Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

poszłam spać o 1, ale czuję się dobrze:D nawet bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozazdrościć:), bo ja trochę zmęczony. A o 1 to już dawno chrapałem:) jeszcze dwa dni i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy isę cieszyć? Bo mi za szybko czas biegnie, tydzień mija w mgnieniu oka, nie podaba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dawno mnie tu nie bylo tez poszlam spac o 1szej ale sie nie wyspalam odespalam popoludniu na slneczku ale dis chbya wczesniej spac pojde bo mam zly dzien jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się postaram jak tylko mogę:) ale sam tu jestem.. może napisz co takiego zepsuło Ci humor? dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalni to po prostu zmienilabym otoczenie bo mnie juz \"tu\" wszystko i wszyscy draznia oto cale zlo \\ktore mi tak cisnienie podnosi:) dziekuje za kiatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatka* no i co z tego ze sam tu jestes moze zaraz przybedzie cala reszta fajnych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pysk, dzisiaj tak sie nachodziłam i narobiłam że nawet nie wiem jak sie nazywam. burzowy odnośnie UP kurs zaczynam w poniedziałek cały tydzień i tak przez trzy miesiące!!Najgorsze jest to o czym wcześniej pisałam w połowie wrzesnia lub początek października mam podjąc pracę. Mogę oczywiście kontynuować kurs i pracować ale nie wiem czy wyrobie psychicznie. Cały dzień poza domem przez 3 mieś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tu" znaczy ze na kafe, czy u Ciebie? zostań tutaj u mnie w temacie, nikt Ci ciśnienia nie podniesie:) może, może przybędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja myślę, że ten kurs bardzo dużo Ci da, również odnośnie tej pracy. Jak na razie rozpocząłbym i czekał co dalej. Może nie będzie tak źle, jeśli Twoich rodziców znajoma dowie się, że robisz taki kurs, będziesz miała na początek większe luzy... A kurs jest w Gliwicach, czy będziesz musiała gdzieś dojeżdżać? nie martw sie na zapas:) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tu\" to zawsze znaczy u mnie w domu, na wsi po prostu mnie juz drazni wszystko i wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--) wiem jak to jest, czasem czuje się tak samo:/ tusi--) koniec świata to nie jest. Będzie dobrze, zobaczysz:) Trzy miesiące prędziuchno miną i będziesz miała papierek ukończonego kursu:) uszy do góry i uśmiech proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko juz dzisiaj prasowałam ojcu 4 koszule jakieś trykotki. tak więc dziekuje bardzo. jeszcze wszystkie okna umałam i mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochote na mega zmiany a nie na prasowanie:D Deko dzis migreny nie ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega się na mnie obraził, bo mu życzeń nie złożyłam urodzinowych, wytłumaczyłam mu że nie wiedziałam i oczywiście złożyłam jak się tylko dowiedziałam, ale ten się fochnął, twierdzi że wiedziałam. swoją drogą wyczekał do końca dnia, aby mi oznajmić to. Dziwne to? nie zamierzam się tłumaczyć, jak mi nie wierzy to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×