Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

hej melduję,że żyję-ale co to za życie.. mam sporo zaległości bo pożyczyłam laptopa tacie/był w szpitalu/ Jeśli chodzi o dzieciaki-duniu miałaś rację..u Jaśka wykryto e.cole i jeszcze jakąś bakterię.Ma więc infekcję dróg moczowych.Bierze antybiotyk i mam nadzieję,ze nie wyląduje w szpitalu.Je lepiej-mogę nawet powiedzieć po cichu,ze wszystko wróciło do normy.Wazy 6200g.Powoli nadrabia więc zaległości.Nadal jest kochany i bardzo ładnie śpi.Sam zasypia,sam się ładnie bawi.Cudowny. Hania-baardzo zakochana w Jaśku.Zmnieniło się jej podejśćie.Juz nie okrąza jego pokoju szerokim łukiem.Pomaga,zabawia,zagaduje i nawet razem ze mna go kąpie.Jest z niego dumna. Na raze tyle...postaram się poczytać w wolnej chwili:) Buziaki dla Was i Waszych słoneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaa20223.........
wiem ze powinanm założyć osobny temat ale jesteście mamami wiec tutaj pytam... od 2 dni bolą mnie piersi, mam wrażenie że są takie nabrzmiałe, gorące, wrażliwe sutki, kłuje mnie ciągle w lewym jajniki, dzisiaj miałam taką mleczną wydzielinę.. nie wiem czy to objawy ciąży czy może zbliża się okres? powinnamk dostać za 9-10 dni.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gonzallo spowrotem:D Kaszko nos w gore ,wiem,ze pozegnania sa trudne ale czasem tak bywa🌼 Lilianko no zwariowal?a jak argumentuje to ,ze nie pojawi sie w takim dniu?Nie chce z Tobą spedzic tego dnia czy z mala? Tunciu ,trzymam kciuki nadal:) biedny Mati znowu cos sie musialo przyplatac:( Duniu -Jasiek faktycznie podobny do Hanki ale ona slicznie wyszla na tym ostatnim zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta trudno powiedziec piersi moga bolec zaroewno na okres jak i ciaze,nie lepiej zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaa20223.........
może poczekać do miesiączki.. jak się spóźni wtedy zrobię, dawno się tak nie czułam więc nie wiem czy to okres się zbliża czy inna opcja.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podswiadomosc tez duzo moze zdzialac jesli sobie wmowisz objawy:) owszem mozesz czekac do miesiaczki a potem zrobic test,tylko po co sie zadreczac juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaa20223.........
mam nadzieję,że objawy szybko sie wyjaśnią, a teraz uciekam spać pozdrawiam i dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i rowniez zycze dobrej nocy:) Wam tez dziewczyny,czekalam zeby swojego glodoora nakarmic a oczy same sie zamykaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu no własnie wiem zer placz by pomogł ale moj Mati jak zapłacze raz na 3 dni i to troszke to jest super... On raczej kweka niz płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lilianko tez mi przykro za twojego meza:/ ale moze tak powiedział zeby Cie wkurzyc i przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu absolutnie nie miej wyrzutow , że nie masz duzo pokarmu i go tracisz! i tak dzielna bylas i dlugo karmilas! Najwazniejsze zeby corcia byla najedzona i zdrowa ;) a tesciowa to faktycznie musi sie starac zeby nie trafic z prezentami :) przeciez tyle tego teraz jest i tk latwo znalzc zabawki z atestem :)... Ganetko no to zeby ten cud kosmetyczny na wlosy zadzialal!!!!:) Ja jeszcze niczego nie uzywam , no ale ja mam bardzo geste wlosy, wiec jesli troche wypadnie to jeszcze dla mnie nie tragedia :)mniej do modelowania bedzie :D i tak, ja juz bez meza od srody. Najgorsze, że chyba sie nawet na swieta nie zobaczymy... No ale jak porod sama przezylam, a chcialam , zeby byl pry mnie, to swieta jakos tez przezyje... :) Duniu dziekuje! tak rzadko slysze, bo tylko jeszcze od jednej osoby uslyszalam , że synek do mnie podobny. A wiadomo, chcialoby sie zeby potomek cos mial z mamusi, nie tylko wszytsko po tatusiu ;) Tunciu bedziemy trzymac mocno kciuki zeby wszytsko sie udalo. a to charczenie to u mojego szybko samo przechodzi i nic z tym nie robie, wiec nie pomoge...A chuste ja kupilam na allegro , a to adres sprzedawacy : www.lennylamb.com Ewisko widzisz, jednak i taka rozlaka potrzebna zeby docenic bardziej meza, przypomniec sobie za co kochamy i jak wazny jest w naszym zyciu, prawda? Trzymaj sie mocno i nie smuc!!!! :) Kasza wierze, ze takie pozegnanie duzo lez Cie kosztowalo. No coz, decyzja podjeta i Stany czekaja, a tam nowe zycie, oby jeszcze lepsze! I