Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość only pain
Ezo nie mam z Nimi kontaktu i nie chce miec za bardzo. Nie dzwonie tam juz od dawna. Jemu to sama z siebie obiecalam , ze nie bede z Nimi gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kocie jak ja Ci zazdroszcze , ze masz ze swoja Czarodziejka kontakt, ze Cie nie unika. Ile bym dala zeby choiaz pogadac z Nim na spokojnie i wyjasnic pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo dzieki 🌻 :) A jaki rozklad tym razem proponujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
oki Kochana :) slodkich snow :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Co to za cisza,czyżbyscie były tak strudzone tą miłością,co to ni w cholerę nie chce minąć.Wiem,że niby to nie zauważycie mojej wypowiedzi,ale do serca ją weźmiecie,nie ma innej możliwości.A w ogóle to polecam konkurencyjny topik pt."nie umiem się pogodzić z tym,źe facet mnie nie chce" i tam będziecie mogły rozwinąć skrzydła / opadniete niestety/.Pa przegrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
zastanawia mnie Lauro jaki jest cel twoich wpisów tutaj? chcesz poczuć się lepsza? Połechtać ego? Wyładować frustracje? To już któryś kolejny twój wpis i po każdym moja ocena twojej tu działalności staje się coraz gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura człowiek który jest szczęśliwy ma w swym szczęściu czas co najwyżej na pocieszanie tych którzy są załamani, przegrali... A tylko największy z największych przegrańców będzie jeszcze próbował zdołować tych co już są smutni .... Jak Ty musisz być nieszczęśliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo, napisałam Ci wszystko w mailu...zerknij proszę Pozdrawiam wszystkich, pozniej sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo ale wszystko doszło? Przeczytaj i napisz jak to u Ciebie wyglada oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Czesc Kochane 🌻 Jestem juz po wizycie rodziny, nie bylo najgorzej. Atmosfera sztywna ale chyba zrozumieli, ze moje zycie i moje wybory. Uff teraz moge sie zrelaksowac :) Ezo nowe nadzieje , dzieki :) Cos wczoraj pisalas o tym innym ukladzie kart. Ciekawa jestem co w tym ukladzie karty pokaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain Ja Ci go sama pozstawie. Teraz nie chce, bo to "nie ten czas" :) Wole nie robić na siłe. A rodzina dziecko pokocha jak zobaczy. Troche ich rozumiem, ale tylko troche... Chcą dobrze, ale należy szanowac wole i serce drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie🌻 Ezo: coś z tym dzisiejszym dniem nie tak:-(, jestem przerażony:-(, dziękuje za rozkład, spróbuję może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :)) Mój ex odzywa się do mnie coraz częściej, dzisiaj z nim rozmawiałam ponad godzinę :O Moje odczucia sa takie ze doprowadzi do tego że go znienawidzę, naprawdę bardzo się przed tym bronię i nie chcę tego :(( Ale też nie mogę udawać ze nie widzę jakim jest egoistą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo oki :) czekamy na odpowiedni moment ;) Kocie witaj 🌻 Ktoś z kafe witaj 🌻 A jakie masz odczucia? po co On sie z Toba kontaktuje? Moze to wstep do powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie wrażenie że u niego cos się wali z ta nową panna. No i on zawsze się do mnie odzywa kiedy coś jest u niego źle :(( Już to kiedyś pisałam, sprawdza czy drzwi są jeszcze otwarte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robił to nawet wtedy kiedy wiedział ze ja wyję :O strasznie długo nie mogłam się z tym pogodzić, że już go nie ma :(( a potem znikał :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
to rzeczywiscie egoistyczne postepowanie z Jego strony. Mi sie wydaje, ze On sam nie wie , z ktora z Was chce byc tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: nie gniewam się🌻:-), wiem, że faceci nieczęsto tu piszą:-) ktoś: to jest egoizm i chyba asekuranctwo, trochę nieciekawie...:-( Wiecie- już jest lepiej, przerażenie znika, dostałem dzis Takiego Cudownie Uśmiechniętego Mmsa...:-) Jesteś Wszystkim i zrobię WSZYSTKO, Kochanie!😘😘😘😘😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może masz racje, ale skoro on nie wie z która z nas chce być to znaczy że nie kocha żadnej :O A ja nie potrzebuje faceta tylko po to żeby był :( Wiem już jaki on jest i wiem że nic sie nie zmieni... Były powody dla których sie rozstaliśmy i gdyby nawet wrócił to było by dobrze przez chwilę a potem znowu zaczęły by sie te same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie to super :D miło że komuś świeci światełko w tunelu :)) Nie wiem dlaczego nie jesteście razem ale skoro wiesz że ta miłość jest z obu stron to musisz zrobić wszystko żeby nadal była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny
witam wszystkich! jestem tu nowa,ale mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie do siebie.. przeczytalam caly topik i mam podobne problemy jak wy pomimo tego,ze wiekiem jestem chyba bardziej zblizona do kota ;)niz do was mile kobietki,to przezywam podobne rozterki niestety los nas nie oszczedza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×