Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ____░▒▓▓▒▓█░__ ___▓███▓███▒__ ___████░▒▒▒___ ___▒█████▓░___ _____▒▒█████__ ___███░▒████__ ___███████▓___ ______________ ______________ __███████████_ __██▓████▓███_ __██_▓███░_█▓_ _____████▒____ _____█████____ ____███████___ ______________ _____░▒▒░_____ __▓████████▓__ _▓████__█████_ _█████__▓████_ _█████__█████_ __██████████░_ ___░▓████▓▒___ ______________ ______________ ______________ ______________ ______________ __███████_____ __░█████▒_____ ___▒████______ ___▓████______ ___▓████__███_ __███████████_ __░░░_░_░░░░▒_ ______________ ___▓███████▒__ ____███████___ ___░██░▓███░__ ___███▓▓████__ __███▓__█████_ _▒████_▒█████░ ______________ __▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒_ __███████████_ __██_▓███░▒██_ _____▓███░____ _____▓███▒____ ____▓█████▒___ ____▒▓▓▓▓█░___ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KOCHANY TOPIKU Z CIEPLUTKIEJ KRAINY JAKĄ SĄ BRZUSZKI OKRAGLUDKIE JAK PĄCZUSZKI, LUB JESZCZE PŁASCIUTKIE I MALUTKIE BO MAMY NIEWIEDZA ŻE MY TAM CZEKAMY I ZA PARĘ DNI, TYGODNI, MIESIECY DWOMA KRESKAMI ICH PRZYWITAMY ,CZY JUZ Z KRAINY ŚLNYCH MADCZYNYCZH RAMION TAK JAK BARTUS,TUSIA,NORBERT I ZOSIA bARDZO GORACO CIĘ POZDRAWIAMY PRZYNOS NAM DALEJ SZCZĘSCIE I JESLI POTRAFISZ TO CIESZ SIE Z SWOJEGO ISTNIENIA RAZEM Z NAMI ❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A ja chyba sama zostałam :O ale powiem wam że właśnie ogórki robiłam hihihihi:D i kiszone i w curry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmilam swojego niunia bo się obudzil a teraz wlaśnie trzymam go na ręku i pisze tylko jedną ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki miało być mAAm ale pomieszały mi się klawisze bo trzymam Bartusia i pisałam lewą ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś pozdrawia cały nasz topik i wysyła w I rocznicę szczęśliwe fluidki :) :) Dziewczyny łapcie je :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARTUŚ ciotka cie w pietki całuje 👄 i FLUDKI ŁAPIE jedną rączka i druga rączką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam troszkę się umalować od pracy, co by mnie tam się nie wystraszyli he he he I zajrzę później jak wrócę. Ewentualnie jak znajdę chwilkę to kliknę z pracy :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- u Bartusia uśmiech od ucha do ucha :) mAAm jak Ty już fluidki złapałaś to leć lepiej kochana po test do apteki :) :) Tak jak Anetka :) :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój wierszyk się chyba topikowi nie spodobał :O bo mnie z kafe wywala i posty mi nie wchodza :O EVIKA- no ja nie mam po co w tym miesiacu po test leciec bo mam niskie to LH a to własnie odpowiada za pekniecie pecherzyka :O Ale może w przyszłym..................kto wie........jak gin mi cos da to z BARUSIOWYMI fluidkami na 100% się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam pieknusi wierszyk poprostu cudenko ja tez sie dołączam do tych zyczen co napisalam niech dalej nas uszczesliwia ja tez łape fluidki 🖐️ tak jak ty maam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie co napisalaś niech dalej nas uszczęśliwiają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- trzeba chyba wierzyć w cuda to się w tedy uda:D ja się przyznaje że czasem juz mnie łapia dni zwatpienia że kiedys się uda, juz czasem godzę sie z tym że będzie tylko młody jedynak :o czasem naprawde łapiamnie dni zwatpienia i nie chce sie juz nic ale wierze że kiedys zaswieci mi słoneczko gdzies ta