Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witam. Na dworze koło - 10 W pokoju 16,5. Pola super projekty.Oby jak najszybciej zrealizowane zostały. Evika, Twój Bartuś jest starszy z moją wczoraj było tak. Pojechaliśmy do miasta po pieluchy i jedzenie.Szybkie zakupy. Donię zostawiliśmy z babcią męża. Jak wróciliśmy to ta zaczęła się skarżyć że mała cały czas płakała nie dała rady jej uspokoić, z tego zaczęła brać proszki na serce bo jej się słabo robiło. Jak to usłyszałam włos mi się zjeżył na głowie. Oczywiście mała na nasz widok wielka radość zero płaczu. Już nie zostawiam babci ani na chwilę małej.Już oczami wyobraźni widzę jak babci robi się słabo a mała ma na rękach..... W ogóle ta nasza babcia to choruje na wszystkie choroby a wyniki ma ma bardzo dobre. Jednym słowem udawacza mamy w domu. W tym tygodniu co juz wyżej pisałam mamy serce chore , w zeszłym mieli jej nogę obciąć bo ma taka straszną cukrzyce.Jeszcze wspomnę o tarczycy, ciśnieniu , wątrobie. Jak ja tez tak rozsypie się na stare lata to normalnie koszmar. Chociaż liczę na geny mojej babci kochanej.Zmarła w wieku 85 lat i do końca życia uganiała się za moim synem obrażając się na nas jak nie chcieliśmy go jej dawać (nie chcieliśmy jej obciążać) . Kochana kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam, chociaż malutki coś nie może spać. znów od wczoraj ma okres czuwania. akurat gdy wczoraj i w nocy czułam się po prostu tragicznie malutki nie chciał spać.... dzisiaj już jakby troszkę lepiej ale gardło tak boli że przełykać nie umiem... łażę w maseczce :-( na szczepienie z malutkim za tydzień - dzwoniłam. pola - jak karmię to chyba nie mogę nic poza paracetamolem? tylko nie wiem jak z tabletkami do ssania. może mi pomożecie co mogę brać? będę wdzięczna. starszy synek też nadal w domu bo kaszle a jeszcze wczoraj znów zwymiotował, na szczęście tylko raz. gorzej z tym kaszlem bo nie chce przejść. co przechodzi to znów się nasila i tak w kółko... pola - przepiękna łazienka. Nie zanudzasz nas!!!! iza - fantastyczny widok: dziecko z nóżką w buzi! Evika - mam nadzieję że Bartuniowi szybko minie ten etap, który jest b. ciężki dla mamusi. Sama pamiętam jak za każdym razem serce mi sie kroiło jak odchodziłam a synek płakał, chociaż przecież był z moją mamą więc krzywda mu się nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika uśmiechnij się inni mają gorzej. Moja pseudo łazienka. Wchodząc do łazienki muszę z gracją przechodzić koło zlewu w kuchni. Nie wiem jak to opisać ale połowę drzwi zajmuje mi zlewozmywak w kuchni.Nie wiem co to za pacan projektował.Chcąc coś wynieść z łazienki trzeba rozmontować w kuchni kran. Posadzka w łazience jest zwykłym betonem pomalowanym olejna farbą, przy czym poratowałam ją kładąc linoleum ale tez beznadzieja. Na ścianie zamiast lamperii mam takie plastikowe płytki. ochyda ochyda. Największą atrakcją jest kapiący bojler który wisi nad wanną i często zastanawiam się spadnie czy nie.... Z powody tego że nie mam gdzie trzymać pralki, musieliśmy umywalkę wyrzucić a na jej miejscu stoi automat. Wolnego miejsca uzbiera się może 1 metr. A no jeszcze w wyposażeniu mam stara żeliwną wannę i kaloryfer. Najciekawsze jest to że tam nie miała być łazienka tylko wnioskuje że spiżarnia.Bo jest tam wecie z kuchni i w ogóle to bardzo małe pomieszczenie.Dziwne że kiedyś nie uwzględniali w planach łazienek tym bardziej ze przecież to wieś i ludzie mieli gospodarkę musieli się gdzieś myć????? Co do WC to jest osobno i tez ma mankament. Wymiary są takie ze mieści się tylko grzejnik, kibel drzwi. Czyli nie ma nawet jak się obrócić nie mówiąc jak ktos ma długie nogi to masakra. Dobre wieści. Plany są takie ze chciałabym dobudować nowe pomieszczenie i w nim zrobić łazienkę moich marzeń. Marzę o wannie trochu wpuszczonej w podłodze.I o wielu innych pięknych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - no przecudne te sofy. ta pierwsza faktycznie najładniejsza, druga też ale trzecież bym nie brała ze względu na kolor :-) nuska = no to faktycznie nie ma małej co zostawiać z babcią... widać babcia nie daje sobie rady. a strasznie ci współczuję tego zimna w domu. u babci na dole też tak zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja zawsze w aptece pytałam