Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Kasza - ta moja herbatka tez nie jest od urodzenia tylko od 2 tyg, Plantex jak czytam tez po 2 tyg, Hipp chyba po 1 tyg, nie wiem czy sa jakies ktore mozna stosowac zaraz od urodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumiankowa ( tez z BoboVity) jest od 1 tyg., a z kopru wloskiego od 1 m-ca.Ale mozna wczesniej grip water tez zastosowac.Jak dla mnie i tak najlepszy byl i jest Plantex. Tak o herbatkach..a ja wlasnie pije "trzustkowa", ktora pomaga obnizac cukier. A wogole to napilabym sie jakiejs karmelowej z wanilia...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i kupilam juz puche (choc ta mniejsza) mieszanki Bebilon 1 - tak na wszelki wypadek... Mam ciagle takie mysli ,ze po powrocie ze szpitala dziecko bedzie ciagle plakalo z glodu,a u mnie nie bedzie pokarmu... Podczytalam troche majowki i jak widze one dobrze sobie radza z naprzemiennym karmieniem - cyc/mieszanka , a z czasem nastepuje przewaga cyca i to mnie napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, dobrze pzrygotowana jestes!:-) Ja wlasnie tez zakupie taka puszke na wszelki wypadek. Tylko nie pamietam, bo albo Bebilon, albo Bebiko jest bardziej tuczace( i slodsze), co nie jest wskazane dla wiekszych dzieci. Ja jeszcze nie mam spirytusa...musze mojego M. wyslac do sklepu, co by glupio nie wygladalo, ze ciezarna alkohol kupuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie podczytuje i kurcze ja tez jestem tu skazana tylko na siebie i M,on bedzie z nami 2 tyg po porodzie,ale pozniej do pracy i jak pomysle,ze przez 10-11 godz.sama z dzieckiem no i psem,to kurcze ciezko,co prawda mama obiecala,ze przyjedzie z pl,ale ona chce wpasc zaraz po porodzie,a wtedy to az tak bardzo mi potrzebna nie bedzie,tym bardziej ze ostatnie doswiadczenie z tak mala kruszynka miala 21 lat temu,gdy moja siostra przyszla na swiat,wiec wolalabym zeby przyjechala jak bedzie czas gdy M pojdzie do pracy znowu. ale sadze,ze jakos to bedzie i byc musi,wiadomo,ze nie od razu wszystko bedziemy wiedziec jak robic,zeby bylo ok,ale powoli sluchajac wewnetrznego glosu,wszystko prezjdzie pozytywnie.ja mam tyle pytan i zmartwien,ktore drecza mnie od kilku dni,czy dam rade,czy to wlasciwy czas i najwazniejsze czy sprostam zadaniu bycia matka i czy moj malenki Skarbek bedzie zdrowy. a czy te herbatki sa konieczne od urodzenia?bo mnke polozna tu mowila,ze to po 2-3 tygodniach rumiankowa,z kopru wloskiego i anyzu. gdy czytam,ze niektore z Was tak malo mialo kontroli u gina,to az mnie wprawia w oslupienie,tu w Austrii matka ma obowiazek do niektorych terminow u gin,na podstawie paszportu matki oczywiscie na ubezpieczenie,ja mialam akurat ich troche wiecej bo jestem panikara;) ba... to jest warunkiem otrzymania po porodzie karencji. z reszta tak z tego co przeczytalam i tez slyszalam,to naprawde niekiedy bez porownania jaka tu jest opieka medyczna i co mozna wymagac posiadajac zwykle ubezpieczenie,a ja nawet jestem tylko wspolubezpieczona z moim M,bo tu wczesniej nie pracowalam tak na serio,tylko najpierw w pl studiowalam a potem tu robilam kursy jezykowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana mamo,zapomnialam wczesniej napiusac,jaki przebajkowo sliczny i slodki Twoja corunia bedzie miec pokoik,no jak prawdziwa Princessin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ganetko za miłe słowa! Ja też lubię przebywać w tym pokoiku. Ale będą numery jak się chłopak urodzi hihihi. Będzie miał różowy pokój. Nie nie no chyba tak by się lekarz nie pomylił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia, kasza22 - żyję, niestety w dwupaku... ciśnienie