Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

mamusie,mam taki maly problemik,otoz,moj maly nie lubi gdy czyszcze mu nosek,a robie to tak-wkrapiam 2-3 kropelki mieszanki fizjologicznej,a nastepnie koniuszkiem chusteczki higienicznej,wyciagam z noska kozki,wczesniej byl w miare spokojny jak to robilam i pozwolil mi to zrobic ale od kilku dni placz i ani sie zblizyc w kierunku kozek nie moge,a nosek sie zatyka,macie jakies super sposoby na to ?jak Wy to usuwacie,moze robie mu krzywde tak robiac,w koncu to nic przyjemnego . miego dnia dla Was i Waszych pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi pieprzykami to coś musi być, bo mi też po ciąży ich przybyło i to bardzo dużo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra,moj Benjaminek tez cos tam zaczyna gugac,wczesniej zdarzalo sie gdy byl zly naaajnn-..., a teraz hhh..ghhh,ghuu...itp,ale nic w stylu inteligentnej Marianki-corci Kaszy,ta to ma po mamie temperament,zuch dziewczynka{cmok}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, Ganetko - sliczne dzieki za mile slowa:) staram sie:) Mamo E - az weszlam na bloga:) rzeczywsicie z tego Twojego to niezle ciacho:) Ganetko - jesli jest potrzeba ja rowniez zakrapiam nosek i czasami da sie wyciaganc, a czasami musze uzyc clenoze lub nosefridy... malutek tez nie przepada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez wlazłam na bloga, a co! ;) Annnna- piękne wspólne zdjęcie. Michaś tak ładnie uśmiechnięty. :) Monik- chyba mamy takie same wózki. To Tako Jumper? Mój też ma zielony kolor. MamoE- zgadzam się w 100% z dziewczynami. ;) Wszystkie dzieciaczki są takie śliczne! Każde inne i każde niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nasze dzieciaczki sa sliczne :) ja zaganiana mam gosci za tydzien z zagranicy 15 lat nie widzialam wiec chce szie pokazac z jak najleprzej strony:P mala grzeczna jak nie wiem wogole nie placze spi cala noc z przerwa na papu o 4 randki suuper mala do Niego tak sie smieje ze do mnie mniej :( ale MIlenka ma refluks i musze bardzo uwazac na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy z wyprawy pod haslem "szpital". Uhhh, prawie 6 godzin "w podrozy", ze tak powiem, mam dosyc. Tym bardziej, ze powtorzyla sie historia z IV :-o Dopiero za 4 razem udalo sie wkloc maleu tak, ze zyla sie nei zamknela i dalo rade wstrzynac kontrast na badanie :-O Jaki byl placz, mimo, ze bolu niebardzo, bo samo klocie robili pod zniewczuleniem miejscowym. le fakt, ze Jas byl trzymany, skrepowany i pod dziwnym katem wykrecany, zeby dojsc jak najlepiej do zyly - to mu tak nie odpowiadalo, ze urzadzil mala histerie. No i troche to trwalo, ale w koncu wezwali jakas fachure od mokrej roboty i udalo sie w koncu wstrzyknac. Potem "tylko" poltorej godziny czekania na zrobienie zdjec - na szczescie Jasiu wciagnal flaszke i byl tak wykonczony placzem, ze w zasadzie cale poltorej godziny przesapal. Same zdjecia juz zniosl dzielnie, nawet grzecznie lezal i gugal do wszystkich, a zdejcia sie robily. Oczywiscie wyniki to sie dowiem, jak pojade na wizyte do urologa - jutro zadzwonie i sie umowie. Uhhh, mam dosyc dnia na dzisiaj. Trzeba sie jakos zrelaksowac popoludniem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis miło czytać, że jestes szczęśliwa! :) oby tak dalej! u nas nadal 4 kupki ale ładne. Juz sama nie wiem czy to normalne, czy moze jeszcze jest cos nie tak.... Ganetko ja kozy malego wyciagam aspiratorem i nie ma sprzeciwow. a jesli jest kozka zbyt daleko to na brzuszek klade malego i wydmuchuje Duniu i