Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mamo E- wygladasz promiennie:-) Rob tak jak Ci Anna mowi, na blogu. Powinno zadzialac:-) A ja wlasnie ide jesc spagetthi carbonara hihi ( z tym, ze bez miesa).Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,Mamo E, wblogu nie ma opcji rotate, wlasnie widze. Chyba, ze slepa jestem.A to dziwne, ze normalnie masz w pionie, a wkleja Ci z poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka, a to na to samo mamy dzis smaka ;) ale ja z boczusiem zrobie, mniam! Probowalam jeszcze raz, ale ciagle na plecach leze, no nic, widocznie na mnie juz czas tylko brzuchem do gory :D Monik, Natalcia slodziudka, i wiesz ze tez wyglada na starsze niz jednotygodniowe dziecko? i jak fajnie spokojniutko spi :) Zauwazam tez ze lubisz kolor turkusowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annna, zrobilas to na blogu czy w paintcie? Musze przyznac, ze w tej pozycji MamaE ma wiekszy brzuch hihi:-) Zjedlismy obiadek, a teraz mezus robi deserek- taki koktajl z truskawek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka w paincie jak pisalam wczesniej :) nie wiem dlaczego Mamie E nie wchodziło w pionie, ale komputery mają swój charakterek widocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik śiczna ta twoja corcia. I po raz kolejny nie potwierdza sie to ze przy corci sie brzydnie w ciazy, bo Ty wygladałas super. Duniu no to masz dzielna i mądra coreczke ze tak dobrze przyjeła fakt ze mamusi rodzidzi dzidzie. No mąż mi tez mowi ze mam sie nie martwic ze Niki pewnie nawet nie zauwazy ze mnie nie ma. A jak teraz nie ma pogody to juz zupełnie sie martwie bo tak to całymi dniami by był u dziuadkow w ogrodzie- co uwielbia, a tak to bedzie siedział w domu... Mamo E ja widze Twoja fotke ok:) Bez zanych krzywizn... Ale masz juz brzusio pokaźny, ale chyba nadal wysoko co? Od Monik fotke tez widze:) Moj maz tez miał wymyslec imie dla chłopca ale jakos mu sie nie spieszy, a ja juz do porodu ide i nadal nie wiem jakie imie wybrac:/ Mateusz, Tymoteusz czy Damianek? Lusiu faktycznie masz arbuza:) Brzuszek okraglutki a Ty nadal szczuplurtka... Nie wiem czy juz Ci pisałam ze przypominasz mi Marte Mostowiak z M jak Miłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaa E ja wlasnie sie zaacxzelam bac ze mnie tak cioagle brzuch boli jak na miesiaczke czasem nawert bardzo mocno i krzyze tez a widze ze ty tez tak masz myslalam ze jak na porod to raczej skurcze maja byc a nie bole miesiaczkowe a ja nie moge wejsc na bloga nie wiem czemu hasla nie mam i piszecie ze nie da sie mi przeslac dlaczego? przeciesz dostaje wiadomosci na swojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna, cudownie!!!! :D Dzieki przeogromne fachowcu!!! no tak tak dziewczyny, ja brzusio mam dosc spory, napycham go lodami, ciasteczkami i ptasim mleczkiem ;) i nie odmawiam sobie tez owocow - Matreeczka, nie mow! My tez na deser truskawki mamy!!!! :D Tunciu, ciagle wysoko osadzony jest, ale czesto czuje jak mala sobie grzebie tak gdzies w kanaliku, pewnie chce wymacac sobie droge wyjsciowa ;) A dzisiaj to juz zupelnie jest przeogromy bo zalozylam nieciazowa sukienke trykotowa i taka troszke obcisla jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, moja pierwsza ciaza byla wywolywana, wiec doswiadczenia symptomow porodowych wasciwie nie mam, ale polozna mi mowila w srode ze skurcze porodowe to takie bardziej przypominajace mocne, czasami nawet bardzo, bole miesiaczkowe. Jesli ty takie masz i do tego w krzyzu tez, ja mysle ze jestes juz blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z tym czopem,to ma byc takie cos konsystencji białka surowego? bezbarwne, bezwonne? moze to odchodzic \"na raty\" ? bo ja ma cos takiego od 2 dni i sie zastanawiam, moglo by sie w koncu cokolwiek ruszyc w tym kierunku ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie sama odpowiem: Przed rozpoczęciem porodu szyjka macicy jest zwykle mocno zaciśnięta i zamknięta czopem śluzowym. Gdy szyjka uzyska gotowość do otwarcia podczas porodu, czop