Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

tusi--) to bardzo miłe, dziękuje:) na migrenę to chyba tylko jakaś mocna tabletka i hop do wyrka:o Jak Wam minął dzień? ja przed chwilka słuchałem sobie płyty "smak ciszy" Turbo:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj nie bawię, bo musi się zagoić:) ale Wy proszę bardzo:) chętnie popatrzę:P phi...przeciwnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam spać, bo wczoraj przez burze mogłem tylko jakieś trzy godzinki:/ dobranoc:) piosenka jest świetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. na pytanie w temacie
One są - te fajne kobiety tylko ...na te zwyczajne: ciche, skromne, nie wybijające się jakoś znacznie nikt nie zwraca uwagi. No może nie nikt, ale mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ale dziś zalatany dzień:o w końcu pora odpocząć:) co porabiacie? a z tymi fajnymi dziewczynami to prawda, ciężko je zauważyć, bo nie rzucają się w oczy. Wszędzie tylko te rozkapryszone księżniczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa troche zalatany zawsze cos;) al przynajmniej czlowiek sie nie nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę, bo już późno. Właśnie oglądałem \"Twarzą w twarz\":) nie nudzi, ale zmęczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego dzisiaj nie robiłam, rano siedziałm przy kompie a wieczorem byłam na TaeBo. Jutro idę do UP dowiedziec sie czegoś więcej o tym kursie o którym Ci wspominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aaale mnie tu dawno nie bylooo... Mam pare stronek do nadrobienia Niestety mam teraz malo czasu i rzadko zagladam na Cafe:( buziaki, slodkich snow😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ och, Soley:) gdzie to bywasz i czemu nie zaglądasz? przed chwilą dopiero wróciłem:( jak tam Tusi w UP? widzę uśmiech na buzi, także..słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×