pomysl, zyje sie tylko raz na tym swiecie i fajnie jest zobaczyc jego czesc przynajmniej, prawda?Bedzie dobrze! Lusiu dobrze, że kupki ladniejsze :) u mnie tez kupsko lepsze wczoraj bylo, chociaz smierdzace, ale to chyba normalne, jak sie wprowadza nowe jedzonko ... :) Lilianko, ja sie podpisuje pod tym co Monika napisala, ze jak taki to na Was nie zasluguje i nie ma co sie przez niego denerwowac! Trzymajs ie Slonce! dal Malwinki! witaj Gonzallo , Wam tez widze sie jakies cholerstwo przyplatlo! aj, niedobrze, no ale zeby szybko udalo sie Jasia wyleczyc! Pozdrawiam! Marto, jesli jest prawdopodobne, że moglas zajsc w ciaze to jak najszybciej zrob test! Nie ma sensu tego odkladac w takim przypadku. I pomysl, jesli jestes faktycznie w ciazy to lepiej jak njszybcij sie tego dowiedziec, chociazby po to by zaczac przyjmowac kwas foliowy, wyeliminowac rzeczy ktore moga zaszkodzic dziecku, np jesli bierzesz jakies tabletki... No i dziewczyny tyle milych slow przeczytalm na swoj temat, ze nie wiem co napisac:D.... Dziekuje!!!! jestescie kochane! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genetko pozwoliłam sobie połaczyc Twoje posty na blogu zeby nie było bałaganu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz chusty chce kupic lezaczek dla Mateuszka. Co polecacie? Goniu gdzie kupiłas taki super rozek dla małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo E widze ze Twoj mały tez miał takie znami na czole jak moj? Powiedział Ci pediatra co to jest? Bo mi lekarze nie potrwafia powiedziec. Zeszło to Twojemu? Moj ma to nadal. Sorki ze tak na raty pisze ale przeswietlam bloga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik widze ze Twoj mały tez miał takie znami na czole jak moj? Powiedział Ci pediatra co to jest? Bo mi lekarze nie potrwafia powiedziec. Zeszło to Twojemu? Moj ma to nadal. Sorki ze tak na raty pisze ale przeswietlam bloga:P To pytanie miało byc do monik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik widze ze Twoj mały tez miał takie znami na czole jak moj? Powiedział Ci pediatra co to jest? Bo mi lekarze nie potrwafia powiedziec. Zeszło to Twojemu? Moj ma to nadal. Sorki ze tak na raty pisze ale przeswietlam bloga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik widze ze Twoj mały tez miał takie znami na czole jak moj? Powiedział Ci pediatra co to jest? Bo mi lekarze nie potrwafia powiedziec. Zeszło to Twojemu? Moj ma to nadal. Sorki ze tak na raty pisze ale przeswietlam bloga:P To pytanie miało byc do monik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro jadę na tą rozmowę z moim prezesem i dyrektorem, normalnie mam takiego stresa że szoook, nie wiem w ogóle co im mówic, sama oczywiście nie jestem zdecydowana!!! Niby chciałabym wrócic do pracy ale tak bardzo nie chce zostawiac małej, aż mi się ryczec chce, a z drugiej strony wychowawczy bezpłatny, no nie wiem!!! Ciekawe co oni mi w ogóle powiedzą?? A do tego po raz pierwszy muszę zostawic małą pod czyjąś opieką, też się tego boje, czy ona czasem nie będzie płakac i jak sobie moja siostra poradzi:( Jak już wspominałam Wiki nie chce nic pic z butelki nawet mojego mleka więc muszę ją nakarmic przed wyjazdem do pracy, mam nadzieję że wytrzyma do mojego powrotu:( Chyba dzisiaj nie zasnę:( Gonzallo fajnie że jesteś:) Lilianko też mi przykro, ale faktycznie w takim razie nie zasługuje na Was, trzymaj się dla Malwinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro jadę na tą rozmowę z moim prezesem i dyrektorem, normalnie mam takiego stresa że szoook, nie wiem w ogóle co im mówic, sama oczywiście nie jestem zdecydowana!!! Niby chciałabym wrócic do pracy ale tak bardzo nie chce zostawiac małej, aż mi się ryczec chce, a z drugiej strony wychowawczy bezpłatny, no nie wiem!!! Ciekawe co oni mi w ogóle powiedzą?? A do tego po raz pierwszy muszę zostawic małą pod czyjąś opieką, też się tego boje, czy ona czasem nie będzie płakac i jak sobie moja siostra poradzi:( Jak już wspominałam Wiki nie chce nic pic z butelki nawet mojego mleka więc muszę ją nakarmic przed wyjazdem do pracy, mam nadzieję że wytrzyma do mojego powrotu:( Chyba dzisiaj nie zasnę:( Gonzallo fajnie że jesteś:) Lilianko też mi przykro, ale faktycznie w takim razie nie zasługuje na Was, trzymaj się dla Malwinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik dzieki za odpowiedz. No tak myslałam ze