śluzowy zostanie wydalony. Może to nastąpić w różnych momentach (na kilka godzin przed rozpoczęciem porodu, na kilka dni, a nawet na tydzień przed porodem). Czop śluzowy jest śliski, elastyczny, bardziej gęsty niż surowe białko jaja kurzego, może być bezbarwny lub żółtawy. Zdarza się, że odpada równocześnie z odpłynięciem wód płodowych. Wody mogą wyciekać w sposób gwałtowny lub powolny. Ważne jest, aby umieć odróżnić czop śluzowy od wód płodowych (jeżeli wody zaczynają odchodzić, należy zgłosić się do szpitala, nawet jeśli nie ma innych objawów zbliżającego się porodu). Wody płodowe są konsystencji zwykłej wody, najczęściej bezbarwne i czyste. Jeżeli kolor wód płodowych jest zielonkawy, zawiadom o tym położną. Przed wystąpieniem akcji porodowej może pojawić się u Ciebie biegunka. Będzie to naturalne dążenie organizmu do wypróżnienia przed porodem. Twój organizm może także w ten sposób uwalniać się od napięcia. Możesz wtedy odczuwać dreszcze i "roztrzęsienie". to bedzie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka przypomnij mi ile kg ci sie przytylo w ciazy? heh jest nadzieja:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopadłam na moment kompa, ale raczej dzisiaj nie nadrobie czytania ;/ chciałam wejsc na bloga i dodac zdjecie ale haslo chyba zmieniłyscie, wiec jakby ktoras mogla i przeslala mi nowe na meila... eweliwka@onet.eu Gratuluje Fasolkowej, Liliance, Mum2be, Monik i Duni! wielkie buziaki dla Was!!!!!! Z dzidziem sobie radze, jest cudowny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA E ja tez 1 porod mialam wywolany oksytocyna i dlatego nie wiem jakie sa objawy bo zadnych nie mialam ja od 3 -4 tyg mam nisko brzuch bole w kroku bole brzucha i krzyza nawet jakas wydzielina mi sie pojawiala wczesniej brazaowa ale juz nic nie leci nien bylo tego duzo przez jakies tydzien czasu po trioszku ale nie byly to uplawy bo w ciagu dnia leciala mi tez takie zwyle jak zawsze mialam brzuch mi sie tak czesto stawia ze nic robic nie moge opuchnieta jestem strasznie w dzien i w nocy a tu nic ciagle chodze czekam niby zwiastuny porodu a go nie ma dobrze ze jutro mam wizyte u gina niech mnie wkoncu zbada i powie jak dlugo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziecko mi sie tez mnie j rusza a raczej tylko wypycha i strasznie to boli i przeszkadza ciekawa jestem ile warzy bo mnie jeszcze gin nie poinformowal o wadze mowi ze dziecko rosnie z dnia na dzien i co to za informacja jestem zla brr a w dodatku mialam 2 dni temu starcie s tesciowa wyrzucala nas z domu franca jedna sorki za slownik ale nie mam slow do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola.22 ja nie potrafie Ci przesłac hasła... Moze to ja mam cos z poczata, moze niech kto inny ci posle? Bo wg mojej poczty masz zle podany adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna u mnie ciagle wychodzi sluz zołtawy, ale to podobno zwykle opławy... Czop wg mojej ginekolozki ma miec kolor lekko brunatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen hasło przesyłam Ci juz po raz trzeci wiec prosze sprawdz poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola jak to tesciowa wyrzuciała was z domu? Waszego dmmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jutro juz rodze:P Bo dzidzia pewnie czeka na czerwiec zebym mogła byc czerwcowka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E - to idziemy leb w leb:) ja rownie wczoraj wieczorem dostalam boli okresowych, natomiast dzisiaj nad ranem skurczy - byly dosyc bolesne, ale bylam tak zaspana, ze nie widzilam o o chodzi i ze mi przeszkadzaja wrocic spac:) ja ogolnie jestem noca osoba... i tak pomyslalam, ze srednio bedzie jak akcja nad ranem sie zacznie bo to poroa o ktorej jestem nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko, Monik - dziewczynki przesliczne! mi jakos wcia ztrudno uwierzyc, ze to jzu tak blisko porodu i ze bedzie maly czlowieczek w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pogoda do bani!!! Wszystkie dzidzie takie sliczne a ja musze jeszcze tyle czekać na