Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość Ikula 1
Witam ja jem Formoline 112 już 3 tygodnie i nie mam żadnych efektów ..waga stoi w miejscu ...nie wiem dlaczego ?? dodatkowo dużo ruchu i warzywa oraz owoce .. zaczynam się poddawać ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Chcialam sie podzielic z wami jak na mnie wplynely tabletki fermolinel112:) Biore je 2 tyg i schudlam juz 3kg.( moj cel 10kg)Czuje sie bardzo dobrze.Nie mam laknienia jak przedtem. Musze przyznac ze dosc sceptycznie podchodzilam do tych tabletek. Terez wiem ze to byl strzal w 10! :). Codziennie wspomagam sie rowniez cwiczeniami na nogi(10min dziennie) i mam 2cm mniej w udach:). Co do ceny to ja za opakowanie 80tb zaplacilam 38€.(mieszkam w Niemczech). Teraz kupie juz wieksze 180tb(65€). Z mojej strony moge jak najbadziej polecic te tabletki.Pozdrawiam i zacze powidzenia i wytrwalosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolie M
kupilam 2 opakowania formaline L112, Przeczytalam dokladnie zalaczona ulotke kiedy i dla kogo jest zalecana i prawdopodobnie to nie bedzie dobry srodek dla mnie gdyz jest ona zalecana dla osob ktore jedza tluste posilki - jesli przyczyna nadwagi jest tluste jedzenie: mieso, kielbaski, maslo, orzeszki itd. Natomiast jesli nadmiar kilogramow wiaze sie z duza iloscia cukrow, protein alkoholu czy weglowodanow formalina nie pomoze. zaczynam kuracje zobaczymy jaki bedzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella31
witam ja biore te tabletki juz dwa miesiace i jestem strasznie rozczarowana,przed braniem stosowalam diete myslalam ze jak dolacze tabletki schudne wiecej,ale nic z tego,zrobilam maly test zaczelam w malych ilosciach jesc posilki powtarzam w malych przez trzy cztery dni biorac do karzdego po dwie tabletki wiecie jaki efekt prawie dwa Kilo do przodu,a wiec dziewczyny jezeli chudniecie to nie przez tabletki ale przez to ze dajecie cos z siebie czyli odpowiednia dieta i cwiczebia .juz ich nie biore przeszlam na diete i chudne bez nich.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda pieniędzy na te tabletki. Wzięłam całe opakowanie, jednocześnie trzymając dietę, 4 posiłki dziennie ostatni o 17.00, zero cukru, śmieciowego jedzenia, tłuszczu - zdrowe jedzonko na parze, kasze, warzywka i owoce do tego godzina na orbitreku, naprawdę bardzo sumiennie do tego podeszłam i co? NIC nie spadło mi nic, do tego czułam się nie nie za dobrze. Miałam wzdęcia, dziwne bule w podbrzuszu, czułam się napuchnięta. przerwałam branie tych tabletek i w ciągu tygodnia waga poleciała 5 kg, czuję się lekko, nie mam żadnych wzdęć ani bóli. Dziewczyny szkoda pieniędzy nigdy więcej takiego dziadostwa, to co wypracowałam, to wyłącznie moja zasługa, biorąc te tabletki 4 dziennie czułam się strasznie, każda z nas sama bez pomocy takiego świństwa jest sobie w stanie poradzić. Trzeba tylko silnej woli i systematyczności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!! Czy ktoś stosuje tabletki formoline i stosuję przy tym środek antykoncepcji w formie implantu podskornego? Czy jest to bezpieczne? Czy przypadkiem nie obniża to skuteczności antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbdbebdjdn
A ja jestem bardzo zadowolona z Formoline. Co Prawda na początku miałam dość często rozwolnienie,ale teraz już mój organizm sie do nich przyzwyczaił i chudnę.:) Oczywiście stosuje dietę bezglutenowa i bez laktozy (5 posiłków dziennie) i ruch 3 razy w tyg. Bez tych tabletek nie widziałam efektu,trudno mi było schudnac,bo cierpię na Hashimoto i tyje,ale jakos z nimi...dałam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Formoline jest super, to odchudzanie bez większych wyrzeczeń. Teraz najtańszy w Polsce jest na aixpharma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Formalina? Nie polecam to trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogonka
Formoline L112 wydaje się być sensownym rozwiązaniem, tabletki nie zrobią za nas wszystkiego, ale mogą pomóc. Z tego co wiem Formoline L112 ma badana kliniczne - a to ważne, bo produkt jest bardziej wiarygodny. Doszukałam się ich wyników i mamy tu prawie 7 kg w 4 miesiące. (Takie wolne chudnięcie odsuwa na bok ryzyko "efektu jojo"). Czyli około dwa kilogramy na miesiąc. Biorąc pod uwagę fakt, że nie mamy tu substancji powodujących odwodnienie organizmu to b. dobry wynik. Zresztą gdy przeliczymy: dzienny deficyt w przyjmowaniu tłuszczy od 300 do 600 kcal (tyle może nam dać Formoline L112), da nam od 10 000 do 20 000 kcal miesięcznie co przekłada się na 1,5 kg do 2,5 kg masy (tkanki tłuszczowej) ciała - wszystko się zgadza. Jeśli dołożymy do tego mocny spacer czy lekkie ćwiczenia 1 godzinę dziennie i oczywiście odpowiednie nawadnianie organizmu minimum 2 l. płynów, to będzie efekt na 100 %. Oceniając produkty pamiętajmy o analizie co one robią i jaki mają mechanizm działania. Określenie, że jakaś tabletka "przyspiesza metabolizm organizmu" - to pomyślmy o ile o 3% o 5%, a może nawet 10%, to wówczas da to maksymalnie 200 kcal dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananim
hej ja zaczęłam swoje odchudzanie z bardzo dużej wagi bo 116kg przy wzroście 171 więc było o co walczyć. biorę formoline od stycznia oczywiście przy ćwiczeniach i diecie. dziś 1 maj i na wadze jest 90kg czyli 26kg mniej w 4 miesiące. czuję się świetnie nie mam żadnych skutków ubocznych a przede mną jeszcze jakieś 20kg więc zyczcie mi powodzenia i trzymam za was kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brutylka
Tak jak ktoś napisał wcześniej suplementy diety nie zrobią za nas wszystkiego. One mają określone działanie i albo my swoim postępowaniem je wzmocnimy, albo przekreślimy. Ja jestem zadowolona z Formoline L112. Nie należy się spodziewać nie wiadomo jakich efektów po jednym opakowaniu, tu niestety trzeba być systematycznym przez długi okres. I zamierzam zabrać opakowanie na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMiiia
Stosowałam, ale w końcu zaczęłam po prostu zdrowiej i mniej jeść. Warzywa, owoce, bez słonych przekąsek. Wierzcie lub nie, ale to w połączeniu z ograniczeniem alkoholu powoduje, iż wskazówka wagi sama spada. Wymaga to trochę wysiłku (przygotowywanie jedzenia). Gdy nie mam czasu to wrzucam sobie warzywny koktajl typu Warzywkubek.pl i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAga
Biorę Formolinę od wiosny .Na pierwszy efekt trochę czekałam ,teraz jestem lżejsza i 8 kg i noszę znowu rozmiar 36.Te tabletki są fantatyczne odrzywism się normalie a waga spada .Kupuję je w Niemczech 50 euro płacę że 80 sztuk .Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 44
Nie mam nadwagi, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, rękawice do masażu- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Super efekty. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wata 23
To może się wam przydać natknęłam się na mega wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po miast. Działa bardzo prosto. Wystarczy wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać salon z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 29
Jest taki blog http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............

Polecam te brytyjska apteke za pomoca prostej konsultacji online, która wyda Ci tabletki na odchudzanie recepty online Tinyurl.com/xenipolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah

phenq Fatburnsupplement.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meli0ss

I recommend African mango urlz.fr/4bEr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×