Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Atilla ja bym Ci tez radziła to sprawdzic, tak dla swietego spokoju. Nie chce siac paniki ale lepiej chuchac na zimne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis jakie najwięcej ...przecie ja mam plus 25 kg :p ale do męża jeszcze mi daleko co do fajek to ...rzuciłam w dniu jak się dowiedziałam a raczej odrzuciło mnie ale o tym już pisałam do dziś śmierdzi mi okrutnie i dobrze,że już ciepło bo całą zimę wyganiałam męża na dwór palić. a teraz ....no coż śmierdzi mi nadal ale jak jesteśmy na jakimś grilu czy cuś to teskni mi się do fajki i piwa więc nie zarzekam się ,że palić przestane jak to brzmi paaaalić...popalałam raczej ok 5 fajek dziennnie czasami 6 a czasami wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
a mi rosnie zab madrosci tzn wylazi przez dziasla bbbrrrr ale wkurzajace uczucie to juz chyba ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza współczuję..ja już na szczęście "mądrzejsza "nie będe:p bo już wyrosły mi te zęby ,nie wiem czy wiesz ,ze one lubią szybko się psuć więc tylko kłopot z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, czlowiek od rana za kolkiem, lekarze, sklepy itp itd, a tu juz prosze, prosze, prawie 4 strony do nadrobienia. No coz, czytam w takim razie... Ale zanim zaczne. Dzis mialam przedostatnia kontrole przed porodem, za tydzien ostatnia. I z racji tego, ze na przyszly piatek jestem juz ustawiona na wywolanie, to dzis - jak nigdy - moja ginka mnie zbadala. No w szoku bylam, ale dobrze, bo w koncu wiem na czym \"stoje\" :-p Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy lekarka z polusmiechem oznajmila mi, ze mam rozwarcie tak na 3cm!!! To bylo rano, a ja do tej pory w szoku jestem. Owszem, moglam z takim rozwarciem chodzic juz dlugo, bo przeciez nie wiem jak bylo, a ona mnie ginekologicznie wczesniej nie badala. No i moge tez jeszcze pochodzic, choc p. doktor stwierdzila, ze w zasadzie to juz jestem gotowa do akcji ;-) Moje zdziwienie wynika glownie z faktu, ze ot tak, nie wiem kiedy przelecialy juz 3 cm, a przy porodzie z Hania do tych 3-4 cm meczylam sie pol dnia... No i teraz sie zastanawiam. Jak mnie zlapie teraz, skoro juz mam trojke na koncie, to czy zdarze po znieczulenie do szpitala, bo daja mniej wiecej miedzy 4-5 cm.... Tyle z mojego podwora. Zczytam ile dam rade, bo zaraz ide z mala na basen i potem do biblioteki. A nie chce mi sie, padam na pysk po calym dniu za kolkiem i na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam... alez was dzis wzielo na rozpaczanie i humory wisielcze :-D Cieszyc sie kobietki, ze to juz koncowka, bo jakbysmy mialy jak te slonice, 12 miesiecy.... hehe :-D Biala czekoladko___ to my wagowo jestesmy prawie takei same, tyle, ze ja do tych 80kg dobilam z 15 kg na plusie. Ale jakos mnie to nie przeraza, moze dlatego ze ja juz \"weteranka\"? W poprzedniej ciazy wrzucialm 16 kg i zgubilam w miare szybko, wiec skoro teraz przytylam podobnie to chyba dobrze. No ale do mojego meza mi wagowo nadal brakuje i to fakt, dobrze mi na psychike dziala. Nigdy nie bylam drobinka i przerazali mnie faceci mniejsi ode mnie :-D Czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala czekoldako___ to ja teraz doczytalam o tych dodatkowych kilogramach "zdrowotnych". Nie martw sie na zapas, dasz rade. A nawet i przy naturalnym z cwiczeniami nie wolno przesadzac. Wczesniej niz te ustawowe 6 tyg pologu to nawet chyba lekarz nie pozwoli. Dajmy sie najpierw pozrastac naszym jestestwom, a potem wezmiemy je w kieracik :-) A moze u ciebie akurat karmienie piersia okaze sie najlepsza dieta i zgubisz migiem wszystko? Buziak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka___ mAtylka moze zaczynac sny wyraziste, taki wiek. Niekoniecznie musi to byc przeczucie, strach, ze ciebie nie bedzie. Wystarczy historyjka w ciagu dnia, bajka, ktora do tej pory byla okej, ale teraz dziala na wyobraznie itp itd. Nie trafsz, dopoki dziecko samo nie powie - jak u nas, gdy Hani sie kiedys wyrwalo, ze ktorys z chlopakow w przedszkolu mowil o "monsterkach", a ze