w normie bo jakies zafajdane tabletki na cisnienie musze brac, juz od samego czytania ulotki mi skoczyło..;)mała szaleje, wyczynia takie akrobacje, że czesto albo mi tchu brakuje, albo mam wrażenie, że sie posikam, albo (najczesciej) ze mi wyjdzie sama pępkiem, ja się obijam, przeczytałam juz tyle ksiazek w ostatnich 2 miesiacach, ze na koleny rok mogę sobie je darowac. Czytam regularnie co sie z wami dzieje, ale nie mam nic mądrego do powiedzienia, wiec na czytaniu poprzestaje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taka herbatke z hpp chyba ...na laktacje ..gdybym nie miała mleka.Rumianek ,miete od poczatku ciązy pije,zero kawy napojów gazowanych,raz na miesiac coca cole szklanke z cytrynka ,kakao ,mleko przed snem teraz mi nie wolno duzo tłustego lubie do tego kawałek ciasteczka mniaaaammm,wogole lubie pic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja m jakas wene dzis ,pisze od rzeczy i wogole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyli jak ja mam taką normalną herbatę koperkową (nie specjalną dla niemowlaków) to czy to znaczy, że nie mogę jej podawać dziecku? To samo odnośnie rumianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje, melduje ze jestem. Jasiek wlasnie drzemie po cycu, na rekach, moze cos nadrobie :-) zostaly mi jeszcze \"tylko\" 3 strony wiec nawet nie wiem czy ktos jeszcze urodzil. Doczytam, a poki co to lilianko - grtulacje i wszystkiego dobrego ❤️ Pierwze co to zyczonka dla Nikiusia i Evelyn - wszysytkiego dobrego, maluchy!!! ❤️ Moja Hanka tez dzis dokladnie konczy 3,5 roku :-) U nas zackrecenia ciag dalszy. Dobrze, ze moj M ma wolne do konca tygodnia to jakos opanowujemy sytuacje. Tzn zle nie jest, Jasiek poki co raczej spokojny, ale jak M jest chacie toi do sklepu moge wyskoczyc iu z Hanka do biblioteki itp. Maly z cycem poki co to zupelnie roznie. Jada co 2,3 lub 4 godziny i z reguly konczy sie to przysnieciem. Juz raz czy dwa na dzien miewa okresy czuwania i tylko slepi oczyskami. Zdarza sie tez placz i prezenie na okolicznosc kupki czy baczko, ale to nie jest regula. Mleko przyszlo w 3 dobie po porodzie i chyba ten okres (siara - mleko) poki co byl najbardziej placzliwy. Ale to jeszcze nadal tylko pare dni wiec zobaczymy jak bedzie dalej. A tym razem stwierdzilam, ze nie bede szalala z zadna dieta drastyczna \"na wszelki wypadek\". Jem normalnie oprocz tych \"rozdymajacych\", ktorych normalnie i tak unikam ze wzgledu na zapalenie jelit. Wiec nie odstawilam ani pomidorow, ani ogorkow - moze troche ograniczylam. Mieso tez poki co raczej duszone, zapiekane niz smazone, ale wszystkie rodzaje. Przyszlosc pokaze :-) POdczytam dalej.... Aha, wiecie, ze u mnie juz nie kaza przemywac pepuszka spirytusem. AHance jeszcze kazali. Teraz -jesli sie brzydko goi to wtedy. Ale u nas poki co suszy sie ladnie i czekam kiedy odpadnie, bo Hanka sie juz doczekac nie moze jak bedziemy malucha porzadnie kapac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis- co do posiewu- Zakochana mama ma rację. Ja też miałam dodatni i po porodzie (nieważne, że cesarka) dostałam antybiotyki. To jest posiew na paciorkowce. Trzeba koniecznie mieć wyniki badań zgłaszając się na izbę przyjęć. Lekarze już się tym zajmą. :) Lusia- ja tez karmię naprzemiennie. W dzień powrotu ze szpitala M gonił do apteki po mieszankę. My mamy Bebiko HA, ale w szpitalu polecali również Bebilon i coś na N, byleby było to mleko hypoalergiczne. Dunia- a mi właśnie położna zalecała przemywanie pępuszka. Co kraj, to obyczaj. :) Dziewczyny, kiedyś ktoś pisał, że Leko- te gaziki gotowe, są do niczego. Nie zgadzam się, przetestowałam i są fajne. Wyciskam kroplę na pępuszek, potem obmywam wkoło kikuta i jest super. Polecam. Dobra, to tyle ode mnie. Czas na przewijanko. