Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

ja od miecha się powstrzymalam ale szynka tak mi pachniala ,ze myslalam ,ze padne...wiem ,ze moglam jesc ale jak wytlumaczyc dziecku ,ze ja moge a on nie?:) bylam u lekarza wszystko ok tylko anemia dosc duza pomimo tego ,ze wcinam zelazo oczywiscie opiernicz,ze malo miesa jem:( aaaaa i myslalam ,ze splone ze wstydu kiedy zwrocil mi uwage na moją fryzurę...intymną:-O ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩۩۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩۩۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥♥.۩۩۩۩۩۩۩۩۩$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych! ♥_._♥_._♥_._♥_._♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Nemezis i Annnnna - swietnie ,ze wszystko tak dobrze skonczylo sie :) Trzymajcie sie dalej zdrowo ! Kluniu- Klusiu - dobrze, ze do nas wrocilas :) Wszystkie martwilysmy sie co u Ciebie No i prosze jak to wszystko ladnie rozwiazalo sie przed Swietami :) Wszystkim mamusia i ich brzucholka Radosnych, Zdrowych Swiat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunci
joluu lekarz Ci zwrocił uwage na fryz? O jacie. Ty to masz lekarza. To nie chciał by mnie widziec. Maz jakos sie nie kwapi zeby mi pomoc sie ogolic, wiec robie to tak sama przed lustrem nozyczkami, bardziej na slepca no i na pewno ciekawie to nie wyglada;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie problem w tym ,że ja na \"oko\" nie widząc co i jak tak skracałam ,że już prawie nie ma co skracać:p i on mi wyskoczył z kazaniem ,ze po coś natura nas stworzyła z włosami itp itd i tak pół godz a ja płonęłam no to mówię mu ,że w szpitalu gdzie rodziłam też mnie wygolili więc teraz staram się przygotowywać... a on a po co golili ?myslałam,ze po to,zeby lepiej sie szyło...dla lepszego gojenia... a on mi,ze goliło sie dawno ,bo kobiety nawet z wszami łonowymi przychodziły ..jak zaczął opowiadać to aż mi niedobrze było..i wstyd masakra ten moj lekarz:D potem go pytalam co spakowac do szpitala a on mi...co chcesz:-O pytam o majtki ( w poprzednim nie było wolno) a on mi ...jak bez majtek z wiecheciem miedzy nogami chce Pani paradować????:) matko co sie nasłuchałam...pyta sie mnie po co bez majtek no to ja mówię...bo jak wizyta była to lezałysmy rozkraczone wszystkie na sali ..powiedział ,ze to chore ,krepujace i nieludzkie..jesli cos bedzie nie tak zglosze mu to wezmnie mnie do zabiegowego i tam zobaczy... a dla dziecka tez nie za duzo potrzebuje tylko pampersy jesli chce bo on nie jest za tym zeby dziecko bylo od poczatku bez przerwy z mamą..(chyba ,ze ktos chce)bo matka ma przez te trzy dni pobytu w szpitalu odpoczac....eh duzo tego mi nagadał ale nie mam czasu pisać bo idziemy ze święconką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje lekarza moj to mily jak aniolek ale jak sobie obliczylam to od poczadku ciazy za wizyty zplacilam z 1300zl to mily:) co so fryzury to od kad pamietam to mam moze 2 mm teraz to tez przy lustrze ale lekarz powiedzial ze dobrze ze tak mam bo i tak zero do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Joolaa, ja sie prawie poplakalm ze smiechu ;D ;) szczególnie z tego \"wiechcia miedzy nogami\"!!!! cudownie to opisałaś. Gdzie Ty takiego lekarza znalazłaś???? No ale najważniejsze, ze wszytsko oki z dzieciaczkiem, a te anemie da sie jakoś zwalczyć . Podobno pietruszka zawiera duzo żelaza - ja wcinam ile mogę a nienawidzę tej trawy\" ;) Dziewczyny kochane!!!!! Najlepszego na te Święta!!! Przede wszytskim ZDROWIA, dobrego samopoczucia, miłych chwil spedzonych z rodziną i przyjaciółmi! Wesołego Alleluja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola, ale się uśmiałam! Niezły ten lekarz. Ja tam myślę, że oni nie takie fryzury oglądają. :) :) :) Chyba Twój lekarz jest zwolennikiem natury, ciekawe jakby na chaszcze zareagował? :) :) :) Ja postanowiłam przed porodem jednak postawić na całkowite golenie, już Mojemu M to zapowiedziałam. Jak nic będzie musiał pogodzić się z rolą fryzjera. :) Kurcze, troszkę się denerwuję, bo nie wiem, do której zwyczajowo święcą koszyczki. Nie chcę iść sama, a Mój dopiero koło 17:00 wróci z pracy..... :( Ja już w blokach startowych, wszystko przygotowane i czekam. Chyba do 17 to spokojnie święcą pokarmy, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
