Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Mulan a jak ty sie czujesz bo z tego co pamietam to tez niemiałas zadnych objawów ani mnie niemdli niebola mnie juz piersi tylko czasami brzuch zaboli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie pospałam :o Synek dzwonił ż eza 30 minut na HBO jest narnia i książe kaspin i że mam mu nagrać :o więc mam oczka niemal na rzęsach :) Anetka jestes naszą kwietnióweczką :D MAGDALENKA- witam co dzisiaj u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- ja bym na twoim miejscu choć czwartek i piątek wzieła wolny to z sobotą i niedzielą zawsze 4 dni odpoczniesz:) ANETKA- właś na jakiś kalkulator i oblicz sobie datę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- to tak jak ja tez noc nie przespana moż esię ciśnienie zmieniało:Osama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem - ale usypiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogę wytrzymać tutaj - tak sie męczę. Anetko - ja nie mam żadnych objawów. I nie miałam na początku też żadnych. Zresztą w pierwszej ciąży też dobrze sie czułam. Teraz to czuję się tylko taka słaba, brzuch czasem zaboli jak na okres, czasem jakiś jajnik zakuje. Ale tak to w porządku. Biorę witaminy dla kobiet w ciąży - w aptece powiedz że takie chcesz. Ja dodatkowo biorę magnez - bo mnie już w 2 miesiącu straszne skurcze łapały. ale 2 tabletki dziennie rozwiązują sprawę - sprawdziłam. Reszta jest ok. Maam - może masz rację ze powinnam wziąć sobie czwartek i piątek wolny - chyba tak zrobię!!!! Szkoda mi tylko urlopu - ale co tam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN - ale nie na urlop idz na te 2 dni niech ci zwolnienie gin da i już :D Ja dziewczynki padłam takim kamiennym snem że ani normalnego telefonu nie słyszałam ani komóry jak mezus dzwonił normalnie szok :D i powiem wam że dalej śnięta chodzę :o A wy gdzie ??Też śpicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto tu dzisiaj :( Mam nadzieję że jutro jak będą urodzinki topiczku to stawicie się wszystkie :) POLA👄 EVIKA👄 KISA👄 BETA👄 MAGDALENKA👄 MULAN👄 NUSKA👄 IZA👄 KROPKA👄 JULY👄 WODNISIA👄 MINI MONIA👄 Dziewczynki a mnie nadal męczy ta cholerna zgaga już normalnie nie wyrabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA -:D:D zagaga zgaga w 100% chyba po fasolce po bretońsku bo wczoraj jadłam :O dzisiaj już się nie skusiłam ale ta zgaga mnie dalej męczy :o Juznormalnie nie mogę :o A powiedz jak mężuś zareagował ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus to tez chyba jeszcze niewiezy tak jak i ja pewnie uwiezy jak bedzie widac mało co rozmawialismy na ten temat jest do duze zaskoczenie po tylu miesiacach staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- wcale się mu nie dziwiępo tej akcji z badaniem nasienia pewnie chłopinka w cięszkim szoku jest :) Ale pewnie za 2 dni juz się oswoi i będzie skakał do góry z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy narazie cichosza młody chyba tez w szoku bo nic niemówi niepyta ale młody to dopiero jak bede wygladac jak wieloryb to pewnie sie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak go na USG weźniecie :) to się zorientuje że niebawem bratem bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAć DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZACZYNAMY IMPREZę A CO JAK SIę BAWIć TO SIę BAWIć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka gratulację !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja polecam Ci feminatal- brałam w pierwszej i drugiej ciąży. I nie martw sie na zapas każda ciąża jest inna :) Będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja też się zapisuję na dzisiejszą imprezkę, a co?! Iza - to twój synuś już niezły kawaler :) Anetka - ja brałam PRENATAL - gin mi polecił i powiedział że w tym preparacie jest sporo żelaza, więc ja ze swojej strony polecam :) A gdzie reszta kobietek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziewczyny do pracy dzisiaj a w ogóle nie ma ochoty brrrrrr ale później zajrzę do Was :) Evika jak Bartuś ? Moje maleństwo dzisiaj szalało w nocy nie chciał spać hmmm a do tej pory tak fajnie spał mam nadzieję że to tylko dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja.Stawiam tort …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia kochana witaj w klubie :) ja też dzisiaj idę do pracy :( :( :( Mam sporo zaległości. Ech, tak bardzo nie chcę :( :( A Bartuś? Dalej kaszle. ostatnio zaczęło mu się bardzo ulewać i z tego też powodu w nocy zaczyna kaszleć i się dławić mleczkiem, które mu się ulewa. Ten mój dobry lekarz podejrzewa refluks, ale szczegółów dowiem się na następnej wizycie. Ech, wszystko się czepia tego mojego maluszka.Córcia w ogóle mi nie choruje, od małego jest zdrowa jak rydz, żadnych alergii, żadnych chorób, a Bartusia od urodzenia coś bierze.... Tak mi go żal:( I tak mi smutno:( Nuska kochana - pyszny ten torcik jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy założycielka się dzisiaj odezwię :) Monia-Mama czekamy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie pierwsza noc gdzie spałam jak aniołek.Dzisiaj malowanko pokoju i w ogóle chyba się powoli zbliża bo mam powera na sprzątanie.Ale macie fajnie z tymi bobaskami (Evika wszystko się ułoży) ja jeszcze muszę poczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×