Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

przepraszam dziewczyny ale widzę ,że komuś się nudzi bo czytam i oczom nie wierzę... drogi podszywie nie wiem kim jesteś i nie wiem co masz do mnie ale bardzo Cię proszę o znalezienie innego topiku do denerwowania ludzi a nie kobiety w 9 m-cu ciąży... nie wygląda mi to na gimnazjum więc takie zabawy mnie wkurzają już myślałam ,że ktoś wlazł na moje konto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywać się możesz to tylko forum ale nie wykorzystuj zdjecia mojego dziecka w suwaczku ,zgłoszę do moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo dobrze ,że się odezwałaś:) powodzenia jutro ,będe mocno trzymać kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa to jutro piękny dzien dla was 🌻 ciesze sie razem z Wami :) co do cierpiętnicy podszywaczubądź w 9 miesiacu ciazy i czuj sie jak młody Bóg to Ci pogratuluje !!!!! Dziewczyny moja waga zfiksowała, pokazuje 11, 5 kg na plusie a tu dzis u położnej 15 na plus !! o jacieeeeee ale jajo! nie panikuje bo miałam niską wagę startową (50 kg) ale nie powiem lekko mnie zatkało! Brzuch na 37cm w 37tc to chyba dobrze, zerknełam w ksiażke a to prawie 90 centyl, duuuża dzidizia bedzie. Wrzucam tu wage kontra centyle z innego forum moze komuś sie przyda: 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl) Wróciłam od połoznej, pognałam do bankomatu i na poczte, wróciłam do domu i mam dośc, ale człowiek sie teraz expresowo męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mama, to cudownie!! Jutro juz bedziesz miec kruszynke ze soba!!!!!! Ja musze spadac, ale sle Ci duzo całuskow!!! I dla malutkiej oczywiscie!!!!!!!!!!!!!! Duzo radosci zycze!! I szybciutko wysyłaj zdjecia:-)))) Alez sie ciesze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam smsa od carmen. Jest w szpitalu z powodu cholesterozy. Wyników nie ma najgorszych, ale lezy w szpitalu. Prosiła zeby przekazac ATILLI zeby tez sprawdziła jak najszybciej te swoje swedzenie. Pozdrawia wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joluu ktos sie pod ciebie podszył? tA Jolo z czarnym nickiem. To na to wyglada ze ktos wszedł na Twoje konto, bo jak inaczej zdobył twoj suwaczek i nick? Fasolkowa mamo powodzenia. Czekamy na szczesliwe wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciagle mecza wzdecia i luźne stolce;/ Juz nie wiem co jeśc zeby mnie nie czysciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie porobilo! Wlasnie mialam Wam napisac, ze Fasolkowa jutro juc pelnoprawnie zostanie mamusia, a tu widze, ze sama do nas zagladnela!:-) Super, ze masz neta w szpitalu! To jutro WIELKI dzien dla Ciebie, trzymamy mocno,mocno kciuki! I juz nie mozemy sie doczekac, az oznajmisz nam wiesc, jak zobaczysz swoja Kinge!:-) Jolaa,nie bardzo lapie, ale ktos sie pod Twoj nick podszywa? Wrrr. Kurcze, najpierw Atilla o cholestazie, teraz Carmen...Mam nadzieje, ze dobrze sie nia zaopiekuja, ale czy zostanie w szpitalu do konca? Tuncia, jak mozesz to pozdrow ja od nas. Wyobrazam sobie, jak teraz musi sie czuc Atilla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia a moze to nie jedzenie a stres? ja jak sie denerwuje to kibelek jest moim najlepszym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przy wtorku :-) Dzidek sie nieco uspokoil, juz nie hce mi wyjsc przez pepek, bo wczoraj to wierzgal na calego :-) Co do fotomontazu, to fotki jakos tak sie udaja prawie takie same :-) Kasza___ a kolor paznokci u nog identyczny lub prawie. To jedyny kolor jakiego uzywam do malowania stop i to od lat (jak widac :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolaaa_ buzka opalona i cala reszt atez, bo - jak to okreslila pielegniarka gdy sie Hanka urodzila - mama troche zolta ma cere :-P Zdecydowanie bardziej wole okreslenie oliwkowa, niz zolta, no ale... No i lapie mnie z miejsca na brazowo, a w Texasie to nawet przy poteznych filtrach (ktorych sobie nie szczedze w tym roku) nie da sie uniknac. A coz, poprzednim razem zmeiniona buzia... bo jakby nie patrzec 3,5 roku mlodszy ten pychol byl, no i zupelnie