Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Czesc Mamusie-Kangurki!:-) Pierwsze co, to sprawdzalam, czy ktos juz sie rozpakowal, ale widze, ze wszyscy 2w1 jeszcze:-) Ja tez, ale juz myslalam, ze sie zacznie...Wczoraj wrocilismy z egzaminow, wiec mam juz zaliczony rok akdemicki, hurra!!!:-D Jeszcze tylko prace napisac i finito. Z dwojka dzieci napewno bedzie to bula z maslem:-P Przed pierwszym egzaminem sie chyba zestresowalam, ale tak, ze normalnie mialam skurcze. Zaczelam nawet juz odliczac, co 5 min....co 7 min...I panika w oczach-co teraz?M. mi wylozyl wyklad, ze nie mam walizki( i tak mielismy duzo toreb...lozeczko etc.). Niby sie nie stresowalam, ze tak powiem- swiadomie, bo raczej jestem racjonalistka i umiem sobie powiedziec, ze to tylko egzamin i swiat sie od tego nie zmieni, tymbardziej jak sie w zyciu mialo juz sporo egzminow, ciezszych, powazniejszych. I mielismy dylemat-czy jechca na uczelnie czy do szpitala heh.No, ale zarzadzilam, ze musze to zdac i koniec. I...wyobrazcie sobie, ze to byl najlepszy moj egz. bo pan prof. stwierdzil, ze kobiet ciezarnych nie pyta, zeby maluszek sie nie denerwowal i od razu wpisal 5:-D Drugi egz. juz nie byla taki lekki, ale i tak bylo bardzo milo i bezstresowo:-)Ale sie ciesze! Przy okazji, odnowilam studenckie znajomosci, troche pozwiedzalismy( tempo niesamowite!), i zrobilismy mega zakupy na ponad grubo ponad 1tys.zl ( wszystko dla maluszkow, choc nic wielkiego nie kupowalismy). Takietam-dzieki za namiary:-) Tak wiec, od dzis juz powaznie mysle o pokowaniu toreb i myslami jestem juz tylko przy malym maluszku!Oh, jaki to komfort psychiczny... Fasolkowa mamo, pewnie, ze kobiet ciezarnych zadne prawo nie chroni, chyba, ze wewnetrzne, ustanowione np. przez zarzad hipermarketu. A na dobre m-sce w kolejce, to mozna liczyc tylko na wyrozumialosc ludzi \"haha\". Ja w pierwszej ciazy bylam bardzo wymagajaca pod tym wzgledem. Zawsze chodzilam do kas pierwszenstwa( o ile byly) i od razu mowilam, ze jestem w ciazy. Ni eczekalam, az mnie kasjerka zobaczy i zechce przywolac. A to wszystko dlatego, ze bedac w 3 m-cy ciazy, czekajac grzecznie w kolejce zemdlalam...I pogotowie mnie zabralo. Od tametgo czasu sie nie cykam. A na poczcie, czy w urzedzie to grzecznie pytam i przewaznie mnie puszczaja, ale z wielka laska to robia:-o Jest taka fundacjamama.pl, ktora walczy za zasciankowoscia i znieczulica w stosunku do kobiet ciezarnych. Nie chodzi o stanowienie jakis praw w kodeksach, ale o apelowanie o zwykla solidarnosc i zrozumienie kobiet w ciazy.Przeciez czasem tak niewiele trzeba, aby zrobic cos dobrego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla, tu w UK tez ich rutynowo nie robia, Kasza zreszta o tym wczesniej pisala. Tak samo jak i na skorcze (czy stawianie sie brzucha) nic tu nie dostaniesz bo to jest uwazane za zupelnie naturalne w ciazy. Ale jesli ty bedziesz rodzic w PL to czemu nie zrobisz tego wymazu tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla też odpisałam ci na twoje pytanie ale wszystko mi wcięło :( No ale widzę, że MamaE czyta w moich myślach i napisała to co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rodze w polsce ,jezdzilam do 6 mc ,teraz juz nie moge jezdzic tak długo autem.Mam tu prace,meza,wiec jaki sens rodzenia w polsce skoro do polski jezdze na wakacje na okres kiedy przysługuje mi wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki mój los,zobaczymy co bedzie ,panikara ze mnie ,,,moze przy drugiej ciaza bede spokojniejsza,nieznanego człowiek sie lęka.Bede dobrej myśli.W poniedziałek zobaczymy ,dzieki za odpowiedzi!.