jak tam po tych całych badaniach? wszyko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Biedny Jasiek, musial sie znowu nacierpiec, nadenerwowac. Oby wyniki wyszly jak najlepiej i zeby juz nie musialo byc nigdy badan!!!! Co do relaksu to ja tez sie musze zaraz zrelaksowac przed telewizorkiem i z lodami. Niefajny byl dzisiaj dzien. Troche nerwow, sprzeczek... czas juz powaznie myslec o wyporowadce od rodzicow, zeby sobie przypomnieli, ze maja juz dorosla corke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze temat przedszkola poruszamy:) Moj Niki tez jutro do przedszkola idzie, a ja jestem zestresowana jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, wywolalas mnie to jestem:-) Akurta wpadlam i przeczytalam biezaca strone...Ost.znowu zamilklam, nie mam nastroju do pisania... Mam wciaz prawdopodob. syfa w sobie...Badnia tak pokazuja, no i zle sie czuje....jutro sie okaze czy znowu do szpitala musze isc:-(Plakac mi sie chce, ale coz... Trzeba byc twardym. Najwzniejsze, zeby maluszki byly zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mONIK ja nie wiem jakie sa skale w PL (bo czesto w PL i UK sa inne jednostki) wiec jak masz to napisz mi przy wartosciah w nawiasch przedzialy ale na oko: NEUT i LYMPH-biale krwinki z tego co sie domyslam wychodzi na to ze ma mala za malo. Lepiej za malo niz za duzo (wtedy najczesciej jak za duzo oznacza infekcje np drog moczowych czy inna a kilkadziesitrazy podwyzszone mozeale nie musi sugerowac mononukleoze czy bialaczke ale w waszym przypadku to nie to wiec sie nie martw)Niektore osoby maja taka urode ze zawsze maja malo balych krwinek (w graniach przyzwoitosci tak to nazwijmy) np moja mucza. HCT skala normalna zaczyna sie chyba od 33 prawda? obnizony moze sugerowac anemie , podwyzszony moze sugerowac np odwodnienie czy nadkrwstosc. Jaka jest wartosc HBG (hemoglobiny) nic o niej nie piszesz zakladam ze w normie, wiec tym tez nie ma sie co martwic (tym bardziej jak skala jest od 33 tak jak w UK) MCV normalne w UK zaczyna sie od 75, podwyzszone moze sugerowac niedobor witaminy B12, problemy z tarczyca, alkoholizm czy wystepowac po braniu lekow na raka dwie ostatnie mozliwosci wykluczamy zostaje niedobor B12 albo taczyca ale z kolei do niedoboru B12 najczesciej ma sie jednoczesnie anemie, jak juz wczesniej zalozylam hemogobina jest ok wiec to raczej nie to. Ostatnia opcja tarczyca ale tutaj znowu ta wartoscpowinna byc duuuzo wyzsza , nalezalo by pewnie powtorzyc badanie za ok 4 tyg zeby upewnic sie czy to jednorazowy wyskok czy rzeczywiscie tarczyca MCHC u nas zaczna sie od 36 wiec jest ok taka mala roznica RDW-SD nie wiem co to sorki:-/ PLT i PCT dopoki nie przekraczaja normy 2-3 i wiecej razy nie ma sie co martwic, PLT u nas zaczynaja sie od 450 a PCT sa w okolicach tego co podalas Cala reszta te pojedyncze literi nie wiem co to:-( Nie yglada to zle w kazdym razie (mam nadzieje). Natalka ci ostatnio jakies infekcji nie zlapala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen____ a ja wyjadlam wszystkie lody, buuuu. Moze jeszcze "sie kopne" do spozywczaka po kubelek waniliowych? Jak mi w ciazy waniliowe podpasowaly tak odpuscic nie chca. Zwykle, bez zadnych dodatkow :-) No i nie ma to jak lody na stresa :-P No a wyniki bede znala jak sie umowie do urologa. Bo tu bylo tak, ze cale badanie robili technicy i oni nie moga pacjentowi NIC powiedziec. Lekarz siedzial gdzies.... i na kompie sobie te zdjecia ogladal. Jeszcze dzis zdjecia plus raport lekarza radiologa mialy byc przeslane do Jaskowego urologa i