Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam czyli talent plastyczny odziedziczył po Tobie to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa proszę bardzo :) Maam powiedź nam jakie kolroy w tym roku na święta są modne :) muszę kupić nowe ozdoby na choinkę a rada specjalisty się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - moja córcia poznawała literki już w zerówce. Właściwie to nawet w wakacje nie dałam jej odpocząć i codziennie pisała albo czytała po troszeczku. Teraz w pierwszej klasie już wszystko czyta, choć czasami jeszcze nie jest to czytanie tzw. płynne. Iza33 - ja wierna smakoszka kawy ze śmietanką - poproszę tylko herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika moja córcia zna już wszystkie litery i proste wyrazy czyta- takie do 4,5 liter - może mi brakuje cierpliwości...chciałbym żeby już czytała ale dla niej to trudne, chyba dla wszystkich dzieci :( muszę dzisiaj kupić do domu jakąś książkę do nauki czytania i ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 u mojej córki w szkole jest bardzo wymagająca pani, naprawdę czasami mam wrażenie że przesadza. Wyobraź sobie moja córka musi już umieć nie tylko czytać czytanki z podręcznika, ale też później je opowiadać. Są to czytanki, które obejmują np dwie całe strony książki A4. Czasami jestem przerażona, że aż tyle wymaga się od nich w pierwszej klasie. Ponadto musi już umieć liczyć do 100. A o religii to nie wspomnę - wszystkie proste modlitwy na pamięć. Czasami jak przyjdzie ze szkoły to siedzi kilka dobrych godzin nad lekcjami - tyle zadają. Uważam że to lekka przesada. Ponadto córka już w pierwszej klasie - a właściwie na jej samym początku pisze już kartkówki i klasówki. Dla takiego dziecka takie sprawdziany to nie lada stres i widzę jak moja córka to bardzo przeżywa, chociaż uczy się bardzo dobrze. Uważam że to lekka przesada tyle nauki i to już w pierwszej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- jesli chodzi o choinkę to powiem ci że to troche nie moja dziedzina bo ja to dekorator wnet , ale ja mam co roku ubrana inaczej i fajnie wyglada granatowe babki z srebnymi i z dodatkami słomianych ozdobek:) fajna tez jest jak jest ubrana w rózowe i jasno zielone babki z tjulowymi kokardami :) Teraz jest tyle tego ze mozna przebierac , a przebierać EVIKA- ja mam syna w 3 klasie i też uważam że nauczyciele strasznie wymagaja bo on ma teraz takie daty historyczne jak by miał normalnie historie w 6 klasie albo dzielenie pod kreska liczb typu 2758: 36 obłed normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to faktycznie przesada, przecież to dopiero pierwsza klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam myślę że różowe bombki podobały by sie mojej córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mAAm także sama rozumiesz i widzisz jak to jest w szkołach. Normalnie szok. Przecież to jeszcze takie małe dzieciaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ Jeju jak ja się za Wami stęskniłam, sorki, że nie pisałam ale się zbuntowałam, zostawiłam chłopaków w domku i wyjechałam do kuzynki, bo już miałam dość siedzenia w domku:) Evika jak ja Ci zazdroszczę, że już czujesz swoją kruszynkę, u mnie to był chyba jakiś fałszywy \"alarm\" bo już nic nie czuje, hm.. Byłam w piątek u gin i maleństwo super się rozwija ma już 9cm:) Evika podobnie jak Ty mam nisko łożysko, i mam na siebie uważać. Powiedział, ze nie jest to jakaś patologia w tym okresie i powinno się podnieść, a Tobie co powiedział bo trochę się zmartwiłam z tego powodu:( Kisa, Maam, Iza, Evika, July, Wodnisia, Ania_B Buziaki kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beta32, już się zastanawiałam gdzie ty przepadłaś:) Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku. Dla mnie gin powiedział to samo, że łożysko powinno się podnieść i prawdopodobnie tak będzie. Powiedział że w miarę jak będzie rosła macica, łożysko powinno pójść wyżej. Jednak też kazał mi uważać na siebie i dużo wypoczywać. A gdzie reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ależ piekną mamy zimę...