Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Tunciu ja polecem Ci ten, jest do 18 kg. fakt nie ma żadnych melodyjek ale jest naprawdę świetny i posłuży trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuncia ja tez mam lezaczek ten co ewcisko jest naprawde fajny bardzo Milenka go bardzo lubi chusta w moim przypadku odpadla na samym poczatku nie znosi za to nosidlo jak najbardziej lubi bardzo nie wiem czemu tej chusty nie lubila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny Ewcisko- masz życiowych i przyjaznych pracownikowi przełożonych. To rzadkość. Rób, jak mówią i na pewno będzie dobrze! :D Ganetko- nie jesteś dziwna. Ja też czasem mam takie myśli, zwłaszcza jak widzę kobiety ciężarne i ich uśmiech na twarzy. Wszystko przed nimi, a ja mam poczucie, ze ten piękny czas minął. Myślę sobie wtedy, że jeszcze tak wiele przede mną, że w sumie dopiero teraz czuję, że mam kontakt z moim dzieckiem, bo śmieje się, jak mnie widzi, wyciąga rączki i że to poczucie więzi będzie wciąż rosło i że kocham Kingę z każdym dniem coraz mocniej (o ile to w ogóle możliwe). Owszem, mam masę nowych leków, co z przedszkolem, czy dobrze ją wychowam i takie tam, ale w sumie nie mogę się tych chwil doczekać. :D Odnośnie męża- ja miewam bardzo wiele snów- koszmarów, ze jestem sama. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale sądzę, że to właśnie z leku o niego. Jest mi bardzo dobrze i chyba podświadomie się tego boję. Głowa do góry! ;) Teraz bujaczek. Mam Fischer Price do 9kg i zastanawiam się, czy kupować kolejny do 13 czy 18kg. Mała już za mc nie będzie się w ten, co mamy, mieścić. Gdzie ja te wszystkie rzeczy potem pochowam? Jestem zdecydowana na kupno krzesełka do karmienia i chyba z leżaczka kolejnego zrezygnuję. Niby fajny, Mała bardzo go lubiła, gdy była maluszkiem. Teraz jednak wydaje mi się, że będzie jej lepiej na krzesełku, gdzie będzie miała tackę przed sobą i będzie troszkę wyżej, czyli wygodniej do obserwowania. Znalazłam takie z wieloma opcjami, rozkładanym siedziskiem i różnymi wysokościami. Chyba na tym poprzestanę... Tuncia- ja też mam chustę Lenny Lamb niebieską. Czyli ta samam firma, co ma Carmen. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Teraz jej nie używam, bo pogoda już nie taka, a w domu na razie staram się Małej dużo nie nosić, ale w wakacje bardzo się sprawdziła. Wkleję zdjęcie na bloga. AniaP, Kasza- miłego lotu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leżaczka nie mam ani chusty wiec nie doradzę, kupiliśmy młodemu huśtawkę http://www.mamasandpapas.com/product-starlite-swing-once-upon-a-time/470510400/type-i/ młody jek pobuja się w niej raz na tydzień na 15 minut to max:/ on tam woli swój fotelik samochodowy :D Wrzucilam fotki ze zmagania młodego z łyżeczką na blog, kaszkę pochłoną ok 50 ml łyżeczką na gęsto (może obejdzie sie w dzień bez butli ;) ) Kasza jeśli znajdziesz czas napisz mi czy zmieniałaś Mariance smoczek w butelce na jakiś inny zagęszczając mleczko baby rice Cow&Gate? Może ja też mojemu zagęszczę bo śpi ładnie od 21 do 1 a potem budzi się na jedzonko co 1h, wiem że jedzenie z piersi jest mało kaloryczne, może rozwiązaniem by było z butelki sztuczne z kaszką? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//21...8020//71 lilianka09..........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//29... 