co mogę. Wiem że bez obaw można brać apap. A byłas ty u lekarza??? Jak tak strasznie cie boli to może jakiś antybiotyk albo spray na gardło. Bo możesz sobie pogorszyć swój stan zdrowia a paracetamol napewno cie nie wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki wczoraj miałam zebranie mojego dziecka i miło sie zakoczyłam bo tylko jedna 3 :) a tak to 5-4 były :) więc nie jest źle :)Chyba mu dzisiaj jakiś drobiask kupie w nagrodę :) bo spodziewałam się że tych 3 więcej bedzie ale syncio popoprawiał:)Co do pogody wczoraj wieczorem to ........powiem tak czułam jak włoski w nosie mi zamarzają :O A dzisiaj zimno ale słoneczko mi świeci :) KIKI- przykro mi że ta wstręciucha Cię nawiedziła tule cię mocno kochana❤️ na pocieszenie moge Ci kliknąc ze moja jest tużtuz :( EVIKA- gratuluje podwyszki :D i jak piszesz o Bartuniu jak teskni przypomina mi się odrazu jak moje dziecie też tak patrzyło jak do pracy uciekałam :)No i garażu zazdroszcze :Dhihihi:) pozytywnie oczywiście :D IZA- Z Norbiego to normalnie facet guma hihihi:D POLA- kochana łazienka super :) bardzo mi sie podoba :) jak i ta długa sofa :) Ja osobiscie bardzo takie lubię :D co do łazienek to na tej stronce co wkleiłaś jest u góry taka czerwona :) to powiem ci ż ebardzo przypomina łazienke naszej MULAN :)Obrazki też fajne :) ten mój co bede małowac będzie troche w innym stylu ,ale kolorystycznie to żywe -czerwienie , pomarańcze, czekolada, i bananowa żółc troche jasnego zielonego jak na razie mam go w głowie może walne jak bede miała chwilkezarys szkicu o co mi chodzi to wkleje :)I NATURALNIE MOCNO ZAKLINAM TĄ CZERWONĄ CHOLERĘ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@AKYSZ, AKYSZ!!!!!!!!!!!!:D NUSKA- bidulko :( współczuję tych mrozów :( i trzymam kciuki za karmienie kaszka ;) kliknij jak u pedjatry było :) KROPKA- trzymam kciuki za tate ❤️ i zdrówka wam wszystkim życzę ❤️❤️❤️ MULAN- ❤️CZEKAMY NA CIEBIE ❤️ ANETKA- to teraz czekamy tylko na Ciebie :D z brzuszkiem wygladasz ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z zimnej wawy :-( już mam dość zimy, chce wiosnę, chce krótki rękawek, chce spokojnie przejść spacerkiem do samochodu a nie lecieć żeby mi tyłek nie zamarzł....brrrrrrrr i chce wrócić do domu ale żal mi zośki wozić tak rano i w taki ziąb...wrócę jak będzie odwilż :-) Antek ma mega kaszel i zostal w domu - znaczy się babcia ma domowe przedszkole - super że mam taką kochaną mamę i że tak uwielbia swoje wnuki - bo na teściów to ja nie mam co liczyć! Wczoraj mama była razem z moim tatą w przedszkolu z okazji dnia babci i dziadka - nie obył się bez łez szczęścia.. A odnośnie mam karmiących - możemy sam paracetamol i ja brałam zarówno w ciąży jak i teraz ostatnimi czasy na gardło tantum verde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- no i sie wyjasniło tamtum verde :D bo JULY to samo klikła Hihihi:D JULY- kurcze biedny Antos zdróweczka mu zycze ❤️ u mojego w klasie 9 dzieci z 21 chore :O więc jakis chorobsko w wawce panuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dole jest cieplej i też tam mamy pokój nasz, ale ja wolę prywatności trochu.Wystarczy mi że jak jestem w kuchni to graniczę z babci pokojem. Jak tylko te mrozy zejdą to będzie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do lekarza idę dzisiaj. A jeszcze praca męża.Wczoraj dostał świadectwo pracy.I szef mu mówił że ma się nie rejestrować na bezrobociu.bo od środy będzie pracował na umowe zlecenie.A od lutego na umowę o prace. Podobno ma nie być stratny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mAAm a skąd Ty wiesz jak wygląda łazienka Mulac, co? :-) A mi się chce strasznie ale to strrrasznie coś słodkiego przekąsić - oj dawno nie miałam takiej chcicy na słodkości :-( Normalnie pije sobie herbatkę karmelować i mnie ssie..... Dajcie mi jakiegoś wafelka, batona, czekoladę - dajcie mi cokolwiek słodkiego - z pominięciem kostki cukru :-) Pola łazienka zarąbista - a jaka cudowna przestrzeń - łoj będzieta mieli dużo miejsca na figle migle - ups -jakaś głupawka chyba mnie złapała.... zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, oczywista nie herbatkę karmelować - tylko karmelową miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - kochana to ja już się nie czepiam