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atilla_______ dacie sobie rade z mezem po porodzie swietnie, zobaczysz! Najwazniejsze to zebyscie razem przez to przeszli, nawet nietyle porod, co wlasnie po - cale uczenie sie dziecka i siebie niejako od nowa. Ja osobiscie jestem zwolenniczka obywania sie bez rodziny po porodzie (jedyna osoba, ktora bym znosila to moja siostra, ale to baaardoz nieosiagalne marzenie wiec raczej fantazja :-) ). Wiem, ze moze byc ciezko na poczatku opanowac wszystko, ale patrz - u mnie drugi dzieciak, od poniedzialku w chacie a torba szpitalna rozpakowana na tyle, na ile mi bylo trzeba :-P Wazne, zebyscie moze teraz sobie pogadali, jeszcze na spokojnie, ze te nerwy (a pewnie beda) to tylko homrmony, niepewnosc itp. Skoro mozecie liczyc tylko na siebie dobrze sie przygotowac teraz , a nie niepotrzebnie denerwowac teraz. A czemu wole byc bez \"pomocy\"? Przeciez i tak musze opanowac cala \"nowa\" rodzinke, a im wczesniej, tym lepiej. Ponadto w takim przypadku maz ma zdecydowanie wiecej obowiazkow i tego nie wolno mu odpuscic, on ma tobie pomoc przy dziecku, bo to takze jego potomstwo :-) Faceci teraz moga sobie jeszcze nie zdawac sprawy ile roboty i ile \"zakrecenia\" jest przy takim maluchu, ale szybko to poczuja i taka szkola, bez mamusi czy tesciowej, dobrze im zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza, marteczka______ witajcie w gronie "wachaczy" :-D Ja tez uwielbiam farby - oprocz starego "dobrego" chemolaku do parkietow, na ktory mam uczulenie i kaszle jak stary gruzlik :-p A czy nowe buty tez wachacie czy to taki moj prywatny "swir" (choc moj szwagier tez tak ma, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przewijanku jeszcze się z Wami podzielę naszymi kolejnymi spostrzeżeniami. Polecam chusteczki Clinic Dzidziuś. Są rewelacyjne, mięciutkie i fajnie pupcię czyszczą. Chusteczki Haggis są troszkę za twarde na pupcię mojej córci. I jesteśmy też zachwyceni pieluchami Pampers New Born. Też są mięciutkie. To takie spostrzeżenia młodych rodziców, może komuś się przydadzą przy zakupach dla maluszków. :) Moja Kinia ma już tydzień i powiem wam, że widzę jak rośnie. Kurcze, nie przypuszczałam, ze to będzie aż tak widać. Z dnia na dzień ciuszki przestają być za duże ( za duże były te na 56 nawet). trzymam kciuki za Wasze brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem lipcówką 2008 i mam do sprzedania wozek i fotelik moze jest jakaś chętna?? Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego najlepszego Wam życzę http://www.allegro.pl/item648445568_fotelik_ coneco_adapterami_do_wozka_coneco_v3.html http://www.allegro.pl/item648398681_coneco_v 3_wielofunkcjyjny_idealny_z_parasolka.html Zapraszam tez na inne aukcje z ubrankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, moja dzidzia szykuje się do przekręcenia!!! Niesamowite wrażenie, bodzie mnie głową w okolicy pępka i co teraz? mam chodzić, masować, czy leżeć? Nie wiem, czy któraś z Was czuła tak wyraźnie ten moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, ze nie ja jedna będę siedział niemalże sama w domu z dzidzią, a i z psem i kotem jeszcze ;) Będziemy do siebie pisały, jak znajdziemy chwilkę :) Marteczka, jaką Ty pijesz tą herbatkę trzustkową? Ona tylko obniża cukier, czy też wspomaga pracę trzustki? Bo mnie b to interesowało. Napisz, jeśli możesz Chciałam coś jeszcze napisać i nie pamiętam :( Na pewno życzę Wam Kolorowych snów Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam ja nie czulam jak sie przekreca doslownie