Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mantra____ moze to chodzi o te same choroby? Bo czesc z nich (o ile nie wszystkie) ze jest wlasnie z zaburzeniem metabolizmu jakis bardzo istotnych slakdnikow odzywczych. Nie wnikalam za bardzo w szczegoly, ale czesc tych chorob (moze wszystkie), ktore wczoraj wymienilam wynika ze "zlych" chromosomow. I to wlasnie do tych badan dzieciak ma krew pobierana z piety. Tyle, ze testy sa dwustopniowe - druga runda jak dzieciak ma miedzy 10 a 14 dni. Jakby co to zaopatrz sie w ta liste z mojego postu i mozesz podpytac lekarke na wizycie co i jak u was. Bo co do pediatry to jest tak samo - my mielismy wizyte zaraz na drugi dzien po wypisie ze szpitala, w 3 dniu zycia Jaska a potem jeszcze w 5 dniu, zeby skontrolowac jak przybiera na wadze. No i kolejna jak skonczy 2 tyg, teraz po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - dzieki, wiec zapytam... wiemze kiedys robili tylko kilka badan w szpitalu a reszte jak ktos chcial mogl zrobic po kiku dniach. Teraz w moim spitlu robia na okol 30 chorob - tak powiedziala pediatra. Czy masz na mysli ze badania te sa rozlozone na dwie raty, czy ze sa powtarzane i stad dwa razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu przepraszam, że tak Ci przypominam o tym anonimie, ale rozmawiałam o tym z moim M, a on na to, że u niego w pracy jest taki facet, z którym nie bardzo się lubią i na różne sposoby sobie dogryzają. No i ten facet powiedział mu jakiś czas temu, że wyśle mi na NK wiadomość, że mój M romansuje w pracy. M od razu na niego najechał i przypomniał, że jestem w ciąży i że ma sobie darować tego typu historyjki. Poskutkowało, ale sama widzisz jacy faceci potrafią być niemądrzy i pozbawieni wyobraźni. Więc może i u Ciebie ten anonim był też od takiego \"życzliwego\" kolegi twojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum2be, napisałam Ci długasnego posta i mi go zezarlo. U wczesniaków nawet 6 tygodni, a normalnie 3 tygodnie, tak słyszalam. A mój znowu śpi, więc sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarunia, Apsika, Klinia serdeczne gratulacje!!! niech wam dzieciaczki rosna zdrowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam juz nowego kompa to nie musze pisac na raty:P Kolorowy motylku wcale nie masz małego brzucha. Pomysłowa ta fotka w lusterku:) Apsika nareszcie! Ciagle obstawiłam na Ciebie i w koncu urodziłas. Gratulacje! no i dzidzia na swiat przyszła w dzien dziecka:) To niespodzianka:) 🌻 A mi sie zaczeło palenie zgagi:/ Tesciowa mowi ze jak zgaga pali to dzidzia urodzi sie z włosami. Ciekawe... Moj NIki był łysy, dopiero po roczku mu pierwsze włosy wyrastały, ciekawe jak to teraz bedzie. No i Niki miał ciemieniuche do tego i niezbyt fajnie to wygladało jak nie miał włosow. Dzieki wam dziewczyny za rady. Co prawda o tamtym juz staram sie nie myslec, to zas o co innego sie pokłocilismy. Bo zalałam mu komorke kawa:/ Ale pobeczałam i juz jest ok. Chyba sie zaczyna u nas ciezki okres jak po urodzeniu Nikodemka. Kazdy z nas jest nerwowy nowa sytuacja i potem sie kłocimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś całą noc nie spałam i pół przeryczałam.Czemu?Po pierwsze dlatego,że producent nie uznał reklamacji mojego stołu,który zaczął się odbarwiać i zrzucił winę na mnie-choć to bzduraaa...a po drugie znowu mi na nerwy zaczyna działać teściowa.Pod pozorem pomocy przy małej przyjechała już 3raz w tym tygodniu i siedzi po 6-7 godzin.We wszystkim chce mnie wyręczać-choć to niepotrzebne a ja tak naprawde tylko nie daję rady z kąpielą.No i ciągle takie uwagi,że córeczka jest jeszczze mała i musi na spacerze mieć pampersa,ze to zle ,ze wieczorem po kapieli kładziemy ją do łózka i wychodzimy z pokoju a ona zasypia sama...bo potrzebuje bliskości.. .Niestety jak pójdę rodzić to z nia musze zostawić córkę bo innego wyjścia nie ma.I pewnie jak wrócę z maleństwem to się okaże,że wszystko co nauczyłam moje dziecko a okupione to było dużym wysiłkiem zostało zaprzepaszczone.Napuszczam od czasu do czasu męża,ale poprawa w jej zachowaniu jest chwilowa..Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu - taki okres... przetrwacie i bedziecie dzieki temu mocniejsi Slyszlam o tym zabobonie ze zgaga.... u mnie to chyba sprawdzi sie, poniewaz zgaga czesto nie daje mi spokoju... a na USG pani radiolog pokazala mi wloski malucha wiec chyba lysy nie urodzi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze że nerwówka również u Was, ja chodze spokojna ale mój od dwóch dni taki podenerwowany że szok, teraz pojechał w piłke pograc i zamiast plecaka przygotowanego wzioł taki robczy w ktorym nic nie miał - ech biedny przezywa to wszysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo - nosek do gory, koncu stol to tylko stol i nie ma co rozpaczac moze zamiast meza Ty tym razem sprobuj z tesciowa spokojnie i rozsadnie porozmawiac. Przedstawic jej swoje argumenty, zeby zrozumiala daczego np mala sama zasypia i ze ciezko to wpracowaliscie ibrdzo bys chciala zeby ostalo to uszanwane etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantraelle-dzięki za słowa wsparcia.Stół jak stół 1300zł kosztował i trochę szkoda bo naprawdę ładnie się prezentował a teraz trzeba go przykryć obrusem.Z teściową ciężko rozmawiać.Wiem,że kocha wnuczkę i wzajemnie,ale na każde nasze argumenty pojawia się jej szeroki uśmiech i przekonywanie,ze dziecku trzeba okazac wyrozumiałość i nie musztrować jak żołnierza bo malutkie jest jeszcze.Ona pewnych rzeczy nie rozumie bo jest babcią a nie mamą Hani.My Hankę z mężem kochamy jak nikogo na świecie(no i oczywiscie malenstwo w brzuchu) ale wiemy jak mądrze kochac.I gdzie stawiac granice.Są wspólne wygłupy,pieszczotki ,zabawa,buziaki okazywanie uczuć-ale też pokazujemy kto w naszym domu podejmuje decyzje.Wiem,ze superniania trochę jest przereklamowana-ale jeśli się naprawdę od początku jest konsekwentnym i "trzyma wspólny front" z mężem to można mieć superdziecko.I teraz wyszlam na chwalipiętę brzydką.Trochę mi wstyd.Ale co tam-po tak nieudanej nocy...choć trochę poprawiłam sobie humor.Zajrzę jeszcze na bloga.Może jakies nowe fotki ktoś dodał?Buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj swinka jestem zjadlam juz jedna czekolade to teraz na kinder batoniki sie rzucilam...czytam was ale mam leniwca:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza a ja słodkie w M wpycham, tłumacząc mu, że im on więcej zje, tym mniej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle- mozesz sie juz zobaczyc na blogu:) Inni oczywiscie tez:) Bardzo zgrabna z Ciebie mamusia i b.sympatyczna !Nie wiem, czemu, ale wyobrazalam sobie Ciebie kruczoczarna:-PLadnie sie prezentujesz w tej sukni... Dobrze wiedziec, ze mamy w sobie poludniowy biegun:-D Gonazallo, bardzo podoba mi sie Twoje podejscie jak piszesz o \"superdziecku\". My mamy ost, problem ze snem Matyldy( o czym pisalam juz) i zastanawiam sie czy nie isc do lekarza ztym. Juz wszystko niemal przeczytalam n.t. snu nocnego i zadna teoria mi nie pasuje...Juz nie daje jej w nocy mleka( to Ja usypialo), zreszta juz o to nie wola.Nie biore do naszego lozka ( tez to Ja usypialo). Stoje przy lozeczku, opowiadam,spiewam, cicham...na chwile usypia, ale potem to samo-wstaje na rowne nogi i chce do mamy. Najgorsze jest to, ze moj M. nie trzyma za bardzo \"frontu\"-jak to napisalas...Chcialby sie litowac, zabrac do lozka, byleby byl spokoj i sen...Ale tak to sie w zyciu nie wyspimy(marzenia). A najb. mnie flustruje to, ze niedlugo przyjdzie nowy Ludek i nierozdwoje sie...eh:-o A Twoja Hania juz nie potzrebuje pieluch?Jak Wam szlo oduczanie?