Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Powiem Wam tylko,ze niszczycie sobie zycie czekajac na palantow :O Jeszcvze 2 miesiace temu pisalam takie same dyrdymaly :( wystarczylo odciecie sie od tego, wyjazd na jakis czas, zero kontaktu, ogladania ospisow, praca nad soba :) Gappa jak wrocilam i przeczytalam Twoje wpisy to sie przerazilam,ze po dwoch miesiacach jestes dalej w tym samym miejscu :( Dobrze Ci sie tak zyje ?? Czemu nie pozwalasz sobie zapomniec ?? Pozwolcie sobie zapomniec !! To Wy same tworzycie sobie mity w glowie i wierzycie i czekacie, gdybyscie tylko chcialy to mysle,ze daloby sie z tego wyjsc i opdzyskac sile zycia ;) w kazdym razie rozumiem Was, bo tak samo pisalam, ale wiem,ze z tego da sie wyjsc i byc szczesliwym i to nie z kims innym, ale byc szczesliwym samym ze soba ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coci co U Ciebie? podaj maila to Ci napisze, jednak troche sie u mnie pozmienialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciocinelka
przy tkaim stażu jak wy mieliście to se tak można pisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cocinelki mysle,ze to nie chodzi o staz, a o sile uczucia :P ale kazdy ma swoje zdanie :) I przede wszystkim podejscie do tego i nie wmawianie sobie,ze to ten jeden jedyny ;) Ale do tego trzeba dojsc samemu i nikt ani nic nie pomoze w tym i wiem,ze zadne jechania po Was tu nic nie pomoga, a jeszcze pogorsza sytuajce, dlatego nie bede tego robic ;) pozwolilam sobie tylko napisac glownie do gappy, bo z nia wiecej gadalam ;) Juz uciekam z tego topiku :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawę
wierzcie lub nie wierzcie,ale jeśli facet mówi,że zawsze będzie kochał i odchodzi,to po prostu nie kocha.A że jest zazdrosny o innych facetów,to normalne,bo cierpi na tym jego męska duma,ale to nie ma nic wspólnego z miłością.Przerabiałam to kilka razy,wiem jak to boli.Ostatnio rok temu,to było straszne,nie życzę nikomu.Najgorsze były te złudzenia:pisał,dzwonił,a ja się łudziłam,że wróci.Dobrze,że kogoś poznałam,zmieniłam numer tel.i zapomniałam.Co pomogło?Analizowałam wszystko co było złe w nim i w tym związku...bilans był naprawdę niekorzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciocinelka
ciocinelka dobra ściema nie jest zła..a ja znam Cię aż za dobrze... ale nie ważne... nawet mnie się pisać już nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie też bez zmian:-( Zero kontaktu. Siedzę i myślę o nim. Przeglądam nasze wspólne zdjęcia i zastanawiam się czy on też to czasem robi i czy mnie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci Ezo wywórżyła? Ja nie proszę już o wróżbę bo o co mam zapytać? Wcześniej wyszło m mi że będzie chciał wrócić ale ja będę miała już innego. to o co mam zapytać czy jednak będzie chciał mnie odzyskać zanim kogoś znajdę? Bez sensu. A może warto zapytać jak długo to jeszcze potrwa - ta moja udręka. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to tajemnica to ciężka sprawa... Bo jeśli to coś dobrego to fajnie byłoby wiedzieć ale jeśli to zła wiadomość... Może lepiej nie dopytywać?! Jak prosiłam Ezo o wróżbę to bałam się że wyjdzie źle a jak już dostałam odpowiedź tobyło mi źle że jest inaczej niż chciałam. Zastanów się czego Ty chcesz (poza tym żeby z Tobą był bo to jest pewne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana Nie wiem to za tajemnica...Może chodzi o to, że chce być z Tobą a to ukrywa!! Czekająca Jak tam? Ja po prostu mam dosyć tego uczucia, że jestem gorsza od niego... Chce walczyć o siebie już bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Kochane sorki, ze mnie nie bylo . Dzis prawie caly dzien w lozku spedzilam. Caly weekend we lzach a wczorajszy wieczor to calkowita porazka :( Ezo pamietasz jak Ci pisalam o tarociscie co mi wywrozyl? Napisz jakie Ty masz przekonanie co do Jego umiejetnosci w temacie tarota? Za moment Ci na maila odpisze to co obiecalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Mialam wczoraj okropny sen. Snilo mi się , ze poszlam do teatru na opere. Wchodze wystrojona w wieczorowa suknie i pierwsze co widze to Jego z jakas blondyna , szczesliwi , usmiechnieci. Sciagnelam Go wzrokiem, spojrzal na mnie i posmutnial, odsunal sie od niej. A jmi lzy same zaczely leciec i ucieklam z tego teatru. Obudzilam sie po tym snie i wylam jak zranione zwierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo co ten sen moze znaczyc? Co mi ta cholerna podswiadomosc chce przekazac ? :( Odbierz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana Zakochana dzieki Kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain --- nie martw się !!!!!!!!!!! BĘDZIE DOBRZE!!!!!!! MUSI BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja koleżanka urodziła syna;-) Podobno o tej samej gpdzinie co urodził się jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Tez mam takie sny... Że mój były z kimś tam... Ok only, odpisze Ci na maila jak dostane! Zalana... Za jakiś czas znowu postawie karty na niego, bo jeśli zrobie to teraz mogą wyjść bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo u mnie w miarę. Muzykę sobie ściągam;-) I nie mogłam sobie przypomnieć sobie nazwy zespołu pioseni którą słuchałam z moim eks więc napisałam sms(a) z prośbą o pomoc. Odpisał ... Podał tytuł, napisał, że miał ciężki dzień na na koniec pozdrowił - jednym słowem zbył mnie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo Ty nie jesteś gorsza od niego co Ci do głowy przychodzi!!! To on jest gorszy od Ciebie bo nie wie co to prawdziwa miłość... taka co czekać umie i wiele może znieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo a co do snów to podobno sprawdzają się ale odwrotnie niż nam się śni tzn. jak śni się źle to znaczy że będzie dobrze. Moja babcia tak mówi a ja jej wierzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana--- pewnie masz rację ale ja chcę żeby było tak jak mówi moja babcia. Mój eks jak im się śni to często jest z jakąś laską a ja na to patrzę;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze
Ezo sprawdz jeszcze raz bo cos mi Outlook wariuje :/ Kurcze a mi sie snil pierwszy raz z jakas kobieta. Zawszwe snil mi sie sam. W sumie to juz prawie pol roku jak odszedl wiec pewnie mogla sie jakas pojawic w Jego zyciu. Taki facet sam długo nie bedzie bo panny same sie beda do Niego dobijac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
znow nicka nie zmienilam...ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana dobranoc , 3maj sie cieplo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×