Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Witam wszystkie. Ja od rana w pracy, ale dopiero teraz mam chwilkę, żeby usiąść do kompa ... od rana mnóstwo roboty ... mamy gości z zagranicy .... ale zaraz wyjeżdżają. Ale w next weekend kolejna tura, więc pewnie znowu za często nie będę tutaj wpadała :( . U mnie niestety @ trwa. Może się uda jak mężuś wróci ... stęskniony mam nadzieję :) Mój przedszkolak dziś po raz pierwszy się zbuntował i nie chciał iść do przedszkola ;) Ale zrozumiał, że taka jego rola. Wczoraj całe popołudnie i wieczór byliśmy nad morzem :) CUDNIE Piękne słońce, zero wiatru i mój synek prawie golasek w wodzie. Dziś zrobimy powtórkę wczorajszego dnia, bo widzę (przez okno niestety), że pogoda jest ładna. A jutro wolne !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was podpatruję trochę ;-) mAAm brzuszek może rzeczywiście pobolewać jakbyś zaszła :-) więc bądz optymistką :-) Evika też mam 7latka :-) A jak córce podoba się w szkole? mojemu -na razie- bardzo... MONIA-MAMA a ile ma synuś? to jegopierwsze dni w przedszkolu? moj tez sie strasznie buntowal na poczatku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MoniaAnia , fajnie ze nas podpatrujesz;) Trzymaj kciuki :) Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MonaAnia - mojej córce bardzo podoba się I klasa. Jest jak narazie zachwycona. Szkołę ma blisko miejsca zamieszkania i jak narazie jest bardzo zadowolona. W ogóle w klasie mojej córki jest aż 6 dziewczynek z jej grupy z przedszkola, także córka nie jest sama i mysle ze wlaśnie dlatego przeżywa mniejszy stres i chętnie chodzi do szkoły. Co u Was dziewczyny nowego po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Evika fajnie ze Twój skar tak dzielnie i chętnie podąza do szkoły. Wszystkiego dobrego dla niej. Iza pewnie odpoczywa po weselu :P. Iza jak bedizesz na topiku koniecznie opiwedz jak było ? :) mAAm to jak ? jestes pierwsza? Robiłas test ponownie? Daj znac :) MOnia- Mama jak Twój przedszkolak buntuje sie jeszcze? Beta jak Twoje odliczanie do konca tygodnia w oczekiwaniu na nie przyjscie @. Ja się nie cierpliwie i troche stresuje, ale staram sie to opanowac. Pozdrawiam wszytskie i ciepło przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kisa. Dziękuję za życzenia. Coś dziś spokojnie na naszym topiku. A jak tam kisa twoja @. Do kiedy czekasz? Ja mam termin @ dopiero za tydzień, na najbliższy poniedziałek. Mam nadzieję że nie przyjdzie i nie pojawi się przynajmniej przez kolejny rok. Ale pewnie znowu czeka mnie kolejne rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja czekam do soboty i wiesz tez boje sie rozczarowania , ale nie poddam sie - nie mozemy. Bede próbowac dalej. No , ale marzy mi sie ze nie przyjdzie @ w sobote. Za Ciebie tez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Dziękuję Kisa. Więc terminy @ mamy podobne. Dziękuję ja też trzymam za ciebie kciuki. Miejmy nadzieję, razem będzie nam raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Dziękuję Kisa. Ja też trzymam za Ciebie kciuki. Więc terminy @ mamy bardzo zbliżone, ale cóż pozostaje nam tylko cierpliwie czekać .... Trzymaj się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja czekam do piątku i nikłe szanse aby nie przyszła w tym miesiącu bo trochę się spóźniliśmy:( Chociaż po cichutku myslę, jakby to było fajnie gdyby nie przyszła i w sobotę teścik wykazał dwie kreseczki, hm.. ale się rozmarzyłam. Oczywiście wszystkie objawy ciążowe mam tak jak co miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Beta32, to widzę że podobnie masz jak ja, objawy ciążowe jak co miesiąc. Ach te nasze objawy... Tylko dlaczego potem przychodzi smutek i rozczarowanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE STARACZKI ❤️ To u mnie dupa i nerwy :( robiłam test w sobotę rano i wykazał barak ciazy :(😭 😭 😭 i jak by tego było mało @ nadal nie mam i juz sama nie wiem czemu bo to 10 dzień :( cholera tak się boję może ja jakas chora jestem :( chce mi się 😭 A jak nazłosc moja lekarka na urlopie do końca tygodnia i jak tu nie oszalec ???? A jak u was kochane ?