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka gratuluje zaliczonych egzaminów. Dawno się nie odzywałaś, pewnie nauki trochę było. Piszesz że wszystkie 2 w 1, no poza Pimach, nie wiem czy czytałaś że ona ma już Antosia na zwenątrz:) Wklejam tabelke, bo już daleko była. NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciątka: NICK…........URODZINKI…...WAGA/WZROST… ...sn/cc.... ......IMIE Pimach………10.05(35 tc)....2850/54 cm............cc.........Antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrteeeeczko moje gratulacje! super, że wszysto pozdawane! Atilla może zapytaj wprost Twojego lekarza czy może Cie skierować na takie badanie bo obawiasz sie o zdrowie dziecka i juz! A z tymi prawami kobiet w ciąży... to faktycznie ich nie mamy. Sama raz tylko spotkałam się z tym, że kobieta mi ustąpiła miejsca na krześle i tyle. niktnigdy mnie nie wpuscil pierwsza do kolejki, każdy tylko pcha sie, żeby byc pierwszym, ale każdy bezczelnie patrzy sie na brzuch jakby to bylo jakies niespotykane zjawisko, na brzuch a zaraz później na rękę czy jest obrączka. najśmieszniejsze, że kazda z tych osób w niedziele do kosciola przed sam oltarz sie pcha... No dziewczyny, wypada tylko naukę z tego wyciągnąc i nasze szkraby tak wychowywać, żeby kiedys one wiedzialy jak sie zachowac wobec ciezarnych czy starszych osob, czy niepelnosprawnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach juz urodzila?Wow! Przeczytalam dwie strony wstecz, ale nic nie bylo, zaraz poczytam wiecej. Widze, ze miala cesarke...Kurcze, ale mnie ciekawi jak sie zaczelo...i czy juz sa w domku? To nasz Pimach jest juz pelnoprawna mamusia:-) Mam nadz., ze sobie radzi ze wszystkim, bo lekko przeciez nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam! Ale emocje! Mam nadzieje, ze wroci do nas jaknajszybciej i odczyta wszelkie GRATULACJE!🌼🌼 Najwazniejsze, za Antos zdrowy, i dostal 10 pkt!:-D❤️ No to Pimach oficjalnie zaczela liste porodow...kto by pomyslal? ( myslalam, ze pierwsza bedzie Fasolkowa:-)). Wszystkiego nie przeczytalam, bo produkcja niesamowita, ale natknelam sie na pytanie Lilki o walizeczke. Ja taka mialam bedac w szpitalu, bardzo to wygodne, no i jak cos to dzwigac nie trzeba. Teraz tez taka pakuje. JAk rodzilam 1szy raz to dziewczyna miala taka big torbe na kolkach...ale musiala tam zmiescic rzeczy dla siebie i blizniat:-) Aha, jeszcze Wam napisze, ze po tej mojej diecie bezcukrowej zaczelam chudnac. Lekarz powiedzial, ze to b, dobrze, bo nie tyje niepotzrebnie z cukrow, kalorii, tylko jak juz to pod wplywem wzrostu dziecka. No i okulista zezwolil na porod naturalnym hurrra!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matreeeczka cieszę się, że namiary się przydały i myślę, że moje nieudolne podpowiadanie dojazdu na coś się przydało :) Z tego co piszesz zakupy się udały? J sobie nakładam szlaban na wchodzenie do sklepów dziecięcych :) Gratuluję świetnie zdanych egzaminów i super prof, to się nazywa mieć gest :D Tak, tak dzieci trzeba od małego uczyć szacunku do innych osób: starszych, niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, czy osób chorych. Według mnie najgorsze jest to \'gapienie się\' na taką osobę i nic, znieczulica totalna, dobrze, jak nie poparta jakimś wulgaryzmem... Uważam też, ze dziecku od małego należy tłumaczyć rzeczy takimi jakie są na tyle ile taka osóbka może zrozumieć, a mówię to z własnego doświadczenia. Miałam w rodzinie osobę chorą na Haine, nikt nie powiedział, ze to choroba itd, tylko, ze od tego, ze się w ciąży jego mama ściskała, żeby brzucha nie było widać. Dla mnie, to dopiero byłą trauma i tak to zapamiętałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takietam, oj zakupy sie udaly,a na koncie ubylo:-)Jeszcze raz wielkie dzieki!