tylko drzemalam sobie i nagle uslyszalam (heh wiem) i poczulam takie wielkie BUM jakby cos mi tam opdalo. Mysle wlasnie ze to byl TEN moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kolejne dziwadlo texanskie - moze stanowe, nie wiem jak u MantraElle z tymi herbatkami. Tutaj nie ma zadnej na kolki dla dzieci, NIC!!! Jest ta Gripe water czy jak to si episze i pewnie cos w sklepach eko tez sie znajdzie. natomiast tak normalnie - nie ma. Ja poki co w nic sie nie zaopatrzylam. A \"na\" Hanke mialam z Polski przyslany taki koperek wlasnie do zaparzania i raz jej dalismy. Takiej jazdy brzuszkowej po tym dostala, ze koperek wyladowal z hukiem w koszu :-P Wiec tym razem sobie odpuszczam :-) A rumianku to ja uzywam do mycia. Tzn poki co jeszcze porzadnie nie mylismy Jaska, tylko obmywamy - czekamy az kikutek odpadnie. I potem do kapieli tych pierwszych dolewac bede troche naparu rumiankowego, ktory dziala przeciwzapalnie i lagodzaco. Ale nie daje do picia. Koperek to wiem ze na kolki. A po co rumianek takim maluchom? Dobra, lece zrobic kolacje Hance. jasiek juz dobra godzine spi w wozku w ogrodku pod okiem M. Milusio mu, spi w bodziaku z krotkim przykryty lekkim flanelowym kocykiem. Czapke na glowce ma, choc nie wiem czy nie na wyrost, ale to jego pierwsze wyjscie... :-) Aha, no i chyba zaczal mi sie goic moj jedyny samotny szew po porodzie bo mnie swedzi. I najlepiej to by mi sie chodzilo jak staremu kowbojowi - nogi w palak :-P Pozdrawiam kobietki i moze cos sie ruszy na dniach u tych, ktore chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takietam tyteraz to tak odczulaś bo dzieciątko jest już bardzo dużo. Może cię zdziwię ale moja mmała cały czas była ułożona glówkowo. Juz jak bylam w 25 tyg w szpitalu to było ułożenie główkowe i tak potem non stop. Przez to ja mialam brzuch tak niżej i nie odczułam tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj gin zdjął mi krążek i rzekł-eeee ...jeszcze długo!a ja tak się napaliłam,że zobaczę już małego.Zresztą Hanię wysłaliśmy do moich rodziców z bagażem na kilka dni bo ja głupia wierzyłam,że to \"już\".Więc dziś jedziemy ją odebrać.Mój gin ma dyzury w szpitalu w piątki i środy-więc jeśli dziś nie urodzę to niech sobie dzieciątko czeka do środy!Dzis idę tylko wieczorem na kontrolę do szpitala-ktg itd.Boję się,ze jak posłucham krzyków rodzących to mi ochota na poród szybko przejdzie.Pozdrawiam deszczowo.Kurczę dziś miałam 2 raz w tym tyg.pomyć okna zeby sie rozruszać a tu pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i Ja :) Piszecie, ze boicie sie, ze same bedziecie bez pomocy na poczatku.... A Ja mieszkam z rodzicami i boje sie, ze za bardzo beda sie mieszac i mowic, ze to nie tak i to nie tak :P :P:P:P I chetnie bym ich gdzies wyslala :) Moj Filip przekrecil sie w 29tyg i tez tego nie czulam - pewnie dlatego, ze wtedy mial jeszcze duzo miejsca. Teraz to juz tylko pupcie wystawia, albo nozke :) No i glowa mnie uciska na dole - wcale to nie jest przyjemne :P i czesto boooli :( Dzis ide do swojej ginki do szpitala bo chce mnie zobaczyc :) Wczoraj najprawdopodobniej wypadl mi czop i ona powiedziala, ze chce to sprawdzic :) Ojjj zeby to juz byl ten czop:P:P:P:P Poza tym ciekawa jestem jak tam moja szyjka i czy juz cosik sie zbliza :) Chociaz moja siostra mowi, ze 2tyg wczesniej pewnie juz siare bede miala i brzuchol nisko - ale ja mam nadzieje, ze ona sie nie zna:P:P:P:P No ja mam brzuch wysoko, ale tez i nisko - bo on taki dlugi:) Milego dnia :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroczyscie oswiadczam,ze w sobote 23.05.09 urodzil sie moj synunio -Tymus.waga 2860,52 cm.Dopiero od wczoraj jestesmy