Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mama E, Mantra, mnie kazano podawac do ukończenia 3 m-ca witaminę K , a do ukończenia roku witaminę D i Cebionmulti. Biorąc pod uwage jeszcze 3 razy dziennie lek na żółtaczke i krople na kolkę, praktycznie wciąż cos mu podaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, oj biedny Antos! Nie wiedzialam ze mial zoltaczke :o przeszlo juz? W UK daja szczepionke wit K zaraz po urodzeniu a wit D nawet nie wiem czy mozna dostac w aptece .... Ja mam nadzieje ze moje mleko bedzie zawieralo wystarczajaco duzo potrzebnych wit mineralow. Bede tez brala specjalne wit dla nowych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E nie kupisz tu wit D dla nich to kosmos a najgorsze jest to ze w aptekach polskich internetowych działających na terenie UK tez nie ma (albo ja zle szukałam) musze prosic mame o paczke z PL (porażka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez po urodzeniu podaja witamine K w szczepionce, jeszcze erytromecyne do oczek i szczepionke na zoltaczke, ale ja ide spokojniej jesli idzie o szczepionki -moje badanie bylo negatywne wiec nie podaje tej szczepionki przez nastepne kilka lat przynajmniej Duniu - i jak w koncu odpuscilas obrzezanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Joola, ale masz tych gości z tupetem, aż mnie zatkało... Gratuluję kolejnej mamie;-) Ja byłsm dziś u lekarza, troszkę mnie zaskoczył, bo powiedział, ze powinnam na dniach urodzic i ze rzadko sie zdaża, żeby szyjka w pierwszej ciąży szczególnie, była tak dobrze przygotowana do porodu bez skurczy porodowych, wiec ja licze, ze moze dzis w nocy;-);-) w kazdym razie nie czuje sie jakbym miala rodzic juz, ale bardzo bym chciala;-)przytylam przez miesiac 3 kg i mówi, że brzuch bardzo sie powiekszyl i ze didzius musial sporo urosnac, jeju, mam nadzieje, ze do 4 kg nie dojdziel;-) czop chyba odchodzi, bo wyglada podobnie jak Wy opisywalyscie...jejku, ale sie boję...mam nadzieje, że porod nadejdzie zaraz i ze z dzidzia bedzie wszstko ok MAM 18KG NA PLUSIE, nie spodziewalam sie ze dotre az do tylu, ale plus taki, ze juz nie zdaze wiecej przytyc, moja waga to 83..szok Czytam dalej, bo narazie tak wybiórczo zerknęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała czekoladko-to życzę Ci szybkiegooo i dużego rozwarcia:) ja mam jeszcze dzidzię w piekarniku-ma jeszcze kilka dni do terminu więc niech sie spokojnie dogrzeje:) jutro wizyta u gina i może mi co rzeknie miłego:) póki co leże sobie w nowej piżamie od męża.Pomysł na prezent byl fajny:)ale jak się okazuje niepraktyczny.Piżama jest z przodu obklejona brokatem.Więc już w lazience nim nabrudziłam nieziemsko.W łóżku tez pewnie będzie błyszczało tu i tam:)Mąż się myje.Zaloże się,że chce pobrykać ze swoją \"bombką\" No to do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____ tak obrzezanie odpuscilismy. Stwierdzilismy, ze najlepiej jesli bedzie \"jak tata\" :-) Natomiast co to wit D. Tutaj jedyna wit D dla niemowlat to chyba to: http://www.enfamil.com/app/iwp/enfamil/productDetail.do?dm=enf&id=-11721&iwpst=B2C&ls=0&csred=1&r=3421518320 Ja tez bede podawala mniej niz zaleca ta pediatra, a juz na pewno jeszcze raz porusze temat, gdy bede konczyla karmienie piersia. A co do szczepienia na zoltaczke. U mnie tez nie ma przeciwcial, ale uwazam, ze co jak co ale akurat to swinstwo trzeba szczepic. Niech maly, tfu tfu wyladuje w szpitalu np. w Polsce i tam zlapie? :-O Osobiscie ide ze szczepionkami jak jest w rozpisce i dodam jeszcze na Rota Virus, bo to cholerstwo tez moze byc ciezkie dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - informuję że jestem i czytam tylko na pisanie nie mam natchnienia. Martwię się cały czas po wizycie bo nie wiem kiedy to cc ale dzisiaj jeszcze idę do lekarza to