🌼 Ciagle o Pimach mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka- gratulacje. :) :) :) Dla profesorka wielkie brawa, gest bardzo fajny. Oj, ale we mnie pokładałyście nadzieje, że ja pierwsza. Jeszcze przede mną ktosik od nas będzie, zobaczycie. ;) Też jestem za tym, żeby dzieci od małego uczyć szacunku do innych. Całe szczęście Mąż mój też ma do tego zdrowe podejście. Mnie najbardziej denerwują mamy i babcie, które dzieciom troszkę starszym karzą lecieć do wolnego miejsca i jak najszybciej siadać. To te starsze dzieci mają siedzieć, a nie mama czy babcia. Masakra. A potem jest wielkie zdziwienie, że młody człowiek nie wie, co to jest ustępowanie miejsca i szacunek do starszych lub potrzebujących. Wczoraj byłam świadkiem w autobusie, jak babcia z dwoma wnuczkami wsiadła. Chłopcy ze szkoły wracali, dwa wolne miejsca były. Kto usiadł? Wnuki, a babcia z siatami stała nad nimi. Jeśli rodzina tym dzieciom nie wytłumaczy, co to jest kultura, szacunek, to niestety nigdy nie dojdą do tego, ze może być ktoś, kto bardziej potrzebuje miejsca, pomocy od nich. Stąd potem bierze się ta znieczulica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska_serowa -___ fajnie, ze sie odezwalas :-) Wiesz, oni tu na pewno w dzialalnosc charytatywna sie nie bawia i te wszystkie higieniczne rzeczy masz na 100% doliczone do ... wlasnie... pobytu w szpitalu. Nam to nawet polozna na szkole rodzenia mowila. Juz tam sie nie bawia na rachunku w wyszczegolnianie ile czego zuzylas itp, maja pewnie jakas stawke srednia i tyle. Najwazniejsze, ze wszystko daja i jest tego pod dostatkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Witam juz prawie weekendowo! Marteczko gratulacje! Podziwiam Cie, ja mam kilka prac do napisania ale cos nie wydaje i sie, ze uda mi sie je napisac przed porodem. Czas mam do polowy grudnia, poniewaz przez ciezkie poczatki ciazy musialam "zawiesic" moja dzialnosc naukowa... coz bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
klusko_serowa - dzieki za opis... zawsze fajnie uslyszec jak wyglada orga pewnych rzeczy w kolejnym szpitalu Jesli chodzi o koszta to hmm... zgadzam sie Dunia... z pewnoscia za malo nie zaplacisz w tutejszej sluzbie zdrowia... jesli juz to rachunek jest za wysoki i wtedy firma ubezpieczeniowa walczy o obnieznie stawek. nie wazne jaki rodzaj ubezpieczeia masz... ktos pokrywa koszty. Jest takie slynne powiedzenie tutaj, ze nie ma czegos takiego jak FREE LUNCH:) uwierz nei ma... nawet jesli Ty jesz za darmo... ktos za to placi A tak w ogole widze, ze urodzilas na poczatku 2008 roku, czy czekjesz kolejnej dzidzi? czy tak z ciekawosci Widze, ze chyba sporo wiecej osob sledzi nasze poczynania... nawet bym nie pomyslla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E_____ a jest w UK taka tradycja, zeby ci sprezentowali np gift carte do jakiegos sklepu? Bo to byloby chba najlepsze rozwiazanie. Nawet jelsi wybiora sklep jakis dziecinno - ciaowy to i tak wykorzystasz. A moze taka giftowa Vise albo Mastercard - bez przypisania do konkretnego sklepu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka____ gratulacje zakonczonej sesji :-) Super, ze tak pieknie poszlo i teraz "tylko" pisanie ci zostalo!!! No i bardzo dobrze, ze opanowalas te cukrzyce - szybko zawalczylas z dieta, a jeszcze niedawno pisalas, czy dasz rade to ogranac, bo wszedzie jest cukier itp. Brawo 🌼 A mnie naszlo jeszcze,w ramach pieknej pogody wyprac nasza posciel. I wlasnie testuje, czy poduchy wypchane pierzem przetrwaja mi pranie w pralce :-) Stwierdzilam, ze po tym jak ja ostatnio po nocach nie spi i poce sie jak mysz, przyda sie naszemu lozku nieco wiecej "milosci" i zobaczymy...czy bede musiala kupowac nowe poduchy czy jednak te pierzaste dadza rade :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Marteczka - gratuluje zdanej w miare bezstresowej sesji :) Dunia i Mama E - dzieki za rady (choc sprzeczne ;)) Ja sama troche wysrodkowalam i lykam chemie, ale mniej tab ;) I mniej ruszam sie, wiecej leze, drzemie w ciagu dnia no i mam nadzieje, ze takim sposobem dotrwam do tego 9mce ;) Brzuch twardniejej i tak , ale to przeciez normalne na tym etapie ciazy - macica musi przygotowywac sie do porodu. Ciesze sie ,ze mam wizyte juz w srode. Boli jako takich nie mam i cale szczescie bo musialabym zgodnie z nakazem lek jechac do szpitala ;) Ale o wyjezdzie na week w gory moge zapomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj i mialam nadzieje, ze moze Pimach odezwala sie, ale widac jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteeczka
