Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Napisalam Mu tak : " Dla Ciebie Kochany moc milosci i ciepla przesylam w dniu Twojego swieta. Moje serce na zawsze dla Ciebie Slonce" wiem, glupia jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only --- nie głupia tylko zakochana. A może to dobrze że takie osobiste - dałaś mu znak że nie będziesz miała nic przeciwko jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca On to wie i bez tych zyczen . Najbardziej sie boje, że On ma juz dawno inna a ja z siebie robie calkowita idiotke i bez sensu jest to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego wiedzieć a co innego zobaczyć na piśmie:-) A ja to niby nie robię z siebie idjotki? Ja wiem że mój ma inną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ezo🌻 pain: BARDZO DOBRZE ZROBIŁAŚ:-) Sam często czuję się, jakbym narzucał się, wymuszał:-(, ech, dużo by gadać...:-( A przecież nie przestanę, dopóki nie usłyszę/przeczytam: "nie kocham cię, daj mi spokój!":-( Mam nadzieję, że nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wysłałam.. bo to napewno nie on mi przysłał te życzenia:( Stwierdziłam że nie ma co.. Jak przez cały ranek byłam pewna że sa od Niego, tak teraz wiem prawie napewno że jednak nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam mozliwosci dowiedziec sie czy ma juz kogos. Nie bede Go sledzic. Tak sobie myslalam, że gdyby odszedl do innej lub poznal kogos przez ten czas naszej rozlaki to moze latwiej byloby mi zabic te uczucia do Niego. Metlik w glowie i nic wiecej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jeszcze lepiej: "spieprzaj, dziadu!":-D czekająca: Swięta racja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only-- uwierz mi że świadomość, że Ex kogoś ma jest dużo gorsza, bo tylko pogłębia bół... i ranę w sercu. Ja dowiedziałam się od znajomych chcieli dobrze ale im nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca wiem, że to bylby kolejny cios w moje serce ale chociaz wiadomo, ze nie ma sie co ludzic. Chociaz to roznie bywa, niektorzy wracaja nawet jak weszli w nowy zwiazek. Ehhh nie mysle dzis logicznie. Wybacz ale ta niewiedza w tym wlasnie temacie miesza mi zmysly. Za duzo rozkminiania pytan na ktore nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only -- ja wiem i mimo wszystko łudzę się, mam nadzieję że przy nej zrozumie jaka jestem wspaniała i wróci (strasznie nerwowa jest moja rywalka i ma przeszłość...) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... Może znowu za 3 miesiące się odezwą... Może po prostu z ciekawości jego wścibska siora i kolega się odezwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo--- nie wydaje mi się że to zwykła ciekawość. Nikt z ciekawości nie odzywa się po dłuższym czasie milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zapaliłam dziś dwie czerwone świece z wyrytymi naszymi imionami i ustawiłam koło siebie. Na początku paliły się równo a teraz zaczęły pochylać się do siebie. Gdzieś czytałam że jak się swece do siebie zbliżają to dobry znak. Może to głupota - pewnie tak- ale jakoś mi cieplej się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ja palilam po jednej swiecy z naszymi imionami i datami urodzenia. I za kazdym razem z resztek rozplywajacej sie swiecy tworzylo sie serduszko o bardzo regularnych ksztaltach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi dawni znajomi chodzili ze sobą 7 lat rozstali się na ponad rok on w tym czasie był w związku, po roku zeszli się, po 2 latach pobali a niedawno urodziły im się bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K...., rok dla mnie zamyka się w minucie:-(... Ale muszę wytrzymać, nawet, gdyby to miał być mój ostatni dzień. Nadejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×