może się czegoś dowiem. Kurcze siedzę jak na szpilkach!!!! Osz mam nadzieję że to juz w przyszłym tygodniu. Biała czekoladko trzymamy kciuki!!!!! Daj znać jak tylko urodzisz!!! Gratulacje dla nowych mamuś!!!! POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Idę dzisiaj do gin i dowiem się jak rodzę i jeśli cc, to kiedy. Zakochana mamo, może wylądujemy w tym samym czasie na cc? Klunia się nie odzywa jak tam u niej? Pewnie ma już niunię przy sobie. Kasza też dzisiaj nic nie pisała, czyżby pojechała na porodówkę? Kasza, życzę Ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wybieram się na rundkę po sklepikach osiedlowych.Oczywiście usłyszę tu i tam: jeszcze pani nie urodziła????????????????? ale wymyśliłam,że będę odpowiadać:No jak-pewnie,że urodziłam!!!Brzuch sobie zostawiłam na pamiątkę.Wrrrrr i tak codziennie-jakby nikt nie mógł się domyślić,że to tak wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do uwag m - to ja wczoraj uslyszalam \"wiesz niektore rzeczy to Cie pogrubiaja\" hmmm i jak to zinterpretowac :P:P:P:P:P:P:P Co do obnizania brzucha - to ponoc jest taki przesad, ze jak miedzy cycki a brzuch wlozysz dlon to zostalo Ci 10dni do porodu... Ciekawe czy Wam sie sprawdzi:P:P:P:P Ja nadal mam wysoko :(:(:(:(:(:( Zero jakichkolwiek oznak :(:(:(:(:(:( A tak juz bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie nadal żadnych konkretnych oznak zbliżającego się porodu:( Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka która nie widziała mnie dwa tyg.i stwierdziła że baardzo mi się brzuchol obniżych, więc co Shila może 10 dni mi jeszcze zostało, bo rękę też mogę włożyć pomiędzy biust a brzuch:) Zobaczymy!!! Dzisaj są urodziny mojej siostry i ona tak sobie wymarzyła że może dzisiaj urodzę, ale chyba jeszcze nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, tak dla przypomnienia. NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn.. ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn... ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc... .....Wiktoria...Świnoujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia serdeczne gratulacje!!!!!!! Co dowit D to jesli karmi sie piersia to podawac wit D po 2 tyg zyci dziecka, jesli zas butelka to nie podawac, chyba ze mniej niz 50ml dziennie z butelki. Jakos tak mi lekarz powiedzial. A ze ja raczej karmie butlka, w cycach mamlo co mam (ale dostawiam ostro z nadzieje ze moze jeszcze cos ruszy) to jeszcze sie nie martwie ta wit. Pozdrawiam dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm..
A moze w tabelce bedziemy pisac na kiedy był termin pordu. Jakos optymistycznie to wyglada jak maluch jest wczesniej. Tak juz bym chciala miec maleg po tej stronie brzucha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola moj mąż tez sie ze mna nie kocha, bo boi sie ze raz wywoła porod a dwa ze zrobi cos dzidzi... Ja przez to tez czuje sie mniej atrakcyjna, no ale cóz musze jeszcze wytrzymac troszke. Przegladałam dzis fotki z przed ciazy i byłam taka szczuplutka a narzekałam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem zla z samego rana otoz moja kolezanka ktora zawsze zadzierala nosa miala termin na 6.06 i urodzila 29 .05 przedemna ale jestem zla nawet nie macie opojecia i porod od boli trwal 1,5 godz dodam ze to jej 2 porod a mnie jak zawsze bole przeszly mam juz dosyc nastepnym razem nawet nie bede patrzec na zegarek i bede wszedzie chodzic co tam pewnie i tak nie urodze wogule nie ide na porodowke aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy klusia juz ma malenstwo przy sobie, bo miała miec cc nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu w biegu:) ścielę łóżka ,przygotowuję jakiś bigos i staram się w międzyczasie ogarnąc dom...:-Oale dośc narzekania już ,jakoś to będzie:) poprawił