Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Cześć dziewczyny. U mnie nic nowego, zaraz już zmykam z pracy, idę odebrać córeczkę ze szkoły i idziemy na zakupy. Mam kilka nadgodzin więc je sobie wykorzystam i uciekam do miasta na zakupy ;) Mam nadzieję że zakupy porawią mi choć troszkę humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ ma przyjść dopiero koło niedzieli. Wolałabym żeby w ogóle nie pojawiła się przez najbliższy rok. Ale czuję już że niestety mnie nawiedzi. Także smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY !!!JA RóWNIEż NIESTETY BORYKAM SIE Z TYM SAMYM PROBLEMEM.MAM JUż 6-LETNIą CóRECZKE I PRZYDAłOBY SIE RODZENSTWO .A TU NIC OD PONAD 12 CYKLI.ROBIłAM MNóSTWO BADAń.CHODZIłAM DO 2 GINóW.ALE TRAFIłAM DO GINA WE WROCłAWIU .ON MNIE SKIEROWAł NA 3 BADANIA W KIERUNKU CHLAMYDII .MYCOPLAZMY I UREAPLAZMY.WYSZłO ZE MAM Tą OSTATNIą.ZA WCZESNIE SIE NIE CIESZE BO JESZCZE CZEKA MNIE LECZENIE ALE ON CHYBA TRAFIł W SEDNO MOJEGO PROBLEMU Z NIEPłODNOśCIą.NO ZOBACZYMY JAK Ją WYLECZE -CZY TO BYłO TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza pracuj pracuj , nadrabiaj , a jutro klikaj na topiku mAAm trzymam za jutrzejszą wizyte. Wierze ze bedize wsyztsko dobrze zobaczysz :) Nic sie nie bój. evika77 zadnych smutaskowych min. Głowa do góry . Damy rade. łezka29 zyczę powodzenia. Odzywaj sie jak mozesz. Trzymay za Ciebie kciuki. beta a Ty co tak cicho...? jak u Ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść do ginekologa a cały tydzień nie przyjmuje :( wrrr a już się nastawiłam... idę do domku przynajmniej obiadek mam pyszny :) do jutra apapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEż MIAłAM Iść W PIąTEK DO GINA I TEż CAłY TYDZIEń NIE PRZYJMUJE. iza33-A MOżE CHODZIMY DO TEGO SAMEGO???HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie przed chwilką zapisałam się do gina na czwartek. Idę do drugiego specjalisty, bo wcześniej byłam u Pani ginekolog na kasę chorych i uważam ze to totalna porażka. Zadnych badań mi nie zlecała nic, tylko duphaston, ot tak sobie. No i niestety... Ten lek nie pomaga jak widzę. Może ten drugi ginekolog - prywatny okaże sie lepszym specjalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D STARACZKI:D A ja moje kochane chyba będę musiała odwołac jutro wizytę bo... chyba dostaję@ bo juz tak brzucho pobolewa :) Rany cyba będem skakac w chmury jak kangury i jak tylko skończa się truskawkowe dni to do wyra starego i bara,bara :)Ale sobie to wykombinowałam no nie ;) Dziewczyny a moze zrobimy taka jakas tabele która skat jest to zawsze łatwiej jest komus lekarza polecic, bo moze akuracik jest ktos z tego samego miasta ? co myslicie o tym ?? 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& NIK.................MIASTO............GIN........................................ mAAm............Warszawa...........Warszawa Hanna Piechocka....... LEZKA29.......Dolno Ślaskie..........Wrocław Wiktor Jarosz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups łezka sorki juz poprawiam :) i dopisywac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& NIK............MIASTO...............GIN.......................................... mAAm........Warszawa.................Warszawa DR. Hanna Piechocka.. ŁEZKA29....Dolno Śląskie...............Wrocław DR. Wiktor Jarosz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ledwie patrzę na oczy, moja mała całą noc się męczyła :( biedna nie mogę patrzeć jak choruje...już bym chciała być w domu z nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Iza współczuje Tobie i córci, coś okropnego jak dziecko choruje a człowiek jest bezradny i nic nie może zrobić tylko czekać aż chorubsko minie. Mam nadzieję, że dzisiaj będę bardziej aktywna, bo mam od poniedziałku urwanie głowy w pracy, a myślami błądzę przy piątku, czy przylezie @ czy nie - jak narazie cisza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To rzeczywiście Iza33 współczuję, mam nadzieję że to nic poważnego i córeczka szybko dojdzie do siebie. Beta32 ja też czekam na @ i właściwie to jestem przekonana w 99% że dziś albo jutro, najpóźniej pojutrze ją dostanę. Już mam wszelkie objawy jak co miesiąc, brzuch boli, mierzę temperaturę, też spadła i to mocno i niestety @ napewno przylezie. Mam dziś z tego powodu okropnego doła. Pewnie będę zmuszona odwołać jutrzejszą wizytę u gina niestety. I znowu kolejny miesiąc można spisać na straty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a jak