6200//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 1/20 5260//62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko,fajnie ze szefowie okazali sie ludzmi,bedzie dobrze napewno. ja mam nosidelko i musze przyznac ze uzylismy je tylko 2 razy na spacer z psem,ale ja nie czuje sie z tym dobrze,a i Maly tez nie byl taki zachwycony,a co do chust to nic nie doradze,bo nie mam. a lezaczek mam zwykly bez wibracji z zabawkami do wymiany(praktyczne),ale moj B.szybko sie nudzi wiec uzywamy go najczesciej do ogladania babytv,ale napewno mamy zamiar zakupic krzeselko do jedzenia przy stole.dzies bylismy na bilansie,maly troszke sie poplakal gdy lekarz do buzi zagladal,ale wszystko w porzadku,zabki pomalu sie staja widoczne w dziaselkach,ale to dlugotrwaly proces,a co do wprowadzania nowych pokarmow to nastepnym razem mi powie,co i jak jest zalecane,a wizyte mamy dopiero 10.11.Beni dostal ostatnia dawke na rota,pogimnastykowal sie na lozku u pana doka i wrocilismy do domku bo u nas zrobilo sie wietrznie i bardzo zimno,7 stopni a w ubieglym tyg.jeszcze bylo 26,nawwet lekarz mowi ze ta pogoda jest dla doroslych szokujaca a co dopiero dla urodzonych latem dzieci. przypomnialo mi sie, sozusagen,Ty z Niemiec czy z Austrii piszesz,bo tak mowiac mi sie po nicku skojarzylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko,Malwinka pieknie wygladala na czrzscinach-mala ksiezniczka! a Ty to suuper laseczka jestes,ten Twij to pewnie oczy i rozum ma w doopie,sorry ze tak brzydko,ale naprawde nie ladnie postapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu,Mati rosnie wspaniale,jest bardzo slodkim dzieckiem,lezka mi sie az zakrecila,jak na niego patrze,ze musi tak cierpiec malenstwo.trzymam kciukasy i palce u nog za operacje i myslami bede Was wspierac w czwartek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko pisałaś że bierzesz zwolnienie lekarskie na dziecko.Czy lekarz bez problemu takie zwolnienie wypisuje??Bo nie jestem zorientowana .A mi przecież maja dać wymówienie więc takie zwolnienie by mi sie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko ślicznie wygladalyscie z małą a ojciec ...no coz bez komentarza jak mozna jeszcze jakies smsy pisac...brak słów ślicznie wygladasz naprawde🌼 Tunciu Wy rowniez wspaniale sie prezentujecie:) Mati silny chlopak :) Kaszko nie pomoge ale gdybys potrzebowala nodclegu na slasku i obstawy na lotnsko w katowicach służę:D ale wierze,ze dziewczyny sie odezwa i pomoga:) Fasolkowa mamo tak mi przykro...nieszczescia jak widac chodza parami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat lezaczkow ja mam ten: http://allegro.pl/item761458805_chicco_lezaczek_bujaczek_dreams_nowosc_2009_od_ss.html jestem bardzo zadowolona ,dostalam od chrzestnej malego jednak ja mialam na oku ten: http://allegro.pl/item758898227_fisher_price_lezaczek_hustawka_hit_l0539_s_k.html bylby na dluzej ale wiadomo ,dostalam to ciesze sie z tego co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geanetko łapie sie na tykm samym mam trzy kolezanki w ciazy i jedna z miesieczniakiem lapie sie na tym,ze zazdrosze im:( straszne ,za pierwszym razem tak nie mialam.chcialam zeby maly szybko urosnąl zebym nmogla sie wyspac itd.. a teraz zal mi ,ze on rosnie!! chore to wiem obiecywalam sobie ,ze jak bede cyckową mamą ,to po trzech miesiacach odstawie go bo tyle wystarczy itd zeby nie byc uwiazaną itp a teraz z tyg na tydzien przesuwam date i napawam sie tymi chwilami tylko dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiowi podaje juz jablka ,soczek jablkowy z hippa kaszke z morelami co drugi wieczor,dzisiaj pól biszkopta z herbatką i mam wrazenie,ze cokolwiek nie podalabym mu to wszystko smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko nie wiem dokładnie czytałam tylko że pediatrzy nie robią raczej problemu, bo wiedzą że bardzo ważne jest dla dziecka żeby jak najdłużej przebywało z matką. Żona mojego dyrektora korzystała ostatnio z takiego zwolnienia i dyrektor mówił że pediatra wypisał bez problemu i to odrazu na 30 dni, tak więc tylko dwie wizyty u lekarza i już 60 dni jest. Mój dyrektor stwierdził jeszcze, zresztą słusznie, że jestem w supper sytuacji bo macierzyński mam do 30 października więc to 60 dni wypada akurat dwa dni przed końcem roku, więc wybiorę 2 dni opieki na dziecko z pracy (bo inaczej to przepadnie) i później nowy rok i znowu przysługuje już nowe 60 dni zwolnienia na dziecko:) Lilianko ale ty chyba