moje dziecie to urodzona tchorzofretka to tez zaczely sie jazdy nocne. Nadal trawja, wlazi nam do lozka w zasadzie co noc, ale juz jest o tyle "dobrze", ze przychodzi sama a nie placze w swoim pokoju. Tylko sie zastanawiam jek to bedzie, jak maly bedzie urzedowal z nami w sypialni... Co ci poradzic? Chyba tylko wieczorna rutyne, jak najdluzej wyuciszac dziecko, ale pewnie i tak to robicie. Coz, sily zeby przetrwac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy po tych sensacyjnych jak dla mnie informacjach dnia dzisiejszego, czy po czeresniach (ktore w koncu dorwalam w sklepie) brzuch i maluch w srodku mi niezle wariuja :-) Aha i tak mi sie skojarzylo co do tego \"czyszczenia\" przed porodem. Raczej watpie zeby to mialo byc na tak dlugo przed porodem jak pisala tu ktoras z dziewczyn (dwa tygodnie). Lekarze (i moje znajome, ktore to przeszly) raczej mowia o godzinach, dobie przed, a nie tygodniach. Nawet juz na poczatku akcji lecialy do kibelka, przy skurczach, ale slabych i nieregularnych jeszcze. No ale sie nie znam :-) Dorzucialm swoje 15kg do wgladu na bloga, hehe. Spadam troche pospac, bo jutro znowu mam dzionek na wysokich obrotach. A wy juz niedlugo wstajecie, to milego dnia wam zycze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kolejny wieczór miałam twardnienie brzucha takie mocne, aż wzięłam nospę i po parunastu minutach przeszło. Ja też pomału mam dosyć i dołączam się do wszystkich narzekających. Jestem taka wielka i do tego caaaaaała w rozstępach, blee, mój tyłek jest ogromy, ale jak to mój M stwierdził wygląda jak u murzynki taki odstający :P i jemu się podoba:) A mnie się wyć chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu zastanawia mnie czy Ty robisz fotomontarze, ze faktycznie robisz takie same fotki jak w pierwszej ciazy. Bo az dziwne ze Ci sie to tak fajnie udaje ujmowac. Ja w pierwszej ciazy byłam duzo szczuplejsza niz teraz i nie whodze do ciuchow z pierwszej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu bardzo ładnie wyglądasz no i ta skórka muśnięta słonkiem :) Kiedy do Manchesteru zawita lato ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, ja bym powiedziała patrząc na Twoje zdjęcia, że Ty raczej właśnie drobinka!!!! No i te 3 cm, no ładnie sobie radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Witam mamuski Caly czas was czytam tylko juz z pisaniem gorzej. Nadal w dwupaku, chociaz smiejemy sie z moim ze mala chyba do terminu nie wytrzyma bo tak mi szaleje w brzuchu czasami az mnie skora piecze od tego. Ja mam 8,5 kg na plusie wiec nie tak duzo, ale i tak sie czuje jak wieloryb. Ciezko mi sie przekrecic z boku na bok. Obawy porodowe jeszcze mnie nie dopadly bo nadal pracuje wiec nie mam czasu myslec o porodzie. Ale tylko do konca maja i na macierzynski ide. I pewnie z nudow co drugi dzien bede jezdzila do pracy na plotki. Bo mi niestety sprzatac nie wolno. Ostatnio moj zrobil mi o to awanture. A dzisiaj mam wolne ide do fryzjera a potem zakupy z kolezankami. Zapowiada sie mily dzien. A jeszcze Wam sie pochwale w sobote ide na wieczor panienski. Tak tak z tym wielkim brzucholem. Ale impreza zaczyna sie w domu a pozniej dopiero wszyscy ida do night club. Wiec ja zalape sie tylko na ta pierwsza czesc. A szkoda. Pozdrawiam i prosze mi tu myslec pozytywnie. A co do paniki przedporodowej i tak nas to nie ominie, "jakos to przezyjemy" a po co stresowac sie juz teraz. Popatrzcie na te wszystkie mamy one tez "jakos" to przezyly. (ciekawe czy tak bede nadal myslala za 2 tyg.) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za godzinke na badania, jak będą złe tfu tfu to do lekarza, a jak do lekarza to może do szpitala tfu tfu ;) mam nadzieje, że to jeszcze nie czas na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia,poprosze namiary na bloga a co,tez sie podłacze:)-moj mail: squaw1@wp.pl,widze,ze wszystkie mamy podobne odczucia przed porodem.Ja dosłownie codziennie mam sny dotyczace porodu,małych dzieci+rozne schizy,maz sie smieje,ze powinnam prowadzic dzienniek snow i za pare lat poczytac Tyminkowi o czym mama w ciazy sniła,ale to by raczej horrory była anizeli bajka na dobranoc. Po tym całym pessarze cały czas cos mi leci...kupilam sobie BOBO SAFE-taki test do sprawdzania czy to nie sa aby saczace sie wody płodowe,ale na razie jak na zlosc nic nie leci kurde. A opisze Wam co wczoraj spotkalo mnie w markecie,stoje w kolejce z masa zakupow w wozku i powoli je wypakowje na tasme(maz poszedl po kukurydze)i widze,ze sie babka za mna czai.A ona za chwile-\"wiem,ze to głupie pytanie,ale pusci mnie pani,bo mechanicy na mnie czekaja?