iskierka nadzieji w sercu jest :D A co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tak jakoś dziwnie raz mam tak raz mam tak teraz mam te leki do sierpnia i we wrzesniu powinnam isc ale nchyba nie pojde do lekarza dam sobie narazie spokuj i odpoczne od tych leków bo od nich mam ciagle stan zapalny a tez bedziemy ruszac z remontem i to takim sporym i mlody teraz bedzie komunista wiec bedzie duzo zeczy na glowie a zobaczymy jak pozniej bedzie bo ja tez mam dosyc maam i szczeze powiem ze juz nie mam sił i chce odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, magdalenka a co to za wisielcze humory???? Tak nie można! Ja wiem, że jest mi łatwo mówić ale uwierzcie mi dla każdej z Was zaświeci słońce. Jeszcze zobaczycie kochane, wspomnicie moje słowa. Trzeba troszkę wyluzować, odprężyć się a wszystko samo dalej się potoczy. Ginekolodzy są po to by pomagać, jednak wasze nastawienie też nie jest bez znaczenia. Pamiętajcie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ma racje zobaczcie na mnie macie przykład tak długo sie starałam robiłam badania np,hsg maz miał słabe plemiory ja juz traciłam nadzieje i akurat w tym miesiacu który sobie odpusciłam to sie udało uda sie kazdej z was mnie sie wydaje ze w psychice jest blokada kazdy mówił zeby sie wyluzowac ale to wcale niebyło takie proste mnie odstraszyły wyniki meza i co wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA❤️ANETKA- wiem , wiem ale naprawde czasem mnie juz dopada zwatpienie :o Mieszkam jeszcze w takiej dzielnicy że nie można przejśc spokojnie by w ciagu jednej minuty nie napotkac z 3 wózków i z 2 brzuchatych :o to czasem juz dobija :o bo człowiek dba o siebie , nie pie( no moze czasami) nie pali ,zazywa folik i inne witaminki i nic a takie co to chleja od switu do switu co rok to prorok :o czasem naprawde mam juz dosyc :o Dobrze z 4ejeszcze mam was dziewczynki na topiczku❤️ MAGDALENKA- świetnie cie rozumie bo coraz czesciej mam tak jak TY:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam napisac że wkońcu ta cholerna ZGAGA mi przeszła :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji I ROCZNICY TEGO SYMPATYCZNEGO TOPIKU 🌻 wszystkim topiczankom wszystkiego najlepszego🌻. Mamusiom po raz drugi- radości ze swych cudownych maluszków oraz fasolek po raz trzeci:D (a co! przy dwoch to i trzecie się wykarmi;)🌻, a mamusiom staraczkom ekspresowego szczęśliwego zaciążenia (czego i sobie życzę:)🌻 Witam wszystkie dziewczynki:) Czytam was regularnie a wczoraj wystosowałam litanie prawdziwą,tlko zle wpsałam hasło i mi wszystko zeżarło i nie miałam sił by pisac raz jeszcze:O:P Gratulacje Anetko!!:D:D wspaniała wiadomość:)Dbaj o siebie i rosnijcie szczęśliwie:) Evika:)Ja tez łapałam fluidki od Bartusia:D( i info: Losec i Polprazol to to samo-hamują wydzielanie kwasu w żołądku i niczym si nie roznią a Debridat działa inaczej bo poprawia motorykę przewodu pokarmowego) mAAm- fajny wierszyk:D:D Zaklinamy @@?? żeby zołzy nie przyszły?:);)Moja ma termin za jakis 10dni. Iza- ale ten twoj Norbi(mozna tam mowic?) juz duzy:D Wszstkiego najlepszego zokazji 2 tygodni:D:D Magdalena- te twoje problemy swędzące mogą miec zwiazek z hormonkami.Poza tym przyczyn moze byc duzo...dobrze byłoby przeleczyc tez mężulka bo co z tego ze ty sie wyleczysz jak on nosi te bakerie czy drozdzaki i cie z powrotem zalatwi. A do leków to jest ich duzo na rynku np Ginalgin czy Macmirol. Całuje wszystkie i lecę zakuwac:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×