kobieta miała 11 dzieci,rany, mniej wiecej wychodziło co rok prorok.Ale sprawiedliwoc na swiecie;):) Swinek odebrany,operacje przezył,chociaz jak go pod domem wyciagałam z samochodu to był obrocony na plecy,łapkami do góry i juz myslałam ze po drodze sie przekręcił,zero oznak życia nie widziałam,ale w koncu zauwazyłam płytkie oddechy. To jeszcze narkoza działa,mam nadzieje ze dojdzie do siebie:) Juz chciałam z reklamacją dzwonic do lecznicy hihihi i oswiadczyc ze i owszem operacja sie udała a pacjent zmarł hihih...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusciutko my skonczylismy dopiero tapetowac mAAm co do mezusia to jeszcze niedotarło ide sie myc i spac bo juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac u mnie dzis piekna pogoda to juz pewnie koncówka lata bo wieczory i noce sa juz chłodne po obiadku chyba wybierzemy sie nad wode we wtorek chyba zarejstruje sie do lekarza na srode niewiem czy niezawczesnie napiszcie po jakim czasie od zrobienia testu wy poszłyscie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, coś się zaczyna...mam takie małe skurcze ale co 15 min. czekam na rozwój sytuacji chyba ,że to będzie fałszywy alarm.W razie czego krzyczeć ze mną he he.Jak mnie nie weźmie to odezwę sie rano. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ja własnie wróciłam z mazur :) więc jestem gotowa na krzyki :D👄 Buziaki dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki zaczne od tego ze sobie zrobiłam tatuaż w piątek na stopie bo zawsze chciałam jest maly i z boku wiec tak sie nie rzuca malutkie kwiatki ale jest ładny moj mezuś byl przeciwny i to bardzo dopireo w sobote chciał zobaczyc bo w piatek jak zrobiłam to wogole nie oglądał :) anetko ja byłam u lekarza tydzien po zrobieniu testu i nic nie zobaczyla przez usg dała mi leki i kazala przyjść za tydzien i jak poszłam to juz było widac takze mozesz isc bo moze da ci jakies leki ja np. miałam od razu na podtrzymanie , ale ogolnie od zrobienia testu jakies dwa tygodnie bo wczesniej nic nie widac :) nuska bedziemy krzyczeć razem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam reszte dziewczynek 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !! Ja dziś powiedzmy że wypoczęta - ale już nie pamiętam, że byłam na urlopie. U mnie wszystko w porządku. Jutro jadę do lekarza na kontrolę. Z badań widzę że mam lekką anemię ale jak patrzę na poprzednie badania to widzę że się pogłębia. Przed chwilką właśnie zmagałam się krwawieniem z nosa. Ale ogólnie czuję się dobrze. Brzuszek rośnie. Wczoraj była rodzinka to już mówią że widać widać !!!!!!!!! Kochana ja przegapiłam urodziny topiku. Ale mimo wszystko życzę wam i sobie abyśmy były ze sobą jak najdłużej i w jak największym gronie. Całuję mocno. Anetko ja też teraz biorę Feminatal N oraz magne B6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska ja tez bede krzyczec chyba ze juz jest po wszystkim i masz juz dzieciatko ja w dalszym ciagu niemam obiawów ciazy tylko strasznie bola mnie piersi a mam duze najgorzej z rana i kuje mnie pod zebrem jutro zadzwonie zeby umówic sie na srode bo mój lekarz przyjmuje tylko raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze porobic pare zdiec i wkleic na nk nawet niepisałam ale miesiac temu sciełam włosy i musiałam sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×