Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Kocie ja prosiłam żeby to zabrał bo chciałam aby myślał że "drzwi się zamykają"...Miałam nadzieję że będzie chciał wrócić. Tak naprawdę nigdy nie chciłam żeby to zabrał bo to by znaczyło że nic nas już nie łączy... Wiem dziecinna logika :-( Niczego nie wyrzuciłam, jeszcze nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: ja też chcę, żeby Wiedziała. Zakochana: nie możesz nie doceniać Siebie, jesteś Wartościowa, przecież nie w "trzepaku" zakochał sie! Poza tym- jeżeli on myśli inaczej... Nie Kochał Cię:-( Ale z wszystkiego, co opowiedziałas, wynika coś zupełnie innego:-) Uzupełniłem stopke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna: możesz określić, jak długo? Ile Czekania? Nie mogę bez Niej żyć, tak zwyczajnie i oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: myślę, że Kochał i Kocha:-) Moja historia jeszcze bardziej skomplikowana i zawiła, naprawdę trudniejsza, a ja Wierzę Jej i wierzę w Nas:-)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem gotowy czekać do końca życia, choćby na Ostatni Dzień... Ale boję się, że niewiele już dni przede mną:-( Czemu się budzę o 4 nad ranem i Włosy Twoje próbuję ugłaskać? Lecz nigdzie nie ma Twoich Włosów...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czytam co piszecie , duzo podobienstw , podobne odczucia. :( Pisaliscie o tym, ze Wasi Ex mowili, zebyscie sobie znalezli kogos innego, by zapomniec i ulozyc sobie zycie na nowo. Tez mi to napisal :( . Tylko po co? By dac Mu swiety spokoj czy by bardziej zabolalo ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ja bym chciala miec mniej albo zeby On mial wiecej lat. Moze wtedy byloby latwiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spotkali się po latach na środku ulicy I nie mogą się sobie nadziwić Że oboje są tacy siwi Niczym przebierańcy udający prawdziwych Ona przygłucha i on niedosłyszy Mówi że daremnie przewendrował pół śwata Jej zaś pozostało to miasto przez wszystkie te lata Nawet nie wiesz jak cię kochałam - krzyczy mu na pół ulicy Omal z miłości nie oszalałam lecz trzymałam wszystko w tajemnicy Oglądają się za nimi ludzie Jak wręczają sobie słów zeschnięty bukiet W którym orzyło przez chwilę przedwiośnie Z przed pięćdziesięciu wiosen." Zalana, Kocie - nie pozwólcie żeby u Was tak się stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana-- Są aktualne... i pewnie nadal bolą i Ciebie i Jego. Ale kiedyś wiedziałaś jak można go zranić (sory!) a teraz musisz znaleźć sposób jak go przekonać że go kochasz. Może na początek sms (albo list jak radziła Ezo): Przepraszam za szystko, kocham cię uwierz mi... Sama nie wiem coś musisz zrobić. Ty raniłaś go bardz długo, może pod koniec chciał Ci pokazać jak się czół dlatego ranił Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chciał przemyśleć, zrozumieć, zpomnieć co było złe... Tylko nie czekaj za długo, bo fakt czas goi rany ale też pomaga zapomnieć - również o tych którzy byli dla nas bliscy. Wiem napiszesz mi że nigdy go nie zaponnisz (tak jak ja swojego) ale z czasem jego uczucia mogą spowszednieć albo wygasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie odzywa się bo nadal jest zły i nadal kocha i czuje że Ty zawiodłaś jego a On Ciebie. Ale to tylko moje zdanie a ja znam Was tylko z tego co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karty Ezo mówią Ci że nadal Kocha więc kuj żelzo póki gorące!!! Nasz Kotek chyba już śpi - podobno starsi wcześniej chodzą spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Czytam,czytam i ręce załamuję.Ale nie powiem nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsi zwykle źle sypiają, zwłaszcza śmiecie, jak ja. Zakochana: nie daj mu poczuć się śmieciem, draniem, sk......em... Bardzo Cię proszę🌻 Nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: zrozumiałaś:-), jestem ciekaw... Sam dla siebie- trochę niewyjściowo, ale podobno jestem Starszą Krwią, Magia od poczęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot1 Weź prosze talie kart... Tasuj ją tak długo jak poczujesz, że potrzeba! Mysl o Tobie i o niej.... Następnie gdy poczujesz, że wystarczy rozłóż karty ... 3 rzędy po 8 kart... Napisz mi jakie wyszły w którym rzędzie a ja Ci powiem o co chodzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Jeszcze nie spicie ? ;) Ezo i ja rozloze teraz karty . Na maila Ci rozklad wysle. Jak bedziesz miala chwile to zobacz co karty widza w przyszlosci dla mnie i dla Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Jestem gotowa do walki o nasze szczescie z Nim przy boku. Naprawde wiele potrafie zdzialac i pokonac wiele przeszkod. Aby tylko On chcial. Pewnie ta walka to z rodzina Jego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
jak rozmawialam z Jego bratem przez tel i spytalam sie czy nie jest to z nacisku rodzicow, ze odszedl to brat powiedzial , ze to byla mojego Exa decyzja :/ ALe tak mysle , ze co mial innego powiedziec, przeciez na rodzicow gadac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo wyslalam Ci rozklad kart na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×