do swojej łazienki :D no i ciesz się kochana, że masz w kiblu kaloryfer, bo u nas kaloryfera nie świadczysz i za przeproszeniem po d...e wieje :D :D :D Pola - cudności te sofy :) kropeczko - może w końcu opuści Cię te Twoje choróbsko, za bardzo nie można nic brać karmiąc piersią :) Ale może już będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech sorki ze znikłam ale przecież w pracy jestem;) juz czytam was:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. nuska- ja stanę w obronie babci:) wydaje mi sie, ze babcia nawet jesli nie cierpi na jakies widoczne choroby to moze sie na tyle ogolnie zle czuc i fiz i psych ze ta cała sytuacja ja przerosła.nie ma sie co dziwic,tak male dziecko to dla starszej osoby odpowiedzialnosc wielka i wyzwanie..po prostu sobie nie poradzila .Moja babcia ma 85 lat,jest schorowana,cieszy sie na widok wnukow ale wiem ze hałas,harmider ja juz szybko mecza,i sie nie dziwie..nie zdecydowałabym sie zostawic z nia dziecka:) kurcze,kursor mi znikną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- a no wiem hihihi:D ale to tajemnica hihihi:D nie a tak serio to dom Mulan był kiedys w pewnej gazecie i się zgadałysmy :) i wogle kiedys mi fotki przesłała :) jak planowałam łazienke u góry na mazurach to mi fotki swojej przysłała i wiem jak wyglada :) Co do słodkosci to kochane ja uciekam robić faforki :) jak zrobie to podesle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kursor:) kropka- musisz do lekarza sie wybrac,bo jesli to angina paciorkowcowa to musisz antybiotyk wziąć.paracetamol i tandum ci na to nie pomogą. Evika- a nie mozecie zamienic mieszkanka na większe? ewentualnie z dopłatą,mozna wziąć pożyczke,czy jakis kredycik i zamienic na większe:) co myslisz? my sie kredytujemy na 100lat! zartuje ,ale na 30:) dziewczyny w ogole wydaje mi sie ze wszystkie dzieci w te najgorsze mrozy powinny zostac w domu- szczegolnie te małe. mAAm-ale masz zdolnego synka:) nasz przynosi często jedynki:((tatus miał na awf isc hihii) bo po mnie on tego nie ma:) Trzeba go pilnowac wtedy sa efekty,to len smierdzący. Mi tez ta sofa sie podoba i to bardzo ...najlepsze jest to ze jak chcesz,mozesz miec z tego 2 kanapy a jak chcesz to robisz sobie narożnik,super:) A w łazience tez sie zakochałam. co do mojej @ to juz ją czuję- boli mnie podbrzuusze typowo:( więc dalej zaklinam twoją jędzę by cie nie nawiedzała, a kysz potworo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july ja ci snikersa podrzucam:) a mAAm nam potem faworki przyniesie:D jak ja je kocham:) jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-poza tym ja nie zamierzam zachodzic przed tobą:) ty tu byłas pierwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i milkę jogurtową truskawkową wygrzebałam ze swojej szafki:) jedz july na zdrowie. Częstujcie sie wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mAAm dziękuję Wam bardzo dziewuszki - wiedziałam że na Was zawsze mogę liczyć!! Jeścio zaraz kuliżanka podrzuci mi ze dwa jakieś batony ze sklepiku i będzie miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - my kochana mamy trzy pokoje i dosyć spore mieszkanie około 70 m2, pokoje są spore, wygodne, jasne, jednak łazienka i ubikacja to są dosłownie miniaturki. I to najbardziej mi przeszkadza no i jeszcze balkon mały :( Oboje z mężem mamy w planach zamianę naszego mieszkania na nowsze, ale z tym pomysłem musimy poczekać jeszcze kilak dobrych lat. Ale ja już nie mogę się doczekać chwili, gdy zmienimy miejsce zamieszkania, po prostu nie lubię swojego bloku :( Chcielibyśmy to zrobić jak najszybciej ale musimy jeszcze troszkę poczekać niestety :( A do tego marzy mi się jeszcze jakaś rekreacyjna działeczka z domkiem w okolicy więc nasz plan musi jeszcze trochę poczekać. No chyba że wygram w totka to będzie zdecydowanie szybciej :) Choć nie gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kochana ja nie wychodzę na podwórko ze swoim sykiem już miesiąc :( U nas już 4 tygodnie okropne mrozy :( I tak mi go szkoda biedaczka :( Ale gdzie ja niby mam go wyprowadzić jak za oknem -15 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie podpisałam aneks do swojej umowy :D No Prezes się szybciutko sprężył nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×