Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kochane jesteście. July moze i mi się uda.... Pola no właśnie wygody się kończą he he.Ale urocze też będzie na pewno wprowadzanie nowych dań.Pytanie tylko czy jej zasmakują.... Koteczek poczytam o sinlacu nie słyszałam o nim. Jednym słowem trochu zapanikowałam.Ale jak Wam się udało to i mnie na pewno się uda. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska nawet na skaze go zalecaja... no mi sie nie udao bo ja cycem to juz hohoho nie karmie....ale najwazniejsze ze rosnie, mleko nie wazne:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry,wstawać spiochy!! kawkę robię!:D ja juz w pracy od 7 00, niebo u nas bez chmur i jakies - 18 st więc cieplusio w porównaniu z innymi regionami kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano obudziłam koleżankę ktora miała nockę, powiedziała ze w dyżurce jest bardzo zimno,nawet kołdra i koc to za mało a lezała w dodatku w spodniach i polarze, wystrachałam sie ze 12 h bede marznąć ale własnie widze ze kaloryfer sie rozbuchał a z komina idą kłęby dymu,jest ok:) ale dziady w nocy oszczędzają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki- sorki,wczoraj przeoczyłam twoj wpis.. Mam nadzieję ze corcia lepiej sie czuje,dużo zdrowka dla niej🌻 . Szkoda,że @ cie nawiedziła, ech, znam ten bol, ale nie tracę nadziei i dzielę się nią z tobą - bierz ile chcesz, mam jej tony:D Wstawac!!!! Wstawać!!!! Wstawac!!! Wstawac!!!! Wstawac!!!! Pobudka!!! Pisac!!!Pisac!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja poproszę kawkę!!!! Poproszę! A ja miałam mieć dziś wolne i co??? I jestem w pracy a wolne przesunęłam na jutro i pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś rano na termometrze -27, wczoraj wieczorem postawiłam samochód do garażu i dziś rano gdy do niego wsiadłam to było tak przyjemnie i cieplutko :) Ech, te mrozy. Lubię mroźną zimę, ale to co jest w tym roku to już lekka przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!! WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ale zimno brrrrr ale taka zimna jest śliczna :) i mam nadzieję że lato będzie też piekne :) Moje małe kochanie wczoraj włożyło sobie całą nogę do buzi - widok bezcenny :) Nuśka jak temperatura ? Dziewczyny ja też kawkę poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Iza ty mi mów a ja juz tych widoków z wkładaniem stopy do buzi nie pamiętam:( nawet bejbika juz trzymac nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- garaz w taki mroz jest bezcenny:) a ja prosto z klatki do cieplutkiej taxi wskoczyłam hehe:) chłpoina mi nie chce odkopac auta i zabrania mi nim jezdzic.No i dobra. Założę sie ze jutro i pojutrze tez przyjdziesz do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez upatrzony narożnik do salonu ale nie wiem czy was nie zanudzam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola śliczna ta łazienka :) Ech, rozmarzyłam się :) Słup również :D No i co to w ogóle za pytanie jest????????????? Oczywiście że nas nie zanudzasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A propo moich planowych dwóch dni urlopu - nie przyjadę jutro do pracy i koniec!!!!!!!!!! Będę w domu z dzieciakami. Musze Wam powiedzieć że mój Bartunio już jest taki mądry :) W tej chwili zaczął się u niego etap płaczu gdy rodzice wychodzą z domu. Widzę, że synuś bardzo za mną tęskni, gdy się bawi a ja jestem obok jest szcześliwy, a gdy tylko wstanę i np idę do innego pokoju on od razu automatycznie zaczyna płakać, marudzić. Gdy wychodzę na podwórko też w jednej sekundzie zaczyna płakać. Tęskni moje maleństwo :) A ja normalnie w takich chwilach jestem gotowa rozpłakać się razem z nim. Dziś wstał o 6.00 rano i jak wychodziłam do pracy i stałam już w kurtce w korytarzu, to patrzył na mnie błagalnie, bym wzięla go na rączki. Wzięłam na chwilę, a on później nie chciał ode mnie zejść z rąk i gdy zrobiła krok do drzwi wyjściowych Bartunio zaczął płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola i co Ty w ogóle opowiadasz? Zapomniałaś jak trzyma się maleństwo???? Wkrótce sobie przypomnisz, zobaczysz :) Iza - widok synusia z nóżką w buzi - bezcenny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola cuuuuuuuuuuuuuuuudna łazienka :) Też mam takie pasy tylko w kremie i brązie i jestem bardzo zadowolona a zwłaszcza że jest duża i mieści się i wanna i pryszcznic :) Evika ...serce peka jak dziecko płacze za rodzicami ale wszystkie dzieciątka ten etap przechodzą... Kochana ja też miałam wziąć 2 tygodnie urlopu w lutym a już się okazuję że tylko tydzień wezmę oby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zazdroszczę Wam tych cudnych łazienek, bo moja łazienka w bloku wygląda tak: po lewej stronie pralka od góry ładowana (bo mniej miejsca zajmuje), po prawej zlew i szafeczka miniaturka :), na wprost wanna i dookoła tego wszystkiego tak z 80 cm2 pustej powierzchni :( Nawet się ruszyć za bardzo nie można. Co za idiota kiedyś projektował te łazienki to ja nie wiem :( A kibelek jest taki, że tylko sedes się mieści :( i ledwo drzwi można zamknąć. Normalnie porażka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz.. Evika- a gdzie Bartusiowi będzie lepiej jak nie u mamy?:) jak jutro przyjdziesz do pracy to zmobilizuję wszystkie dziewczyny z topika i spuscimy ci lanie!!:D Iza ija tez uwielbiam brazy,beze, kremy.Brązowa łazienka będzie na dole:) Ta u gory ma ok 10m2, pod skosami chcę szafki z szufladami na wymiar.Bedzie wanna narozna jak na projekcie i prysznic, duża prostokątna umywalka z dwoma kranami bo my sie ciągle przed jednym kranem przepychamy:) Fajnie ze wam sie podoba:) Tu macie sofy narozne.Szalenczo mi sie podobają-moje marzenie,ale cena tez jest niezła:( Ta pierwsza to moj nr 1 (kliknijcie na ostatnie kółeczko u góry-to ta szara. Następnie nr2 i na koncu nr3 w moim rankinguhttp://www.boconcept.com.pl/Sofy.aspx?ID=72285http://www.boconcept.com.pl/Default.aspx?ID=83334&ImageID=1280&flashimageid=0http://www.boconcept.com.pl/Default.aspx?ID=83334&ImageID=745&flashimageid=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×