Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

oto jak powinna wygladac pradziwa kobieta

Polecane posty

to lipa :( btw zna sie tu ktos na fotografii ? mam pytanie, czy fote dej dziewczyny mozna by powiekszyc tak do rozmiarow duzego zdjecia do rami albo do plakatu? bym sobie zrobil jej zdjatko przy łozku i z nim co NOC ZASYPAIŁ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary ale jaka forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek nie pier.
dol tylko pokaz sie swiatuzobaczymy czy masz"perspektywy" by statowac dopieknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Wujek mozesz przykleic na sciane, instalujac jednoczesnie mini oltarzyk i odpowiednie oswietlenie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDAŻ DZIEKI Z APOMYSL, WEZME 2 SWIECZKI ZAPALE, butle porto i bede sie rozmarzał w dlugie zimowe wieczory zamaist skowyczec ze sam jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz ... w jakiej czesci kraju:P u mnie w mieście wiekszośc dziewczyn kobiet które widze na ulicach sa piekne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak samo
wszytkie nawet kolezanki mam piekne :) pracuje wsrod pieknych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIESZKAM W łODZI, jakie miasto, takie dziewczyny.. ja rowniez tylu brzydkich co u mnie nigdzie wiecej nie widzialem, chyba tylko na zachod od naszego kraju.. niemcy anglia tam pasztetow w brod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieszkasz w Lodzi to tam jest chyba Akademia Filmowa gdzie studiuja aktorzy i aktorki. Idz tam i tam poluj na przyszle gwiazdy polskiego kina:)) Skoro sie tam dostaly to znaczy, ze musza miec w sobie cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta wyboroiwa, a co bedzie jak Twoja milosc przypadkiem sprawdzi historie kompa i trafi na te profile :D mojego brata przez cos takiego rzucila laska xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
To nie tak daleko :) dawaj do mnie bedziesz mile zaskoczony :) chodzi mi oczywiscie o ilosc pięknych kobiet.... nie żebym sobie reklame robiła, chociaz jestem z siebie zadowolona, ale nie jestem zarozumialcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do szczecina
wujek,widze ze Tobie zalezy tylko na wygladzie zewn. partnerki... (widze,ze Twoj brat rowniez ma podobny gust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj luby ma ROZUM i to, ze ogladam sobie jakis facetow na kompie nie znaczy, ze zaraz bede leciec na nich. poza tym moj luby polskiego nie zna (nie jest Polakiem) i cokolwiek bym tu nie napisala on i tak tego nie zrozumie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
http://www.bride.ru/ph/htcgi/men/243/243484P3.html a temu tak szczerze ze zmarszczek patrzy i jeszcze zyciowy I usually read: I do not read, but learn from life :D Wujek ! więc wizualizuj, ponoc to sprawdzony sposob na realizowanie swoich marzen, moze pewnego dnia blondyna wyskoczy z ramki i bedzie Twoja na wieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NA WYGLADZIE NA CHARAKTERZE WIERNOCI ZAUFANIU I CZULOSCI TEŻ... W szczecinie bylem ostatnio, na rejsie statkiem ... fakt duzo ladnych dziewczyn..ogolnie na pomorzu dlatego jade tam we wtorek..a moze znjade taka psobna do tej z profilu jak idzie samotnie brzegiem mozra po plazy a jej pies sie na mnie rzuci i bedzie chciał mnie gryazc a ona zacznie mnie bronic i tak sie poznamy..eh czasem dobrze pomażyć prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdaz--ten gosciu przypomina jasia fasole:)) wujek, wlasnie rob wizualizacje a noz ta wymarzona laska z plakatu zapuka kiedys do twych drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboladka
słodkie hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK SIE ROBI TAKIE WIZUALIZACJE nie msui od razu pukac na pozcatek mogla by chociaz napisac maila..jak juz bede mial tam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie do niego po wlosku: amoreeee miooooo i tak sie wlasnie porozumiwamy:)) Zyjemy we Wloszech i zeby nie bylo, ze ja nic nie rozumiem to studiuje tutaj wiec conieco rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo włochy.. w przyszlym roku wybieram sie do Verony ponoc cholernie romantyczne maisto btw cieszy mnie to, że na kafe zaczely sie w koncu pojawiac dziewczyny na poziomie pamietam jak raz zalozylem temat o kobietach ze wschodu to kazano mi wypierdalać tam i koniec gadki a tu chocioaż pogawedzić można i nawet nie wiadomo kiedy czas zlatuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Wujek wizualizujesz powtarzajac jakies frazesy po 1000 razy dziennie, az Ci sie znudzi i odpuscisz:P Czysta !!!Mieszkasz ze Włoszech ??!!:( Zazdroszcze...jakie miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×