Dziekuje dziewczyny!Uff, teraz to naprawde czuje ulge i w zasadzie moge rodzic;-) Tylko jeszcze pranie zrobie, poprasuje i walizke spakuje,o! Pare drobiazgow jeszcze musze dokupic...Nie moge uwierzyc, ze to juz 9 miesiac( wczoraj zaczelam)!!! Wy tez tak nieogarniacie czasu? Dunia, i jak poduchy, wytrzymaly,he?:-P My wlasnie nakupowalismy wszystko do spania, wypelnienie, 2xposciele, kocyki ( w tym tez z dziurkami), ze az chce sie luli luli:-) Jutro bedzie wielki dzien prania! Lusia, mnie tez brzuch twardnieje, to juz norma nasza przeciez. Ja wogole czuje, ze jak ide to sie bujam raz w jedna strone, raz w druga:-P A mecie takie przedziwne wrazenie jak zamkniecie oczy, ze wszystko fruwa dookola?Ja tak mam, szczegolnie jak stoje pod prysznicem...jakbym rownowage tracila.Chyba srodek ciezkosci sie zmienil i stad to zjawisko. Tez jestem ciekawa, co u Pimach... I kto nastepny???? Fasolkowa, a Ty na kiedy masz oficjalny termin cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Marteczko jestem pewna ze poduchy przetrwaly prawda Duniu:)? jedyne co to pierze moze sie zbic, wiec polecam tym razem wysuszyc w suszarce ze specjalnymi pileczkami lub zwyklymi pilkami tenisowymi. Fajnie rozbije pierze i beda jak nowe! Ja ciuszki od tygodnia prauje i wciaz mam co prasowac:) i wale nie mam ich jakis nie wiem jakichilosci..normalnie szok raczej pozniej pozstane na suszeniu w goracej suszarce O Duniu ta opcja Sanitary w pralce jednak jet do prania - jakby dezynfekowania w goracej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Marteeeczko, musze być ostrożna przy myciu włosów pod prysznicem - świat się kręci na całego! ;) Fasolkowa Mamo nie kracz, bo to ja moge być jeszcze z tego wszystkiego przed Tobą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduchy przetrwaly pranie. Troche je podsuszylam na slonku, a teraz wsadzilam do suszarki. Mantra, dzieki za podpowiedz o pileczkach tenisowych, bo wlasnie nie mam tych specjalnych kulek, a nie chcialo mi sie po to jechac do sklepu. A tak to zapakowalam z nowymi tenisowym meza (ale sie zdziwi :-P) i sie susza. Mam nadzieje, ze wyjda okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarteczko ja również gratuluję 🌼 Fajnie, że niektórzy wykładowcy mają miękkie serducho :) A u mnie właśnie zaczęło padać i nawet zagrzmiało. Poszłam dziś do położnej żeby odebrać ten formularz na Health in Pregnancy Grant i była jakaś inna kobieta ze studentką także wszystko miałam sprawdzane dwa razy :) Zapytałam czy mogę zadzwonić po karetkę jak będę rodzić, bo nie mamy samochodu i ja jestem przerażona tym że będę rodzić np w weekend w nocy i nie będzie żadnych taxi :( Ona na to że najlepiej jakbym znalazła jakiegoś znajomego z autem, no bo przecież nie chce obierać karetki komuś kto naprawdę będzie w potrzebie. Co to znaczy naprawdę w potrzebie - ja właśnie będę taką osobą! No i jak tu się nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swojej pralce niestety nie mam tej opcji :-O Wogole moj sprzet pioracy to kupiony 4 lata temu na garage sale i wg owczesnych wlascicieli wtedy mial juz 4 lata. Wiec w sumie osiem lat pracuje i nawet nawet :-) Tylko czasami wlasnie brakuje nieco opcji do prania, a suszarke do dzis jeszcze nie do konca rozgryzlam (bo oczywiscie sprzet jest ale nie ma instrukcji obslugi - chyba w koncu poszperam w sieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP_____ coz, znaczy sie ze jesli kobietka zacznie rodzic i szybko u niej bedzie cala akcja szla to co, karetka nie ma uzasadnienia? Matko, tez niezle... Nie masz auta, nie masz znajomego pod reka z autem, nie masz taksowki to co metro ci zostaje? autobus? Chyba ta polozna nieco przegiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
