Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

kciukiem

MUSZE SIE POCHWALIC!!!!!!

Polecane posty

nie napisalam ze seksu w ogole nie bylo, byl ale wiadomo ze nie od razu nie poznalam sie znim przez lozko, nie jestem takim typem ojciec ma gowno do gadania a mama go uwielbia od samego poczatku i ufa w 100% :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
mama go uwielbia,bo moze sama ma na niego chetke- w koncu w jej wieku mniej wiecej pewnie:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vietgirl
Ok, ale nie s膮dz臋, 偶e czekali艣cie z seksem, a偶 uko艅czy艂a艣 18 rok 偶ycia...Nie twierdz臋, 偶e Go nie kochasz-nie napisa艂am tego. Ale nie wydaje mi si臋 w porz膮dku to, 偶e doros艂y facet mieszka z nieletni膮 i z ni膮 sypia...nawet je艣li jest uczucie...Powiem kr贸tko: za to grozi wi臋zienie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
a jesli ojciec ma gowno do gadania- to wspolczuje mu takiej rodzinki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
a tak serio- to nie wolno sypiac z maloletnimi do 15 roku zycia,pozniej to juz nie pedofilia,przynajmniej pod ten paragraf to nie podchodzi ale tez nie rozumiem jak nieletnia osoba moze zamieszkiwac z facetem,a matka sie z tego cieszy...dziwne:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vietgirl
Nie mog臋 sobie wyobrazi膰-facet po 30 wsp贸lnie mieszka z 16-latk膮 jako swoj膮 dziewczyn膮 i jeszcze jest przyzwolenie mamy...Nie zrozumiem-je艣li pojawi艂o si臋 uczucie, powinni艣cie poczeka膰 a偶 osi膮gniesz stosowny wiek...Seks z dzieckiem to przest臋pstwo...Kropka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
vietgirl- w pelni sie zgadzam; moj ojciec tez co prawda rzadko zabiera glos-taki typ:P- ale w takiej sytuacji na pewno oklepa艂by takiemu facetowi buzke:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mama jest starsza od niego 14 lat a dziewictwo stracilam jak kilka dni po 16tych urodzinach;p poza tym co mi tu zajezdzacie jakims wiezieniem?? bylo mineo jestem pelnoletnia, a mama sie cieszy e chociaz blisko niej mieszkam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
za milosc sie nie odpowiada chcielismy i chcemy byc ze soba jak najwiecej najmocniej najdluzej:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vietgirl
Nie b臋d臋 si臋 powtarza膰, bo to nie ma sensu. Najwidoczniej niczego nie zrozumia艂a艣. Pisa艂am, 偶e w chwili, gdy z Tob膮 sypia艂 POPE艁NIA艁 PRZEST臉PSTWO! Oczywi艣cie, 偶e teraz nic mu nikt nie zrobi. W chwili jednak kiedy jeszcze wg prawa by艂a艣 dzieckiem, pope艂nia艂 czyn amoralny, za kt贸ry s膮d skaza艂by Go na wi臋zieni, gdyby rzecz jasna s膮d tym si臋 zaj膮艂. By艂a艣 dzieckiem...Nie, nadal nim jeste艣...je艣li uwa偶asz, 偶e wszystko by艂o OK i jest OK...Postawa matki, gdy by艂a艣 nieletnia-bez komentarza...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zrozumialam i dlateog pisze po co o tym wspominacie BYLO MINELO I gowno moga mu zrobic a dzieckiem dawno nie jestem, nie znasz mniie, nie wieszz co przeszlam, a na pewno wiecej od ciebie jest okej jest cudownie i nie obrazaj mojej matki, sa takie czasy, ze juz w nastoletnim wieku sie dzieci wyprowadzaj widocznie zacofana jestes