już jesteś po macierzyńskim, pewnie korzystasz już z urlopu wypoczynkowego?? No to musisz pamiętac, że jeśli w trakcie tego urlopu przyniesiesz takie zwolnienie na dziecko to ono nie kasuje urlopu, inaczej jeśli byłoby to zwolnienie na Ciebie, wtedy jeśli doniesiesz je w trakcie urlopu wyp.to urlop ci zostaje a wchodzi zwolnienie. Mnie dyrektor doradził żebym najpierw starała się brac zwolnienia lekarskie jakie się da a później dopiero urlop wypoczynkowy bo on mi nie przepadnie no i w ogóle powiedział że muszę usiąśc z kalendarzem i kombinowac tak żeby dla mnie było jak najlepiej:) Ty też kombinuj, bo przecież najważniejsze jesyeście ty i mała i to że trzeba zapewnic jakieś środki do życia, oni się tobą nie przejmują więc ty nimi też!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny;-) Wreszcie zebrałam się w sobie i zalączyłam fotki n bloogu;-) Annnnnna, nie uważasz, ze nasi synkowie troszkę są podobni>?;-) Wszytskie mluszki takie cudaki, ze hoho;-) Moj maluszek już chce siedzieć, jak sie czegoś trzyma to sam siada i jest wtedy przeszcześliwy;-) ale za to leń z przekręcaniem się, wiem że umie bo po jednym razie widzialam, raz w jedną rz w drugą stronę i na tym koniec- troszkę się martwię, ze siedzieć już chce a kolejnych etapów nie pokonuje, zapytam pediatre jak będę. Ja jescze nic Kubusiowi nie daję, tylko cycuś, jak skonczy 5 miesiecy to roszerze dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Annnnnna, nie uważasz, ze nasi synkowie troszkę są podobni>?" faktycznie mamy podobnych kawalerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85_monik
Jej ale tu dziś pusto/// Dunia co się stało że się nie odzywasz juz od 9 widzę... . Moja Natalka tak jak jak Kinga i Mati nie chce łyżeczki za nic....to znaczy nie chce narazie jabłuszka. Jej Kinia faktycznie duża. A właśnie fasolkowa bardzo Ci współczuje utraty bliskich. KASZA W PL Witaj Annnnna, Gonia, Sztorm, Ania P, Biała czekoladko ja na te włosy ze wzg że nadal karmie to chyba to najnowsze cudo Vichy sobie kupie, zobaczymy. Używałam kiedyś wela fax czy coś takiego ale nie miałam żadnych rezultatów :( Lilianko pięknie wyglądasz, pewnie tak było Ci pisane, może już jakiś opiekuńczy, troskliwy, sympatyczny a przy tym uwodzicielski i nadzwyczaj przystojny Mężczyzna na Ciebie czeka.... Przytulam mocno. Fasolkowa te wyglądasz po korzystniej, ogóle myślę sobie że jednak dzieci nam wszystkim uroku dodały...:) Ewcisko a jednak nie będzie tak źle, to prawda masz fajnych przełożonych...no cóż państwowa posada...:) Tuncia ja nie mam chusty ale mam nosidełko i podobnie jak genetka źle się z nim czuje, byłam w nim może z 3 razy na zakupach....no cóż źle wydane 200 zł A i Marzenko jutro cały dzień wszystkie forumowe ciotki mocno kciuki trzymają za Matiego !!!! ajolla a mi b. podoba się ten twój leżaczek tzn Kubusia, jest fajny boma wkładkę na malutkie dziecko, bo ja mam huśtawkę to dopiero od nie dawna jej nie wyścilam kocykiem, ale chociaż Natalka ją lubi a Fasolkowa Kinia nadal sie na niej huśta? Bo już nie długo z niej wyrośmnie prawda? Ja też już zaczełam rozglądać się za krzesełkiem do jedzenia, Tuncia jeżeli bardzo chcesz kupić leżaczek to chyba najlepiej taki jak ewcisko i namezis radzi bo dłużej posłuży. Dzieczyny mam pyt, jak do mleka mocyfikowanego dorzuciłabym z 2 łyżeczki kaszki smakowej to takim smoczkiem z avent z 3 dziurkami to to nie pójdzie prawda? To na jaki smoczek powinnam zmienić, bo niedługo do pracy idę więc pasowało by żeby jedno karmienie miała natalka bardziej sycące. Ja nadal karmie i też cały czas odciagam, mi to jakoś nie przeszkadza, cieszę się że natalka wtedy ładniej je. Ewcisko chyba lepiej byłoby gdybyś choć spróbowała małej dać butelkę, bo nawet jak by ci coś b. pilnego wyskoczyło to w kropce jesteś, a teraz to już wiki jest na tyle duża że smok nie przebije cyca. Moim zdaniem spróbuj, czasem nawet na jakieś spotkanie z