Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Oj burzowy przeciez żartowałam, wiem że Wy tylko wchodzicie na kafe jak mnie nie ma :( Dzisiejszy dzień spędziłam niestety samotnie w domku. Nie chciało mi się wychodzic do ludzi jakoś tak dziwnie sie czułam. Dołuje mnie brak pracy wszyscy znajomi pracują a ja taka sierota. Ale jak już wcześniej Tobie pisałam być może w połowie września badź początek października mam zacząc pracę. Tylko mam dylemat bo mam miec kurs z UP, we środe dowiem sie kiedy ma się rozpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gadasz głupotki:o czasem tak wychodzi, że jesteś jak nikogo nie ma. Przecież dobrze wiesz, że to niespecjalnie. Trzeba było mnie pozaczepiać. Do południa siedziałem przy kompie. Nie dołuj się bo i Ty będziesz miała. Myślę, że powinnaś iść na kurs, zobaczyć co i jak. 👄 na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za buziaczka tez bym Ci odwzajemniła ale nie wiem jak. Mogę obdarować Cie uśmiechem:). Odnośnie kursu jak najbardziej chce go zacząc ale wydaje mi się że może zacząć się w tym samym czasie co moja nowa praca. Wiadomo że jak podejme prace to musze wyrejestrować sie z UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być uśmiech, ale to nie to samo:P do pracy minimum zostało pół miesiąca, a na kurs można zawsze iść i sprawdzić co to i czy sie do tego nadajesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kurs administracyjno-biurowy tak więc przydałby mi sie w pracy, ponieważ wcześniej nie pracowałam w biurze i nie mam o tym pojecia. Ale mam nadzieje że jakoś uda mi sie pogodzic te dwie rzeczy. Właściwie to będę pracowała u znajomej rodziców i przez ten czas moge pracowac na czarno a potem wyrejestrować się z UP. Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry plan, podpisuje sie pod nim:) także jak sama widzisz jeszcze wszystko przed Tobą:) ja trzymam kciuki i proszę, żebyś się nie martwiła na zapas:) ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu chcesz mnie pokaleczyć?:P nie będę mógł mówić:) nie wiem:) sami tylko z pozoru. nawet nie wiesz ile osób podczytuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czego Ci zazdroszczę? jutro będziesz mogla sobie poleżeć dłużej ode mnie:) to jedna z moich wad (chyba wad:) : nie lubię dużo mówić, nie jestem gadułą i czasem trzeba mnie ciągnąc za język, żeby się czegoś dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migrene znów mam, eh dwa, trzy razy w tygodniu mnie łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no często. różnie to bywa ale żadko mam tydzień bez bolącej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×