Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość kickic
35 lat 1 facet i .........kiedys 1 kobieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cholera
28lat 6 facetow 1 ofiara losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZ CHOLERA
8- 29 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruniak
Fascynuje mnie jedna rzecz. Jak kobieta sypiała z wieloma facetami, to uważa się ją za dz...kę, a prawie każdy facet by chciał mieć kobietę, która wie co to sex i ile może dać przyjemności, ale jednocześnie powinna być mało doświadczona, a najlepiej dziewica. Więc zachodzi pytanie, gdzie ma zdobyć wcześniejsze doświadczenie. Najbardziej wpienia mnie jak słyszę, że facet który sypia z wieloma kobietami jest zaj...sty ogier, a kobieta w tej sytuacji jest dz...ką. Przecież każdy ma prawo poszaleć, a po za tym jak kobiety będą cnotliwe, to faceci też nie poużywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
pierwszy raz- 2 mies po 16-tych urodzinach z moim obecnym juz mezem :) mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
no.. tak, piekny obraz bez obrazy ale dzisiejsze kobiety to koorvy same i z doswiadczenia tez to moge potwierdzic, wiekszosc dziewczyn z dawnej klasy liceum puszczala sie z kilkoma partnerami tak czy siak to nie ich wina we wlasnej osobie tylko spolczenstwa w ogolnosci coraz mlodszy wiek odbywania pierwszego stosunku, szastanie zwiazkami, kasiora, fura, komura, biale kozaczki, kurtka na pol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do yhy ... " yhy... no.. tak, piekny obraz bez obrazy ale dzisiejsze kobiety to koorvy same i z doswiadczenia tez to moge potwierdzic, wiekszosc dziewczyn z dawnej klasy liceum puszczala sie z kilkoma partnerami ... " dlaczego uwazasz ze PUSZCZANIE SIĘ Z KILKOMA PARTNERAMI JEST ZŁE albo nie odruzniasz puszczalstwa od zwyklych związkow albo pomylilas poprostu wyrazy bo masz maly rozumek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy...
spokojnie, nie denerwuj sie, to raz dwa - nie mow do mnie w rodzaju zenskim trzy - w obecnych czasach to jedno i to samo, w tych _genialnych_ umyslach wiekszosci mlodych ludzi najpierw jest dzialanie, potem przychodzi czas na przemyslenia - niestety za pozno; uczennice-matki w gimnazjach i pseudo zwiazki trwajace 2 miesiace sa tego dowodem no a potem to juz nie ma co sie dziwic ze taki chleb powszedni dla wielu jest spozywany rownoczesnie z kilkoma naraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kolo setki
mam 30;at

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlitujcie_sie_
jak czytam opinie typu "wszytkie dzieczyny to kur*y" to smiac mi sie chce!! takie rzeczy to tylko w polsce ludzie sa tak zacofani ze to az przykre!! tylko u nas mozna juz nazwac kurwa dziewczyba ktora stracila dziewictwo i nie uprawiala jeszcze seksu z wiecej niz JEDNYM facetem :] no tak bo w koncu sie PUSCILA prawda?? buhaha wstyd mi za wszytkich polakow a szczegolnie zacofanych umyslowo "MEZCZYZN" :] facet ktory ZALICZYL 4 laski - "super!! i niech na 4 sie nie konczy" dziewczyna ktora PUSCILA SIE z 4 facetami - "zwykla kur*a i szmata" ach te polaczki...zacofany narod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
ma 27 lat spałam z 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_brunetka
18 lat z 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusica_1
22 lata- 4 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka.
17 lat - trzech partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepiaaaa
24 lata dziewica :P i tez mam w planie sie isc do lozka z kims kogo bede kochala. Nie potrafie sie z kims przespac tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwa... .
22 lata ,ok 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless meg
około 20 facetów i 8 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginiseksu
21 lat z 7 facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginiseksu
as pierwszy facet 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez wstyd
mi za to wstyd takich kretynow jak "zlitujcie_sie_" ktorzy mysla penisem/odbytem... idzta do afryki se pobrucyc z murzynskimi kutachami ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achakacha
23 lata- tylko z mezem, przed slubem oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd
Aleś Ty głupia, zacofana umysłowo to Ty jesteś bo z Twojego postu jasno wynika że nie potrafisz myśleć. Oczywiście że dziewczyna która puszcza się z czterema to kurwa, bo to słowo właśnie takie osoby oznacza(sprawdź w słowniku), to jasny wniosek. Poza tym Ci co uważają że jak facet spał z czterema jest super, to to samo myślą o laskach, z kolei ja np wcale tak o facetach nie myślę, tylko wówczas myślę o nich dokładnie to samo, co o kobietach takich, tylko rodzaju męskiego. A jak Ty jesteś taka do przodu to sypiaj z kim chcesz i ile chcesz, byle nie z żonatymi by nie niszczyć nikomu małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona19latekkk
19lat-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd
21 lat, z siedmioma, 17 lat, z trzema, 22 lata, około 30 I pomyśleć że spotyka się takie kobiety na ulicy, i ma się wrażenie że to szanujące się kobiety... Żenada. No ale jak widać są bardzo do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubuś
Do Wstyd - jakim prawem oceniasz innych niech robią co chcą a Ty sie w ich życie nie wtrącaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lata i.. no pewnie z 10 ich było widzę, że to ani dużo ani mało w sumie, każdy ma inny temperament i podejście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyguzik
18 lat- 0 potrzeby mam ogromne ;p ale nie wyobrazam sobie zeby isc z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 lat, jeden facet jak mialam 18, wciaz jestesmy razem. Ale przed nim mialam 2 facetow, z którymi uprawialam tylko sex oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×