\"A ja szok-ale mowie,\"prosze bardzo\" i babka sobie weszła przede mna i moim brzuchem....coz.... Co do wagi ja na plusie +18 kg a przed ciaza narzekalam jaka to ja jestem gruba,a teraz jak popatrze na te foty...zal i na dodatek caly czas ruszam geba bo non stop cos bym jadla,tak jak bym sie chciala na zapas napchac:) W dalszym ciagu nic mnie nie boli,nie kłuje i czekam a juz tak bym chciala miec Tyma przy sobie,boje sie tej oksytocyny bo slyszalam,ze bole sa jeszcze gorsze niz bez,to prawda?macie ktoras porownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski, jak tam dzis humorki?? Wczoraj jakis nie za dobry dzien miałysmy:-) Mnie rowniez dopadło, ale bardziej fizycznie. Zaczełam cos sprzatac i pufff........ odleciałam :-) A ze w pracy miałam troche zajecia i chodzenia to na wieczor czułam sie jak stara babcia:-) I jak sie połozyłam to ledwo wsatłam do łazienki. No coz, takie uroki ciazy. A myslałam ze niezniszczalna jestem:-) Do tej pory to tak ładnie ciaze znosiłam. A tu jeszcze sie nie chwaliłam, ale zaczełam puchnac:-) Matko moja, zaczynam wygladac jak bałwanek Bouli:-) i do tego dochodzi zgaga... ojojo.. Dobrze, ze na sama koncowke ciazy sie z tym załapałam. I wiecie co, boli mnie prawa reka i prawa noga, czemu tak dziwnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
hahahahah Aniu P rozsmieszylas mnie ta nadzieja na slonce w manchesterze. Ja jestem z wesst midlands patrze za okno slonce...o 7 rano. Teraz znowu deszcz,,, za pol godz bedzie chwila slonca i znowu bedzie padac... i wieje i tak na zmiane gggrrrrr Dunia Ty rzeczywiscie fotomontaz robisz:-P normalnie kolor paznokci u nog ten sam he he zartuje ale tym razem brzuch masz nizej wiesz? Gonia imprezy?yyyy to juz nie dla mnie nie mam mowy dzis szkola rodzenia (opieka nad noworodkiem) jutro spotkanie z doradca prawnym w sprawie szefa idioty i potem KONIEC. W niedziele do kosciola z mezem i juz wszedzie z mezem albo z Marta. Dzis mam 38 tydzien! 2 tygodnie do godziny zero! Tyle dobrego ze w czwartek otwieraja lidla na koncu mojej ulicy! chociaz z 2 strony hmmmmm lodyyyy....yyyyyy Mysza ja tezspuchnieta jestem ...po prawo cie boli tylkoo? to prawie jak z moimi rozstepami mam wiecej duuuuzo wiecej po lewej stronie tez nie wiem czemu koniec ja juz nie wspominam o wadze starczy mi wczoraj zostalam oficjlnie zmierzona w mothercare i kupilam staniki do marmienia-tzn namioty bo inaczej tego nazwac nie mozna. Stan przed ciaza 30-32C (i tak wylam ze za duze juz wtedy) teraz do karmienia stanik bede miec 34E. No zesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
a tak wogole to juz wiem ze wszelkiego rodzaju procesy rozwojowe sie zakonczyly u mojego Bobasa teraz przybiera tylko na masie (podobno 20gram na dzien) i widze ze mu/jej sie nudzi. Odkryl/a chyba wreszcie ze ma nogi i rece bo rzuca sie kopie i swiruje ile wlezie. Chyba tez testuje mnie tzn kopnie raz lekko, poczeka, drugi raz mocniej-nie otrzyma reakcji kopie dalej do upadlego poki mu nie'oddam' wtedy sie wycofuje i atakuje z innej strony:-D. Pisalam wam jak 2 tyg temu zrobil 'wyskok' na kasjerke w tesco? stoje do kasy czuje ze mlode sie rusza mam na sobie obcisla bluzeczka juz place i nagle jak mlode sie ruszylo to caly brzuch wylecial do przodu :-P Kasjerk z lekka odskoczyla na krzesle, spojrzala ze zdziwieniem i sie pyta ile mi zostalo:-P moj chlop pakowal akurat zakupy ale tez tak dziwnie patrzy potem i sie pyta co to bylo. No hmmmmm nie wiem moze chcial/a powiedziec zeby kasjerka sie pospieszyla?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm..
