Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość spasiona
kaktus kochaj albo rzuć.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona
miłość jest szczgólnym cierpieniem.Przecież wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia są normalne.cos w stylu że ejst jeszcze jedna osoba która o mnie pamięta..Pod nimi bużka i kwiatek.. opis mnie zaskakuje, z tego względu że mówi o czymś co ja powiedziałam kiedyś na jego temat, poza tym druga jakby wspakazówka to coś co strasznie lubi robić..i to wszystko w tym opisie.. No i na dodatek, nie mam tego numeru w archiwum, raczej nie pisaąlm z tym kimś, sprawdzalam IP ale nie wyświetla się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tam..
...wiec bardzo prosze wejdz, tu siadaj, rozgosc sie i zdradz mi kim tys jest madam, albo nie zdradzaj mi lepiej nie mowmy nic, lepiej nie mowmy nic...🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to niechce sobie nadziei robić.. życie potrafi zaskoczyć..a to może być ktoś kogo znam.. nie koniecznie on.. a ten opis to zwykły przypadek..Dlatego mimo że podejrzewam że byc może... to ON.. ale nie chce myśleć i wkręcać sobie chorych rzutów.Jeśli to on.. to zawsze coś jeszcze wyjdzie z tego..A poza tym po pierwsze wcześniej nie mial gadu, tzn.. kiedyś tam miał, ale już dobre pół roku na nie wchodził..I wogole bardzo żadko na nim bywal, w sumie to tylko dla Mnie, zmienial numer często, bo zapominal hasło..itp. Po drugie nie mial mojego numeru gadu.. musialby wziąść od siostry albo kogoś, po trzecie to by było dość dziwne zachowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani Kocie wszystkiego naj 🌻 :) Dziewczyny wyslalyscie te zyczenia swoim Exom ? Ja nie wyslalam ale mysle o tym :/ nie wiem czy to dobry pomysl z tymi zyczeniami . Jedno wiem, chcialabym zeby teraz byl przy mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomyślałam "co mam do stracenia - najwyżej mi nie odpowie" . Zdaję sobie sprawę że odpowiedział tylko z grzeczności ale choć na chwilę poprawiło mi to humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Dziewczyny🌻:-) Dziękuję Wam za życzenia:-)🌻, przypominam tylko, że dzisiaj jest dzień chłopaka (?), a nie starego dziada:-D Poza tym podle dziś strasznie:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: to On:-) Skorpio: bardzo się mylisz, odszedłem raz, nie wrócę, Czarodziejki nie porzuciłem i nie zrezygnuję:-) NIKT INNY! KOCHAM JĄ😍 i wiem doskonale, CO TO ZNACZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam..: Kim właściwie była Ta Piękna Pani, SDM, baaardzo lubię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: posłuchaj rady sajlomun..., napisz, że wiesz:-) tiny: zwykły, tylko nienormalny:-(, uważałem to Kiedyś za zaletę... Już nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam te cholerne zyczenia i teraz mam wiekszego jeszcze dolka. Nie wiem po co kolejny raz sie obnazylam ze swoimi uczuciami. Pewnie sie wkurzyl, że Mu spokoj zaklocilam albo olal to i pomyslal , ze idiotka jestem . :/ Kocie jak myslisz jako facet, co On mogl pomyslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość nie jest chorobą, odwzajemniona, czy nie: jest Pragnieniem, by Kochana Istota była Szczęśliwa...:-) Może z odrobiną egoizmu: "najlepiej ze mną, ale, jeżeli to niemożliwe... Za wszelką cenę!" Kocham Cię!😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain: Nawet, jeżeli jest źle, tak, jak myślisz:-(- zrobiło mu się Ciepło, jeżeli w tej chwili czuł chłód, a jeżeli było mu za gorąco: poczuł orzeźwiającą bryzę znad oceanu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca tylko, że powinnam wyslac jesli juz to jakies takie bardziej neutralne te zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only--- ja myślę że On był bardzo zadowolony jak otrzymał te życzenia. Faceci lubią wiedzieć że ktoś o nich ciepło myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×