Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Koszmarnie boję się najbliższych... i kolejnych świąt:-(, Sylwestra...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj Ex tak daleko...niby jest w moim sercu ale czuję ,że z każdym dniem coraz dalej jesteśmy od siebie nie boicie się,że po takiej długiej rozłące będzie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocie wiem,ze nie mogę mu dać więcej niż tamta, też się boje kolejncyh swiąt bez niego ... już jedne spędziłam w zeszłym roku. i juz nie mam złudy na zmiany.. drugi rok, potem trzeci, pięaty i 10 bez niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sylwester bedzie dla mnie koszmarem. Bez Niego :( A poprzedni byl cudowny. Wyjechalam ze znajomymi i wrocilam do Niego w dzien Sylwka. Taki spontaniczny zryw serca by byc z Nim . Nic nie bylo zaplanowane, zadnej imprezy ale najwazniejsze , ze bylismy razem . Nie daje juz rady :( Chcialabym zeby to wszytko bylo tylko zlym snem. Chce sie obudzic i zobaczyc Jego usmiechnietego obok mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłości chciała bym żeby po rozłące było lepiej ale na razie chcę żeby ze mną po prostu był. Jak wróci, jeśli wróci to wtedy zadbam o to żeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlomun: a gdzie szukasz i co robiłaś do tej pory, szukam bezskutecznie Quality Engineers, w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: mam 16 punktów:-D, wszystkie za to samo:-D, byłem już na kursie, niedawno, bo miałem 22:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca-mi pstryknął fotkę pod koniec sierpnia i wczoraj byłam na komendzie,przesłuchiwał mnie bardzo miły pan policjant,ogólnie byłoby sympatycznie;))gdyby nie punkty i mandat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to było moje pierwsze wykroczenie odkad mam prawko-kilkanaście lat i co? i gó**o,nikogo to nie obchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Live fast, Love Hard, dye Young- to ostatnie dla mnie nieosiągalne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: mi to nie "grozi"- Ona nie Rozmawia ze mną od dawna:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię wolno jeździć:-) a poza tym zawsze się gdzieś śpieszę, ale naprawde odtrożnie jeżdźę i zawsze zatrzymuję się na pasach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlomun: nie w Warszawie, w lubuskim, kawałek od Gorzowa, ale w Warszawie mamy sales office, napisz, jutro podam Ci mój służbowy mail, sporo mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Górniak » List Aniele mój, szukałam Cię, kiedy szczęście porwał wiatr, Gdy złe słowa splotły sieć, nikt nie słyszał serca skarg, Mój świat umierał w snach, myśli wrogiem stały się, Moje serce lustrem jest i ciągle jeszcze szuka sił by wybaczyć, Tyle nieotartych łez zanim los przytulił mnie, Tyle pustych dni nim uwolniłam się z tamtych chwil, Każdy dzień oddala gniew, bo jego ramię siłą jest, Ocaliła mnie czułość wyśniona i spełniona, Ten lęk uwięził mnie, nikt nie słyszał dźwięku łez, Utonęłam w żalu by znów narodzić się, A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny, Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez, Więc nie pytaj mnie... Ile popłynęło łez zanim los przywrócił sens, Ile pustych dni nim uwolniłam się z tamtych chwil, Każdy dzień oddala gniew, bo jego ramię siłą jest, Ocaliła mnie czułość wyśniona i spełniona, Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja, Przyrzekam Ci więc, że każdy mój dzień będzie światłem tych którzy zgubią się, Tyle pustych dni nim uwolniłam się z tamtych chwil, Każdy dzień oddala gniew bo jego ramię siłą jest, Ocaliła mnie czułość wyśniona i spełniona, Twoja czułość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: to ja decyduję, kto będzie inżynierem jakości w naszej firmie, jestem szefem działu, to największa europejska fabryka dużej amerykańskiej korporacji. Jezyk nie jest problemem, szkolimy kluczowych pracowników, a "moi" wszyscy są kluczowi. Ale to mała mieścina. Dla tych, którzy mnie znają powyższe, to mój podpis:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×