RADOSNYCH, SPOKOJNYCH, I ZDROWYCH SWIAT WIELKANOCNYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
nie mialam czasu pisac, ale czytam Joolu - ten Twoj lekarz niezly jest. Chyba bym nie potrafila powstryzmac sie, zeby powiedziec mu co o nim i jego kulturze mysle. Chyba, ze bym byla w takim szoku, ze ktos moze cos takiego powiedziec, ze w ogole bym nie otworzyla ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
i ja wpadam na moment: Wesolych , rodzinnych, beztroskich i zdrowych swiat dla Was i maluszkow. Buziiiii:-*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, u mnie tylko do 13-tej swieca, więc nie wiem. Moze zadzwoń? Jolaa, ale mnie ubawiłas. Nam mówli w Szkole Rodzenia, zeby sie ogolić samemu w domu. Bo po pierwsze \"sprzet\", jakim oni dysponują jest watpliwej jakosci, a po drugie mamy oglić sie na zero, na wszelki wypadek cc. Skończyłam ze sprzataniem. Nawet podlogi wypastowalam. Teraz ide zalegnąć na balkoniku z książeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to i ja sie melduje, na szybko. Podczytam dokladnie pozniej, ale Joli post tez mnie powalil na lopatki, a raczej jej lekarz. A chociaz jakos tak \"przyjemnie\" gadal, czy byl niemily? :-) Bo chyba tez bym mu wypalila... 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ Kochane! Wszystkiego najlepszego z okazji tej Wielkanocy, niech bedzie piekna, niepowtarzalna i pelna wiosennych mysli i pragnien! Smacznego jajka, rozbrykanego kroliczka i pogody ducha dla Was i Waszych najblizszych! 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ Aha i "grzesznice" wszelkiego typu: kobiety w ciazy i male dzieci sa "ustawowo" zwolnione z postow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOOLU NO TO PRZEZYŁAS WIZYTE:p Tez bym spłoneła ze wstydu:P Co do tych majtek to ja rodziłam pierwsze dziecko w rybniku i tez zabraniali majtek jednorazowych. I trzeba było podpaske przytrzymywac nogami. Ale ja miałam takie krwotoki ze i tak majtki zakładałam bo nie dosc ze krocze boli to jeszcze wez i sciskaj nogami podpaske. No a na obchodzie tez trzeba było lezec juz z nogami rozszerzonymi i oni tam patrzeli jak sie goi krocze. Pamietam ze raz mnie zbesztali ze sie nie myje bo obchod sie np zaczoł ok 10 wiec sie podmyłam, ale miałam takie krwawienia ze zdazyłam znowu sie ubrudzic i nie zdazyłam na nowo sie podmyc jak weszli do sali i mi powiedzieli ze chyba chce zgnic. Ach masakra ten Rybnik. Juz tam w zyciu bym nie rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem kto i kiedy dal tym ludziom w Pl prawo do takiego traktowania drugiego czlowieka?! Nie do pomyslenia!!! Mnie to by ten i lekarz i ci w szpitalu w Rybniku dluuuugo sluchali!! Jolu, zbsolutnie sie nie zgadzam z twoim lekarzem co do pierwszysch dni - dziecko powinno spedzac jak najwiecej czasu z matka od samego poczatku! Ile on ma lat ten czlowiek? On ma chyba jakas uraze do kobiet/matek .... Ale nie po to tu wpadlam ;) 🌻 ❤️ 🌻 Zdrowych, radosnych, z nadzieja na najlepsze jutro, z nowym zyciem pod serduchem Swiat!!!! Smacznych potraw swiatecznych i milo spedzonego czasu wsrod rodziny, przyjaciol i tylko kochajacych osob!!!! 🌻 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Świątecznie:) Jolu niezły ten twój lekarz, ale swoją drogą zaczęłam się zastanawiać jak jest u mnie w szpitalu, bo jakoś nic do mnie nie dotarło czy trzeba się ogolić czy nie!! Tuncia to szpital w tym Rybniku rzeczywiście porażka!!!! Mam nadzieję że ja nie będę miała takich cyrków u mnie!!! Dla każdej kobiety przecież poród i to co po nim następuje jest ogromnym przeżyciem tym bardziej jak rodzi się pierwszy raz a oni jeszcze tak traktują:( masakra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie mamusie! Zdrowych,pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary,nadziei i