koleżankami byś chciała wyjść czy do fryzjera i wizyta się przedłuży, albo np teraz gdy byłaś na rozm w pracy, wyobraź sobie żebyś np. na autobus się spóźniła...zawsze coś może się przytrafić lepiej mieć butle w pogotowiu... bo tak jak piszesz będzie płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę monik że masz takie samo pytanko jak ja, jaki smoczek do kaszki???????????????????? a Ty dodajesz smakową do mleka? ale w tych smakowych jest mleko modyfikowane, więc nie będzie to kolidowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę monik że masz takie samo pytanko jak ja, jaki smoczek do kaszki???????????????????? a Ty dodajesz smakową do mleka? ale w tych smakowych jest mleko modyfikowane, więc nie będzie to kolidowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście pusto tu jakoś, porozjeżdżały nam się dziewczyny po świecie:) Monik co do butelki to uwierz mi ja prawie codziennie próbuje dac Wiki coś z butelki, ale ona nie chce, nie wiem dlaczego!!! Naprawdę ani wody ani herbatki ani mojego odciągniętego mleka, jak jej daje i trochę pociągnie to pogulga w buzi i wypluwa. Ja wiem że czasami może zdarzyc się taka sytuacja jak opisałaś ale pocieszam się że niedługo w pogotowiu zawsze zostawic można jakiś słoiczek albo kaszkę do podania łyżeczką:) Ostatnio podałam jej troszkę jabłuszka łyżeczką i bardzo jej smakowało i tu odziwo problemów z przełknięciem nie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, do kaszek, kleików i wszystkiego gęstszego ja używam smoka +6mc. Ma większe dziurki. Używamy Aventu więc oznaczenie jest 4. Dunia- ja też się o Ciebie martwię. Odezwij się. Śniłaś mi się dzisiaj. Co tam z Jaśkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- Kinga w leżaczku bujaczku już dość rzadko urzęduje. Jak łyżeczką ja karmię, to blokuję bujanie i leżaczek służy jako krzesełko. Już zamówiłam krzesełko do karmieni, więc bujaczek pójdzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały dzisiaj konczy cztery m-ce...oj jak ten czas leci:) monik ja jestem z tej wkladki bardzo zadowolona ,uszy tego misia szeleszcza a na dole sa grzechotki jak maly kopie to ma dodatkową atrakcję z tego co sie orientuje bedziecie musialy kupic specjalne smoczki do kaszy ale na razie karmie jeszcze piersia wiec nie jestem obeznana w temacie ,kaszke podaje lyzeczką. Monik wydaje mi sie,ze do mleka modyfikowanego mozesz dac kaszke ale nie zawierajaca mleka modyfikowanego ..chociaz juz sama nie wiem bo na razie nie mieszam:) Ewcisko mialam taki problem jak Ty,raz nawet tesciowa sciagala mnie z makro bo nie mogla malego nakarmic butelka ,dlawil sie dusil wypluwal... ale musialam go nauczyc ,przeciez nie zawsze bylam w domu na karmienie,raz bylam uparta i nie poddalam sie bo z reguły nasze flaszkowe zmagania konczyly sie tym,ze ja ustepowalam i dawalam piers raz odciągnełam mleko i czekalam na pore karmienia,oczywiscie jak wzielam malego to zaraz szukal piersi wiec go przytulilam do piersi tak jak do karmienia i wtedy podalam butelke ale poczatkowo koniuszek tak jak brodawke lapal ,tak az sam sobie uregulowal glebokosc smoczka w buzi,mam butelke z nuka ze smoczkiem przypominajacym ksztalt piersi.. Tunciu moooocno trzymam kciuki za Mateuszka:) Fasolkowa mamo ,Monik ma racje pieknie wygladasz:) Faktycznie dziewczyny słuzy Wam macierzynstwo,Biala czekoladko ślicznie się prezentujecie z Kubusiem:) Duniu własnie co u Ciebie??? chyba nie rozlozyla Cie choroba do konca?? a moze goscie sa tak absorbujacy?:p Wiki Ty tez milczysz? Mamo E mam nadzieje ,ze masz czas odpoczac:) Marteczka sie jeszcze od czasu do czasu odezwie ale KLUNIA to juz wogóle:( ja juz nie bede mamusiek nawoływac ,widocznie nie mają ochoty z nami pisac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamuski, my juz w domciu! Wszystko co dobre szybko sie konczy i stara rutyna daje mi znowu w kosc ;) Ide Was doczytac, oj duzo stron naskrobalyscie :) fotki tez juz zaliczylam :) Narazie duze 😘 i mam nadzieje ze wszyscy zdrowi jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//21...8020//71 lilianka09..........