żeby na święta był śnieg. Beta to dobrze, że odpoczywasz :), Maam kiedy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A wy gdzie dziewuszki??? Zasypało Was? bardzo lubię zime i sniezek i sie ciesze ze jest, ale odsniezanie samochodu buuuu:( nietsty nie mam garazu. Zazdroszcze tym co maja i wyjeżdzaja czysciutkimi samochodami na ulice:D. No nic troche gimnastyki rączkami nie zaszkodzi :) Dzisiaj dobry humorek mam. Jakos wsyztsko mnie cieszy :D mdłosci ustaja, prawie wcale nie ma. Na wszystko mam ochotę w sesnie jedzenia :P Dzisiaj przewazaja korniszony i papryka konserwowa sam kwas mnie kręci szok! AAA i dzisiaj ubrałam spodnie ciązowe. Rozpychamy sie .......Sie tak chciałam pochwalic ;D A jak u Was? Pozdrawiam mamusiunie i staraczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa na pewno słodko wygladasz w ciuchach ciążowych, ja ostanio widziałam fajna białą bluzke ciążową z narysowanym bobasem na brzuchu- hmmm tylko kiedy ja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza juz nie długo juz nie długo Życzę Ci tego. Musi byc jeszce w tym roku no. Napisze list do sw. Mikołaja w Twojej sprawie normalnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️H❤️E❤️J❤️ U mnie tez zima jak się patrzy choc tylko na trawnikach i poboczach bo na chodnikach widac piach :p ja zimy nie znoszę jak przystało na lipcowego raczka :)wrwrwrwrwr...zmno....wrywywywy...zimno... A tak poza to działam i działam ale same wiecie że u mnie po tych opóźnieniach to jedna wielka NIEWIADOMA :o bo albo powinnam mieć 26@ albo 6 .12 @ więc kiedy mam testować sama nie wiem :( Jak narzie działam w sypialni :) bo albo mialam płodne 12-13 i tak działalam albo mam 24-25-26 więc działam :) co prawda tylko wieczorami bo rano śpię jak zabita a w nocy wiercę się jak głupia do 3.30 albo jem o 1 w nocy :onormalnie mi brzuch rosnie ale z obrzarstwa bo pochłaniam wszystko jak leci tu mandarynki a za minutę kanapkę z boczkiem i ogórem kiszonym mojego dziadka :)szok dupsko mi rośnie :o ale cóż zima za oknem to trzeba troche sadła sobie zapełnić :) Jak narazie czuję się dobrze tego 13 to faktycznie bardzo mnie bolał jajnik i podbrzusze to moze była to owulacja :o??sama niewiem dzisiaj jajnik mnie nie boli tylko delikatnie podbrzusze nad wzgurkiem lonowym ale to już pewnie na @:( i znów w tym miesiącu bedzie dupa pewnie :( BETA- bardzo się cieszę że się odezwałas i tym łozyskiem to się nie martw bo ja tez słyszalam że czesto w ciązy na poczatku jest nisko a po tem się podnosi do góry:)👄 EVIKA- buziolki ogromniaste 👄👄 KISA- ty kochana chlopa zagoń do odsnieżania samochodu i przyznaję ze szczeze w dobrej wierze zazdroszczę tych spodenek ciazowych :)👄 IZA- kochana widze ze chyba my staraczki same tu ostatnio zostałysmy bo ania i Wodnisia gdzies wsiąkly :o Ja nie wiem czy sie udało w tym miesiacu nie nastawiam się kompletnie :o co do testowania to jest tak jak wyżej:o A ty kiedy testujesz jak u ciebie ???👄 ANIA_B- A ty co kurnia miałas klikac i co w śniegu cię zakopało ?????????????/👄 WODNISIA- a ty gdzie ????? bo chyba jak przystało na wodnisię nie zamarzlas na zimę ;) no chyba ze tam z wodnikiem działasz to ja już uciekam i nie przeszkadzam 👄 klikaj co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ magdafikus.............06.11.08..............32......... .......ŁÓDZKIE ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE amama.................----------------....... 34 ...............MAŁOPOLSKIE. DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP IZA33....................28.11.2008..........33..... .... ....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36............ ...ZACH-POM MONIA MAMA..........24.11.2008...........35..................POMOR SKIE mAAm...................26.11.2008/6.12....29............ ......W-WA... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A ja dzisiaj nie mam humorku od rana :( Całą noc nie spałam, przewracałam się z boku na bok. Teraz mocno boli mi głowa i ogólnie nie mam nastroju :( Nie wiem dlaczego tak mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że MONIA MAMA - dzisiaj testuje ????????Halo , halo I jak są II krechy ???? Dziewczyny jesli chodzi o tabelke to trochę ja uaktualnię bo niektóre się nie odzywają i proponuje je przenies do tabeli Np. poczekalnia że jak zaczną klikac to je wkleimy spowrotem :) Wiem tez ze niekture dziewczyny klikają na innym topiku bo sama mam kolezankę z bloku na podobnym topiku i je tam widziałam bo czasem tam zagladam ALE TO WAM JESTEM WIERNA OD SAMEGO POCZATKU BO TO Z WAMI MOGĘ SIĘ DZIELIĆ TROSKAMI RADOSCIAMI I WSZYSTKIM KOCHANE BABOLKI 👄❤️ ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36..............ZACH-POM MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................26.11/6.12.08......29..............W-wa IZA33....................28.11.2008..........33..... .... ....PODKARPACKIE NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@................WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32............Podkarpackie.. amama.................------------............34............Małopolskie.... Dżessi.................28.11.08.............31............Wielkopolskie.. ???????????MOŻE BYĆ TAK ??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to tak samo jak ja do 3.30 się wierciłam i spac nie mogłam nawet sniadania nie jadłam bo mi się nie chciało zjadłam tylko pączka wiedeńskiego ( oponka z dziurą w srodku ) i wypiłam słabą kawę \_/> i tak się obsłodziłam że mnie zemdliło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM a może ty jesteś w ciąży kochana skoro masz takie objawy jak ja??? Zyczę Tobie tego z całego serca ;) Ale byłoby super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się EVIKA :) choc nie ukrywam ze bardzo bym chciała Ale jakos tak serio wydaje mi sie że w grudniu bedę musiała sie starac od nowa bo powiem ci ze własnie mnie lekko boli zrost po CC z prawej strony tak zamrowi na chwileczke od czasu do czsu no chyba że to \"kolejna owulacja\" bo tak wynika z tych kalendazy dni plodnych przeleciałam juz chyba wszystkie mozliwe w necie :D i albo miałam 12-13 albo mam 24-25-26 i bac tu madrą :oJuz sama nie wiem co mam mysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM skoro masz takie nieregularne cykle może warto by było zaopatrzyć się w teściki owulacyjne jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WSZYSTKIE dziewczynki i od razu przepraszam, że tak dawno się nie odzywałam :( jakoś tak bywa .... ale mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście ? fajnie się Was czyta, chociaż był moment, gdy topik \"zamierał\" ... ale widzę, że jesteście dzielne i piszecie dalej :) u mnie 2 miesiąc brania duphastonu i .... jajco. Wczoraj dostałam @. Więc kolejny (to już chyba rok) miesiąc z głowy. Ale się nie poddaję i jeszcze popróbuję. Mam brać duphaston jeszcze przez 1 m-c, a potem jeśli się nie uda, to lecę do ginka .... i potem zobaczymy co zaleci. pozdrawiam serecznie buziaki i uściski dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA MAMA- witaj fajnie że jesteś :D przykro mi że dostałaś @ ale z drugiej strony dobrze że juą wogle dostałas o czasie :) i wiem że niebawem ci sie uda :) i że bedziesz sciskać swoja malenka dzidzie w ramionkach :)👄 My jestesmy na naszej klasie jak masz konto to daj znać to podam ci linka i sie dopiszesz do nas :) EVIKA- powiem ci ze myslałam o tym że jak mi sie nie uda tym razem to ja kupuje te testy owulacyjne tylko nie wiem jakie sa dobre i jak je dokladnie robić ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×