jutro zadzwonie i sie jakos umowie na wizyte. Mam nadzieje, ze wszystko jest okej. Monik_____ maly nie mial pobieranej krwi. Maly mial dozylnie wstrzykiwany kontrast do badan nerek i trzeba bylo mu podac to przez wenflon. I stad cala jazda z klociem. Gdyby mial miec pobrana krew, to by pewnie poszlo, nawet i z zyly, bo krew pojawiala sie po wklociu. Problem polegal na tym, ze nie mozna mu bylo tego kontrastu wstrzyknac :-) Na wynikach sie nie znam, a juz tym bardziej u dzieci. I powtorze raz jeszcze, to co mi powidziala pediatra tutaj, ze niemowlaki w wiekszosci maja anemie i np dlatego w Stanach badanie krwi maluchom robi sie dopieor w 9 mies, takie standardowe. tuncia____ no tak, nowy rok szkolny. Ale Nikos do przedszkola juz chyba wczesniej chodzil, prawda? Bo cos mi sie kolacze po glowie, ze go odprowadzalas :-) My od wczoraj testujemy kolejne mleko. Tym razem Simlac, taki lagodniejszy (probelmy z brzuszkiem i baczkami). No i tfu, tfu - moze to jest to. Maly nadal troche prze ale baczki ida latwiej, no i co wazne - takie zwykle, nie smierdzace. Bo po takiem "lagodniejszym" enfamilu to lo matko, jak cos z siebie wydusil, to jak stary po kapuscie i grochu. Kupa tez jakby ladniejsz, no i tez zapachowo w normie. Zobaczymy kolejnych pare dni, ale mam nadzieje, ze to bedzie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka______ trzymam palce za twoje zdrowko. Niech ta cholera w koncu sobei odpusci i da ci zpokoj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Marteczka - duzo zdrowia ! I niech w koncu wylacza Cie do konca ! Dunia - no to Jasiek mial przejscia :/ Oby wyniki byly ok ! Monik - jak mojej robili badania krwi to wyniki tez nie byly ciekawe i z rozpiski wynikalo ,ze sporo poza norma , a potem lek uswiadomil mnie ze te normy sa ustalane dla osoby doroslej ! No i tez Ewka byla na granicy anemii... ale wiekszosc wynikow w porzadku byla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik u nas byo podobnie jak u Lusi z wynikami. Jak je zobaczyłam to też się wystraszyłam bo dużo pozycji odbiegało od normy i pediatra wytłumaczyła mi że faktycznie te normy są dla dorosłego człowieka a wyniki małej są idealne:) Także głowa do góry!! Marteczko zdrówka dla Ciebie, siooo choróbsko!!!!! A my wczoraj z małą wieczorkiem pojechaliśmy do lekarza, zaczęła się krztusić, tak jakby miała problem z przełknięciem śliny i mleka a do tego charczy jej strasznie w gardle i w nosie, wystraszyliśmy się bardzo. Pani doktor ją zbadała i powiedziała że osłuchowo wszystko ok tylko że gardełko zaczyna się leciutko czerwone robić, przepisała syrop i wit.C. No i mam problem bo dzisiaj rano dałam jej syrop i tą witaminę i wszystko mi zwymiotowała:(:( Nie wiem czy podawać jej znowu? Mam jeszcze małe pytanko czy któraś z Was dziewczyny podaje dziecku witaminkę K, taką w kapsułkach firmy VITA K??? Podaje się ją do trzeciego miesiąca. Zabraknie mi dosłownie 5 kapsułek, całe opakowanie (30 kapsułek) kosztuje blisko 40 zł a trochę ciężko z kasą u mnie, może któraś z Was ma zapas witaminki tej firmy który nie wykorzysta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniolka2990
