Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ANETKA-G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️!!!!!:D:D:D:D A nie mówiłam :p :D Bardzo się cieszę :) Że Ci się udało :D Normalnie nam starającym przywruciłaś wiarę że się końcu UDA!!!:D I stwierdzam że chyba naprawdę w tym jest metoda by nie myśleć :) Ty kochana jestes tego przykładem :) Bo myslałas że nic z tego bo plemniki meza słabe i co :D Kochana :D:D:D jeden kamimkadze wiedział co robić gdzie się schowac i komórkę przatakowac i prosze :D Jeszcze raz bardzo gratuluję i bardzo się cieszę :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mAAm własnie powiedziałam młodemu ze chyba sie udało to odpowiedział ze wkoncu ja nieczuje zadnych objawów ciazy zreszta jeszcze niewierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm tak w tym miesiacu odpusciłam zupełnie wiedziałam ze plemniki sa słabe juz zdobyłam namiary na super lekarza w toruniu starszy dziadek przyjmyje w domu znajoma miala tez taki problem miała usc pod noze i pojechała do niego i ma dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dalej dwa w jednym he he. Anetka GRATULUJE!!!! A z tym wyrywaniem zębów nic się nie bój ja w 4 miesiącu wyrywałam ósemkę.Teraz dbaj o siebie.Ja też nie dowierzałam po pierwszym teście. mAAm ty również niedługo zakreskujesz i nie pisz głupot że nigdy już dzieci nie będziesz miała!!!Synuś jak marzenie już jest, powolutku i z drugim się uda!!! :))) Witam i pozdrawiam też pozostałe Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA - A NIE MÓWIŁAM?!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję z całego serca :) Ale się cieszę, kolejne topikowe dzieciątko w drodze :) :) :) :) SUPER :) mAAm - kochana ja też na tych Twoich wyniczkach to kompletnie się nie znam, ale wiesz co jak pójdziesz do ginki z tymi wszystkimi wynikami to koniecznie ją o wszystko wypytaj, co do czego, co z czym i w ogóle. I niech kobiecina jak najszybciej Ci pomoże :) Ale się cieszę że Tobie też się uda, ja to wiem. jesteś pod fachową opieką, będzie dobrze, zobaczysz :) KOCHANE JUTRO I ROCZNICA NASZEGO TOPIKU :) :) :) ALE BĘDZIE IMPREZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze wolniej bo męzuś wzioł jednego laptopa a syn drugiego i mi stacjonarny zostawili i tak wolno net mi działa ale jestem:) ANETKA- to super młody zadowolony :D Toja teraz trzymam kciuki za dziewczynkę :D I nie biadol mi tutaj tylko uwierz że jestes mamusią po raz drugi :) A co do objawów to z tego co pamietam MULAN tez ich nie miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka ja też wyrywałam ząb w ciąży - nie martw się wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nuska ma racje co to za głupoty w kolejnym miesiacu czekamy na ciebie kochana twoje wyniki mozna poprawic lekami u mnie było by gozej bo to maz miał słabe plemiory a wysłac go do lekarza to szok zostaje coraz mniej dziewczynek do zaciazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolejna noc z rzędu wygląda fatalnie.Kładę się o 23 i nic 24 nic 1 w nocy nic , nie mogę zasnąć.Jak w końcu się uda to koło 2 parcie na pęcherz i do kibelka i potem znowu za godz. i tak w kółko do rana.Za to rano to bym spała.Dzidzia też brewerzy w nocy najwięcej.Ja znowu jak nie mogę spać to mi się na amory zbiera jak tak na mojego mężusia patrze gdy śpi.Ten znowu się miga że śpiący i takie tam, w końcu się przyznał że on po prostu się boi że coś dziecku zrobi.Dzisiaj to go przycisnę he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie miałyscie inne znieczulenie słabcze a ja miałam normalne i to silne bo po dwa zeby dwa dni z rzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki DZIEWCZYNKI kochane jesteście❤️👄❤️ Wiem że wam tak biadole ale nic na to nie poradzę bo się martwię :(Wolała bym juz wiedzieć na czym stoje :O A tak to ...e szkoda gadać.... Powiem wam że ja tez dzisiaj w nocy spać nie mogłam :o Podobnie jak MAGDALENKA.Nie wiem budziłam się co godzinę jak głupia:O Co do ciąży to pisałam Wam że chciała bym mieć dzidzię z maja tak jak z maja jest mój mąż:) Bo syncio jest lipcowy jak ja :) No i aby się moje ciche marzenie spełniło to powinnam teraz dostac @ i zaskoczyć to bym termin miała na 23.05 :) A męzuś 21.05 kończy 30 lat to by miał prezent hihihihi:) No ale same wiecie jak zemną jest:o Kiedyś zazartowałam że ja