to znamie naczynkowate i ze zniknie bo dorosłego z takim czyms jeszcze nie widziałam:P A lekarze nie wiedzieli co to nawet sie pytali czy Mati sie tak mocno uderzył... Co do pajacow to moj tylko spi w pajacach i sobie chwale, jest mu cieplutko. mAM TEZ TAKIE SPIWORKI DO SPANIA I GO WKŁADAM DO SPIOWORKA I PRZYKRYWAM KOŁDERKA BO U NAS W NOCY W DOMU CZASEM TYLKO 15 ST:/ z RANA SZYBKO PALE W PIECU TO JST JUZ CIEPŁO W CIAGU DNIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis w nocy ulatuje znow do PL. DZIEWCZYNY Z LONDYNU ja wiem ze to tak niekulturalnie prosic i sie wpychac....mam problem 26 go, przed wylotem do US. Mialam jechac 2 dni wczesniej do mojej kumpeli i ona miala mnie odwiezc na lotnisko i teraz pupa bo kumpela jedzie do Irlandii na jakies uroczystosci rodzinne swojego faceta. Ja normalnie pojechalabym pociagiem wczesnie rano (wylot 10;40) ale mam 2 duze walizy, jedncznapodreczna wozek i bobasa oczywiscie. Ja wiem ze to zabrzmi glupio; ale czy ktoras z was nie mogla by mnie przenocowac i potem zrobic 'obstawe' na heathrow bo ja sama sobie nie poradze a nie ma mnie kto zawiesc w poniedzialek. Buuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juzpo udanej nawet bardzo imprezie :) bylo super odprezylam sie nawet :) tuncia ja narazie bez pieca :( tyle co w kozie pale to ostatnio mialam 13 stopni moze dzis juz z piecem bede oby :) a mala nakrywam kocem i koldra polarowa :) spioszki fajne chyba tez zamowie:) a ja lece za 3 tygodnie do grecji i martwie sie tym lotem ale jak wysobie radzicie to i ja musze jakos najgorzej z tym karmieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, my już po przeprowadzce, 2 tyg nie miałam internetu, oczy odpoczęły :) Michaś rośnie w oczach, jabłuszka mu smakują (tyle nowosci w jego diecie). Piszecie że macie wyrzuty sumienia odnośnie karmienia piersią a ja kombinuje jak by powoli odchodzić od cycusiowania. Pierwsze 3 miesiące najważniejsze, chcę podokarmia do 6 tego i koniec, biust wraca do mnie ;) już kupiłam kaszki, kleiki, mleko modyfikowane i powolutku będziemy wprowadzać. Te śpioszki TU powinny byc ok, czy to firma renomowana to nie powiem bo szyją po prostu dla marketu Sainsbury, ale ja mam ich śpiworek już drugi i jestem zadowolona, nie spiera się nie rozciąga, grzeje porządnie wiec ok ;) Trzymam kciuki za Mateuszka i dziewczyny z kryzysami w związkach. Będzie dobrze, musi byc. Uciekam bo bestia nakrzykuje, nudzi mu się, viva tak smętnie gra ze nawet dziecko niezadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianko jak tam chrzciny i ja tez podpisuje sie pod slwami ze jak nie przyszedl to nie zasluguje na was ewcisko powodzenia na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz podaqłam Mateuszkowi jabuszko ale jakos wypluwał. Zjadł tylko 4 łyzeczki i to z trudnoscia... Kwasił sie a wcale nie były takie kwasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annna ja tez chce przestac juz karmic bo ja odciagam laktatorem od poczatku i to meczace jak cholera. Ale zal mi troche i zdecydowac sie nie umiem. A na dodatek mleko modyfikowane troszke drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Lilianko - sciskam, trzymaj sie dziewczyno, a jesli Twoj m rzeczywiscie nie przyszedl na chrzest to faktycznie nie jest Was wart ! Co innego nieporozumienia miedzy Wami , a co innego mieszac w to dziecko ... brak slow... mam nadzieje, ze jednak byl... Gonzallo - zdrowka dla Jaska !!! bywaj tutaj czesciej ! Ewcisko - powodzenia na rozmowach ! Tunciu, Monik - moja tez miala/ma takie znamiona - i na czole miedzy brwiami, na powiece i z tylu glowy tez - te na twarzy juz bardzo zbladly i prawie ich nie widac - z tylu glowy jeszcze sa dosc widoczne. Czytalam ,ze to przechodzi - nazwali to - dziobniecia bociana , czy jakos tak ;) Ja ubieram moja w pajaca i teraz spi w spiworku, wczesniej jak spala ze mna to przykrywalam ja takim azurkowym kocem, ale ze rozkopuje sie w nocy , a teraz juz spi we wlasnym lozku to spiworek lepszy, no i teraz cieplejszy, bo choc juz grzeja u nas to na noc wole aby chlodniej bylo ... Annnna - witamy ponownie! Tunciu - faktycznie te mieszanki sa az za drogie, zwlaszcza ze to na kilka dni starcza, a przy mojej tez sporo marnuje sie bo czasami wciagnie 50 ml i oczywiscie reszta do wylania , a potem za 2 godz znowu glodna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×