Hejka Ja wlasnie dzis wyprałam ostatnie rzeczy Jaska i jutro wezme sie za prasowanie i pas....potem tylko czekam na malego relaks i odpoczynek. Od dzis zotało mi rowne 30 dni..ciekawe kiedy tak naprawde bedzie z nami. Cora bardzo chce aby urodził sie na koniec roku szklonego.. Maz tez niemoze sie doczekac..choc łóżeczko jeszcze nie gotowe)))czyli musi jeszcze pomalowac. Samopoczucie ogromnego hipopotana A obiadek dzis to placki ziemniaczane ze smietana...wiecej kalorii)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety dalej sie martwie nie wiem nic czy jest ok czy mala tyje te czekanie najgorsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
Cześć dziewczyny! Gonia ja cię podziwiam tyle w tobie energii, ze mnie już dawno wyparowała... Duniu ślicznie wyglądasz, rzeczywiście też zauważyłam kolor tych paznokci że taki sam hihihi podejrzana sprawa ;-) A ja powiem wam dziewczyny że byłam właśnie w sklepie po zakupy i dorwałam tego magnuma migdałowego hmmmm nareszcie ;-) Tak sobie tłumaczę że musze teraz dojeść lodów bo potem przy karmieniu będzie zakaz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Mama
A propos uprzejmości w sklepach - wiadomo nikt się nie przejmuje ciężarnymi ale powiem wam że mnie ostatnio spotkała miła niespodzianka w markecie. Idziemy z mężem do kasy, no stało tam ok 5 osób, a tu nagle podchodzi do nas pani z obsługi i mówi żebyśmy poszli do kasy nr 7 bo tam nikogo nie ma. Normalnie byłam w szoku. Takie miłe coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Czy mogę do Was dołączyć?Mam termin na 8 czerwca;)czasem Was podczytuję,gdy pierwsze dziecko śpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu nooo ślicznie ślicznie ,brzuszek nizej faktycznie ale tez dwa tyg różnicy .buźka opalona i wogóle poprzednim razem zmieniona jakas🌼 Sztorm widzę ,że nasze dzieci te same marzenia mają:) syn też chce na koniec roku szkolnego albo w komunie...mam wybór haha Magnuma pomimo nadmiaru kalorii też dzisiaj dorwałam a co:) Byłam dzisiaj z m.,w makro a ,ze z męzem to stoję spokojnie w duuuużej kolejce ,podeszła do nas pani z kasy (szła otwierać nową poprostu ) i mówi proszę podejść....no to ludzie huuuuurrrrraaaa zaczęli się przepychać.. idę spokojnie żeby mnie nie staranowali ,ustawiam się bo jakiś facet zaczął się rozpakowywać a Pani się wychyliła i mowi :miałam na myśli Państwa i pokazuje na mnie....facet cos sobie pomruczal ale puścił nas... było mi mega miło tym bardziej ,że to była kasa dla klientów ze złotą kartą której ja nie posiadam... smiałam się ,że Pani zlitowała się widząc \"nasze\" brzuchy bo jak sama stoję w kolejce to się zdarza niezmiernie rzadko a z mężem od razu bez kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gonzallo :) razem raźniej więc zapraszamy:) widzę ,że masz córeczkę Hanię ,tak jak nasza kafeteryjna Dunia:) parę stron wstecz jest tabelka ,wpisz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska gonzallo..............31.....8 06..........s....Staś,Jaś,Franek?......Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki;) ja liczę na to,że urodzę za tydzień-noszę pessar i przy Hani tuż po zdjęciu chlupnęły wody i już zostałam w szpitalu;)urodziłam przez cc i teraz być też.Najgorsze jest to,że nie dociera do mnie fakt,że to już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×