Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkaaaa

koszmarna sytuacja. doradzcie.

Polecane posty

Gość ws
kalinkaaa ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaaa
wiem ze nie warto, teraz ide na drugi kierunek studiów , poznam nowychludzi , nawych facetów i mam nadzieje ze nie bede miała juz nigdy dla niego czasu.to on straci a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty uważasz go za swojego facet
Komiczne dobrze ujął całą sytuację. A Ty autorko, czego jeszcze się pytać będziesz?? Dla wszystkich tutaj piszących sytuacja jest jasna, tylko nie dla Ciebie. A raczej - Ty też wiesz, o co chodzi, ale jeszcze się łudzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poznam nowychludzi , nawych facetów " z którymi stworze układy koleżeńsko-nijakie i bede je ciągnąć latami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaaa
bo go kocham i może dlatego sie łudze:( a Ty komiczne jesteś pozbawiony chyba wszystkich ludzkich uczuć , bo widać ze nie wiesz co to miłosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaaaa
i wcale nie chce wchodzić drugi raz w taki zwiazek dla Twojej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
ale to nie byl zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Ty komiczne jesteś pozbawiony chyba wszystkich ludzkich uczuć , bo widać ze nie wiesz co to miłosć" jestem złym człowiekiem... lubie krzywdzić ludzi... w odróznieniu od Twojego faceta... który uszczęśliwi jakąś miłą niewiaste, którą zaprosił na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
a Ty komiczne jesteś pozbawiony chyba wszystkich ludzkich uczuć , bo widać ze nie wiesz co to miłosć. komiczne. nabralam absolutnej pewnosci, ze te tematy ktos zaklada zeby robic sobie z ciebie jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty uważasz go za swojego facet
oj to mi bardzo przykro. Ty go kochasz, on Ciebie nie. Kobieto!!! Czerpiesz przyjemność z bólu? Masochizm? Popłacz sobie w poduszkę, ale na Boga - godności trochę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i wcale nie chce wchodzić drugi raz w taki zwiazek dla Twojej informacji." w poprzedni też nie chciałaś :D Nie panujesz nad swoim życiem, wiec kolejny zwiazek bedzie identyczny :D Wnuku - czasem też tak mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
moim zdaniem facet z nikim nie idzie a autorka jest rozzalona, ze nie wypelnila dwohc miesiecy zyca przygotowaniami i nie zagra ksiezniczki w bolerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty uważasz go za swojego facet
Powiem Ci jako stara baba, która niejedno już przeżyła. Nie znajdziesz szczęścia w facetach. Nigdy. Musisz je znaleźć w sobie. Wtedy żaden facet nigdy Ci go nie odbierze. Idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale we wrześniu przeczytamy temat założony przez jej faceta :D:D "tragiczna sytuacja. doradźcie" w którym bedzie żalił sie, że nie został zaproszony na wesele kuzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie znajdziesz szczęścia w facetach. Nigdy." tzn autorka go nie znajdzie :D I wiele, wiele innych kobiet, które podświadomie ciągną do patologicznych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna nie wnikam w układy seksualno- koleżeńsko- partnersko- uczuciowo- nijakie ale zachowanie twoje autorko pod tytułem a z" jaką koleżanką" i "życzę szczęścia" i takie tam jest tragiczne? śmieszne? nie łatwiej powiedzieć "jest mi przykro, że nie zaprosiłeś mnie jako osobę towarzyszącą "??? nie dziwię się, że facet powtarza " o co ci chodzi"..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
wmojej opinii autorka doskonale wie, ze facet nie idzie z kim innym ale chciala grac role partnerki na weselu. nie bylo castingu wiec woli role porzuconej ofiary niz zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnuk niestety zgodzę się z tobą- idiotyczna zagrywka , która miała doprowadzić do gorących szeptów "kochana nie idę z nikim- tylko ciebie chcę ale nie śmiałem cię zaprosić, wybacz "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
Ciekawe czy gdyby chodziło o pogrzeb czy autorka też by sie tak przejmowała ,że jej nie zaprosił? oczywiscie, ze nie wesele wlanse to wielokrotny orgazm ale cudze tez dostarcza orgazmu idzie sie jak o-f-i-c-j-a-l-n-a partnerka, wybiera ciuchy, odchudza, analizuje z kim tanczypartner, porownuje sale i jedzenie z salami i jedzeniem znanymi z innych wesel. mozna przypisac partnerowi ze spojrzal na inna kobiete. mozna tak zamanipulowac by mial poczucie winy do nastepnego dnia a w miedzyczasie zabawic sie z innymi na parkiecie zeby mu pokazac, ze nie jest jedny na swiecie. pelna ekscytacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnuku :D:D:D:D poza tym mozna potem wkleić foty na Naszej Klasie Jak nie z własnego wesela, to przynajmniej z cudzego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
poza tym mozna potem wkleić foty na Naszej Klasie Jak nie z własnego wesela, to przynajmniej z cudzego wlasnie, wlasnie :D a po tym wszystkim umieszcza sie na naszej klasie zdjecie z partnerem - przytuleni i usmiechnieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnuk i izabelinka- rozumiem, że wam nie przeszkadza , kiedy wasz facet na większe imprezki chadza z zupełnie innymi kobietami?( nie mówię tu o spotkaniach integracyjnych i na stopie zawodowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
dedukcja, indukcja-wszystko w malym palcu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×