Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MiśRuchatekCoKlapnięteŁóżkoMa

Czemu kobiety nie umieją mówić tym wprost?

Polecane posty

No i ja też bym wolała, żeby mój partner nie miał doświadczenia z analem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się po prostu boisz że się nie sprawdzisz!!! Tylko o to tu chodzi. Wiesz, że dziewica nie wie jak to jest, więc nie będzie miała porównania.. Uwierz mi, że kobiety nie są w większości złe i rozumieją to. Wiem z autopsji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
sissy masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
no stary, jak zamierzasz w ten sposob podrywac dziewczyne, tlumaczac jej ze jestes malo wart i zeby znalaza sobie innego... to zycze szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek, Ty jeszcze dzieciak jesteś Spróbujesz raz i Ci przejdą ideały :) Nie wiesz po prostu za czym masz tęsknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
nie jesteś wrażliwy tylko przewrażliwiony, strachliwy i pełen zahamowań dorabiasz ideologię do swojej lękliwej postawy po prostu robisz cnotę z konieczności tłumaczysz nie tyle nam, swoją idę czystości ale sam sobie ją wmawiasz bo przecież tak trudno przyznać się do banalnych przyczyn swojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
"wrazliwa, czula, dobra, kochajaca, wartosciowa, troskliwa, ciepla, uczuciowa kobieta " - no taaaaaak, bo powszechnie wiadomo że takie cechy to tylko przy okazji błonki występuą. nie ma błonki - nie jestes wrazliwa, czula, dobra itp itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
mogła wchłaniać spermę poprzez pochwę mogła wypijać spermę mogła wypluwać spermę mogła wycierać usta ze spermy mogła wypinać tyłek dasz wiarę wypinać tyłek! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany, w wieku 20 znalezienie laski, która była dziwką, uprawiała sado maso, anal, fisting, pissing i inne rzeczy, których ja nie kumam, jest naprawde bardzo trudno... Ale ja widzę, że Ty w jakąś paranoję popadasz... Jeżeli ja bym miała poznać kolesia i od razu zastanawiać się gdzie wkładał, to oszaleć by można. Przestań o tym myśleć, bo się paranoi dorobisz albo zrobisz coś mega głupiego jak wyjazd do Tajlandii w poszukiwaniu 12 letnich dziewic... Weź się uspokój, chcesz się zakochaj to się zakochaj, ale nie myśl o dziewczynach w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
napisałeś jedną istotną prawdę ewentualna przeszłość seksualna kobiet przeraża cię i to jest punkt wyjścia dlaczego cię przeraża coś co jest zwykla mozliwoscia (pomijam tu prostytutki i kobiety o wyjątkowo bujnej przeszłości erotycznej, których nie ma aż tak dużo) bo nie wierzysz w siebie swoją meskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
jedna z nich własnie rekonstruuje sobie błonę i ćwiczy skromne spuszczanie oczu a także rumieńce panieńskie którymi jak wiadomo dzięcielina pała potem zostanie twoją żoną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
mogła na przykład zlizywać nutellę z łyżeczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy:D🖐️..z całym szacunkiem dla ciebie(dla twoich wypowiedzi na kaffe) ale dziwie ci sie ze w chodzisz w dyskusje z kafeteferyjną ciotką prawiczkiem:O....z nim nie wygrasz w dyskusji bo on i tak zawsze bedzie miał jedna odpowiedz....na kazde pytanie....a mianowicie byle by anala nie probowała .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
misiu, jak sie tu tak da to sobie wyszukaj w jakich topicach aktywny jest Prawik :) zdziwsz sie, ze temat dziewic wyplywa przy kazdym innym, az nie moge zrozumiec czemu o dziewicach nie ma mowy w temacie o wyprowadzaniu psa na spacer albo w temaach o odhcudzaniu... prawik zahacza KAZDY temat ktory da mu mozliwosc ulac troche swojego problemu. ogolnie jest koles spoko, nie nazywa dziewczyn po przejsciach dziwkami itd. ale po pierwsze - ja sie o niego autentycznie zaczynam martwic, bo to co on wygaduje wskazuje na potężny problem w nim samym, a po drugie - troche mam go juz dosc :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, kumple to pierdolą od rzeczy, i połowa jak nie więcej jest z palca wyssana... Co do opowieści koleżanek, to też połowa pewnie wyssana z palca, bo w tych czasach laski też lubią się przechwalać - wsadzi takiej facet ręce w majtki, a ta że anal uprawiała... Nie wierz aż tak w to, co mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ misiu, mi jest go żal :) Kolejny frajer będzie na tej ziemi chodził... nie róbmy tego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Prawiczek rob jak czujesz, jak Cie czas przycisnie sam spuscisz z tonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie my, on :P Ale tu jak do ściany niestety. Koleś nie słucha normalnych kobiet (ja :P), tylko jakiś głupich koleżanek :) Ech, ta młodzież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy on nie słucha nawet facetów.....co mu dobrze radza:) w.w.w. misiu, jak sie tu tak da to sobie wyszukaj w jakich topicach aktywny jest Prawik zdziwsz sie, ze temat dziewic wyplywa przy kazdym innym, az nie moge zrozumiec czemu o dziewicach nie ma mowy w temacie o wyprowadzaniu psa na spacer albo w temaach o odhcudzaniu... prawiczek i kropka 1987 to nic wiecej innego jak projekt zakompleksionego frajera ktory postanowił byc popularny by wzbudzac sensacje i polemiki na jego temat..... jego bronia jest nic wiecej jak jednostajnosc wypowiedzi....czyli tzw "zdarta płyta"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz złośliwaa samica30 jaki człowiek jest czasami słaby..:O:O:O a obiecałem ze ciotką prawiczkiem nie bede sie juz zajmował...:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno... A potem się budzę i idę do szkoły... gdzie otaczają mnie tłumy permanentnie posuwanych w tyłek dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×