Czesc kolezanki ,mam problem jestem 10 todni po porodzie i nagle zaczelam skapa krwawic ,karmie piersia nie wiem czy to miesiaczka czy cos innego moze polog dalej??? mial ktos tak>> ???????????????????????slyszalam ze jak sie karmi nie am sie okresu jedni maja drudzy nie to jak to jest??????????? blagaam o pomoc mieszkam w Angli .Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- my tez mamy fotelik, spacerówkę, gondolkę- słowem, wszystko co można było zamówić. Wózek nie był drogi, a jest super! My jesteśmy bardzo zadowoleni. :) Sprawdza się w każdych warunkach. Z wynikami nie pomogę, bo kompletnie się na tym nie znam. Zdrówka dla Natalki. Dunia- biedny Jasiek, to się chłopak nacierpi. Oby wszystko było ok. Kiniolka2990- na moje oko to okres. Zanik okresu przy karmieniu piersią to chyba indywidualna sprawa kobiety. Małe odstępstwo i klops, okres znowu jest. Marteeczka- trzymaj się dziewczyno. Oby te choróbska ci odpuściły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka duuuuzo zdrowka ci zycze oby juz skonczyly Ci sie te klopoty ze zdrowiem Dunia podziwiam Jasia i ciebie ja nie wiem jak pzrezyje badanie Milenki ma byc pod narkoza ale trzeba sie wziasc w garsc a mala nie chce zadnego smoczka tylko kciuka co ja mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrociłam po dlugim i fajnym rodzinnym weekendzie:-)) Niestety pogoda nie była za fajna wiec z podrozy nici, zreszta Moj miał lenia wiec i dlatego. Jedynie wczoraj slonko pogrzało oj jak fajnie poczuc promyki słonca na sobie. Fajnie Wam dziewczyny w Polsce z tym latem, cieplutko macie i slonecznie:-)) MamoE, no coz paracetamol czyni cuda:-))) Dziwie sie ze w aptekach tu sa inne jeszcze leki bo i tak 9 na 10 kupuje paracetamol:-))) Przykro mi jednak z powodu diagnozy a raczej jej dokładnego braku. Mam nadzieje, ze to jednak chwilowe i przejdzie. Poki co zal sie nam zal:-))) Moze samo przejdzie. Ja jak mnie wypisywali ze szpitala miałam wysokie cisnienie, zapisali mi mase tabletek obnizajacych cisnienie, i na poczatku brałam a jak sie skonczyły wizyty połoznej to odłozyłam:-)) Nie lubie swinstwa łykac a i tak wiedziałam, ze po porodzie mi spadnie. No i przede wszystkim nie musiałam juz ogladac lekarzy ktorzy mi momentalnie podnosili cisnienie. Zreszta zapomniałam o tym a wczoraj mierze cisnienie i idealne:-))) Swoja droga, pamietam, ze taka byłam zła na lekarzy przy porodzie, ze jak rodziłam to im kazałam uciekac ode mnie:-))) Chciałam tylko polozne:-)) Nie wiem dlaczego tak na nich reaguje:-)) Po porodzie juz normalnie i smialismy sie z tego. Moj mi opowiadał, ze polozne głaskałam po twarzy i mowiłam jakie sa kochane a na lekarzy warczałam:-)))) Fasolkowa!!!! Alez masz cudowne dziecko!!!!!! Jak Ci super spi!! Pozazdroscic!!!! Jak Ty je sobie szybko wychowałas:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE, co do meza no no no...:-))) Ty tez niezła laska, sliczna rodzinka, a ze dzieciaki jeszcze ładniejsze od rodzicow to bedzie rodzinka jak z obrazka:-))) marteczka.... alez sie ciebie uczepiło:-(( Zdrowka zycze!!! Duniu... Tobie tez a raczej Jaskowi, niech juz sie skoncza te cholerne infekcje! Tak mi szkoda go. Dziewczyny, piasałyscie o tym ze brakuje Wam warzyw i owocow bo karmicie:-(( Powiem, ze taka dieta moze zniechecac do karmienia piersia. Ale nie chce sie wtracac ale jak Wam dzieciaczki zdrowo rosna to moze sprobujcie po troszku urozmaicac sobie diete wlasnie warzywami i owocami. W Uk, to wrecz mi narzucali, zeby to wlasnie jesc. Powiedzieli, ze po porodzie moge nawet wiecej jesc niz jak byłam w ciazy. No i jem, prawie bez ograniczen i nie mam zadnych dylematow z odkladaniem od piersi bo głoduje. Zjadłam kilka rzeczy na ktore malutka dziwnie zareagowała i tylko to wyeliminowałam. A tak to jem, na co mam ochote:-)) A warzywka chrupie jak popadnie:-)) Malutka zdrowo rosnie i sie rozwija:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniolka, ja rowniez stawiałabym na okres, po 