swoją :-( AniuP ja też mam takie kłujące bóle jak leże i chce się odwrócić albo wstać. Lusiu, Mamo E brzuszki coraz większe ;-) ale jeszcze troche i ich nie będzie tylko pojawią się na świecie nasze maleństwa :-) Ja czuje się dobrze, wczoraj nawet wojowałam pół dnia po mieście autem, mało tego jeździłam po chodnikach bo ulice nam całkowicie zalało. Na ostatnich zakupach byłam żeby zaopatrzyć dom we wszystko co potrzebne na jakiś czas. Chyba od początku ciąży nie czułam się tak dobrze jak teraz :-) 03.06 idę znowu do szpitala na badania diagnostyczne, chociaż przy moim dobrym samopoczuciu troche denerwuje mnie ten fakt, nie wiem jak tam wyleże. Może szybko mnie wypuszczą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie o humorach wiec moj madry maz ostatnio stwierdzil, ze ja mam split personlaity:) bo zeby pomyslec, ze moze troche bardziej mi czasami hormony buzuja to juz dla niego za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola 22 wysłałam Ci hasło, mysle że przyczyną tego ze nie otrzymywałamś maila z hasłem była kropka po @ w Twoim mailu jaki podałaś nam przy nicku ;) Jakis mam dzis dzien techniczy ;) Juz nie moge z tymi upałami. Co do sluzu ja mam przezroczysty wiec to nie to ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki - ja rowniez wczoraj pol dnia spedzilam na zakupach i dzisiaj ponownie wybieram sie:) auto caly czas prowadze i pewie bede do konca... tylko jak mam odjezdzac gdzies dalej niz pol godziny od domu to zastanawiam sie.... a to pol godziny to juz i tak kawalek poniewaz poruszam sie glownie autostradami a torba wciaz nie spakowana... dzisiaj mam nadzieje uda mi sie dokupic ostatnie potrzebne rzeczy i ja w koncu zapakuje... jakos tak mi sie wydaje, ze dopoki nie bede gotowa to nic sie nie zacznie:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia, Paola ma po @ postawioną kropkę :) A nie jest tam potrzebna :) Czuję się jak morświn na plaży, ociężała i nieporadna. Brzuch i krzyż bolą tak często, że nie jestem w stanie powiedzieć kiedy nie bolą :) Jeszcze dzisiaj zrobimy z M wypad do rodziców, jutro do lekarza Przyłączam się do tych, które już chcą się rozpakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianka_____ super z ta waga. Ja podobnie jak fasolkowa mama, zrzucilam w tydzien prawie polowe z 16kg na plusie. Ciekawe ile z tego co zostalo jeszcze to waga mojego baru mlecznego w duuuzym rozmiarze :-) Ale u mnie to nie poszlo tak drastycznie, choc teraz w zasadzie z dnia na dzien prawie 1kg mniej :-p A co do diety. Ja juz pisalam, ze tym razem obralam przeciwny kierunek niz przy Hani. Jem normalnie, oprocz kawy zwyklej (ale bezkofeinowa juz raz czy dwa pilam), czekolady i kakao, moze mniej pomidorow i ogorkow. Poki co jest okej, a ja sie czuje zdecydowanie lepiej niz na drakonskiej diecie przy Hani :-) Zobaczymy jak bedzie dalej, choc mleko juz sie produkuje pelna para, a maly jakos tak normalnie sie zachowuje. Moze nam sie uda. Aha, dziewczyny, pytalam, po co maluchom daje sie rumianek do picia? Tez na trawienie? Bo ja kupilam sobie pycha herbate organiczna, wlasnie rumianek z dodatkiem cytryny i pijam raz dziennie. Moze w moim mleku tez malemu pomoze? Bo tu jest zasada, ze jesli dzieciak jest na piersi to dopoki jest tylko na piersi to niczym sie nie dopija. W TX czasami, jak juz ma pare miesiecy i jest baaardzo goraco, mozna dac troche wody, choc cyc tez lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu---- dom jest pisany na tate mojego meza a tesciowa jest jego zona wiec polowa domu jest jej w razie podzialu nie! my mamy tu tylko warsztat a zekomo mieszkamy u nioch mam staly meldunek i cala gore ale ciagle nas wygania i poniza to sie nigdy nie skonczy dopukki bedziemu tu mieszkac a na razue nie stac nas na mieszkanie a wynajem n ie raz nas w dlugi wkopal puki co musze tu mieszkac a jak splace jeden kredyt a jest juz go nie wiele to wezme drugi na mieszkanie do remontu i wkoncu sie wyniose ale nie ukrywam ze jestem juz u kresu wytrzymaloasci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×