miłości.Radosnego,wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!!! . _**_** _**___** _**___**_________*** * _**___**_______**___ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o### ##o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o##### #o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#______ __o ____o#o# ____o### _____o#o ______o ****Wesołych Swiat****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam świątecznie:) potraktowałam tę wizytę na \"wesoło\"wydaje mi się ,że taki ma sposób bycia poprostu ,jak się zorientował,ze mi głupio,to był nawet miły..gdyby zachował się chamsko ,to ja mam duuuuużą\"buzię\"i pewnie powiedziałabym mu co o tym myślę...w kazdym bądz razie nastój miałam świąteczny i nie chciałam się kłócić...a lek..pomimo przytyków był bardzo miły....hahaha jak sobie przypomne to chce mi się śmiac już z tego Mamo E..wiem co masz na myśli więc już wyjaśniam bo troszkę niedokładnie się wyraziłam:) lekarz jest ok 60-tki:) W Polsce są szpitale które zgłaszają się do programu \"szpital przyjazny Matce i Dziecku \"czy jakoś tak.. mój gin wytłumaczył mi ,ze on nie jest za tym programem ,ponieważ nie wszystkie punkty ,warunki które trzeba spełnić mu się podobają i jako ordynator nie chce do niego przystąpić. Ten program mówi,ze dziecko ma być ciągle z mamą i kiedy matka jest zmęczona czy coś i tak ma mieć dziecko przy sobie(oczywiście w wyjątkowych sytuacjach powinny położne,pielęgniarki wziąć dziecko na noc ale wiadomo jesli jest program to one tym się zasłaniają i nie muszą się dziecmi zajmować wiec niechętnie biorą dzieci od matek chocby na godz) poza tym w takim programie nie chca dokarmiać dzieci jeśli nie masz pokarmu (również z wielkim \"ale\"w wyjątkowych sytuacjach... moj gin uwaza ,ze matka ma zdecydowac sama czy chce miec dziecko przy sobie caly czas czy tylko w dzien .. a np na noc oddac pod opiekę położnych wydaje mi się ,że nie jest to takie złe szczególnie dla pierworódek.. pamietam pierwszy porod kiedy nie dosc ,ze bylam tak pozszywana ,ze nie moglam sie ruszyc,lezalam na izolatce,nie mialam pokarmu ,maly plakal a ja z nim bo nie mialam pojecia co robic jak sie nim zajac ,przewinąć ,co z tym pokarmem (do szkoły rodzenia nie chodziłam) kiedy odwozilam dziecko poloznym zeby sie wykąpac byl to wielki problem a dziecko dokarmili mi bo wielkiej interwencji mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼🌼🌼 Niechaj wielkanocne życzenie, pełne nadziei i miłości, przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. 🌼🌼🌼🌼 Wesołych Świąt Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola czytając o twojej wizycie u gin śmiałam się w głos :) Ja to z lenistwa golę się na zero bo potem mam spokój na trochę dłużej (podczas ciąży włosy odrastają mi znacznie wolniej). Pytałam M czy będzie mnie golić bo jest mi coraz ciężej, ale on się boi że mnie zatnie tak więc myślę, że on zajmie się tylko poprawkami, a ja będę odwalać czarną robotę :) Już powoli kończy mi się to nieszczęsne przeziębienie, jestem już na etapie tak gęstego kataru, że czasem jak mnie zaklei to nawet mówić nie mogę. Przez ostatnie dni miałam strasznego doła. Jakoś sama do końca nie wiem dlaczego. Chyba głównym powodem było to, że uświadomiłam sobie, że teraz to już koniec pracy i tylko dom. Wiem, że mam dużo spraw do załatwienia, ale jakoś czuję że nie jestem wystarczająco silna, że powinnam dłużej pracować. Wczoraj wieczorkiem porozmawiałam sobie z kumpelą i w sumie ona mi uświadomiła, że moje myślenie jest błędne, że praca jaką wykonuję jest ciężka i że i tak długo wytrzymałam. Tak czy inaczej poczułam się lepiej i w końcu nie ryczę z byle powodu. I mąż szczęśliwszy, gdy żona nie ma zapłakanych oczu :) Mam nadzieję, że ten nastrój już nie wróci... Przepraszam, że tak smęcę w świąteczną niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