sie odzwyczailam od siebie w kitce :-) gonzalo___ witaj w klubie :-) Wiecej nas to lepiej. A i twoja pierwsza pociecha tez Hania, jak moja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu kurcze 3cm rozwarcia a ty nawet tego nie odczułaś? Może to przez to, że to drugie dziecko? W każdym razie podziwiam :) Myszko mam nadzieję, że ten twój sen to nie proroczy bo jutro przychodzą do nas znajomi i mam nadzieję, że nie zachce mi się wyluzować na twój \"senny\" sposób ;) A czasami tak mnie ciągnie do winka lub jakiegoś drineczka. Jeszcze muszę coś upiec, a tak mi się nie chce. gonzallo witaj w naszym brzuchatym gronie 🌼 Kurcze atilla no nie wiem co ci poradzić. Aż mi się nie chce wierzyć, że tak po prostu kazali ci pójść do domu. Mnie się też wydaje że o udostępnienie wyników możesz poprosić i wtedy ewentualnie zadziałać. Fasolkowa mamo to jutro od samego ranka myślami będę z Tobą i Kinią ❤️ Cieszę się bardzo razem z Tobą, ale też ii zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzalo___ ze spaniem dopadlo to co chyba wiekszosc. Ja na szczescie ostatnie dwie, trzy noce jakos daje rade dluzej pospac, choc obowiazkowa pobudke zarzadza hanka, jak przylazi w srodku nocy do lozka. Ale u nas ostatnio nieco chlodniejsze noce, spimy przy uchylonym oknie, nad lozkiem jeszcze wiatrak wiec chyba mi chlodniej i przez to lepiej spie. No i moze czas najwyzszy odespac te poprzednie zarywane noce wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale ze mnie obżartuch. Dopiero co zjadłam pyszną zupkę-krem i do tego kawałek świeżej bagietki z masłem, a już pochłaniam pączka (zresztą przed zupką też był pączek). Tak w ogóle to kupiłam 10 pączków bo stwierdziłam, że wspomniane wcześniej ciasto może nie wyjść to chociaż awaryjnie wyłożę pączki, ale jak tak dalej pójdzie to nie wiem ile doczeka jutra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla___ no wlasnie, co ci kochana poradzic. Z jednej strony faktycznie nie zawsze ta cholestaza jest grozna, ale z drugiej strony raczej trzymaja z tym w szpitalu na obserwacji. Moze jutro wybierz sie raz jeszcze do tego szpiatala i popros o karteczke, na pismie, co i jak. CO oznacza, ze "jak bedziesz sie gorzej czula"? Carmen___ trzymaj sie spokojnie! ❤️ Fasolkowa___ to jutro wasz wielki dzien. Trzymam kciuki i zycze jak niamniej klopotow i bolu.... po w Twoim przypadku :-D Buzy buziak jeszcze w dwupak 🌼 A ja juz mam przygotowanego laptopa z calym majdanem, biore do szpitala, takze dam znac jakby co :-) Teraz lece na zakupy i na lanczyk z kumpela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu Marteczko no właśnie nikt na szczęście nie wlazł na moje konto poprostu skopiował sobie suwaczki a jak się przyjrzeć to ja mam joolaa przez\"L\"a mój podszyw przez\"I\" więc to nowe konto zalożone ,tylko nie wiem po co ooo biedna Carmen ,mam nadzieję ,że wszystko będzie ok🌼 ja właśnie wybieram się do kina na \"Anioły i Demony\"jestem wielką fanką Dana Browna i dluuuugo czekałam ekranizację powieści ....więc przyjaciółka zabiera mnie na chyba ostatni babski wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie nie wiedzieć o co chodzi bo większość wpisów podszywa zostało już usuniętych na poprzedniej stronie... ok śmigam dziewczyny ,miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jooluu zauważyłam że już coś zniknęło. I dobrze bo aż nie mogłam uwierzyć, że nagle taka zmiana w Tobie wystąpiła. Dobrze, że my się już troszkę znamy, to mniej więcej wiemy kto jak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech może ten ktos sam dał do usunięcia, moze sie wystraszył jak napisałas z tym zdjeciem ze to naruszenie ? Fajny babski wieczorek, ale ja bym chyba już nie wysiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo - to jutro wszystkie bedziemy trzymac kciuki ;) Trzymaj sie ! i powodzenia ! Pimach - a co tam u Ciebie ? Jak Antos ? Moze w wolnej chwili wrzucisz jakies zdj na naszego bloga ? :) A te temperatury juz zaczynaja mnie dobijac - troche sie przejde to juz dysze, mecze sie 5 x szybciej, nogi mnie bola i chyba zaczynaja