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kurcze no nie mysl tak ze chora jestes co Ty, wierze ze jest wszystko dobrze , ale ten brak@ hmmm , moze jakies stresy miałas i tak Cie przytrzymuje albo podróze albo faktycznie jestes przy nadziei i test porostu nie wyszedł ( mozliwe to?) czy jak... ? A nie masz moze jakies innej zaufanej lekarki, lekarza? Dobrze pojsc zeby sie nie martwic. Ja trzymam kciuki i głowa do góry , bedzie dobrze :) Ściskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-👄❤️👄❤️👄❤️ przy nadzieji to juz raczej nie jestem ,a nawet napewno umówiłam sie na srode do innej lekarki ponoc fajna babka ( psiapsiuła do niej chodzi i ciaze jej prowadziła ) ale do tej srody to ja chyba oszaleję :( spac nocami nie mogę ...........tylko najgorsze choroby widzę.............. jak juz bym miała tą@ to juz bym się starac mogła a tak to.......... normalnie 😭 mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm musisz pozytywnie myslec. Nie wolno Ci wmawiac sobie zadnych chorób! Zobaczysz bedzie dobrze wszystko . POstaraj sie uspokoic a do srody szybko zleci. Na pewno brak Twojej @ da sie pozytywnie wytłumaczyc. Bądź dobrej myśli! Myśle o Tobie i trzymam kciuki moooooooocno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie denerwuj się tak. Przecież tak naprawdę może być tysiące powodów i różnych czynników zatrzymujących okres. Nie od razu to oznacza że jesteś chora. Nie mów tak i nawet tak nie myśl. Podam Ci swój przykład, mam mięśniaka, sporego mięśniaka, który pojawił się nagle w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie wiem czy moja córka będzie miała jeszcze kiedyś rodzeństwo. Właściwie to ja mogę powiedzieć że jestem chora i że szanse na powiększenie rodziny mam marne ;( Ale żyję. Bo mam jedną córeczkę dla której muszę żyć i którą kocham nad życie. Bardzo bym chciała aby miała rodzeństwo, ale czy będzie mi to kiedyś dane ;( To smutne.... Także mAAm bądź dobrej nadziei i nie załamuj się szybko dasz radę, wszystko będzie ok. Napewno jesteś zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Trzymaj się mAAm, wiem że jest Tobie ciężko. Pamiętaj nie jesteś sama. Trzymaj się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
mAAm pamietaj o jednym że zarówno Ty jak i ja mamy dla kogo żyć. Mimo tych łez, rozczarować i pragnień pamiętajmy o tym że mamy dla kogo żyć. Bo inaczej obie się załamiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już czuję że za 4-5 dni dostanę @. Niestety czuję to, zawsze tak mam. I zawsze się sprawdza niestety. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- to ja mocno trzymam piachy aby nie przyzszła@ az mi kostki bieleją :D i masz calkowita racje ŻE MAMY DLA KOGO ŻYC❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELIKAK- trzymam piastki za szybciutki i bezbolesny poród ANASTAZI :) i skoro piszesz o cudach.... to ja wnie wierzę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mAAm, widzisz, teraz ja mam doła :( Po prostu czuję że @ nadchodzi wielkimi krokami. Mam coś takiego jak \"kobieca intuicja\" niestety. AngelikaK trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje ze wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELIKAK życzę Ci szczęśliwego rozwiazania. Evika zyczęCi zeby Twoja intuicja tym razem Cie zawiodła. Bądź optymistką ! mAAm a Ty jeszcze raz powtarzam- pozytywnie myslec :) Głowy do góry wszystkie ! Ja juz lece Laseczki. Trzym Cie sie . Pozdrawiam wszytskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Proszę się nie dołować, wszystko będzie dobrze kwestia czasu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewuszki! Jak samopoczucie? Iza jak wesele? Zdradź troche szczegółów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata32
Hej dziewczynki:) Iza pochwal się jak tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) wesele udało się było fajnie, moja mała najbardziej zadowolona :) wariowała z dziećmi ...a dzisiaj tak trudno wziąć się do pracy :( ale ma zaległości i muszę uczciwie popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzisiaj już chyba troszke wyluzowałam :) Jutro mój sadny dzień ide do gin ( psiapsiuła do niej chodzi) boję sie jak cholera ale mam nadzieję że to tylko jakies zeswirowanie mojego organizmu a nic powaznego :o a co u was dziewczynki ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×