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//29... 6200//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Bylysm dzis na szczepieniu , wiec mala zmierzona i zwazona. Nawet tak zle nie bylo, zobaczymy co bedzie wieczorem i w nocy... Dzis tez pojechalismy na kontrole stawow biodorowych i wszystko ok. Kaszek jeszcze nie daje - ale piszcie o waszych doswidczeniach to pewnie przyda sie niebawem :) Mamo E - witamy :) i czekamy na zdjecia :) :) Duniu - wlasnie co u Was ??? odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam, bo dziś jesteśmy po szczepieniu i ponownym ważeniu. Przez 3 dni 80g przybyło. :) Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//21...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E............Alexandra...19.06....3526/53.......2//29... 6200//? myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 Jola, Monik- dzięki za komplementy. ;) Jak już pisałam, bardzo dobrze czuję się z macierzyństwem, jak najbardziej mi to odpowiada i jestem mniej krytyczna w stosunku do siebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach...............Antoni....10.05.....2850/54........ 2//11..........// Fasolkowa mama...Kinga......21.05....3350/54........4//21...8100//71 lilianka09.........Malwinka..21.05....3600/56.........4//10 ...6700.//68 Carmen37........ Witold......23.05...3500/55.......3//17.....7085 // 64 Mum2be.............Tymus......23.05.....2860/52......... 1//28........// Monik85............Natalka....24.05.....3300/55.......4 /12 .....6130 /65 Dunia77............Jaś.........24.05....3465/51...... ...4/0 ....9000/70 czarunia............Wiktoria...29.05.....3250/52........ .1//22........// Apsika...............Michałek....01.06....3380/56....... ..1//20........// Klunia................Julia.........03.06....2789/...... ......1//18.......// Biała_czekoladka..Kubuś.......08.06....3140/53....3//22. .6800//64 Kasza22.............Marianne...08.06....2900/.........2/ /10...5160/57 Anaconda_a........Magda.......11.06....4100/59.........3 /13.....//6700 tuncia.............Mateusz.....11.06...2980/51........3/ .......8000/68 Zakochana mama..Kornelia.....11.06...3250/57..........1//10.......// AniaP.................Martusia...13.06....3310/50....3//02.. . ..6590//? Ewcisko.............Wiktoria...13.06....3270/57..... .3//18...6400//62 Shila2.................Filipek......14.06....4240/58.... ...3//1..7850/68 Marteeeczka.......Malaika.....15.06....3800/57.......... ..6300/66 takietam............Antosia.....15.06...3090/51.......3/ /1......6280/59? jolaa.................Kubuś........15.06....3850/58..... ...3//14..7300/? annnnnnna.........Michał........16.06....3360/??......3/ 07......6700/60 Gonia................Emilia........16.06....3040/50..... .3//19..5800//62 gonzallo.............Jaś...........17.06....3550/55..... ...1//4........// MantraElle..........Alex..........17.06....3370/51...... ..3.....6450//65 Mama E...........Alexandra...19.06....3526/53.......3//26... 6920//67 myszka79...........Maja.........21.06....3212/51.......2 /20 ...5620//? kasiulaaa25.........Julia.........22.06....3450/57...... ..0//29........// jagoda369...........Kamil........23.06....3600/58....... .0//28........// nemezis2682......Milena......24.06.....3300/54........ 3//06....5800/64 Sztorm..............Jaś..........25.06.....3550/56...... 3/0 .. ..6700/62 ediaaa ..............Kinga.......26.06.....3090/55........0//25.... ....// gaanetka.........Benjamin...27.06.....3500/51.....3/15.. .....6420//62 wiki3010...........Dominik.....01.07.....3740/59.......3 //0....5970// lusia.79.............Ewa.........01.07.....3650/56...... 3/15 ...6750//64 Moja tez klocek zaczyna byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×