(my sie wlasnie uczymy, powoli...). Niedlugo to wszystkie sie wlacza w dyskusje, bo bedzie tylko temat kupek, kolek, smoczkow itd:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko - jeszcze raz dziekuje:) dzieki za komplement, nie jest tak zle... ale mimo wszystko jestem 18kg na plusie, wiec bedzie co zrzucac. oby brzusio wrocil do formy i nie zrobily sie pod konie rozstpy to od tym wzgledem powinno byc ok:) Zycze spokojnej nocy! Gnzollo - rozumiem z tym stolem, wiem jak to jest... no lae jak nie monanic zrobic to nie ma co sie martwic - to tylko rzecz. Duzo usmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( kurcze o wszystkich niebepieczenstwach mozna pomyslec... ale zadlawienie smoczkiem:( biedna dzidzia, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Napisali, ze stan ciezki, ale stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra_____ ten test tutaj to dwa razy na to samo. Raz robia zaraz po urodzeniu, chyba w pierwszej dobie, a drugi wlasnie jak dziecko ma miedzy 10 a 14 dni. Tym razem nie pytalam dokladnie czemu dwa razy, ael cos mi sie tlucze po glowie sprzed tych 3 lat, ze chodzi o porownanie wynikow. AniaP_____ niezlych kolegow ma twoj maz :-o tuncia____ ja o tej zgadze i teoretycznie bujnej czuprynie dziecka rozmawialam nawet z polozna miedzy skurczami :-) Przypomniala mi o tej \"teorii\", bo ktoras z was juz kiedys o tym przesadzie pisala. No i jak wyszlo, ze nawet w trakcie porodu zgaga mi nie odpusciala to sie polozna zaczela zastanawiac jak to bedzie. Bo ona miala mega zgage w kazdej ze swoich 3 ciazy i kazde jej dziecko lyse sie rodzilo. No i moj Jasiek tez wcale nie wlochaty, to juz Hanka miala wiecej wlosow od niego jak sie urodzila, a zgaga moze mnei wtedy raz czy dwa zmeczyla :-) Wiec moze jednak u ktorej z was sie spelni? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra_____ fajnie w koncu cie zobaczyc, po prawie 9 mies sieciowej znajomosci :-) Super wygladasz, a brzuszek to taka pileczka u ciebie wybitnie. Marteczka______ uh, chcialabym ci poradzic cos madrego w zw ze snem, a raczej jego brakiem, u Matysi. Ale koncept mi wysiadl :-o U nas w zasadzie nie bylo wiekszych problemow ze snem. Dopiero niedawno Hania zaczela przychodzic do nas w nocy do lozka. Zaczelo sie od jakis koszmarow, a teraz - jak wyjdzie. Probowalam z tym walczyc i czasmi nam sie udaje. Czsem je wytlumaczymy, ze niewyspi sie razem z nami, szczegolnie teraz gdy jest Jasiek (ale szczerze - on placze jej nad uchem przed karmieniem, jak go przewijam, a ona w najlepsze spi, wiec moj argument nieco blednie :-p), czasem - jak juz zasnie ponownie w duzym lozku wynosimy ja z powrotem do jej pokoju. Z reszta nie przychodzi do nas co noc i na dodatek zasypia normalnie w swoim lozku, a do nas przyczlapuje nad rane z reguly. Wybitnie zalezy to od tego jak spi. Hm, moze za duzo jakis zmian w waszym zyciu? Moze ciezko jej idzie rozstanie z pielucha i na to np. zaczynaja sie jakies sny? Mam nadzieje, ze niedlugo wszystko wroci do normy bo masz racje, sie nie rozerwiesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem wam, szczegolnie tym dziewczynom, dla ktorych to bedzie drugie dziecko: jest super! Slysze jak M sie bawi z Hania, Jasiek cmoka przy cycu i ogarnia mnie taki spokoj, ze w koncu wszystko jest na miejscu, nasza rodzinka w komplecie. W sumie to nie spodziewalam sie az takiego uczucia spelnienia. Chcielismy drugie dziecko, mocno o nie walczylismy, ale swoja droga - jedno juz bylo, "z gornej polki" jak to okreslila moja kolezanka (tez sie troche pochwale :-) ) to przeciez juz nie bylismy "sami" z M. Ale teraz jest jak powinno byc :-) No i dodatkowo jak sobie przypomne jazdy po urodzeniu Hani, lekkie doly, ze uwiazana bylam cycem, moje / nasze zycie zmienilo sie o 180 stopni, zupelnie nowa sytuacja do opanowania, dzieciak - wielka niewiadoma... Uh, z perspektywy czasu nie wspominam tego okresu jako najbardziej rozowego w moim zyciu. Teraz jest zupelnie inaczej. Nie wiem czy i w jakim stopniu wynika to z tego, ze minelo pare lat, troche dojrzelismy z M, a w jakim stopniu, ze "wiemy juz czym to sie je". M jest super, zdecydowanie bardziej pewny siebie w roli nowego taty niz te pare lat temu. Piszcie co i jak u was w tym temacie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka, zeby byla pod reka :-) A nuz cos sie ruszy? NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka, zeby byla pod reka. Moze beda jakies nowe czerwcowe wiesci:-) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...........