10tyg to jest mozliwe i bardzo prawdopodobne. Polog sie juz raczej dawno skonczyl. Zreszta zawsze mozesz pojsc do lekarza i sprawdzic czy wszytsko jest w porzadku. Ale stawiam, ze po kilku dniach Ci krwawienie sie skoczny. Aha I gratuluje pociechy:-))) trzymaj sie i nie martw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - ja karmie piersia i jem prawie wszystko - owoce, warzywa - i po tym nie zauwazylam niepokojacych objawow u malej, jedynie co to mieso z grilla jej zaszkodzilo. A owoce i warzywa to jem kazde i w kazdych ilosciach :) Ewcisko ja podaje VitaK - tez musze dokupic jeszcze opakowanie - poszukaj jakiej tanszej apteki bo ja place za te kapsulki - 28,50 , Vita D - jest po 16 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........3//7....6720//65 lilianka09............Malwinka..21.05....3600/56........ .2//............// Carmen37........ Witold......23.05...3500/55........3//2.....6 950//59+ Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55......3/1 .....5440 /61 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...3//......7765/61+ czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....1 //16..4800//61 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........2 //0.....//5530 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........// 27.......5500/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....1//29.. . ..5740//59 Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .2//8...4900//59,5 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...1//23..6105/62 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.........1 //6........// takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......2/ /0......5500/58? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...1//25..6000/65 annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......1/ 27......5640/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .2//5..4680//59 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..2.....5100/59.5 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//6.... 5640//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /0 ...5100//56 kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 1//26....5000/60 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 1/14 .. ..5640/59 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.......1 //3......//3960// wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......1 //27...4750// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 2 5500//62 kolorowymotylek..Julia........08.07.....3458/54.......0 //13........// attilla............... Wiktoria ........ ......3250/ ........ ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszlam dzis w koncu ja zwazyc i 5500 , czyli przez 10 dni przytyla tylko 240gr - w sumie tyle na tydzien powinno byc... Pielegniarka mowila ,ze ok , ja czuje ze wlasnie przez mleko ktorego ubywa w moich piersiach waga wolniej rosnie, a moze po prostu schizuje ... Nastpne wazenie przy szczepieniu czyli za jakies 4 tyg, no chyba ze wczesniej wybiore sie do przychodni, tyle ,ze juz dzis jakos dziwnie na mnie patrzyli... Moze faktycznie przesadzam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AILLA MAMA
CZESC kobiety nie mam czasu pisac bo pracuje i ciezko tak po pracy obiad i kapie nasza corcie ,usypiam ide sie kapac itd...i spac tagze podpatruje was pozdrawiam i zycze zdrowka wszystkim paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atilla mama