smec Aniu ja posmece z Toba. Ejj jak ja sobie poradze z 3 jezykami w domu?teraz mialam dla zabawy test z matmy po ang i niby rozumiem ale kurde musialam sobie przypominac jak sa pierwiastki i ulamki i promile itd po ang i potem z ang na polski i dopiero rozwiazywac i co jak moje dziecko pojdzie do szkoly i trzeba bedzie lekcje odrabiac:-( o dole z powodu siedzenia w domu nie wspomne... ale juz cicho...objadlam sie jak maly prosiak nie mam sily rozlowzylismy sobie z Samem lozko (taaak wiem srodek dnia) i sie kisimy bo nie mam sily yyyyyy jak kobiety w ciazy maja jesc za 2 jak ja nawet za siebie sama juz nie moge. Chyba maluch rosnie i mi wpycga wszystkie inne organy z zeladkiem wlacznie bo normalnie po zupie mam dosc, przy drugim juz ciezko wzdychalam a ciasta zjadlam po 3 lyzeczki i od razu bach do lozka. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, Kasza, ja tez obzarta na kanapie leze :D:D:D Bylismy u moich przyjaciol z uniwerka, byli tez jego rodzice z Wloch i przywiezli typowe smakolyki, nawet mala sie zajadala ... teraz juz w domciu i sie zastanawiam czy bedziemy robic kolacje czy nie? Jolu, troche racji z tym \"odbieraniem\' dziecka od matki w szpitalu jest. Widze ze jednak w Pl od skrajnosci do skrajnosci bo jak jest program to pielegniarki i polozne juz palcem nie rusza? Ja jednak mialam szczescie, bo do mnie przychodzono na kazde zadzwonienie, dziecka co prawda nie zabrano nawet na pol godziny ale jak potrzebowalam zciagnac mleko zeby mala nakarmic w nocy (na poczatku mialysmy wielkie problemy z \"zaczepieniem\' sie na cycucha) to pielegniarka ze mna siedziala nawet dwie godziny. Podziwiam cie ze udaje ci sie wziac takie komentarze na wesolo :) Ktoras mowila ze trzeba sie ogolic w razie cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E, nam tam sugerowała polozna w Szkole Rodzenia. Myślę, ze chodzi o higiene rany, zeby sie w niej kudły nie babraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, zgadzam sie w wypadku bardzo \"wysokich krzaczkow\" ;) :D:D:D bo moja rana po cc az tak nisko nie jest :D:D:D A moje dzidzio straszne warjacje wyprawa, ciagle sie kreci, pewnie wszystkie te czekoladowe jajka tak na nie dzialaja. Jeszcze mi sie pewnie przekreci glowka w dol ;) No i mialam odwage zwazyc sie dzis rano, oficjalnie jestem +13kg. Moze uda mi sie nie przekroczyc 15tu? Zobaczymy. Tak te swieta szybko minely, jutro juz do pracy, buuuu 😭 A od 22go wielki remont w domu, wymieniamy schody, stracimy salon na okolo 2 tygodnie, potem lazienke, chyba na tydzien, no i kuchnia tez trzebaby sie bylo zajac.... oj wesolo bedzie.... :o U nas jak narazie nie pada, wiec smigus mam suchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wszytskie cieszycie się światecznym nastrojem! ;) Ja wczoraj tak sie objadłam, az myślałam że sie porzygam ;) Dzisiaj postanowiłam nie popełnic tego błędu ;D A co do golenia, to co myślicie o kremie do depilacji? Bo ja chyba spróbuje w ten sposób sobie poradzic, chociaż jakoś sie waham, no bo ta chemia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis oddaje sie w ręce m. Mam nadzieję, ze w swietle jego ostatnich wyskoków nie wytnie mi czegoś przy okazji? Ja juz nie dam rady sama sie ogolić. Chyba że na pamięć. A jutro mam wizytkę u dr, więc trzeba się jakos prezentować. ;-) Ciekawe, ile przytylam i ile wazy mój mały? Carmen, u nas tez sucho. Ale jak byliśmy na rybach, to kwiat młodzieży, co drugie słowo na k, szalał z wiadrami. Mama E, na lato bylam tak wygolona, bo mialam bardzo niskie bikini, poczatkowo czułam sie strasznie glupio, ale jakos się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny;-) Jeju, już po świętach, a dopiero się zaczęły...objadłam się tak, że ledwo chodzę;-)pewnie ze 3 kg mi przybyło;-) Byliśmy na USG w piątek, dzidziuś waży 1700 , wszytko w porządku, chyba badanie mu się starsznie nie podobało, bo tam gdzie lekarz naciskał tym urządzeniem to wypychał a to nóżke a to raczkę;-) Już ma główke w dole, wiec myślę, ze raczej się nie przekręci;-) Ja zaczynam troszkę się martwić ta wydzieliną, że tak dużo i rzadka, znów przychodzi mi do głowy, że to moga być wody płodowe, jak myślicie, czy na USG to lekarz by stwierdził czy szyjka zamknięta, czy to tylko przy badaniu (chyba przy badaniu, co?), niby wody sa w normie, ale jak odczuwam w środku takie dziwne uczucie, nawet nie umiem go opisać, tak jakby powietrze, czy któraś z Was ma coś podobnego? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×