Łódzkie gonzallo.........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?....Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz ediaaa ..............32...20.06.........s.......córcia?............ Śląskie AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…............URODZINKI........WAGA/WZROST....s n/cc......IMIE Pimach..............10.05....35tc....2850/54cm....cc.... ...Antoni....BielskoBiała Fasolkowa mama..21.05....38tc....3350/54........cc.....Kinga.......... Warszawa lilianka09...........21.05.............3600/56cm.....cc. ..Malwinka...mazowieckie Carmen37..........23.05..............3500/55.......sn. ...Witold......małopolskie Mum2be............23.05..............2860/52.......sn... ....Tymus. .....Katowice Monik85............24.05..............3300/55........sn. . ....Natalka.......Łódzkie Dunia77............24.05....38tc.....3465/51........sn.. . ... .Jas..............Stany czarunia...........29.05.....38tc....3250/52.......cc.. ....Wiktoria...Świnoujście Apsika.............01.06.......40tc!!!..3380/56.......cc .......Michalek......podlasie Klunia...............03.06.....38tc....2789/..........cc ........Julia...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cholera, dwa razy sie wkleilo :-o Aha, pimach, Mum2be_____ jak macie mozliwosc wystawiajcie dzieciaczki na sloneczko. Pomaga przy zoltaczce. Nie to zeby wystawic na pelne slonce, ale np. jesli macie mozliwosc karmienia siedzac przy oknie, przez ktore swieci wam slonce - to malenstwa rozebrac do pampera i karmic w takim slonku. Mi tak kazali robic z Hania, miala mala zoltaczke wiec slonko teksanskie wystarczylo. Na majowkach cos dziewczyny jeszcze pisza, ze daja maluchom wode z glukoza, ze pomaga wyplukiwac organizm, ale to na bank trzeba byloby skonsultowac z pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu - ciesze sie, ze tym razem tak super sie czujesz po porodzie i ze wszystko naprawde fajnie uklada sie w rodzince i ze czujesz spelnienie. Naprawde super. ZYcze takiego spelnienia i spokoju nam wszystkim. Dowiem sie co i jak z tymi badaniami. No az 9 mies to nie znamy sie... ja zaczelam Was poczytywac w grudniu, a doalczylam w styczniu:) ale i tak chwila minela Jesli chodiz o brzuszek... to z gory ja widze taki w czubek:) ale z boku i z przodu dokladnie wyglada jak pilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dzis nikt tu nie zagladnal?! To ja rozpoczynam sobotnia debate na naszym forum:-)Mam nadz.ze beda same dobre wiadomosci! Dzis fajna data, a jutro pelnia! Znajomy mojego M.urodzil sie w fajna date- 06.06.1966:-) Dunia, to co piszesz jest bardzo optymistyczne!Naprawde ciesze sie, ze tak dobrze uklada Wam sie zycie rodzinne, ze jestem spelniona i spokojna...Ja wlasnie chyba najbardziej boje sie tego stylu-malenstwo i cala reszta( a dokl.Matylda). Porod jakos trzeba przezyc, opieka nad noworodkiem nie jest juz dla mnie homo niewiadomo( choc nie mowie, ze juz wszystko wiem), mniej wiecej wiem, co mnie czeka...Dla mnie okres po narodzinach Matyldzi tez nie byl rozowy,oj nie.Dlatego boje sie powtorki \" z rozrywki\"...a przeciez nie moge spasowac(jakies wahania nastrojow etc.), bo jest Matylda. Ale Twe slowa brzmia optymistycznie, wiec moze i u mnie jakos to sie harmonijnie pouklada... Ciekawe jak tam Jola. Oby doczekala w calosci weekendu i mogla sie cieszyc komunia synka:-) A reszta to sie moze rozpakowywac,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm...
Ja zaczynam pomagac Jaskowi oby szybciej wyszedł z brzuszka. Najlepszy sposób udany seks z mezem......było pieknie...)))))))) Mam nadzieje,ze i tym razem pomoze..bo to oksytocyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×