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kciukiem zachowujesz sie jak mala dzieczynka:O sama mam 19 lat i jestem z moim prawqie 4 lata a zamieszalam z nim dopiero rok temu bo rodzice go poprosili bo musieli wyjechac...nie wyobrazam sobie zeby 16 panna mieszkala z facetem z wlasnej woli:O kto cie utrzymywal?:O on czy rodzice? jesli swiadomie sie decydujesz na mieszkanie z facetem musisz miec z czego zyc a nie ze ktos cie bedziew utrzymywal. masz dziecinne podejscie do zycia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i tu sie mylisz, ja mam dziecinne podejscie do zycie hmmm moze spojrz na swoj nick najpierw skoro jestes taka odpowiedzialna zyciowa jesli chodzi o pieniadze, pracowalam, moj pracuje a mama mi i tak od cholery rzeczy gotuje daje kase, nie musi ale chce bo jestem jej kochana coreczka:) ja tu sie mialam chwalic a nie sluchac kazan no ale....robcie co chcecie, mam to gdzies, za duzo przeszlam zeby ,,sluchac'' kazan anonimowych dziewczyn wymadrzajacych sie na temat o ktorym nie maja pojecia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vietgirl
Nie gor膮czkuj si臋. Jestem pe艂noletnia od paru 艂adnych lat, zacofana nie jestem. Powiem kr贸tko, bo nie lubi臋 powtarza膰 (czytaj ze zrozumieniem nast臋pnym razem): WG PRAWA BY艁A艢 WTEDY DZIECKIEM (bez wzgl臋du na to, na ile lat si臋 czu艂a艣-to bez znaczenia dla KK), zatem ON POPE艁NIA艁 PRZEST臉PSTWO. Nie zrozumiem NIGDY matki, kt贸ra pozwala zamieszka膰 ze starszym facetem swej 15/16 letniej c贸rce. To wszystko-nie b臋d臋 wi臋cej pisa艂a wci膮偶 tego samego do kogo艣, kto nie potrafi czyta膰 tekstu ze zrozumieniem. Bez odbioru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm nick tu nie ma nic do rzeczy... nie wioerze ze 16 dziewczyna pracowala i zarabiala na siebie.. nikt ci tu nie prawi kazan:) i wierz mi ze tez wiele w zyciu porzeszlam bardzo wiele i moj mnie wyciagnal z tego gowna... czytajac twoje wypowiedzi naprawde mozna stwierdzic ze sa dziecinne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
matka mi pozwolila bo wiedziala ze krzywda mi sie z jego strony nie dzieje, jakby tylko cos sie dzialo natychmiast by mnie zabrala we mnie sex--> no to chyba powinnas uwierzyc, nie bylam typem nastolatki ciagnacej kasy od rodzicow wolalam zawsze sama sobie wszystko zaltwic i zapracowac i nie tobie jest sadzic czy sa dziecinne czy nie, ja wiem ze nie, jak macie mi tu pierdolic to idzcie stad to ma byc ,,szczesliwy'' topic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
jak dla mnie to jedna wielka patologia, wzorce sie wynosi z domu,wiec widac,jaka mamuska musiala/musi byc. I nie wiem, z czego tu byc dumnym- ze 15-stka poderwala na tylek/nie wiem/, a dojrzaly facet polecial na taka lolitke. Jesli tak- to gratuluje rodzinki-ojciec milczy,matka sie cieszy- cud miod i orzeszki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale jednak fajnei ze tak sie rozwinal dzius z dziubkiem do spania zamiast kolejny raz ratatuja ogladac przeczytamy sobie to, heh, jak tylko przestaniecie pisac glupty to wszystko sobie wydrukuje;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widocznie nie mia艂 kto j膮 wychowa膰. Ojciec nie ma nic do gadania, to znalaz艂a sobie innego ojczulka 偶eby zag艂uszy膰 'brak' biologicznego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
aha,nie zapomnij tylko czym predzej nam sie pochwalic,gdy dziubek kopnie Cie w tylek dla kolejnej malolaty-bo takie ci膮goty widac ma:) czekamy z niecierpliwoscia,moze to Cie czegos nauczy:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czarakma spierdalaj stad nie bedziesz obrazac mojej matki scierwo siedcie sobie z tymi rodzicami potem bierzcie te sluby ja chcialam szybko byc na swoim z kims kogo kocham i jestem i mam sie czym chwalic a swoje durnowate mysli idzcie przelac na durnowate topiki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bardz jestes madra, wypwiadaj sie tam gdzie znasz osobiscie przypadek i cala historie, o ze sobie w koncu nzalzl kogos koo koch i ona jst mlodsza sporoo nie znaczy ze ma ciagoty mysl troche boze nie moge ogarnac glupoty ludzkiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarakma
Twoja kultura potwierdza moje stwierdzenie o patologii,jaka u Ciebie panuje-ja Twojej matki od scierw nie wyzywalam. A ten dziubek tez jakis nienormalny musi byc- facet pewnie ma jakas prace,kolegow-padaja zawsze pytania-jestes w zwiazku? a Dziubek na to "tak,ma 15 lat":O 偶enada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wlasnie udowodnilas
swoja doroslosc:O:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wlasnie udowodnilas
i swoja "kulture"....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vietgirl
W艂a艣nie pokaza艂a艣, jak膮 osob膮 jeste艣...Wszystko z Ciebie wysz艂o-chamstwo i prostactwo. A teraz ko艅cz臋, bo w domu czeka na mnie m贸j ukochany narzeczony, z kt贸rym zamieszka艂am gdy by艂am pe艂noletnia :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Matka pewnie sama korzysta ze znajomo艣ci c贸reczki. Dziewczyny to oczywiste, 偶e sama zarabia艂a. Dup膮. W ko艅cu mieszka艂a u starego faceta, uprawia艂a z nim sex, a chyba chodzi艂a do szko艂y? No chyba, 偶e do szko艂y nie chodzi艂a艣, to wszystko t艂umaczy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 po to jest kafeteria 2 nic ze mnie nie ywszlo, po prostu nikomu nie pozwole obrazac swojej matki 3 koledzy mu zazdroszcza, ale to jest niewazny szczegol, kumpluje sie nawet z ich zonami 4 vietgirl po co ta ironia?? 5 3w4 lepiej sie nie odzywaj jestes zalosny/a i wulgarny/a wszystko sie musi wisniakom z seksem kojarzyc?? 6 a szkole i prace mozna pogodzic zazdrosc was boli i dlateog jedziecie na mnie a my sie i tak kochamy i chcemy byc ze sobsa jak najdluzej i opinia durnowatyc ludzi na ne obchodzi, to samo zreszta bylo u nas w miasteczku 2 lata pierdoly roznoszone i glupie miny, ale sie skonczylo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×