Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

u mnie nic takiego ciekawego sie nie wydarzylo:/ dziś uciekł mi autobus i z powrotem bylem dopiero grubo po 18.00:/ dziewczyny ja podrzucę jedna koszule, a następnym razem ja poprasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię, ale muszą być dojrzałe, takie ciemnoczerwone:) mam trochę na ogródku. Balsamu nie miałem okazji "pachnieć";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
a gdzie sie podziali fajni faceci?:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam na ogrodzie malinki i jezynki ale zdecydowanie wole te pierwsze. A robiłeś kiedyś malinówkę??Pyszna polecacm jest swietna na samotne wieczory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz bardziej, bo są słodziutkie:) a malinówki nie piłem, także wszystko przede mną:) z drugiej strony jeszcze tego brakowało żeby upijać sie przed monitorem:P kicia--) jak to nie ma fajnych facetów? otwórz tylko oczy:) chyba sie zaraz obrażę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli żeby się od razu upić. Nalac sobie do kieliszka i za każdym razem jak coś do mnie napiszesz sączyc delikatnie ale to bardzo delikatnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za każdym razem jak napisze....:):) fajnie, muszę sprobować:) malinowa tusi, ja też chcę być pachnący, także powoli się zbieram:) śpiący jestem jakoś:/ słodkich snów Ci życzę, a na jutro miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy bo w dmu zawsze mam cos do zrobienia a jak nie to sobie sama cos wymyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
tu nie ma fajnych kobiet... tu same zdolowane zmeczone zyciem ktore chca sie odgryzc facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×