Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zalana Zakochana Możesz tylko po co? Pytałyśmy już tyle razy, że karty wkońcu mogą zacząć szaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: lepiej nie pytać wielokrotnie o to samo? Dużo kosztuje Cię odczytywanie tego, co mówią karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: smutek w jego oczach nie jest bez Powodu i nie jest zemstą... Tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana Wyszło mi na to spotkanie, że było mu w ogóle ciężko na Ciebie patrzeć... Ma dużo żalu w sobie... Ale kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana zakochana zrobisz tak jak uwazasz sama< Ty znasz cala sytuacje i znasz Jego . My znamy tylko urywki te calej skladanki. Mam nadzieje , ze oboje wyniesiecie jakas nauczke z tego co sie stalo bo milosc to nie oczekiwanie az ktos z siebie da tylko dawanie . Wiem, ze nie jest Ci latwo bo kochasz Go ale faktycznie jedyna rzecz jaka mozesz zrobic to czekac na Jego krok. W sumie jak kazda tu z nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo a tak dla zamkniecia spraw technicznych to te karty po kolei biore czy mam wybrac 24 sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Witaj Kocie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: nie macie żadnego kontaktu ze sobą, poza przypadkowymi spotkaniami?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny🌻 Przepraszam, że wpadłem bez powitania, jak do stodoły:-( Zwykle mam lepsze maniery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję się na siłach, żeby komukolwiek dawać rady... Ale Ona, mimo, że zraniłem Ją niewiarą:-( i doprowadziłem do wydarzeń, których tylko domyślać się mogę:-(, wciąż Regularnie Odzywa Się, wielekroć rzadziej, niż Kiedyś, ale... Znacząco😍... Kodem, który kiedyś Razem wymyśliliśmy... I Znaczenia pozostały😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja usłyszałem, że chce być Sama:-(... Ale potem coś jeszcze zaszło:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że Kobiety mają inaczej, ale ja nie cierpię "patrzeć trzeźwo"- i nie mam zamiaru. Pewnie znacie dowcip o budowie autostrady przez Atlantyk przez dżina?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien zamożny brytyjski dżentelmen po tygodniu ciężkiej pracy, wojaży relaksował sie w czasie weekendu, kopiąc własnoręcznie ogród otaczający jego posiadłość. Łopata zachrobotała o coś, odgarnął ziemię i wydobył starą, omszałą butelkę. Potarł jej powierzchnię, chcąc zobaczyć, czym jest wypełniona- natychmiast wyskoczył z niej dżinn, ze słowami: -Tak, jestem prawdziwym dżinnem, dlatego między bajki włóż opowieści o trzech życzeniach, ale jedno spełnię na pewno! Brytyjczyk chwilę zastanowił się, przypominając sobie ostatni tydzień i wszystkie poprzednie: nie znosił latania samolotami, ale miał mnóstwo spraw do załatwienia w Nowym Jorku, poprosił zatem, by dżinn sprawił, że w poniedziałek będzie mógł pojechać tam autostradą z Londynu. Dżinn zafrasował się na to i w końcu odparł: -Czy wiesz, ile potrzeba betonu, by zalać Rów Mariański? Ile ton asfaltu, robotnicy mogą przy tym ginąć i w dodatku ta autostrada zaburzy totalnie równowagę środowiska naturalnego... Może masz jakieś inne życzenie? Dżentelmen pokiwał głową ze zrozumieniem, zamyślił się, wreszcie odpowiedział: -Dżinnie: chciałbym zatem poznać prawdziwą naturę duszy kobiecej! Oczy dżinna zrobiły się okrągłe, jak spodki, z uszu puścił się dym i błyskawicznie odpowiedział pytaniem: -To ile pasm ma mieć ta autostrada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
But... Gave me, gave me, geve me the Power- and I make Them believe! Lalalalalala... To Suede, słucham właśnie:-) I wake up every day to find Her back again...:-) NO KOCHAM JĄ I TYLE!😘😘😘😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też... Zakochana: życzę Ci tego z całego serca!🌻... Kocham Ją nieskończenie bardziej, niż do szaleństwa!😍😘😘😘... I nigdy więcej nikt, poza Nią nie dotknie mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, Ona każdego dnia pisze Trzykrotnie, że wciąż mnie Kocha... Nigdy nie potwierdziła, że Kod oznacza litość, albo strach, że coś bardzo złego mogę zrobić... Ezo: mógłbym zapytać o Przeszłe Dni? I jak mam to zrobić? Jesteś rzeczywiście o wiele ładniejsza, niż "nowy nabytek":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: ja też przez Większość z Czterech Lat nie byłem ostatni... Sytuacja, depresja- zemściły się:-(... Uważam, że nie byłem taki, jak powinienem być:-(... Poprawiam się, ale tak bardzo powoli:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmm.......
kocham kochałam i będę kochać i nigdy nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu... On czeka na To... Jeżeli jakoś moge pomóc, powiedz... Mam sporo pomysłów i autorytet u młodych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór:-) Ja byam dziś u kumpeli, jak wracałam spotkałam kolegów mojego ex i pierwsze o co mnie zapytali to: gdzie jest mój \"mąż\" - zabolało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: jestem prawie dwukrotnie starszy od Ciebie... Ale to nie ma znaczenia:-) Tylko nie zacznij mówić mi: "dziadku";-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie u mnie nadal są jego rzeczy i dokumenty od samochodu. Jak był u mnie w lipcu po jakieś buty to chciałam mu to oddać ale powiedział, że zabierze innym razem. Wcześniej wiele razy prosiłam żeby to zabrał ale zawsze mówił że później. Nie zależy mu na tych rzeczach tak samo jak na mnie... Dlatego chcę zacząć od nowa z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: mądrzejszy???:-D Nie żartuj, wiek nie ma z tym nic wspólnego:-) "Taktyka" na początek właściwa, tak sądzę, ale nie znam go, mogę się mylić:-(, tylko nie przedłużaj w nieskończoność... Ja jestem wytrwały i od Początku nie miałem i nie mam wątpliwości- tylko Ona😘, ale u młodszych ode mnie niekoniecznie tak jest... Uśmiechnij się do niego, kiedy będziesz miała okazję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: troszkę podobnie, tylko w drugą stronę... Niechcący podsyciłaś moją Nadzieję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: tego nie rób, proszę w jego imieniu... Czekająca: Ona też ma coś ode mnie, myślę, że nie wyrzuciła:-), a ja na pewno nie chcę tego z powrotem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana ---mi też tak radzili, to miało sprawić, że będzie zazdrosny ale ja nie mogłam, chciałam żeby wiedział że czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×