Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Erato: nie zmieni, nie poprawi, ale Piękne... Nie w samotności odnalezienie mnie. Ona Wie😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only :( ja wiem jak się czujesz i wiem ze łatwo jest dawać takie rady... Trzymaj się-jestem z Tobą ❤️ 🌼 chciała bym Cię jakoś pocieszyć :D ale mogę zrobić tylko tyle :( jesteś wspaniałą kobietą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny
Kocie----Piękni oboje:} i nieprawda z tym straszeniem,wiem co mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain, ktoś: a ja walczę, jak durny, już nazwano mnie frajerem, naiwniakiem, gorzej też, mam to gdzieś, Wiem, ze może walka po latach okaże sie sensowna, mało ich przede mną, ale nie poddam sie, nawet na klęczkach! BO WARTO, BO KOCHAM JĄ, BO TO SENS MOJEGO ŻYCIA!😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny: jestem bardzo chory:-(, strasznie Ją skrzywdziłem z tego powodu:-(... Piekno we mnie tylko przy Niej, bez Niej- koszmar!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
ktoś z kafe dziekuje 🌻 Jestem słaba, bardzo słaba wobec uczuc, które sa we mnie do Niego. A moze moja sila tkwi wlasnie w tej milosci? Juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain: Jedyna Siła w Miłości!🌻 Myślisz, że dałbym rade bez Niej? Wiem, że nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kocie ...gorsze slowa slyszalam juz w kierunku mojej osoby. Nie robia one na mnie juz dawno wrazenia. to nie boli tak jak strata najkochanszej osoby. Ludzie nie wierza , ze mozna kochac cala swoja moca , miloscia bez granic osobe , ktora rani. Zreszta patrzac moze i na to z boku jest to nawet nielogiczne , ale czy w milosci mozna sie doszukiwac logiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny
kocie: faktycznie czerpiemy sile z milosci,ale czasem przez milosc albo z milosci jestesmy slabsi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
tiny...milosc uskrzydla, dodaje sily...niestety tez potrafi te skrzydla polamac, zabrac sily ... Gdybys tylko chcial mi podarowac nowe skrzydla ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain: logiki?! jasne, że nie:-D, ta może tylko próbować zabić Miłość- nieudolnie, BEZSKUTECZNIE!:-)... Jestem pomylony, pomyleni mają w głowie słoneczko!:-) Kocham Cię, moja Boska!😍😘😘😘...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Wiec moje zmysly tez sa pomylone a ja wraz z nimi, bo nigdy nie robilam rachunku zyskow i strat, nie kalkulowalam, nie szukalam logiki w tym co sie miedzy nami dzialo, w tym co czulam i czuje... nie balam sie co przyniesie jutro, nie balam sie , ze nie uniose tych uczuc... chcialam byc i zyc dla Niego... tak bylo tez z Nim do momentu az ...zaczal kalkulacje...czy da rade byc partnerem i ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.widze ze przy tej jesiennej pogodzie wszyscy wymiekaja, ja tez tesknie baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain: wyślij Mu te z moich wypowiedzi, które uznasz za sensowne do wysłania... Moze to głupi pomysł..., ale czuje, że może cos dac... I nie z powodu Dziecka, a ze względu na Ciebie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
gappa ...moja Gwiazdka mnie trzyma, gdyby nie Ona ... Dziekuje Ci za Nia ❤️ Kocie...nigdy nie wykorzystalam naszej Córci jako karty przetargowej...pragne by byl z nami bo kocha a nie z obowiazku . Przeczytam Twoje wpisy jeszcze razy, moze cos wybiore. Dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny
only pain-a ja wrecz przeciwnie,liczylam szanse,rozpatrywalam za i przeciw,bronilam sie przed tym uczuciem,balam sie otworzyc i zaufac bo juz kiedys oddalam sie komus cala dusza i sercem i zostalam skrzywdzona... jednak On swoim uczuciem,swoja cierpliwoscia,wyrozumialoscia,cieplem potrafil sprawic ze uwierzylam,spojrzalam z ufnoscia w przyszlosc,mialam nadzieje ze nam sie uda... ale wtedy On ...chyba sie przestraszyl......moze za bardzo chcialam :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze tak bardzo pragnęłam dziecka i zazdroszcze Ci.Masz dla kogo zyc, masz część Jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
tiny...Kochana ja na poczatku tez bylam pelna obaw, bylam zamknieta, nieufna bo juz wczesniej ktos tez zagral moimi uczuciami...ale gdy pokochalam , gdy wydobyl ze mnie milosc to oddalam sie temu uczuciu i Jemu bezgranicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny, calkiem podobnie bylo u mnie Kiedy sie otworzylam i zaczelam dawac cala siebie, kiedy uwierzylam ze moge byc z nim szczesliwa wszystko szlag trafil, wlasie chyba dlatego ze nie dorosl do powaznego zwiazku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny
Gappa pewnie masz racje-nie dorosl do powaznego zwiazku i nie potarfil stawic czola przeciwnosciom... bo milosc porywa sie na to co przekracza jej sily,nie ucieka przed tym co niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie.. Ja to widze tak... Ją widze w kompletnie załamaną... Było coś takiego? I tu ją z czegoś wyleczyłeś? Miała jakieś w przeszłości złe doświadczenia a Ty byłeś podporą? Na teraźniejszość widze, że Ty chcesz jej pomagać ? Może finansowo? Na przyszłość w Twoim rozkładzie widze jakieś trójkąty :-o Za dużo osób się Wam przewija :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny
Ezo...niesmialo zapytam raz jeszcze-czy moglabys zerknac w karty dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: Przeszłośc i Teraz- zgadza sie, przyszłość... Trójkąty???:-(... Bogowie, zgodzę sie na wszystko...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo witaj 🌻 Jak mozesz to odpisz na mojego ostatniego maila . Jak Ty to wszystko widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ezo. Ja tak jak wszystkie zranione duszyczki czekam zebys odpisala na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: nie dźwigaj mojego bólu, wybacz mi, że obarczyłem Cie nim:-(, już nie rozłożę kart, myślisz, bez Wróżb, jako Kobieta, że jeszcze jest Szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny ---> Moge. kot1 --->Wyszło mi, że ona nadal ma do Ciebie uczucia, ale karty na razie nie chcą nic mówić o finale.. Może, nie przesądzone? only pain, gappa2 -----> Odpisałam Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: jestem gotów, by przesądzić samemu. Czekam. Krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×