puchnac ! Wrrr dla mnie optymalna temp teraz to miedzy 10 a 15 stopni . To co dzis zrobilo sie to stanowczo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo jutro będziemy Ci wszystkie gratulowały, a dzisiaj życzę spokojnej nocki, o ile się da :) Carmen zdrówka życzę, oby okazało się, że jest dobrze, a szpital w ramach obserwacji tylko Joolaa miałam właśnie pisać, że widać różnicę w pisaniu nicka a reszta, to skopiowane linki, szkoda zdrowia na takie.... osoby paola też mnie boli w kroku, siły nie mam chodzić, humor pod psem :( oczywiście witam wszystkie nowe mamuśki - czerwcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz śpię jak na początku ciąży, nawet w ciągu dnia mi się zdarzy Jak chodzę, to boli mnie w kroku i kłuje w środku, kiedyś tak miałam, to szyjka mi się skracała, jutro idę do gin, to się okaże, czy się skraca i jest jakieś rozwarcie, czy taki tylko ból. Wiecie co, dzisiaj kupiłam truskawki, nieważne, że mało smaczne, ale za to truskawki :) wcześniej melona... Dziwnie mam smaka na owoce. Jutro zrobię sałatkę z tuńczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
nie moge sobie dzis znalezc miejsca taka jakas nabuzowana jestem ze juz nawet marudzic nie bede...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa to jutro od rana trzymam kciuki! Carmen i atilla mam nadzieje, że to nic groźnego i jakoś dacie rade. Atilla faktycznie masz nie ciekawie, może jedź znowu do szpitala i powiedz, że gorzej się czujesz, może wtedy inaczej do tego podejdą. Albo poproś tak jak dziewczyny pisały o udostepnienie wyników i jakąś pisemną diagnoze. Dunia to Ty możesz w każdej chwili się \"rozsypać\", że tak to ujme ;-) uważaj na siebie! Jolu ja różnicy w niku nie zauważyłam (ach ta moja spostrzegawczość ;-) )ale jak tylko to przeczytałam to odrazu wiedziałam, że to nie Ty, za długo się już znamy żeby nam tu ktoś takie numery próbował robić! No mi po dwuch dniach skurcze przeszły i dziś wziełam się nawet za pastowanie podłóg :-) Dziś kupiłam sobie znowu truskawki i będe ja za chwile konsumować :-) A o magnum z migdałami pisałyście i jakoś mnie nie ruszało ale jak zobaczyłam go w sklepie w lodówce to nie mogłam się powstrzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Carmen w szpitalu!!!!!!! nie wspomne o mojej cholestozie i o tym ze mi nawet usg nie zrobili--- Carmen ] bynajmniej jest pod opieką !!! wszystko bedzie dobrze zycze jej zdrowka z serduszka !!!! prosto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi to nikt nie pomoze jak nawet lekarz nie moze,innego lekarza nie moge bo tu jest inaczej,tu ma sie karte i jest sie w jednym zapisanym szpitalu tam gdzie jestes zameldowanym nie ma ze do innego.A masakra normalnie ,nie wiem co mam teraz myslec,moj stan jest caly czas taki sam swedza mnie rece i szyja i łydki,komu ufac ??? jakos musze wytrzymac a jak nie to znowu pojade do szpitala .PŁAKAC sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Atilla czekaj daj mi pomyslec ...i pogrzebac w googlach cos mi swita tylko nie wiem gdzie kazali ci isc na jakas diete? bo napewno masz wysoka bilurubine i ALT a to drugie czesto jest przyczyna 'grubej, tlusciutkej ' watroby tym samym wynikaloby ze chyba jakas diete chociaz miec powinnas zaraz popatrze na neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
wklejam cytaty jakie znalazlam: ******* Dieta Ponieważ cholestaza to choroba przeciążonej wątroby, ważne jest utrzymanie odpowiedniej diety, by nie fundować organizmowi dodatkowego obciążenia. Dlatego mama z cholestazą powinna przestrzegać kilku zasad: zrezygnować ze smażonych i surowych pokarmów; jeść tylko produkty gotowane, nawet warzywa i owoce; ograniczyć tłuszcze, majonez zastąpić jogurtem naturalnym; zapomnieć o napojach słodzonych i gazowanych, i oczywiście o słodyczach. Może natomiast pić wszelkiego rodzaju kompoty i jeść delikatne dla wątroby biszkopty. ********************** Oni te diete nazywaja dieta watrobowa tu masz linka z ladna tabelka http://pl.wikipedia.org/wiki/Dieta_wątrobowa *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×