mi się humor bo dzwonili ze sklepu,że przyszedł mój wózek więc jestem zadowolona:) Biała Czekoladko a to dobre wieści,życzę żeby nadal tak dobrze posuwała się akcja do przodu i mam nadzieję ,że szybciutko urodzisz:) kg się nie przejmuj ,mnie nikt nie pobije:) jak czytam co piszesz zawsze chcę Ci napisać odnośnie nowych zdjęc a poźniej zapominam:D mnie się bardzo podobają ,nie wiem dlaczego miałaś opory przed wklejeniem...zawsze taka poważna a teraz na jednym ze zdjęc tak tajemniczo się uśmiechasz ,bardzo ładnie tam wyszłaś ,wogóle bardzo mi się podoba to zdjęcie i to \"prosto z łóżka\":)aaaaaa i podoba mi się ten kolaż ze zdjęciami za Tobą:p Klunia już pewnie tuli swoje maleństwo ,oby było wszystko w porządku:) mój mąz też na mnie już nie patrzy jak na \"obiekt seksualny\" i wkurza mnie to jak zerka na atrakcyjne dziewczyny ale co zrobić:-O a dzisiaj mu zaznaczyłam ,że w niedziele ma zbierać siły na seks bo ja porodu wywołanego nie chce i po komuni moze mnie odwiezc:) to tak na wszelki wypadek jakby chcial sie wymigac w koncu od 6 tyg mamy zakaz:) ide dalej lapac sie roboty:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za spekulacje?nie pozbedziecie sie mnie tak szybklo:-P powoli zabieram sie do roboty;trzeba wyslac complaina do n powera (ehhh dostalam wezwanie od jakies tam firmy do zaplaty) podzwonic jeszcze troche w sprawie kasy za macierzynski (tak Annnna wlasnie probuje zalatwic to od ponad tygodnia przez CAB hehe)potem trzeba isc na poczte i jeszcze musze napisac troche zeznan na ta swoja sprawe w trybunale . Mamo E ten moj \'prawnik\' to jestz CAB jakis facet ktory specjalizuje sie w dyskryminacji w pracy i poza tym nic nie wie;-/ gggrrrr mi sie wlasnie wydaje ze to szefu ma mi placic dzwonie do maternity allowence to mi mowia ze SMP dzwonie do SMP to mowia ze nie wiedza gggrrrr co do witaminy D ja nie mam pojecia yyyy cyba musze zaczac tworzyc liste do zapytania w szpitalu ja obstawiam ze Apsika juz rozpakowana tylko pewnie zajeta, a Klusia to juz pewne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała czekoladko to świetnie, że twoje ciało tak ładnie się przygotowało do porodu i zaoszczędziło ci bóli :) Czop CI odchodzi więc już wkrótce dołączysz do dolnej tabelki :) Ja codziennie oglądam papier i przypatruję się wnętrzu muszli klozetowej w jego poszukiwaniu, ale na razie cisza. Poza bólami brzucha, czasem krzyża i częstszym stawianiem się brzucha cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA TERMIN 5 CZERWIEC
CZESC DZIEWCZYNY, JAK TAM U WAS SAMOPOCZUCIE, MAM TERMIN NA JUTRO I BARDZO BYM CHCIAŁA JUZ URODZIC, WE WTOREK BYŁAM U GINA I ROZWARTCIE JEST NA 1 PALEC ZEW I WEW ALE SZYJKA JEESCZE DŁUGA. JAK TAM U WAS PPOSTEPY W TYM ZAKRESIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza pamiętasz jak pisałam, że znowu przysłali nam mega r-k za prąd, ponad 600 funtów? Wszystko jest już rozwiązane. Znajomy pomógł nam napisać list ze skargą (żeby bezbłędnie było), bo na jego oko coś się nie zgadzało w obliczeniach. Wspomniał też o mnie ciężarnej, że to niepotrzebny stres itp. Okazało się, że od początku jak tu mieszkamy, liczyli nam wszystko wg złej taryfy i po przeliczeniu 1,5 roku wstecz r-k wychodzi 0 FUNTÓW!!! Żeby tego było mało, to od następnego odejmą nam jeszcze 83 FUNTY i wtedy wszystko będzie ok. Cudowna wiadomość :) Tobie też życzę pozytywnego załatwienia spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowki 09
Ewka ,my od kilkunastu dni piszemy o rozwarciach :) wiec jak poczytasz kilka stron wstecz,to będziesz wiedziala jak sytuacja postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWKA TERMIN 5 CZERWIEC
DZIEKI ZARAZ COFAM SIE KILKA STRON I BIORE ZA CZYTANIE POZDRAWIAM WSZSTKIE PRZYSZŁE MAMUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×