w domku bo mial zoltaczke,ale juz jest w normie.Jest sliczny,cudowny i kochany:)Duzo spi i malo je co mnie troszke martwi,ale to dopiero poczatki.Panie z noworodkow tak mu odparzyly pupke bo byl 2,5 dnia na lampach,ze nie wiem co mam robic. Dziewczyny porod to wcale nie taki diabel straszny jak go maluja-u mnie 3,5h i nie moge powiedziec zebym chciala umrzec z bolu,naprawe myslalam,ze bedzie gorzej.Mialam zzo i na pewno duzo dalo,bole parte tez do wytrzymania.Lezaly ze mna 2 dziewczyny-jedna 1,5h a druga 2h porodu,czujecie?szczesliwa sala:).Takze mamusie przyszle glowy do gory. Wrzuce cos na bloga w wolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam słowa fasolkowej. Tez uzywam chusteczek Clasik dzidzius od poczatku bo sa naprawde super. takie tam mnie tez dzidzia bardzo ciagneła w okolicy pepka. Pomagało lezenie, ale czasem własnie musiałam wstac, wiec roznie to bywa... mum2be gratulacje... No to kolejne dzieciatko. Ale sie ciesze jak słysze takie wiesci:] MUM2be a była u ciebie połozna. Ona na pewno powie ci co robic z odparzeniami. Ja polecam czeste wietrzenie , czyli lezenie bez pampka, krem sudocrem i pudrowanie pupci, moze by nawet maka ziemniaczana... Ale Ci sie trafiło 3 godzinny porod, och ale zazdroszcze. Ja sie modle zeby tez tak sie szybko wszystko wydarzyło, bo pierwszy poorod miałam masakryczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.......10.05....35tc....2850/54cm.......cc.......A ntoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05..38tc...3350/54.....cc.....Kinga.....Warszawa lilianka09........21.05....3600/56cm..cc......Malw inka. ....mazowieckie Carmen37.......23.05.......3500/55.......sn. .....Witold......małopolskie Mum2be........23.05........2860/52.......sn.......Tymus......Katowice Monik85.........24.05........3300/55........sn... ......Natalka....Łódzkie Dunia77.........24.05....38tc....3465/51........sn...... .Jas.........Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam. Jeszcze raz gratulacje mum2be NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach.......10.05....35tc....2850/54cm.......cc.......A ntoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05..38tc...3350/54.....cc.....Kinga.....Warszawa lilianka09........21.05....3600/56cm..cc......Malw inka. ....mazowieckie Carmen37.......23.05.......3500/55.......sn. .....Witold......małopolskie Mum2be........23.05........2860/52.......sn.......Tymus. .....Katowice Monik85.........24.05........3300/55........sn... ......Natalka....Łódzkie Dunia77.........24.05....38tc....3465/51........sn...... .Jas.........Stany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joola zbadal mnie wtedy lekarz inny na szpitalu a nie moj stad wiedzalam a teraz musze mu powiedziec zeby mnie zbadal czy cos postepuje bo ile mam jeszcze chodzic taz jak tyy nie moge majtek zalozyc spodni bo jak noge dzwigam to strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum2be gratuluję synka :) i szybkiego porodu. Dobrze Tunia Tobie radzi z wietrzeniem i tą mąką ziemniaczaną na odparzoną pupkę. Ja majtki i spodnie od dawna zakładam w ten sposób, że nogę podnoszę tylko lekko z ziemi i zarzucam na nią odpowiednią garderobę. Oczywiście trzymam się przy tym jakiegoś solidnego mebla. To mój patent, bo miałam już na obydwu nogach gips od pisi do kostki ( nie jednicześnie;) ). Albo na siedząco się ubieram. Przez jakiś czas miałam tak, ze nie mogłam nogi na schodek podnieść, tak mnie ciągnęło Aha dzidek pokopał, pokopał w nocy i.... biedny nadal siedzi na dupce. Patrzyłam na usg połówkowe, to wtedy był ułożony główkowo. Ehhh co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×