czesc dziewuszki uff jak mi sie nie chce nic, moje dziecko mnie nie lubi:-( kopalo strasznie w nocy od 5 do 7 nie spalam a poszlam spac kolo 12 normalnie masakra potem godzina snu i tyle pozycje takie przybieralo ze normalnie myslam ze zwariuje a w okolicach 6 zaczelam byc glodna ale zwyciezylam:-P bylam dzis w szpitalu na spotkaniu z anestezjologiem bo mam skolioze i musieli zobaczyc jak bardzo w razie jakbym chciala znieczulnie w kregoslup. Skolioza jest akurat tam gdzie igla mialaby isc, jakkolwiek proces ten nie jest niewykonalny. Mam sie upomniec w razie czego o senior dr a nie o junior czy studentke i tylko senior moze to przeprowadzic efektownie. Whatever i tak ide na zywiol nie wiem jakie znieczulenie i czy wogole zobaczy sie... Co do naszych 'przebojow' papierowych to eee Dunia no ja mam dowod osobisty, angielskie tymczasowe prawo jazdy i kopie aktu malrzenstwa. Sam ma eeeeeeee no tylko ten act malrzenstwa karty bankowe legitymacje z pracy no akt urodzenia (wyglada jak psu z gardla i nie ma imienia i nazwiska na nim bo w idiach napisali sobie plec meska urodzony dnia tego i tego syn pana i pani . Tyle:-P i wydany w 7 lat po urodzeniu Sama bo maja taka populacje ze 7 lat sie nie wyrobili:-P normalnie mowie wam koszmar jakis, wkurzylam sie dzis i wysylam rozne aplikacje o prace miedzy innymi do indii:-D a co ! Sam tam ze znalezieniem dobrej pracy i studiami nie mial by problemu moge sie pobawic naprzyklad przez 2 lata:-P Duniu Co do mojej Mamy to taaak oczywiscie ze sie juz oswoila z ta mysla nie miala wyboru a poza tym naprawde krzywda nikomu sie nie dzieje poza tym ze czesto podkresla ze ona miala dzieci pozno nie tak jak ja i bla bla in between the lines:-P Carmen dalas czadu :-) mysle ze dziecko i tak sie zbuntuje i bedzie mialo w nosie skierowanie:-P Fasolkowa rozumiem zlosc na znieczulice ludzie sa niewychowani albo za bardzo zakrywaja sie szeroko rozumienym rownouprawnieniem. Ja tu na zadne przywileje nie mam nawet co liczyc w myslach w koncu jak juz wczesniej pisalam wygladam na nastoletnia matke to trzeba mi jeszcze do kopac dodatkowo nie?:-P Marteeczka gratuluje zaliczonego roku:-D Aniu P ja mam te sama sytuacje samochodu brak psiapsiola nie ma choc za rogiem mieszka chlop mojej mamy w szpitalu brat na drugim koncu miesta...smiejemy sie ze mnie moj na rowerze zawiezie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ale sie dzis nachodziłam. Ale to moze ostatnie moje takie wieksze zakupy, bo potem mąż idzie na kurs. Kupiłam rampersiki, butelki dla dziecka i kapturki do karmienia piersia. Nikodemkowi pizamke i sobie bluzke, na po urodzeniu;p No i stanik za 140zł:/ Bo cholera mam takie duze banie ze stanika tańszego dostać nie mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a mi krazek chce wyleciec:( oj czy jadotrzymam do tego 36 tg Opowiem wam jak moja kolezanka miala przejscie z jazda na porod pare dni temu ok 16 odeszly jej wody wiec mik do auta z mezem i do szpitala z nagle okazalo sie ze koszmarny korek stali 30 minut i ruszyli troche ona juz miala coraz czesciej skurcze maz decyduje sie i dzwoni na policje bo podobno moga na sygnale przez korek przejechac policja powiedziala ze nie ma chwilowo radiowozu i ze zadzwonia na pogotowie po 15 minutach nic dzwoni na pogotowie a tam pani ze karetki nie maja zapytala czy to pierwsza ciaza a on ze tak to ta babka to spokojnie pan dojedzie jak dojechali to za 40 minut urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×