Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość truskawaaa
witam prosze o wróżbe ja Dorota czy już za niedługo spotkam miłość życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaa
a dzięki jeszcze nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaa
a tak przed 30 może spotkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaaa
czy widzisz jakieś zmiany, np wyjazd za granice ,czy ułoży sie wszystko w szkole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop18
; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Czesc Kochani 🌻 Zimno, szaro, samotnie... Przyslali mi dzis przesylke z Allegro. Zamowilam sobie ladny komplet koszulke i gatki. Super. Przymierzylam , popatrzylam w lustro, wszystko pieknie. Tylko co z tego? Po co mi to? Juz wisi w szafie. I tak tego kompletu nie zaloze. Dla Niego to juz nie jest wazne co mam na sobie jak ide spac. Poprawilam sobie humor na moment a potem dolek bo i tak to zbedny zakup. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisywalam sie na poczatku tego topiku... i po glebokich namyslach oraz po wlasnych doswiadczeniach stwierdzam, ze prawdziwa milosc mija... chociaz nie ma nieprawdziwej milosci, jak to stwierdzilismy, kocie, prawda? ja chce zapomniec i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to dziwne było :o zmieniło mi się w ciangu jednej chwili... pogada łam z nim przez telefon ( prawie godzinę) i stwierdziłam ze ja go już nie chcę, że jest bezdusznym samolubem... Przez długi czas kiedy nie byliśmy razem miałam zal że nie jesteśmy razem i tak wy-idealizowałam jego obraz że prawie zapomniałam jakie ma wady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos z cafe - ja sobie go obrzydzilam, jak z nim nie bylam i teraz jak z nim rozmawiam, to nie wiem sama co do niego czuje... A jaki byl final u Ciebie? Tzn. na czym stanelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochan_W_Węglu
Ezo to Ty :O? jak tak to wejdź na gygy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D u mnie to jest tak ze on jest teraz z kimś innym (albo był) :o ale to mu wcale nie przeszkadza flirtować ze mna, robić propozycje :O coraz bardziej śmiałe,takie wyznania że szok 😭 mówi ze nigdy nie przestał mnie kochać i nigdy nie przestanie ( rok z inną) i co ja mam sobie myśleć o takim facecie?? to dupek i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno to o nim dobrze nie swiadczy :/ A Ty z nim kontakt utrzymujesz? Dlaczego?? Pojawie sie jakos pozniej, teraz musze spadac niestety. Milego wieczorku wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: jestem niefajnym facetem, na szczęście większość taka nie jest:-) Dopóki Wiem, że mnie Kocha, będę czekać i walczyć, dla Niej, nie dla siebie, Wiem, Co potrafię Jej dać, Wiem, że Tego Potrzebuje i Wiem, że nikt inny nie da Jej Tego😍 A gdyby Kochać przestała- może zaniecham walki, czekania- nie... Są inne życia, inne światy- w niektórych, może w każdym- Istniejemy:-) Autorrrkoooooo: nie ma nieprawdziwej Miłości🌻, zabić Jej też nie można:-), a gdyby umarła sama... Czyż była Prawdziwa? Połówki są tylko Dwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie:jesteś fajny...szkoda,że tak rzadko trafia się taki wrażliwy facet..a jak sięjuż trafi to niestety jest zajęty....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!! Słuchajcie ja odpowiem dziś o nieco późniejszej porze na emaile... Ale apeluje... Nie moge ciągle odpowiadać na te same pytania. Za każdym razem gdy jest zadawane to samo pytanie karty zwęrzają czas odpowiedzi... Nie żartuje... Na końcu wychodzi jeden wielki chaos... Niektózy myślą, że jak zapytają się co dwa dni kart co czuje ich luby odpowiedź będzie bardziej prawdziwa a to nie jest tak :-o Poza tym jesli ktoś kogoś kocha dziś to za dwa dni tego nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo buzka :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
sajlounkanieszczeslwia witaj :) O kurcze , spelnily sie wrozby Ezo. Moze i moje sie spelnia. Nowa nadzieja we mnie wstapila :) No ale teraz to masz zagadke. Ehhh nawet nie wiem co Ci doradzic ale wiem , ze najlepszy doradca to serce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: święta Racja!:-) Masz maila, bez pytań;-) tiny: zaczerniłaś sie:-) Nie komplementujcie mnie, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: czas, ale nie wiemy, jak długi... lub krótki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
sajlounkanieszczeslwia Kochana bo z Nimi to czesto tak jest, ze jak straca to dopiero docenia. :( Moze to szczere co mowi. A nowe znajomosci zawsze sa piekne na poczatku, ta magia poznawanie sie nawzajem, tylko nie wiadomo jakie naprawde intencje za tym stoja . Ehhh, jakies jasnowidzenie by sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kocie aby jak najkrocej. amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ezo czy mogłabyś mi powróżyć!? Bardzo mi zależy!!!! Chciałam zapytać czy może w jego uczuciach do mnie coś się zmieniło? Czy może jednk myśli już o powrocie do mnie? Czy coś do mnie czuje? To dla mnie bardzo ważne!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
sajlounkanieszczeslwia, wiem Kochana, to nie jest latwe przyjac Go z otwartymi ramionami. Czesto sama mysle jakbym sie zachowala gdyby moj Ex chcial wrocic. Z jednej strony chcec ogromna by sie przytulic do Niego i pozwolic na powrot a zdrugiej obawy , ze znow zrani, zawiedzie gdy pojawi sie trudniejsza sytuacja. Intuicja jednak czesto plata figle. Szczerze to sie troche dziwie , ze tak latwo Ci przychodzi wieksze czy mniejsze zaufanie nowemu facetowi. Nie masz obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×