kiniolka=== ja tez mam podobny problem tylko ja jestem 8 tygodni po porodzie i zastanawiam sie czy to miesiaczka rowniez?? tez karmie piersia naturalnie,roznie rowniez slyszalam ze jedne maja okres drugie nie sama nie wiem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia79, to super ze jesz wszystko! Wczesniej dziewczyny pisały o ograniczeniach i mi szkoda ich. Co do grilla to cale szczescie moja malutka toleruje:-)) My ostatnio bardzo czesto robimy grilla, nawet w sobote zrobilismy sobie sami bez znajomych, malutka spi w wozku a my sobie grillujemy:-)) Co do wazenia to ja Cie Lusia doskonale rozumiem, tez chodziłam co tydzien i wazyłam mała to mi powiedzieli zebym sie uspokoiła bo malutka dobrze sie rozwija:-))No i powiedzieli raz na miesiac:-)) Juz sie nie moge doczekac nastepnego wazenia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla, fajnie ze jestes, czytasz nas i czasami cos napiszesz:-))) Nastepnym razem napisz kiey sie dokładnie urodziła coreczkai ile mierzyła to uzupelnie tabelke:-)) Duze buzki dla Waszej rodzinki i tak trzymac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu, oj ty to sie musialas nadenerwowac!!! Ale Jasiu juz pewnie nie pamieta, jedyna pociecha. Kciukasy ida w obrot za dobre wyniki! Monik, dla Was tez, drugie kciukasy zaciskam!!! Oj dziewczyny, az sie zaczerwienilam ;) dzieki za mojego za komplimenty, oczywiscie mu nie powiem bo by mi spawial ;) a on taki niesmialy... Myszko, u nas tez wycieczka nad morze nie wyszla, no wlasnie a pogoda :o dzisiaj tez nie wychodzimy bo wiatrzysko takie ze nie wiadomo za ile minut znowu slonce zniknie i zacznie padac ... ale wczoraj to sobie pobalowalismy na grilu u kolezanki :) to byly jej 30 urodziny i byla pycha obzerka ;) jej maz jest nie tylko Wlochem ale i kucharzem, wiecej nie musze dodawac, prawda? i napilam sie 1/3 kieliszka czerwonego wina, mniam! fajne towarzystwo tez bylo, wszyscy dzieciaci wiec wszyscy sie doskonale rozumielismy i na zmiane pilnowalismy biegajaca grupe rozrabiakow :) W sobote natomiast lece z moimi dziewuchami do Wloch i juz sie nie moge doczekac pysznych owocow i warzyw!!! Ja tez jem wszystko, do tej pory unikam tylko grochu suszonego (a tak lubie w zupce jarzynowej), fasoli bo mielismy wczesniejsze przejscia, kalafiora i brokulow bo jakos mi nie pod zabek ostatnio. A z owocow to wszystko, tyle tylko ze i warzywa i owoce ttaj to tylko z wygladu bo w smaku to wszystkie jakies takie plastykowe :o Natmiast u malej zaczely sie postepy: poszla jednak w slad siostry i zaczyna sie juz prawie podciagac! Ja jej daje paluchy, ona sie lapie i dawaj, usztywnia tlow, nogi do gory, broda do tlowia i ciagnij mamo! A jak juz jest w pozycji siedzacej to sie rozglada i jakby mogla to na 360 stopni! I potem nie chce juz lezec!!! Ciekawska Mala :D Lusiu, wg mnie Ewa ma wspaniala wage jak na dziecko 2 miesieczne! jest w 75 percentylu, prawda? czyli nie jest malym dzieckiem i nie powinnas sie przejmowac, kochana! Ja tez juz niegdy nie dostaje twardych piersi, czasami wydaje mi sie ze sa tylko pol napelnione jak mala chce jesc, ale zawsze starczy jej na te 2.5 - 3 godziny i w nocy mi sie nie budzi co chwila. Tunciu, buziaki dla Matiego za wspanialy progres i dla Nikosia za pozbycie sie pieluch. Dzisiaj pierwszy dzien przedszkola? daj znac jak poszlo!! Kiniolka, ja tez bym raczej stawiala na miesiaczke, ale jesli konsystencja wg ciebie nie jest podobna to miesiaczki i masz jakies pobolewania to raczej rusz to lekarza bo moze byc jakas infekcja. Czasami po porodzie i pologu zostaje nam wewnatrz kawalek lozyska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×