jako ostatnia zaskocze na tym topiku i obawiam się ż etak będzie :O Fakt jutro rocznica :) Kochane OBECNOŚĆ OBOWIĄZOW:D No chba że NUSKA zacznie rodzić :D to bedzie usprawiedliwiona jak KISA urlopowiczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka - mi gin mówił że w tak wczesnym okresie ciąży w jakim jesteś Ty teraz, na dzidzię zazwyczaj nie działają żadne szkodliwe substancje, ponieważ w tej chwili do około 6 tygodnia ciąży Twój organizm broni dziecko,które jest obecnie wielkości mniej więcej główki szpilki, dopiero później szkodliwe substancje mogą wyrządzić dziecku krzywdę. Tak jakoś kiedyś tłumaczył mi gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm cos w tym jest mój mezus tez chyba zrobił sobie prezent na urodziny po miał w poniedziałek skonczył 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Evika uspokoiłas mnie troche niewiem kiedy mam isc do gina ale chyba jeszcze troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka nic się nie stanie przecież wiele kobiet wyrywa zęby nie wiedząc czy jest w ciąży (narkozy nie miałaś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- spokojnie :) Napewno dzidzi nic nie zaszkodziło :) na początku zarodek jest chroniony więc jest na 100% wszystko ok:) Kiedy idziesz do gina?? NUSKA- zbałamuć chłopa to szybciej na porodówce wylądujesz :) I będziemy twoja dzidzie opijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaw tym miesiacu odpusciłam wiec niewiem kiedy zaskoczyłam ostatnia miesiaczkie miałam 12 lipca wiem kiedy sie przytulalismy ale kiedy zaskoczyłam trudno powiedziec przypominam ze kreseczka jest blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze do gina pujde na poczatku wrzesnia bo mój gin w sierpniu miał byc na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dobrze ze was mam mam z kim pogadac pozalic sie moja mama dopytuje sie co miesiac i nawet wczoraj rozmawiałysmy i sie pytała mówiłam ze dzis zrobie test a dzis powiem ze jeszcze nierobiłam niechce zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm za dużo to ja nie poskakam z moim brzuchem he he.A właśnie jak stanęło z Waszym wyjazdem nad morze.Pamiętaj moja teściowa wyrusza już jutro....a sądząc po fotce na nk uzbrojona jesteś.... he he czyli na współprace mogę liczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaczynam sie bac ja z synem to wesoło niemiałam cało ciaze byłam na podtrzymaniu dostawałam kaplogest chyba tak sie pisze w trakcie porodu wody odeszły zielone tetno młodego gineło miałam miec cesarkie ale jakos dałam rade a teraz przypomniało mi sie to wszystko jakby to było wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec smucenia powiedzcie mi tylko jakie witaminy mam kupic bo biore tylko kwas foliowy i nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA-ale się w czasie zgrałyśmy :) KOBITKI zmykam na godzinke bo mi się same oczy zamykają z niewyspania :) Jestem za godzinkę :)👄 A ANETKA w tabeli się zmień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKO - GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę - jesteś następna po mnie !!!!! Wskakuj w jakiś kalkulator i policz kiedy rodzisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na zwolnienie bym poszła ale ciągle coś moje dziewczynki mi tu miauczą o urlopy - no to jak ???? jedna zostanie. Chociaż już i tak zapowiedziałam im, że we wrześniu biorę na pewno. Ale w następnym tygodniu to pójdę - zobaczę może coś mi da :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKO G R A T U L U J E ! ! ! ! ! super nowina ze kolejna kobitka bedzie mama po raz drugi :):):):):):):)co do witaminek to zapytaj w aptece napewno cos poleci dbaj o siebie i uważ aj misiu a bedzie wszystko dobrze :):):)buziolki wielkie dla ciebie 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA *aneta310.............******04.2010..........31...............kujawsko-pom OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...Z magdalena28..........18.08.2009..........29............ł ódzkie...... mAAm...................21.08.2009..........30........... ....W-wa...... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30---------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34-----podkarpackie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/ ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×