u Ciebie te sprawy? Dostałaś @ czy może jednak w tym miesiącu chociaż Tobie się poszczęści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evika, Ja też raczej dostanę, bo chyba byłby cud gdyby było inaczej;) No cóż najważniejsze nie załamywać się i do dzieła, następny miesiąc będzie nasz! Faktycznie tempka nie wróży dobrze, u mnie się utrzymuje ponad 37 ale zreguły spada zaraz przed @, więc wszystko przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Iza wspołczuje bardzo i zyczęz drowia córuni. Moja mała narazie ma katar , ale dławie w zarodku. beta czekam razem z Tobą do konca tygodnia. moja @ ma przyjsc w sobote. Poki co nie mam za bardzo objawów, Troszke wczoraj bolało mnie podbrzusze , ale bardziej je czułąm niz bolało i to tyle. Sama juz tez nie wiem .... No nic wypada poczekac do soboty. Evika głowa do góry! mAAm a Ty odwołałas wizyte? Moze lepiej idz poki faktycznie nie ma jeszce @ Całuje mocno wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D IZA33- Zdrówka dla malutkiej 👄 dziewczyny ja przełozyłam wizytę na piatek ,bo brzucho wczoraj bolało dzisiaj pobolewa ( jak na okres) wczoraj jak sikałam to jak się podcierałam ( sorki że tak dosłownie piszę ) to bylo tak jak na poczatku @ ,ale jeszcze jej nie mam :( do piatku wytrzymam i zobaczymy :o mysle że 2 dni mnie niezbawia ,bo głupio było by usiaść na fotelu,a tu mi lecieć zaczeło@ :o Ale za was trzymam kciuki ,aby ta cholera@ sie niepojawiła :) DZIEWCZYNY TABELA JUŻ JEST TO SIĘ DOPISYWAC JAK KTÓRAŚ NIE POTRAFI JEJ SKOPIOWAĆ TO NAPISZCIE DANE TO WAS DOPISZĘ NO CHYBA ŻE NIE CHCECIE :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika .... kochana takie myslebnie na pewno Ci nie pomaga. POiwedz sobie ze bedzie dobrze wrecz sobie to wmawiaj. Nawet jesli przyjdzie @ czego Ci z całego serca nie zyczę , to nic podnies głowe i poiwedz nastepnym razem sie uda. Ja tez nie wiem czy nie dostane w sobote. Bardzo bym chciała nie , ale tez czuje dół brzucha. No zobaczymy. Głowa do góry. Pomysl o Twojej córuni teraz i sie uśmiechnij :* buźka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry Evika, nie załamywać się nam tu i nie smucić, będzie dobrze. Ja też zapewne dołącze do tych z @, ale jak ma przyjść to niech przyjdzie szybko, przynajmniej szybciej można się będzie starać. Grunt to pozytywne myślenie, a na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kisa ma rację zamartwianie się nic tu nie da, a nawet pogłębia bardziej determinację. Ja do tej pory beczałam jak głupia, w pracy, w domu jak przyszła@, martwiłam się, klełam na los. Ale w tym miesiącu wyluzowałam, co ma być to będzie, mam synka i jestem szczęśliwa. I powiem Ci od razu lepiej się z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i miłe słowa, z całego serca, tylko te pozytywne myślenie to jakoś nie specjalnie mnie ogarnia. Dzisiaj tak rano przed pracą patrzyłam na swoją córeczkę jak słodko śpi i tak bardzo bym chciała by nie była w życiu sama. Ale trudno, widocznie tak ma być. Mam nadzieję że u Was jest lepiej. Trzymajcie się kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA-❤️ ................STOP...................STOP..................... ......................KONIEC Z NEGATYWNYM MYSLENIEM................... ........BO JAK NIE TO OSOBIŚCIE POFATYGUJĘ SIĘ DO CIEBIE.......... ........................................... KOCHANA KONIEC TYCH SMUTASÓW :D JESZCZE NIC NIE JEST PRZESĄDZONE ,CZESTO PRZY CIĄŻY NA POCZĄTKU BOLI BRZUCH TAK JAK PRZED@ :) WIEC NIE MA SIĘ CZYM MARTWIC NA ZAPAS JA CZEKAM NADAL DO PIATKU BO TAK PRZEŁOZYŁAM GINA I NIE WIEM CO MNIE TAM CZEKA :o A LE STARAM SIE BYC DOBREJ MYSLI ŻE WSZYSTKO ZE MNA OK :D JA TEŻ DOSTAJĘ SKRĘTU SZYJI JAK WIDZĘ MIJAJACE MNIE WÓZKI ( A NA MOIM OSIEDLU JEST ICH MULTUM) JA MAM JUZ 9 LATKA KTÓRY BARDZO CHCE RODZEŃSTWA I SZCZEŻE MÓWIAC TO I DLAMNIE OSTATNI GWIZDEK NA BOBO BO JUZ RÓŻNICY 12-13LAT TO BYM NIECHCIAŁA ;) A TY KOCHANA USMIECH ,NA TWARZ GŁOWA DO GÓRY I KONIEC Z 😭 BO TWOJA CÓRCIA NIE CHCE MIEC MAMY SMUTASA :o A JAK PRZYJDZIE @ CZEKO CI NATURALNIE NIE ŻYCZĘ TO JAK MINA TRUSKAWKOWE DNI , CHŁOPA DO ROBOTY ZAGNAJ A PO TEM TO JUZ TYLKO BOCIANA W KOMINIE WYPATRUJ :D ....UPS TO TERAS JUZ WSZYSCY WIEDZA SKAT BOCIANY MAJA CZARNE SKRZYDŁA :D WYGADAŁAM SIĘ :D I PAMIETJ ŻE MY TU JESTESMY DLA CIEBIE 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mAAm, jesteś wspaniała normalnie jesteś wspaniałą osobą , dziękuję buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×